Santrauka: padekit, patarkit ka daryt?
Tema sukurta: 2008.07.19 22:02
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.07.19 22:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kalibra
kalibra
Pažengęs
Man 18 jam 34... didelis skirtumas, bet taip pat didele simpatija... ka daryt??
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 22:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


trampampam
trampampam
Pradedantysis
nieko nedaryti...gyventi, bendrauti - o toliau duosis matyti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kalibra
kalibra
Pažengęs
Na mes irgi galvojam laukt kas bus paskui, bet jei jau bus per velu baigt ka pradejom, ka tada daryt??Gal esi susidurusi su panasia situcija?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
jei tu subrendusi mergina, žinanti, ko nori iš gyvenimo, o jis nevedęs, rimtai į tave žiūrintis vyras, manau, tas amžiaus skirtumas ne kliūtis..ypač jei sieja ne tik simpatija, bet yra ir ką kalbėti, ką veikti kartu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pastebeta
Pastebeta
Didmeistris
kalibra rašė:

Na mes irgi galvojam laukt kas bus paskui, bet jei jau bus per velu baigt ka pradejom, ka tada daryt??Gal esi susidurusi su panasia situcija?


tau geriau zinot ka daryt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 22:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sweetcherry
Sweetcherry
Pradedantysis
aš susidūriau su tokia situacija, pradžioje jaučiausi įsimylėjusi, bet... mano jausmai jam dingo, pradėjau jo vengti, gėdytis... jis dėl manęs pametė galvą, kai pasakiau, kad noriu nutraukti mūsų santykius, jis pasiuto.. iki šiol mane persekioja, nori būti kartu, bet aš to nebenoriu.. maniau, kad amžius nebus kliūtimi, bet man buvo... pagalvok ar tikrai jis tas žmogus su kuriuo nori kurti bendrą ateitį, nepadaryk tokios klaidos kaip aš, juk mane įsimylėjo, o aš tesugebėjau tik įskaudinti... sėkmės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
jei tu subrendusi mergina, žinanti, ko nori iš gyvenimo, o jis nevedęs, rimtai į tave žiūrintis vyras, manau, tas amžiaus skirtumas ne kliūtis..ypač jei sieja ne tik simpatija, bet yra ir ką kalbėti, ką veikti kartu.., tai pasinaudok forumo paieška, nes tema apie amžiaus skirtumą jau yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
kalibra rašė:

Man 18 jam 34... didelis skirtumas, bet taip pat didele simpatija... ka daryt??


nu,bedos nematau... o jeigu butum nezinojusi,kiek jam metu?... atvirai pasakysiu,kiek teko pastebeti,daznai toks pirmas ispudis ir rysis baigiasi tuom,kad tu nuolat ieskai amziaus skirtumo trukumu...su laiku,nepriklausomai nuo to,ar liksi su tuo zmogumi,ar ne,pradeti mastyti jau kitaip...amzius nera rodyklis...nors,kai tau 18,tai nera labai gerai...bet pabandyti juk gali...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 22:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kalibra
kalibra
Pažengęs
Mes mastom, kad reikia viska baigti, nes veliau bus per velu isstikruju esu sumisusi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Atsiskyrėlis rašė:

jei tu subrendusi mergina, žinanti, ko nori iš gyvenimo, o jis nevedęs, rimtai į tave žiūrintis vyras, manau, tas amžiaus skirtumas ne kliūtis..ypač jei sieja ne tik simpatija, bet yra ir ką kalbėti, ką veikti kartu.., tai pasinaudok forumo paieška, nes tema apie amžiaus skirtumą jau yra.



kas čia per papūginas? kalibra, o kartais po tuo "Mes mastom, kad reikia viska baigti" nesislepia "jis mąsto, kad reikia viską baigti"? ar tai nebus eilinis vyro žaidimėlis, kur buvo smagu pažaisti su jauna mergyte, o dabar gana, grįžtu į šeimą..ir labai paprasta viską pateisinti amžiaus skirtumu ir neva nieko nesigautų dėl to..sorry jei ką..tik spėlioju, nes nesuprantu, kodėl paskui bus sunku? nebus, jei nesiskirsit, o mylėsit vienas kitą..bet, matyt, čia ir vyksta kalba apie trumpą romanėlį..tuomet bėk šalin nuo jo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 22:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
nieko cia blogo absoliuciai. dar ziurint kas kaip atrodo. pagal metus vyresnis ar jaunesnis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
kalibra rašė:

Mes mastom, kad reikia viska baigti, nes veliau bus per velu isstikruju esu sumisusi.


kodel gi reikia?...kas cia per prievole?...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.19 23:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Obenė
Obenė
Pažengęs
Jeigu jis nevedęs, neišsiskyręs ir turintis krūvą vaikų, tai kodėl gi su tokiu žmogumi nebendrauti. Tik manau, kad pati esi labai jauna, dar turėtum pagyventi sau, nes tokio amžiaus vyras jau greičiausiai ruošia jaunai paukštytei auksinį narvelį. Na, jeigu tas vyras visiškai nepavydus ir supranta, kad esi jauna ir turi daug draugių ir draugų, bendraamžių, su kuriais ir toliau norėsi bendrauti, nes su jo draugais gali būti ir nuobodu ir neįdomu, ir pati nesi pavydi, tai viskas gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.20 00:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
Che,o jau vedęs vyras yra visiškas niekšas,pažais ir pames,nubėgs pas savo žmonelę ir vaikučius... O gal nors viena susimastė,kad ne šiaip vedę išeina iš šeimos?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.20 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
ot tai, dziedai, tegu pirma išsiskiria, o tik paskui ieškosi draugės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.20 00:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
invazija rašė:

ot tai, dziedai, tegu pirma išsiskiria, o tik paskui ieškosi draugės


Išsiskyrt niekada ne vėlu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.20 00:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


maneater
maneater
Meistras
as patyriau panasia situacija.. ir amziaus skirtumas buvo tik siek tiek mazesnis,taciau panasus. galiu pasakyti,kad mums buvo smagu,turejome apie ka pakalbeti ir pomegiu bendru turejom. del isvaizdos jis neatrode kaip 30metis,galiausiai pamete del manes galva. taciau galiausiai kad ir kaip mums budavo smagu,o ir seksas buvo unreal,kiekvienas ismokom daug vienas is kito,bet galiausiai santykiai nutruko,nes as jo neperpratau o ir nuomones bei porekiai pradejo skirtis. taip ir nezinau ar tai buvo tik trumpalaike simpatija ir nemokejom issaugot kaiko grazaus ar tai buvo tik trumpas romanas. na bet del laiko kartu praleisto nesigailiu.

tad rinktis tau turi apsispresti ko tau reikia ir ar matai jusu santykiuose perspektyva. sunku patarti kai nezinai visos situacijos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.20 00:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


noangels
noangels
Naujokas
o buna kur ir siaip iseina ....mat jiems reikia naujoviu )...kiek sedesi su viena ....vyrai niekadejai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.20 00:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dziedas
dziedas
Didmeistris
noangels rašė:

o buna kur ir siaip iseina ....mat jiems reikia naujoviu )...kiek sedesi su viena ....vyrai niekadejai


Panašiu styliumi: o moterys-viso pasaulio bėdos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.20 00:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


noangels
noangels
Naujokas
baik dziedas.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai