Tema sukurta: 2010.11.07 18:54
2010.11.07 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ciekavska
Ciekavska
Pažengęs
Gal kas buvot susidure su tokia bedele. Taip jau atsitiko kad pas mane atsirado jau isregistruotas automobilis, noreciau ji iregistruoti naujai. kaip tai daroma? kiek kainuoja?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.07 20:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GerąDarys
GerąDarys
Pažengęs
Regitra.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.07 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


evelinn
evelinn
Naujokas
man kainavo apie 400lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.23 23:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagzius
bagzius
Naujokas
sveiki turiu as pora klausimu, as gyvenu airijoj ir esu issideklaraves is lietuvos, ir dabar noriu noriu nusipirkti masina bet airijoj labai kvaila draudimo sistema ir pats draudimas yra labai branguskatro niekaip neiseis nusipirkt. Tai as galvojau gal kaip nors butu galima nusipirkt masina su lietuviskais numeriais ir nusipirkt draudima lietuvoj bet yra problema, kad esu issideklaraves tai noreciau suzinot ar iseitu kaip nors visa tai atlikti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.24 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Robertas33
Robertas33
Pradedantysis
bagzius rašė:

sveiki turiu as pora klausimu, as gyvenu airijoj ir esu issideklaraves is lietuvos, ir dabar noriu noriu nusipirkti masina bet airijoj labai kvaila draudimo sistema ir pats draudimas yra labai branguskatro niekaip neiseis nusipirkt. Tai as galvojau gal kaip nors butu galima nusipirkt masina su lietuviskais numeriais ir nusipirkt draudima lietuvoj bet yra problema, kad esu issideklaraves tai noreciau suzinot ar iseitu kaip nors visa tai atlikti?


Manau , kad tavo deklaruojama vieta neturi reikšmės, o jei užklius tai gali visa tą atlikti ant kito asmens :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.24 18:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ooooo
ooooo
Naujokas
tu gyveni airijoj?taip?kiek supratau? o kiek laiko tenai gyveni jau? nes siap ten yra durna politika del lietuvisku masinu..lietuviska registracija..kokius 3men dar galesi vazinet..o veliau..prades GARDA gaudyti ir bus problemu..bent jau pietineje airijoje konkreciau Corke,isgaude visas lietuviskos registracijos masinas GARDA..uzdaro i aikstele..susimoki bauda..ir duoda termina isgabenti is salies..antraip konfiskacija..zodziu daro viska kad nebevazinetu su tokiomis auto..nemoka jokiu mokesciu su lietuviskomis auto,vairas ne toj pusei..sudetingiau vairuoti nes eismas kaire puse vyksta..del situ priezasciu pradejo masiskai gaudyti lietuviskos registracijos auto..aisku..tarkim i svecius atvyksi? tada jokiu problem..bet jeigu isiaiskins kad gyveni tenai turi darba moki bilus ir tt tada be sansu kazka priburti..draugiskai perspes kad atsikratytum sitos auto,pagaus dar karta,pekscias namo grysi...be ceremoniju issidins is auto..todel patarciau pasidometi siuo klausimu pries perkant lietuviska masina ir varytis ja i airija...kad nebut pinigai i bala numesti..nes kad but problemu tai garantuotai 100% arba variantas..registruotis tenai lietuviska masina..isduoda airiskus numerius registracijos..draudima susimoki ir tt..tik brangiau gaunas nes tipo rizika vairavimo nes vairas ne toj pusei..as gyvenau 3 metus airijoj zinau situacija kaip buna su lietuviskom auto..labai norint galiu ir sviezios info suzinot...yra draugu likusiu kurie iki siol airijoj gyvena...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.24 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagzius
bagzius
Naujokas
as jau 4metai kaip airijoj, as galvojau lietuviska masina nusipirkt cia airijoj ir vazinet nes svieziem vairuotojams ziauriai brangus draudimas, as galvojau del audi a6 1.9tdi tai man 6000euru draudimas kaip antram vairuotojui tai as ieskau kokio kito pigesnio kelio ir kad iseitu turet normalesne masina, ir as seip nedirbu, as dabar i koledza ainu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai