Santrauka: Antivirusinė
Tema sukurta: 2009.11.26 08:51
1 2 Toliau Paskutinis
2009.11.26 08:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vista
Vista
Naujokas
Zmones negaliu apsisprest kokia naudoti antivirusine nes mano kompiuteriui tikrai jos reikia galit patart avira ar avast! nes AVG ir Nod (mano nuomone esu isbandes) yra visiskas nemokamas slamstas ka manot ka naudot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 09:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Nieko nežinau apie šias, bet man iš nemokamų pasiūlė Microsoft Security Essentials.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 09:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DELETEME
DELETEME
Pažengęs
na NOD visu pirma yra mokamas ir tikrai geresnis už tavo išvardintas kitas, bet nereikia tiketis, kad antivirusine apsaugos nuo visiskai visu kenkeju, beje ant NOD gal nebuvai ijunges "paranoid mode" - scan "Potencionally unsafe applications". Pats dirbu su malware-spyware šalinimo srityje ir ofisuose naudojam NOD and developiniu kompu, aišku bet kas pasistenges gali lengvai apeiti antivirusines, geriau nesilankyti ten kur didele tikimybe uzsikresti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 09:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Vista rašė:

Zmones negaliu apsisprest kokia naudoti antivirusine nes mano kompiuteriui tikrai jos reikia galit patart avira ar avast! nes AVG ir Nod (mano nuomone esu isbandes) yra visiskas nemokamas slamstas ka manot ka naudot?


Apie nod 32 ir avg tai vaikeli klysti. Tu esi čia šlamštas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 09:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Jei rinktis is siu 2 tai siulau AVAST parsisiunti, prisiregini ir 12men gauni apdatus. Tik yra vienas didelis trukumas, ji yra nemokama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Pačiai prieš kelis metus buvo instaliavę Avast'ą. Po mėnesio kompas užlinko nuo virusų. Dabar naudoju Nod 32. Labai gera antivirusinė. Turėjau ir AVG. Nesiskundžiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Progress rašė:
Vista rašė:
Zmones negaliu apsisprest kokia naudoti antivirusine nes mano kompiuteriui tikrai jos reikia galit patart avira ar avast! nes AVG ir Nod (mano nuomone esu isbandes) yra visiskas nemokamas slamstas ka manot ka naudot?

Apie nod 32 ir avg tai vaikeli klysti. Tu esi čia šlamštas

Malonek apsieit be izeidinejimu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 11:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurencijus
Laurencijus
Didmeistris
avg sudo gabalelis. as uz nod, Visuose mano kompuose gyvena nodas, niekas man dar jo nepranoko. ima mazai resursu, nemala sudo, i virsusu aptinka. Lengvas valdymas, jeigu kam reikes galesiu serialus surasyt.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Techno rašė:

Progress rašė:

Vista rašė:

Zmones negaliu apsisprest kokia naudoti antivirusine nes mano kompiuteriui tikrai jos reikia galit patart avira ar avast! nes AVG ir Nod (mano nuomone esu isbandes) yra visiskas nemokamas slamstas ka manot ka naudot?


Apie nod 32 ir avg tai vaikeli klysti. Tu esi čia šlamštas


Malonek apsieit be izeidinejimu.


Atsiprašau, bet avg geriausia nemokama antivirusinė, o žmogus to nesupranta ir turbūt nenori suprasti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 15:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Vista rašė:

Zmones negaliu apsisprest kokia naudoti antivirusine nes mano kompiuteriui tikrai jos reikia galit patart avira ar avast! nes AVG ir Nod (mano nuomone esu isbandes) yra visiskas nemokamas slamstas ka manot ka naudot?


Girdi, Kaspersky nusipirk ir nebekurk beviltiškų temų. Nervus gadini kai kam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Progress rašė:
Techno rašė:
Progress rašė:
Vista rašė:
Zmones negaliu apsisprest kokia naudoti antivirusine nes mano kompiuteriui tikrai jos reikia galit patart avira ar avast! nes AVG ir Nod (mano nuomone esu isbandes) yra visiskas nemokamas slamstas ka manot ka naudot?

Apie nod 32 ir avg tai vaikeli klysti. Tu esi čia šlamštas

Malonek apsieit be izeidinejimu.

Atsiprašau, bet avg geriausia nemokama antivirusinė, o žmogus to nesupranta ir turbūt nenori suprasti

Manyciau, kad Microsoft Security Essentials tikrai geriau.
Kad AVG niekam tikusi - pats ne kart isitikinau. O nuo 8 versijos - dar ir stabdis neblogas. Ner ko ir noret - AVG yra ir mokama versija, tai negi nemokama versija bus neprastesne ? Kam ? Kad niekas mokamos nepirktu ? :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.26 16:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantoška
Mantoška
Pažengęs
eset smart security 4 geriausiai.turiu licenzija 6men.gal kam reikia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tomas33
tomas33
Pradedantysis
jei negirdejai yra nauja antiviruse vokieciu g-data veikia tikrai neblogai (pripazinta geriausia) deje ja nulauzti ir gauti kodus sunku tik nusipirkti galima. pats naudoju avg 9.0 senoji geroji ir nesiskundziu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.28 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantoška
Mantoška
Pažengęs
tomas33 rašė:

jei negirdejai yra nauja antiviruse vokieciu g-data veikia tikrai neblogai (pripazinta geriausia) deje ja nulauzti ir gauti kodus sunku tik nusipirkti galima. pats naudoju avg 9.0 senoji geroji ir nesiskundziu


Ir pati ta g-data sveria 5x daugiau ir apkrauna kompa ziauriai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.29 18:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tomas33
tomas33
Pradedantysis
taip bet ji nepadaro daug klaidu o kad apkrauna tai nera lb blogai kas kompiuteri darbui naudoja o ne zaidimams
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.11.29 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TigriukstiS
TigriukstiS
Meistras
As NOD naudoju pati naujausia Smart Security. Saugo kaip reikiant, kartais biesina kai jau per stipriai sergsti, bet nieko, galima ja "ismokyt" atskirt gera nuo blogo. Va jau kuris laikas neperrasiau windu ir nei vieno viruso. Na dar AVG naudojau, kaip nemokama tai visai gera.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 19:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vista
Vista
Naujokas
SAKIAU Avast ar Avira o ne nod sudot ir AVG kiekvieno nuomone yra skirtinga as noriu apsaugot kompiuteri o ne suslugdyt kai kurie vaikai raso kad ne slamstas !
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.08 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vista
Vista
Naujokas
Progress Jei AVG geriausias pasmaukyk......
Nes geriausia yra Avira su Avast nepykyt kas uz noda ir avg turim nuomone kiekvienas o tas Progress
faktiskai yra pusprotis.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.17 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Templar
Templar
Meistras
na man vienas virusas sekmingai avast nemokama versija isjunge , kaip su mokama nzn, ...Avira gera, bet meto reklamas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.20 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kroitus
kroitus
Pradedantysis
Aviros reklamas galima pasistengus išjungt. O aš pats kai win naudojau, turėjau Avira (kažkiek nemokamą, kažkiek mokamą) ir nesiskundžiau. Žinoma, koks Kaspersky geriau, jei turėt legalų nupirktą. O dėl NOD tai ne kartą jau esu pasireiškęs kitose temose - nesikartosiu.
O realiai geriausias antivirusas - protingas vartotojas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai