Tema sukurta: 2007.02.14 21:42
Pirmas Atgal 1 2 3
2008.01.08 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kofeman
kofeman
Naujokas
http://www.alsa-corp.lt/ stai jums tikrai kokybisku dazu ir kaip cia kazkas pasakojop kad reikia super kameru ir tt tai jau PRAEITIS dabar jau nereik tokiu aukstu dziovinimo temperaturu. reikia tik labai labai svariu patalpu. kaip pvz turejau tokia chevy impala man draugas ja nudaze nes tam pats dar patirties neturiu rankos drebejo kai paemiau pultivizatoriu, tai va vasara lauko salygom surezgem siltnami padarem kelias priverstines ventiliacijos angas su minimaliu filtru ir puikiam nudazem auto per kelias valandas na laikas del to kad teko daryt pertraukas tarp sluoksniu 10,-15 min ilgiausiai uztruku su laku . ir poliravimu nes kas be ko dulkele viena kita pakliuvo, sutinku tik su tuo kad nereikia atimineti kitu duonos. neturi pinigu pirk viska pigiai ir trumpam ,turi daug pinigu vaziuok pas speca . bet jei nori ir pats viska padaryti tai tik turek noro ir atsiras galimybes.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.11.28 05:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vakaris
vakaris
Naujokas
yra kaune ,,arnavita,, draugystes gatvej gerai dirba tel nete paziurekit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.11 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vw
vw
Naujokas
Dumas kiek imtum uz visos masinos perdazyma? parasyk man i e-mail tooomass21@gmail.com ir jei kas teikia tokias paslaugas rasykit man!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.11 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vw
vw
Naujokas
Dumas rašė:
kiek imtum uz perdazyma? jei apsiimtum tuo?

na jai yra upas ir rankos ne is uzpakalio auga gali bandyti ir pats cia visko prisiklauses gal kas iseis pats jau 8m dazau automobilius,o pradejau taip pat prisiklausinejas yvairiu patarimu ir at savo masinos. db zeba yra netas galima ir matyt visa darbo procesa sedint namie. jai kils kokiu klausimu klausk pasistengsiu pagelbet..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.01.09 15:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


MRsDiana
MRsDiana
Pradedantysis
Sveiki,

patarkit, vyrai, man, kur geriau Vilniuje viso automobilio dažymą atlikti? Ar aš gerai įsivaizduoju, kad visas procesas vyksta tokio tipo automobilių dažymo kamerose >>http://www.autoservisuiranga.com/autoservisu-iranga/autoservisu-irangos-katalogas/automobiliu-dazymo-kameros? Bet tai kaip tada langus, ratus, ratlankius ir pan. apsaugo nuo nudažymo?

Ačiū už atsakymus ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2015.04.12 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bOObias
bOObias
Pradedantysis
Kažkur dalį nudažyti 10-30 eurų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2023.06.30 08:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerdunka222
gerdunka222
Pažengęs
galima ir dalį perdažyt, bet jei jau dažot, tai tuo vienu kartu daugiau nuvežkit, kad perdažytų. o ten greit vyksta viskas, paruošia dalį, po to tik su kompresorium greit nupučia dažą ir viskas. kompresoriucentras.lt
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
Pirmas Atgal 1 2 3
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai