Tema sukurta: 2013.07.25 20:04
2013.07.25 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dominykas007
Dominykas007
Naujokas
Sveiki,

Siais metais planuoju keisti mokykla (kadangi pakeiciau gyvenamaja vieta, susisiekimas pasidare nepatogus). Planuoju eiti (tikrai ne paslaptis) i Vilniaus Gerosios Vilties vidurine mokykla. Eisiu i 10 klase. Gal kas yra patyres kazka panasaus, turiu omeny, buvo perejes i kita mokykla? Prasau pasipasakokit, kaip jums sekse adaptuotis, gal tai siek tiek palengvins, arba pakeis mano apsisprendima.


Aciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DonatasSL
DonatasSL
Meistras
Jeigu draugu turejai senoje mokykolje/klaseje nebus problemu

Jei sergi sociofobija,ir bijai savo seselio,tada pades psichologas arba alkoholis.Sekmes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dominykas007
Dominykas007
Naujokas
DonatasSL rašė:

Jeigu draugu turejai senoje mokykolje/klaseje nebus problemu



Jei sergi sociofobija,ir bijai savo seselio,tada pades psichologas arba alkoholis.Sekmes


Hm.. Anything else?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chicony
chicony
Naujokas
Nesivelk į ginčus, stenkis neišsišokti, dar patarčiau jei nesi labai geras mokinys, tai pasitempk, nes debilu i klase atejusiu nieks nemegsta. Nesuteik jiems progos iš tavęs pasityčiot. Nepersisteng.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 23:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Serious
Serious
Meistras
Būk savimi ir turėk savo tvirtą nuomonę, pasitikėk savimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 23:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anuaki
anuaki
Patyręs
chicony rašė:

Nesivelk į ginčus, stenkis neišsišokti, dar patarčiau jei nesi labai geras mokinys, tai pasitempk, nes debilu i klase atejusiu nieks nemegsta. Nesuteik jiems progos iš tavęs pasityčiot. Nepersisteng.


skamba lyg pas kokius laukinius papultų, dilema tik - suvalgys ar iškeps
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.25 23:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
banalus atsakymas - buk savimi ir nepritapinek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.26 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Dominykas007 rašė:

Sveiki,



Siais metais planuoju keisti mokykla (kadangi pakeiciau gyvenamaja vieta, susisiekimas pasidare nepatogus). Planuoju eiti (tikrai ne paslaptis) i Vilniaus Gerosios Vilties vidurine mokykla. Eisiu i 10 klase. Gal kas yra patyres kazka panasaus, turiu omeny, buvo perejes i kita mokykla? Prasau pasipasakokit, kaip jums sekse adaptuotis, gal tai siek tiek palengvins, arba pakeis mano apsisprendima.





Aciu.


nu yra tekę ir sekse adaptuotis.
- o į temą, tiek vyrenėse tiek jaunenėse kartose žmogus yra priimamas pagal jo emocinį turtingumą,
- būk savimi čia gana banalus išsireiškimas,
- sakyčiau, turtink save,reiškis, realizuokis, panašūs prioritetai tūrėtų padėti adaptuotis naujoje mokykloje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.26 10:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Taiko
Taiko
Patyręs
Galimos įvairios psichologinės taktikos, viskas priklauso nuo tavo drąsos ir bendravimo įgūdžių. Gali eiti mažais žingesneliais išsirinkdamas 1-2 žmones, su kuriais susidraugausi pirmiausiai, po to laipsniškai išplėsi savo "network'ą"; jei esi stiprus, gali imtis "psichologinio aikido" - ateini ir sakai: "laba diena, aš esu naujokas, ir man čia pas jus mažumėlę nejauku; gal galite padėti adaptuotis" etc.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.26 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Krabzmogis
Krabzmogis
Pradedantysis
Perliukasx rašė:

banalus atsakymas - buk savimi ir nepritapinek.


Nemanau ,kad žmogus gali būti nesavimi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.07.26 21:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dominykas007
Dominykas007
Naujokas
Taiko rašė:

Galimos įvairios psichologinės taktikos, viskas priklauso nuo tavo drąsos ir bendravimo įgūdžių. Gali eiti mažais žingesneliais išsirinkdamas 1-2 žmones, su kuriais susidraugausi pirmiausiai, po to laipsniškai išplėsi savo "network'ą"; jei esi stiprus, gali imtis "psichologinio aikido" - ateini ir sakai: "laba diena, aš esu naujokas, ir man čia pas jus mažumėlę nejauku; gal galite padėti adaptuotis" etc.



Ačiū, labai gražiai suformuluotas patarimas. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai