Tema sukurta: 2013.04.24 23:23
2013.04.24 23:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Laiškas pareina. Ateina įvairiai dvi savaitės ar daugiau, bet senatis yra puse metų. Jei per tiek (puse metų) neateina tai gali būt ramus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.24 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasxx17
Tomasxx17
Pradedantysis
kai ka noriu pasakyti - balandzio 16 su draugu vaziavom ir galbut kad pries stacionaru radara kazkiek virsijau greiti, veliau apsisukau ten kur negalima (taip, sita suvokiu, padariau pazeidimus, tai leme skubejimas del kitu priezasciu) bet man snd paskambino is policijos ir sako kodel neatvykstat i policija? laiskas jums buvo issiustas, as sakau kad jokio laisko negavau, sako tau yra 2300lt bauda uz greicio virsijima ir uz apsisukima neleistinoje vietoje. o pasigilinus i ATPK straipsinius, virsijus 50 km/h ir daugiau bauda nuo 1000 iki 1500lt ir atemimas, o uz nevietoj apsisukima nup 40 iki 80lt, o man sake 2300lt ir as teisiu nebeturiu. kas idomu, kad man asmeniskai skambino, nors masina, draudimas, technikinis viskas ant tecio eina. gal cia pokstas ar tikrai rimtai? nes sake man ka veikete balandzio 16 d apie 10h ryto medelyno gatveje? (klaipeda) dar ko gero pasake mano valstybinius numerius, mano varda bet pats neprisistate kas jis toks yra. kazka dar su teismu regis grasino kad as neatvykstu ir pan. kas tai gali buti? pokstas ar kas? nes jeigu tam numeriui nusiuntus sms raso kad nepavyko nusiusti. o dar idomiau kad prie ten kur neleistinai apsisukau nera jokio radaro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.25 09:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
Man atrodo, kad cia kazkas pokstauja. Nes gautu bauda visu pirma tavo tetis, o paskui aiskintusi kas ir kaip vairavo.o kai pralekei pro radara matei blykstelejima?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.25 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

Laiškas pareina. Ateina įvairiai dvi savaitės ar daugiau, bet senatis yra puse metų. Jei per tiek (puse metų) neateina tai gali būt ramus.


Mano kolegoms, jei juos nufotkina radaras ar nežymėta mašina, laiškai (su paskirta data ir laiku, kada atvykt į mentūrą) ateina paprastai per mėnesį-pusantro. Per dvi savaites retai būna :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.25 09:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
O šiaip panašu, kad tave, autoriau, gaidina kažkas iš "draugų".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.25 10:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Rennais rašė:

Piktaskeksas rašė:

Laiškas pareina. Ateina įvairiai dvi savaitės ar daugiau, bet senatis yra puse metų. Jei per tiek (puse metų) neateina tai gali būt ramus.


Mano kolegoms, jei juos nufotkina radaras ar nežymėta mašina, laiškai (su paskirta data ir laiku, kada atvykt į mentūrą) ateina paprastai per mėnesį-pusantro. Per dvi savaites retai būna :)


Rašiau per dvi ar daugiau :) Nes man atėjo per dvi :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.25 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomasxx17
Tomasxx17
Pradedantysis
Plusquetout rašė:

Man atrodo, kad cia kazkas pokstauja. Nes gautu bauda visu pirma tavo tetis, o paskui aiskintusi kas ir kaip vairavo.o kai pralekei pro radara matei blykstelejima?
blykstelejimo nepastebejau, as pries radara net pristabdziau. vat irgi idomu kodel ne teciui skambino o man asmeniskai i telefona nors viskas tecio vardu yra, mano vardas pavarde niekur dokumentuose nefiguruoja. as buvau numetes rageli ir man skambinejo keleta kartu bet nekeliau nes soko busenoje buvau.. o tas numeri buvo normalus kaip is mobilaus telefono, meginau siust zinute bet raso kad nepavyko nusiusti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.25 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Taigi, autoriau, tau jau paaiškino, kad išdūrinėja tave draugai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.25 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
tai pasiskambink pats ir pasiaiškink, kas ten protą tau knisa kas dėl tų laiškų, ir nemokamos fotosesijos - man jau nuo vasaros dar neatėjo )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.25 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

Rašiau per dvi ar daugiau Nes man atėjo per dvi


Aš tai nefotogeniškas, o ir šiaip fotkintis nemėgstu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.25 12:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Rennais rašė:

Piktaskeksas rašė:

Rašiau per dvi ar daugiau Nes man atėjo per dvi


Aš tai nefotogeniškas, o ir šiaip fotkintis nemėgstu


Aš ir stengiuosi saugiai važiuot, bet tada labai lijo ir buvo tamsu, ir važiavau Šakiai - Pilviškis keliu ir bevažiuodamas žinojau, kad kad turi būt kaimas kažkur ir baltas ženklas, bet aš tą ženklą pramazinau ir kaip tik buvo naujai radaras pastatytas ir prigavo mane :D Likimo ironija :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.25 17:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


babylon
babylon
Patyręs
Piktaskeksas rašė:
Aš ir stengiuosi saugiai važiuot, bet tada labai lijo ir buvo tamsu, ir važiavau Šakiai - Pilviškis keliu ir bevažiuodamas žinojau, kad kad turi būt kaimas kažkur ir baltas ženklas, bet aš tą ženklą pramazinau ir kaip tik buvo naujai radaras pastatytas ir prigavo mane :D Likimo ironija :D


zinojau, zinojau! :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 09:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
Piktaskeksas rašė:

Rennais rašė:



Piktaskeksas rašė:



Rašiau per dvi ar daugiau Nes man atėjo per dvi




Aš tai nefotogeniškas, o ir šiaip fotkintis nemėgstu




Aš ir stengiuosi saugiai važiuot, bet tada labai lijo ir buvo tamsu, ir važiavau Šakiai - Pilviškis keliu ir bevažiuodamas žinojau, kad kad turi būt kaimas kažkur ir baltas ženklas, bet aš tą ženklą pramazinau ir kaip tik buvo naujai radaras pastatytas ir prigavo mane :D Likimo ironija :D



Esi is Sakiu? :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 09:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Plusquetout
Plusquetout
Patyręs
Tomasxx17 rašė:

Plusquetout rašė:



Man atrodo, kad cia kazkas pokstauja. Nes gautu bauda visu pirma tavo tetis, o paskui aiskintusi kas ir kaip vairavo.o kai pralekei pro radara matei blykstelejima?
blykstelejimo nepastebejau, as pries radara net pristabdziau. vat irgi idomu kodel ne teciui skambino o man asmeniskai i telefona nors viskas tecio vardu yra, mano vardas pavarde niekur dokumentuose nefiguruoja. as buvau numetes rageli ir man skambinejo keleta kartu bet nekeliau nes soko busenoje buvau.. o tas numeri buvo normalus kaip is mobilaus telefono, meginau siust zinute bet raso kad nepavyko nusiusti.




Man ir karta taip buvo, kad uzsisvajojus pralekiau radara, bet jokios blykstes nemaciau, laisko negavau, ir galiausiai suzinojau kad tas radaras ne neveikia :DDD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.04.26 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Plusquetout rašė:

Piktaskeksas rašė:

Rennais rašė:

Piktaskeksas rašė:

Rašiau per dvi ar daugiau Nes man atėjo per dvi


Aš tai nefotogeniškas, o ir šiaip fotkintis nemėgstu


Aš ir stengiuosi saugiai važiuot, bet tada labai lijo ir buvo tamsu, ir važiavau Šakiai - Pilviškis keliu ir bevažiuodamas žinojau, kad kad turi būt kaimas kažkur ir baltas ženklas, bet aš tą ženklą pramazinau ir kaip tik buvo naujai radaras pastatytas ir prigavo mane :D Likimo ironija :D


Esi is Sakiu? :D


Ne :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai