Santrauka: Argumentuotos nuomonės. Jei neturi ką parašyti geriau tik paskaityk.
Tema sukurta: 2007.04.13 13:03
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2007.04.13 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Insanest
Insanest
Pradedantysis
Tai vat, prašom reikšti savo nuomonę apie mano pateiktą temą.
Argumentuotos nuomonės pirmumas.
Žinoma ir savom nuomonėm

Jei tai jum nepatinka taip ir rašykit

NEPATINKA. Keiksmažodžiai ir kitas stuff, įžeidžiantis ir kitoks, kitą asmenį žeidžiančio pobūdžio žodžiai ar sakinio turinys, yra netoleruojamas.
Kaip ir durnas nesupratingumas

Bėje OT ( OFF TOPIC ) prašyčiau vengti

Tokios tai tokelės, tikiuosi aktyvaus dalyvavimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 13:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


roopuza
roopuza
Naujokas
man asmeniškai, tai patinka kada vaikinas turi auskarą, gražu.tik žinoma ne bamboje, nes tai man atrodo tikrai nenormalu, o visur kitur-kodėl gi ne
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gaile
Gaile
Pažengęs
jei ne per daug kodel gi ne beto kaip apie metalistus kurie lyg ir nera gejai bet turi auskaru ir ne viena.man asmeniskai auskarai lytiniuose oraganuose ziurisi nekaip )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lygis
Lygis
Pradedantysis
Bachurui nebent i ausi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lygis
Lygis
Pradedantysis
Turiu toki klasioka kur i smakra isiveres ir i abu antakius.
Kai lopas atrodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Insanest
Insanest
Pradedantysis
Originally posted by: Lygis

Turiu toki klasioka kur i smakra isiveres ir i abu antakius.

Kai lopas atrodo


>>>>NEPATINKA. Keiksmažodžiai ir kitas stuff, įžeidžiančios ir kitokių, kitą asmenį žeidžiančio pobūdžio, yra netoleruojamos.

Kaip ir durnas nesupratingumas

Dėkuj už nuomonę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 15:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetNigga
StreetNigga
Pradedantysis
Hmm... Labai dar priklauso nuo to kur ir koks tas auskaras... Pats anksčiau nešiojau, bet kai sykį dėl to teko biški nukentėt, užkliuvo kažkokiam durnam mariakui, tai nebesivėriau per naują, nes tą auskarą pamečiau, bet jis ten toksai normalus buvo... Bet ir nereikia man dabar jų... Kam patinka dzin, nieko nesakau... realiai bahurui į kairę ausį vertis, ar tada į abi, tačiau irgi ne betkokius, dabar labai populiarūs yra tie kaip deimantiniai kvadrato formos į abi ausis, tai jie taijp zjbys atrodo, o dar kadangi USA juos reperiai nešioja tai tada visai pofik...

to Insanest:

Tfu bl naudoji OT reikšmę netinkamoj vietoj... A tu bent žinai ką reiškia OT??? Ne tavo sumauta offtopic, o Over Time, kuris naudojamas sporte...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
"apie metalistus kurie lyg ir nera gejai">> na cia tai jokio objektyvumo. gejais buna bet kas, net tie, kurie turi panas ir zmonas. priedongu gali susigalvoti bet kokiu.

apskritai i auskarus ziuriu konservatyviai. ne visai suprantu kokia prasme yra susibadyti ivairias kuno vietas, kai skyliu ir taip gana. na taip, viskas ateina is pagonisku genciu ritualu, labiausiai sita kultura ispopuliarino juodaodziai, atsinese tai is savo protevynes. tik juokinga, kad visuomene taip metosi prie krastutinumu: tai pjauna kiekviena, kas turi juoda snuki, tai garbsto juos it dievus, lenkdamiesi ir tarnaudami ju diktuojamoms madoms. truputi idiotiska. ir net supykde truputi StreetNiggo komentaras, kad va jei jau JAV reperiuksciai isiveria kazkoki vini, "tai jie taijp zjbys atrodo". o ka tamstele manytu, jei mano bobute isivertu ir rodytus kaime? tai jau nebelygis, kaip ir leva butu taip pat atrodyti?.. 19 metu, o dar neturi savo nuomones. hm

bet is esmes, prie tikros asmenybes, suvokiancios savo veiksmus ir ne tusciai issisokinejancios, man tie auskarai dera. tik , aisq, viskam yra saikas . truputi priesgyniauju toms visoms masovkinems bangoms, tai dabar man prasciokiskai atrodo panos su auskarais bambose. taip pat ima atrodyti tie bernai su minetais kvadratiniais deimanciukais. kai neber savitumo, originalumo, tai krinta mano akyse tokiu reiskiniu besivaikantys.

nors jei ka, esu sarka, megstanti kas blizga
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 18:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


augeboo
augeboo
Pažengęs
Kaip sakoma: „Dėl skonio nesiginčijama" ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ryta
ryta
Meistras
nu jo, kam kas patinka, siaip anksciau buciau pasakius kad ziauru, bet db nieko atrodo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Vyrams auskarų nereikia . Man asmeniškai negražu . Manau , auskarai labiau moterims nei vyrams tinka .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 21:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anybody
Anybody
Pradedantysis
Gražu jei vienas ar du auskariukai ausyse (žiedelis, arba koks kryželis ant to žiedelio) arba lūpoje/nosyje žiedelis (jei tinka! nes ne kiekvienam toks..). O visose kitose vietose man nepatinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.13 23:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Insanest
Insanest
Pradedantysis
Originally posted by: StreetNigga
to Insanest:

Tfu bl naudoji OT reikšmę netinkamoj vietoj... A tu bent žinai ką reiškia OT??? Ne tavo sumauta offtopic, o Over Time, kuris naudojamas sporte...


Na, kaip čia pasakius. Kaip kam, daugiau forumuose užsienyje padalyvauk, gal mažiau švaistyties savo pasenusiom žiniom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.14 00:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Insanest
Insanest
Pradedantysis
Originally posted by: Lukryte

apskritai i auskarus ziuriu konservatyviai. ne visai suprantu kokia prasme yra susibadyti ivairias kuno vietas, kai skyliu ir taip gana. na taip, viskas ateina is pagonisku genciu ritualu, labiausiai sita kultura ispopuliarino juodaodziai, atsinese tai is savo protevynes. tik juokinga, kad visuomene taip metosi prie krastutinumu: tai pjauna kiekviena, kas turi juoda snuki, tai garbsto juos it dievus, lenkdamiesi ir tarnaudami ju diktuojamoms madoms. truputi idiotiska. ir net supykde truputi StreetNiggo komentaras, kad va jei jau JAV reperiuksciai isiveria kazkoki vini, "tai jie taijp zjbys atrodo". o ka tamstele manytu, jei mano bobute isivertu ir rodytus kaime? tai jau nebelygis, kaip ir leva butu taip pat atrodyti?.. 19 metu, o dar neturi savo nuomones. hm



Pagadins tau gyvenimą tas konservatyvumas. Man pagadino 4 nuostabius gyvenimo metus. Prašvaistė veltui. Bet laikai keičias... Keičiasi ir žmonės

Galima pačiam badytis, arba tai patikėti į nusimanančio žmogaus rankas. Vis šiek tiek saugiau jausies. O dėl genčių ritualų, tamsta Kučių turbūt nešventi ?
O jei šventi, tai teks suprast kad tai irgi yra ritualas, beje atėjęs iš genčių.
Jei kyla klausimų kas ir kodėl, prašom klaust.

Na, čia tas madų demostavimas iš dalies yra nepilnavertiškumo konplekso dangstymas. Maždaug: apsirenksiu kaip jie, kalbėsiu kaip jie, klausysiu jų muzikos, tai ir būsiu jie. Bet pala pala... Ką apgausim, save ?

Nesipykdyt ir daugiau šypsokis - tau tinka
O kodėl gi ne, tu neskubėk nurašyt tų kaimo bobučių, nes yra dalykų kuriuos jos moka geriau už tave, mane, ar bet kurį forumo narį.

Vaj, vaj... Miss'is "Aš turiu savo nuomonę" , gi žmogaus nuomonė gali keistis veikiama aplinkybių ir aplinkinių. Gali jos tam tikruose dalykuose net nebūti. Pasakyk tu man savo nuomonę apie tai, ką manai apie " Diferencialinę hiperbolizaciją "


bet is esmes, prie tikros asmenybes, suvokiancios savo veiksmus ir ne tusciai issisokinejancios, man tie auskarai dera. tik , aisq, viskam yra saikas . truputi priesgyniauju toms visoms masovkinems bangoms, tai dabar man prasciokiskai atrodo panos su auskarais bambose. taip pat ima atrodyti tie bernai su minetais kvadratiniais deimanciukais. kai neber savitumo, originalumo, tai krinta mano akyse tokiu reiskiniu besivaikantys.


O gi būna atveju, kai žmogus suvokia savo veiksmus ir tiesiog jo savimyla neleidžia perlipti per tam tikras visuomenės normas. Ką tada?
Ir kaip čia, FACE CONTROL ar kaip? Juk kartais ir durnam daiktas gražus tinka

Jei ką, išskirtinumas yra labai gerai. Tačiau visiškai užsidaryt nuo plataus pasaulio irgi yra nesveika, per daug nukenti kaip asmenybė. O man tai nežinau kaip atrodo panos su auskarais bambose... Jei pati pana graži, graži bamba ir gražus auskaras, tai nematau jokios bėdos

Na kvadratiniai deimančiukai gal ir jau atgyveno, tačiau kaip pastebėjau gatvėje ir šiaip susibūrimo vietose, vaikinų tendencija turėti įsivėrus auskarą proporcingai didėja, o tai manyčiau yra geras ir gražus ženklas, parodomas visos vyrijos šuolis į priekį . Norėjot lygių teisių - dabar valgykit. Jau net radau poroj vietų vyriškus auskarus. Taip ir parašyta buvo , buvo malonus nustebimas ir kartu truputėlis džiaugsmo, jog va pagaliau... Ir Lietuvoj.


nors jei ka, esu sarka, megstanti kas blizga


Turėsim omenyje , čia kai stručių parodoje prašo nusiimti žiedus. ( patarimas - paklausykit ), tai taip reiks ir su tavim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.14 02:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetNigga
StreetNigga
Pradedantysis
to Insanest:

Pasenusiomis žiniomis??? Tu baik puliuot, nueik į www.espn.com, pasirink NBA scoreboard ir rasi kai kur F/OT, kas reiškia pergalę po pratęsimo... Čia pastovus dalykas... O dar kažkokiems tai užsienio forumuose, kuriuose taip lievai vartojamas OT neturiu laiko...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.14 11:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
mano konservatyvumas man visai patinka. jis juk ne ekstremistinis ir kol kas nesijauciu kazka del jo prasvaisciusi, gal net atvisrksciai

kodel tureciau nesvesti kuciu? pati asmeniskai labai pripazistu pagoniskas tradicijas ir ritualus (na tik esu pries zmoniu aukojima),pati tuo zaviuosi. taciua mano komentaras turejo ta minti, jog visuomene pati nebesupranta, ka daro, o tiesiog kaip banda nuo vieno kaulo puola prie kito.

ir nenurasau jokiu bobuciu, cia buvo eiline mano ironija. tai buvo reperiuksciu ir bobuciu stereotipiniu personazu palyginimas. kuri panele dabar ims ir deves mieste taip bobutes megstama skarele ant galvos?? va jei kokia britney pasirodytu, po to naomi, tai jau ir miestu centruose musiskes ims bezdzioniauti. na gi tokia tendencija, neiko keisto.

<<Vaj, vaj... Miss'is "Aš turiu savo nuomonę" , gi žmogaus nuomonė gali keistis veikiama aplinkybių ir aplinkinių. Gali jos tam tikruose dalykuose net nebūti. Pasakyk tu man savo nuomonę apie tai, ką manai apie " Diferencialinę hiperbolizaciją " >>visiskai ne vietoje palyginimas. juk streetnigga pats rase sia tema (jei ko nors neismanai ir nesuvoki-juk nieko ir nerasytum). jis juk pats pasake, kad JAv reperiams isiverus tuos auskarus, tai tapo "lygiu". tai kur cia nepriklausoma nuomone? jei ziurima, ka tau diktuoja tie, anapus?

as vargiai matau cia kazkokias lygias teises. kaip minejau, nuo pat senaiusiu laiku ir vyrai, ir moteris puosesi, auskarais irgi. taigi niekas cia ir nepakito. toks ajusmas, kad mes dabar turime pacios springti nuo savo noru buti lygiateisiskomis. tarsi kokia bausme ir slapta patyca. man nei silta nei salta, tegu sau kad ir pudruojasi ir miniakus nesiojasi vyrai. tiesiog jie neteks vienos moters demesio, ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.14 11:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Insanest
Insanest
Pradedantysis
Originally posted by: StreetNigga

to Insanest:

Pasenusiomis žiniomis??? Tu baik puliuot, nueik į www.espn.com, pasirink NBA scoreboard ir rasi kai kur F/OT, kas reiškia pergalę po pratęsimo... Čia pastovus dalykas... O dar kažkokiems tai užsienio forumuose, kuriuose taip lievai vartojamas OT neturiu laiko...


Šaunuolis, šaunuolis - jei NBA tau rodiklis į pasaulį, tai labai sveikinu
Bet nekišk jo taip atvirai kitiems.

Tavo žiniai, sutrumpinimai gali reikšti daug reikšmių vienu metu.
Netiki? Pragooglink ir apšisviesk , taip kad...
NBA - dar ne rodiklis.

Jo, užsienio forumuose, na pavyzdžiui kuriuose dalyvauja 800000 žmonių, jie taip tiesiog durnai įsikalę tą OT , kad net ir man keista. Neturi laiko - mesk kompą per langą, nebus problemos ir jausies geriau, o jei jau sedi čia ir rašai, tada vadinas turi laiko kurį iššvaistai veltui, galėtum išbėgt į gatvę, parepuot, būtum beveik 50 CENT pusbrolis...
Tai vat, kiekvienoj temoj skirtingi sutrumpinimai gali reikšti skirtingus dalykus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.14 11:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Insanest
Insanest
Pradedantysis
Originally posted by: Lukryte

mano konservatyvumas man visai patinka. jis juk ne ekstremistinis ir kol kas nesijauciu kazka del jo prasvaisciusi, gal net atvisrksciai


Svarbiausia, kad patinka pačiai. Aha, su ekstemistais sunkiau būna, sprogdinasi, šaudosi ir visa kita velniava, tik kad įrodytų kad jų nuomonė ir įsitikinimai yra geresni nei kitų.
O jei dar nesijauti kažko prašvaisčiusi, tai laaabai linkiu kad patirtum apšvietimą pati, arba kasnors padėtų tau su tuo prašvietimu. Nieko nesakau, svarbu kad ir kaip žiūrėtum ir eitum į gyvenimą, pajustum kad kažką atrandi, bet tuo pačiu ir kažką prarandi. Jei galvoji tik vienaip ar kitaip, tai būna bėdu poto į galą.

kodel tureciau nesvesti kuciu? pati asmeniskai labai pripazistu pagoniskas tradicijas ir ritualus (na tik esu pries zmoniu aukojima),pati tuo zaviuosi. taciua mano komentaras turejo ta minti, jog visuomene pati nebesupranta, ka daro, o tiesiog kaip banda nuo vieno kaulo puola prie kito.


Na gi daug žmonių, daug tikėjimų, daug supratimų ir nematyčiau nieko blogo jei ir nešvestum. Kiekvieno asmeninis pasirinkimas.
Bet jei nešvestum Kučių ir būtum ekstemistė reiktų jau atsargiau su tavim
Va va, o dėl komentaro esmės tai suprantu juk, aš čia tik šiaip, smagumui kamantinėju


Ir nenurasau jokiu bobuciu, cia buvo eiline mano ironija. tai buvo reperiuksciu ir bobuciu stereotipiniu personazu palyginimas. kuri panele dabar ims ir deves mieste taip bobutes megstama skarele ant galvos?? va jei kokia britney pasirodytu, po to naomi, tai jau ir miestu centruose musiskes ims bezdzioniauti. na gi tokia tendencija, neiko keisto.


Tavo ironija ne eilinė - ji kanda.
Mano tendencija tuoj taps visiškas nusišnekėjimas, bet ar man gaila ?
O kas dėl šitos pastabos, tai šaunu, net nesugebėjau tiek įžvelgt. Dėkuj kad apšvietei

visiskai ne vietoje palyginimas. juk streetnigga pats rase sia tema (jei ko nors neismanai ir nesuvoki-juk nieko ir nerasytum). jis juk pats pasake, kad JAv reperiams isiverus tuos auskarus, tai tapo "lygiu". tai kur cia nepriklausoma nuomone? jei ziurima, ka tau diktuoja tie, anapus?


Man jau įdomu ką jus vadinat JAV REPERIAIS. Nes pas jus labai jau slidinėjantis tas "reperio" apibūdinimas. Reperiu JAV realiai yra tiek, kad galima suskaičiuot ant 2 delnų . (Šūdrepių neįskaičiuokit)
Man tai tie iš "anapus" nieko nediktuoja ir negirdžiu aš jų

as vargiai matau cia kazkokias lygias teises. kaip minejau, nuo pat senaiusiu laiku ir vyrai, ir moteris puosesi, auskarais irgi. taigi niekas cia ir nepakito. toks ajusmas, kad mes dabar turime pacios springti nuo savo noru buti lygiateisiskomis. tarsi kokia bausme ir slapta patyca. man nei silta nei salta, tegu sau kad ir pudruojasi ir miniakus nesiojasi vyrai. tiesiog jie neteks vienos moters demesio, ir tiek.


Jo, bet auskarų esmė seniau buvo kitokia ir naudojama kitiems tikslams negu dabar. Nu tai aišku kad turit springti, tiek gavot lygių teisių kad dabar ir sprinkit, o jei nepatinka - tai mąstyt reikėjo prieš pradedant tą beviltišką nesamone: Feminizmą or something...
Nu jo, čia bausmė jums pačiom, kad mąstytumėt ko norit, ir po to neverktumėt kad teisės lygios(ar dar nelygios), kad neverktumėt, kur dingo visi vaikinai. Norėjot lygių teisių - gavot, o kai gavot nežinot ką daryti, tai pradėjot ūžti kad blogai, nėra noramlių vaikinų ir dar ko ten... Kur bus kai visos cekavom zosėm pasidarėt? Taip ir nutinka, kai pradedi nemąstyt.. Užsišikot lygių teisių - tai dabar ir srėbkit, ir nežliumbkit čionais nes asmeniškai mane tai veikia tokios nesamonės

Kas dėl miniakų, tai mačiau vakar viruką su sijonu tokiu. Nu taip nežinau, kažkaip nekilo idėja kad vo gėjus, reikia suspardyt. Kažkaip tik kaip praėjo pagalvojau, o gal ten vis dėlto mergina buvo. Bet poto prisiminiau kad ne.

Neįdomu kai netenki dėmesio, juk jį gauti yra malonu. Tada ir pats turi duot dėmesio ir taip ilgas ir platus, bei maloniai užknisatis ratas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.14 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
<<svarbu kad ir kaip žiūrėtum ir eitum į gyvenimą, pajustum kad kažką atrandi, bet tuo pačiu ir kažką prarandi>>sita pamoka jau nuo ankstyvos paauglystes esu isisamoninus psichologija ir zmogaus analize- vienas is mano gyvenimo varikliu, tad suprantu ir savo ydas, ir dorybes. bent stengiuos. o konservatyvumas yra mano prigimtyje. jo neismusi. galiu apsimetineti kitokia, bet galu gale suprasiu, jog yra tik vienaip. vien vakar gavau toki smugi i papilve.

blin, atsiprasau uz OT
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.04.14 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Insanest
Insanest
Pradedantysis
Originally posted by: Lukryte

<<svarbu kad ir kaip žiūrėtum ir eitum į gyvenimą, pajustum kad kažką atrandi, bet tuo pačiu ir kažką prarandi>>sita pamoka jau nuo ankstyvos paauglystes esu isisamoninus psichologija ir zmogaus analize- vienas is mano gyvenimo varikliu, tad suprantu ir savo ydas, ir dorybes. bent stengiuos. o konservatyvumas yra mano prigimtyje. jo neismusi. galiu apsimetineti kitokia, bet galu gale suprasiu, jog yra tik vienaip. vien vakar gavau toki smugi i papilve.

blin, atsiprasau uz OT


Aš tai ją suprantu, bet nevisada moku paaiškint, daugiau ateina tai per suprantimą, vakar išrėkiau tai ant viso "Akropolio" ir buvo malonu

Mano gyvenimo varikliai... Neveikia
Taip jau susiklostė, jog manpo gyvenimo variklis yra kančia, kažko ieškojimas, kova viduje ir dar daug visko kas drasko vidų, priverčia tave kentėti, bet per kančias - į žvaigždes. Tai vat... Tik kad tų žvaigždžių nesurandu niekaip

Nieko tokio, nėra nieko neįmanomo (personal expierence) šiam pasaulį. Įmanoma absoliučiai viskas, būna tik per mažai noro. Išmušt niekas neišmuš apart tave pačią, nenorėsi keistis - nesikeisi ir gyvensi ir sau atleist negalėsi, bet čia kiekvieno asmeninis pasirinkimas. Bet jei kada užsinorėsi - prašom kreiptis

Tai kas vakar taip nutiko negero ?

Ajj, dėl to OT, tai.. mes visvien kolkas aktyviausi dalyviai, tai galim sau truputėli daugiau leisti, ane ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai