Santrauka: Ar azartas jum padeda kasdien, darbe, namuose; is azarto uzdirbami pinigai
Tema sukurta: 2009.07.11 11:15
2009.07.11 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tomas11
Tomas11
Naujokas
Nuo pat vaikystes buvau labai azartiskas, megdavau lazintis is bet ko ir del bet ko. Dabar azartas mane lydi visur. Darbe padeda pasiekti uzsibrezto tikslo, kuo sunkiau, tu geriau, tuo labiau norisi iveikti ta uzduoti, tiesiog uzsidegu. Visai neseniai isbandziau jegas vienoje svetaineje. Zaidziu pokeri, pasirodo, kad is azarto galima pasidaryti pinigeliu. Geras atradimas. Ta svetaine tikrai labai uzkabino, norisi vis grizti, o kai dar is to pinigu gauni, tai visai gerai. Pasidalinkit mintimis, apie azarta, kaip jis jum padeda gyvenime. Gal yra zaidzianciu, statanciu, aip sekasi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.11 11:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Mano vienas draugas žaidžia pokerį. Negalėčiau sakyti, kad jis labai azartiškas, bet tikrai yra protingas. Žino jis taktikas ir panašius dalykus. Ir žinai, jokių stebuklingų pinigų niekada neišlošė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.11 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sna1per
sna1per
Naujokas
as seniau kortom loshiau daug ir daznai ir kaip sakai azartas kai uzveda , tai kaip sakant prarandi bet kokias nuovokas. is patirties rekomenduoju, jei neturi sako nelyst i pokery isvis, arba laikyt tai tik maza pramoga laikui prastumt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.11 13:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ReNTV
ReNTV
Naujokas
as pats esu dirbes prie azartiniu losimu,tai galiu pasakyt tik viena...,nori laimeti,neik lost ir busi isloses...asq dauguma pasakys ka cia nusipezi,man yra pasiseke,idejau kelis litus ,pasiemiau du simtus litu ir pns...jei uzkibsi ant to kabliuko,galutinis rezultatas bus minusas,jei pasikliauji savo intuicija,ir tau tai padeda"kas idomiausia,kartais labai pasiteisina,ir is tikruju pradedi tiketi ta savo intuicija,kada tu gali paimti "kusha"..ir tai kas tau pasirodydovo,kad tau sekas,pradeda sufleruot,ir nesisekt,ypac jei alkoholio padaugines esi
"is pradziu atsiranda noras atsilost savo nekaltus 50 lt,paskui jei nepasiseke siandien,pagalvoji,aij pizdu imerksiu rytoj dvacoka ir siaip prasuksiu,nu nepasiseke,ka padarysi,imerkiau dar dvacoka,nu ka imerksiu ant kito dar dvacoka ir paziuresiu ka turiu..o pasirodo,kad nieko neturi ir esi minuse,tai kartojasio kelis kartus pvz ,kai kam nesikartoja,buna kad pataiko virshune,pasiema tuos savo kelis simtus litu,pries tai "nei vienas giliai nepaskaiciavo,kiek sukisho" ..esme paprasta zmones losiantys niekada neskaiciavo islaidu,jie skaiciuoja siandi9eninius pasiekimus,kurie nevirshija ju metynio biudzeto..:reziume toks:aparatai/kazino.. tik stiprios valios zmonem...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.11 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Prot
Prot
Pradedantysis
Esu uždirbęs tiek iš lažybų, tiek iš pokerio. Man įstrigęs kažkur girdėtas angliškas posakis: "Poker is the hardest way to make an easy living". Lietuviškai skambėtų maždaug, kad pokeris sunkiausias kelias į lengvą pragyvenimą. Nesitikėk lengvų pinigų, reikia įdėti daug darbo, mokytis ir ugdyti valią norint būti patoviai laiminčiu žaidėju, o ne vienadieniu laimės kūdikiu. Azartas tampa antraeiliu dalyku, kuris gali motyvuoti žaisti, bet turi būti griežtai kontroliuojamas priimant apgalvotus sprendimus.

ReNTV rašė:
:reziume toks:aparatai/kazino.. tik stiprios valios zmonem...

Mano reziumė toks, kad aparatai/kazino tik kvailiams, silpnos valios, priklausomiems žmonės arba tiems, kurie gali tai sau leisti savo malonumui, nors faktiškai atiduoda pinigus laisva valia. Lošimo namai visada turės prieš tave pranašumą ir tu visada praloši per ilgesnį laiko tarpą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.11 14:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Darka19
Darka19
Pradedantysis
esu loses mokame tinkle ten 20$ sumoki ir prisilogini na laimetojui pagrindinis prizas 200$ aisku atsirado pusdurnis is italijos ir laimejo tad teko pasitenkint 25$ prizu na nuo to laiko kazkaip nebelosiu,nes pinigu gaila.laimes dalykas azartiniai zaidimai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.11 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Azartas siekant karjeros- gerai, bet azartas lošt iš pinigų, statymai ir visa kita yra pavojinga nes galaiusiai lieko be nieko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.23 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Odia
Odia
Naujokas
nežinau ar siekiant naudos verta lošti. aš už (mano "silpnybė" - lošimų aparatų salonas), bet geriausia į tai žiūrėti kaip į laisvalaikį. Aišku, ir laimėti malonu, bet visų pirma tai - smegenis valanti pramoga.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.01.29 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukasm
lukasm
Naujokas
Jeigu pavyks talentą panaudoti kartu su azartu, turėsim labai gerą derinį tavo atžvilgiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.23 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


killa
killa
Naujokas
jau kam kam, bet azartui prie kortu stalo nevieta del per didelio azartiskumo zaidejai dazniausiai baigia zaidimus i skolas iklimpe
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.02.26 18:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uogiene
uogiene
Pradedantysis
Mano geras draugas kaip aš sakau azartiškas su "protu" vaikinas. Žaidžia pokerį interneto svetainėj Unibet, kartais lažinasi, dabar, pvz., kai vyksta Vankuverio olimpiada, jis lažindamasis laimėjo kelis šimtus litų. Bet manau, kad azartas yra tik variklis domėjimuisi, analizei, kurių reikia, kad galėtum tinkamai statyti lažybose ar žaisti pokerį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.08.12 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


artc
artc
Meistras
Butent, mano brolis turi beda su tais zaidimais. Daugiau pralosia nei islosia, bet tie vienkartiniai laimejimai jam neleidzia to suvokti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai