Santrauka: Ne vieta Jurgos negerbejams
Tema sukurta: 2007.08.28 22:09
2007.08.28 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KaMor
KaMor
Meistras
Sveiki, pasidalinkite mintimis, kuris albumas jums labiau patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.28 22:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Vis tik "Aukso Pieva" man labiau patiko Vientisesnis pasirode, geriau ispildyta pasirinkta ideja.

"Instrukcija" - labiau eksperimentinis, Jurgos ieskojimus atspindintis, lyg ir moderniau skambantis, taciau neskaitant keletos geru kuriniu like - duobeti Pvz. tokia "Koralu Pasaka" hmm... ir kam sove i galva si nelabai sauni ideja? Pasakas idomiai sekti moka tik dede Karolis per Lietuvos Radijo pirmaja programa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.28 23:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AngeloDrauge
AngeloDrauge
Pradedantysis
man asmeniskai taip pat aukso pieva labiau patiko..
isntrukcijoj yra viena daina kuri atspindi ir mane... "muzikos danguj nera todel renkuosi zeme"
gyventi verta ir gyventi mes verti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
Originally posted by: mystique

Vis tik "Aukso Pieva" man labiau patiko Vientisesnis pasirode, geriau ispildyta pasirinkta ideja.



"Instrukcija" - labiau eksperimentinis, Jurgos ieskojimus atspindintis, lyg ir moderniau skambantis, taciau neskaitant keletos geru kuriniu like - duobeti Pvz. tokia "Koralu Pasaka" hmm... ir kam sove i galva si nelabai sauni ideja? Pasakas idomiai sekti moka tik dede Karolis per Lietuvos Radijo pirmaja programa


ha ha, gerasis dede Karolis

net uzmirsus toki buvau. dar tebeseka?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.30 17:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Seka, seka

Isgirstu si balsa netyciom uztaikius, taip ir iskyla pries akis koks mazas tyras vaikius, dar realaus pasaulio nesugadintas, nosi prispaudes prie pirkios lango ir nuosirdziai tikintis dedes Karolio pasaku burtais...

Mazi iliuziju pasauleliai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.08.31 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DoGmA
DoGmA
Meistras
O man instrukcija labiau patinka.Pirma albuma as net nebuciau normaliai klauses, jei ne "galbut", tik ta isgirdes tepaklausiau viso albumo, o antras albumas tai labai vykes jos:geriausios man dainos 5'th season, instrukcija ir renkuosi zeme.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.10.20 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Illiana
Illiana
Patyręs
Originally posted by: Teo

Sveiki, pasidalinkite mintimis, kuris albumas jums labiau patinka


instrukcija ir man labiau patinka... man jis vientisesnis pasirode. labiausiai patiko dainos serlokas holmsas ir pati instrukcija, ko gero. instrukcijos tikrai dazniau klausausi nei aukso pievos..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai