Tema sukurta: 2009.09.14 20:56
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.09.14 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tema subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams

Taigi, mergikės, ar avit jūs aukštakulnius? Jei taip, tai dėl ko? Jums patogu su jais? Ar dėl elegancijos, stiliuko, vyrų viliojimo?
O patiems vyrams ar patinka merginos su "seksualiais" aukštakulniais?

Aš tai, prisipažinsiu, su aukštakulniais jaučiuosi kaip karvė ant ledo
Visą gyvenimą vaikštau su balerinkėm ir visokiais čebatais, bet kartais taaaaip pavydžiai nužiūriu kokius elegantiškus batelius Ir iškart šiurpas nupurto su jais įsivaizdavus save
Nežinau, ar čia man mokytis vaikščios su TŽŽ ant galvos, ar ką daryt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kadangi esu žema, tai dažniausiai perku batus su kulnu, nors ir žemų turėjau pakankamai. Bet mano kulnas yra patogus. Jis nėra labai aukštas ir pakankamai platus, kad jaučiausi patogiai. Ant aukštų špilkų nemokėčiau vaikščioti. Ypač stebina, kai merginos tokius batus avi žiemą... Jų turbūt pusiausvyra gerai išlavinta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
mylimukė rašė:

Tema subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams



Taigi, mergikės, ar avit jūs aukštakulnius? Jei taip, tai dėl ko? Jums patogu su jais? Ar dėl elegancijos, stiliuko, vyrų viliojimo?

O patiems vyrams ar patinka merginos su "seksualiais" aukštakulniais?



Aš tai, prisipažinsiu, su aukštakulniais jaučiuosi kaip karvė ant ledo

Visą gyvenimą vaikštau su balerinkėm ir visokiais čebatais, bet kartais taaaaip pavydžiai nužiūriu kokius elegantiškus batelius Ir iškart šiurpas nupurto su jais įsivaizdavus save

Nežinau, ar čia man mokytis vaikščios su TŽŽ ant galvos, ar ką daryt?


nekenciu to kaukscencio garso
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Na dėl to klausimo, ar patinka merginos su seksualiais aukštakulniais tai kad aukštakulniai gal ir gražūs, bet ne kiekvienai tinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ashachera
ashachera
Meistras
Šiaip man patogiau su lygiapade avalyne Aukštakunius rinkčiausi tik ypatingom progom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dmxyler18 rašė:
Na dėl to klausimo, ar patinka merginos su seksualiais aukštakulniais tai kad aukštakulniai gal ir gražūs, bet ne kiekvienai tinka


O kokioms netinka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Česiukas
Česiukas
Pažengęs
man tai patinka su aukštakulniais, moteris elegantiškesnė atrodo, bet kiekvieną dieną gal sunku su tokiais vaikščiot, mano žmona buvo priversta daryt kojos venų operaciją, gal tai buvo jų įtaka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marek1987
Marek1987
Pradedantysis
mylimukė rašė:

Dmxyler18 rašė:

Na dėl to klausimo, ar patinka merginos su seksualiais aukštakulniais tai kad aukštakulniai gal ir gražūs, bet ne kiekvienai tinka




O kokioms netinka?


nu pvz karvems apie 80 - 100 kg
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tyliai
Tyliai
Pradedantysis
Pries porametu, kitokiu batu net ir nenesiodavau, tik aukstakulnius, labai patogu man budavo su jais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
Marek1987 rašė:

mylimukė rašė:



Dmxyler18 rašė:



Na dėl to klausimo, ar patinka merginos su seksualiais aukštakulniais tai kad aukštakulniai gal ir gražūs, bet ne kiekvienai tinka








O kokioms netinka?




nu pvz karvems apie 80 - 100 kg


tu atsargiau asile
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pasimetes0
pasimetes0
Pažengęs
Man asmeniskai nera skirtumo su kokiais batais mergina vaiksto, svarbioausia kad jai patogu. O jeigu pana ejna ir griuvineja tai toks ir tas seksualumas ..... As visada uz tai kas patogu ir patinka paciam zmogui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ashachera
ashachera
Meistras
Citata iš filmo: "Aukštakulnius vyrai sugalvojo tam, kad moterų užpakaliai atrodytų mažesni ir joms būtų sunkiau pabėgti."
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
As manau, kad aukstakulnius galima aveti tik iskilmingomis ir oficialiomis progomis, kai vaikstoma patalpoje arba lygiu kiemo grindiniu... Tos merginos, kurios su kulniukais drasiai zingsniuoja musu duobetais saligatviais, rizikuoja savo sveikata. Ei, aukstakulniu megejos, atsiliepkit - kiek kilometru galite nueiti savo batais?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Marek1987 rašė:
mylimukė rašė:
Dmxyler18 rašė:
Na dėl to klausimo, ar patinka merginos su seksualiais aukštakulniais tai kad aukštakulniai gal ir gražūs, bet ne kiekvienai tinka

O kokioms netinka?

nu pvz karvems apie 80 - 100 kg


Jėzau, kaip gerai, aš dar ne karvė
Bet esu pakankamai aukšta (173), tai ar smagu, kai tokia ilga dar su aukštakulniais? Ką, žemaūgiai vyrai?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Persephone rašė:
As manau, kad aukstakulnius galima aveti tik iskilmingomis ir oficialiomis progomis, kai vaikstoma patalpoje arba lygiu kiemo grindiniu... Tos merginos, kurios su kulniukais drasiai zingsniuoja musu duobetais saligatviais, rizikuoja savo sveikata. Ei, aukstakulniu megejos, atsiliepkit - kiek kilometru galite nueiti savo batais?


Aš šįvakar namie vaikštinėjau iki virtuvės ir atgal (tipo praktika ), tai po geros valandėlės jaučiausi kaip 9 danguj juos nutrenkus į kampą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Labai grazu, elegantiska, tik tikriausiai kasdien tokius nesioti nepatogu. Nepergyvenk Mylimuke, mano drauges ugis, dabar tiksliai nezinau koks , bet kazkur apie 1,80 - 1,85 cm tai vistiek juos devi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rudaakė
Rudaakė
Pažengęs
Manau, kad aukštakulniai tinka tiek kasdienai, tiek išeigai, tik tie aukštakulniai kiekvienai progai atitinkami. pvz: nevaikščiosi kasdien su aukštakulniais, kurių kulnelis siekia 12cm. Yra ir labai patogių batelių su žemesne pakulne, tad negresia jokie kojų išsisukimai ir pan. Nors ir esu už aukštakulnius, tačiau žiemą reikėtų padėt tokius kur nors giliai spintoj.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


emexas
emexas
Patyręs
mylimukė rašė:

Tema subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams



Taigi, mergikės, ar avit jūs aukštakulnius? Jei taip, tai dėl ko? Jums patogu su jais? Ar dėl elegancijos, stiliuko, vyrų viliojimo?

O patiems vyrams ar patinka merginos su "seksualiais" aukštakulniais?



Aš tai, prisipažinsiu, su aukštakulniais jaučiuosi kaip karvė ant ledo

Visą gyvenimą vaikštau su balerinkėm ir visokiais čebatais, bet kartais taaaaip pavydžiai nužiūriu kokius elegantiškus batelius Ir iškart šiurpas nupurto su jais įsivaizdavus save

Nežinau, ar čia man mokytis vaikščios su TŽŽ ant galvos, ar ką daryt?

man asmeniskai aukstakulniai jokio teigiamo ispudziu nedaro..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
aukstakulnius nesioju labai retai, nes visu pirma, dauguma ju man nepatogus. antra - mano ugis ir taip 183, tai su aukstakulniais jau turbut nekoks vaizdas... nors kartais taip norisi ju...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.14 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
Man tai gaila merginų, kurios, kaip jau buvo minėta, rizikuoja savo gyvybe vaikščiodamos miesto šaligatviais su aukštakulniais...
Bet aišku kiekviena pasirenka kaip jai geriau, patogiau ir gražiau yra vaikščioti apsiavus...
Aš labai retai aviu aukštakulnius, nes man tai nėra patogiausia avalynė. O kai tenka daug vaikščiot, tai aktualu.
Žinoma, jei yra kokia nors šventė, oficialus renginys, kur reikia pasipuošti arba solidžiai atrodyti, dailūs batukai aukštesniu kulnu (aišku ne špilkos) labai praverčia.
Gražu, kai kokiam banke ar kt įstaigos darbuotojos vaikšto su aukštesniais bateliais, bet gatvėje tas labai nesižiūri... man net gaila merginų, ypač tų, kurios klibinkščiuoja su smailianosiais aukštais plonais kulniukais....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai