Santrauka: Naujų nuotykių noriu!
Tema sukurta: 2007.06.09 09:29
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2007.06.09 09:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deimina
Deimina
Naujokas
Atsibodo viskas darbas-namai-darbas, norisi įtraukti į savo gyvenimą kažko naujo, norisi atsipalaiduoti, gyventi šia diena! Kur galima gerai praleisti laiką, kur būtų įdomu apsilankyti, kad įspūdį gerą paliktų ir nesigailėčiau pašėlus!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 09:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidaze
vaidaze
Naujokas
pasiimk atostogas ir i uzsieni su turistine arba poilsine kelionetikrai puikiai praleisi laika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 10:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deimina
Deimina
Naujokas
O kad galėčiau pasiimti atostogas! Man geriausiu atveju rugpjūti tik šviečiasi, ar tik rugsėjį, o be to pinigų tokioms kelionėms reikia nemažai, o pas mane namie remontai, tai tie daug jų išleidžiu, kad atostogoms, turbūt ir neliks Turbūt, reiks susirasti kokį bendramintį, kuris padės prablaškyti kasdienybę, padės su( litukais) gerai praleist laiką. Reikia tik laiko ir noro ir viskas bus gerai!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
ieskai finansuotojo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidaze
vaidaze
Naujokas
tai su draugais prie ezero isvaziuok issikepkite kad ir desreles ant lauzovis kas nors kitokio bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deimina
Deimina
Naujokas
Prie ežero važiuojam su draugais beveik kiekvieną savaitgalį, tai šašlykų, tai dešrelių, smagu,pailsiu gamtoje. Finansuotojo neieškau, bet žmogus kuris taip pat norėtų įdomiau ir pašėlusiai praleist laiką, tikiuosi atsiras ,nes juk linksmybės ir pramogos taip pat kainuoja pinigus. Ten kur gali gerai praleist laiką, turiningai ir linksmai: tai įvairūs klubai ir sodybos ar pramogų centrai, viskas mokama. Man reikia benraminčio! Per skubėjimą privėliau klaidų, bet esmės nekeičia!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vytas0527
vytas0527
Meistras
as su mielu noru galeciau praskaidrinti dieneles tik ziurint is kur esi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 11:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


lukrytė
lukrytė
Didmeistris
a tu mokykla bent baigei ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Originally posted by: Deimina

Finansuotojo neieškau


Taciau kas antrame sakinyje akcentuoji "litukus". Mano nuomone tokiu "litukai-seeking", "pay for me" zmoniu atzvilgiu agresyviai neigiama.

Ir kas tavo supratimu "pašėlti"? Nes man tai sukelia neigiamas konotacijas. Jeigu vyras nusibodo, imk ir issiskirk oficialiai, o ne ieskok nuotykiu is salies.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marek
Marek
Pradedantysis
Originally posted by: Deimina

Atsibodo viskas darbas-namai-darbas, norisi įtraukti į savo gyvenimą kažko naujo, norisi atsipalaiduoti, gyventi šia diena! Kur galima gerai praleisti laiką, kur būtų įdomu apsilankyti, kad įspūdį gerą paliktų ir nesigailėčiau pašėlus!


pazistamas jausmas... zinau kad dauguma pasakys jog esu dar per jaunas kad viskas atsibostu, bet taip yra... kai pradejau gyvent vienas nuo 14 metu, tai jau tiek visko isbandziau, kad jau net nebezinau ko dbr ir griebtis... labai greit viskas atsibosta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Deimina , na biški tu nusišneki ... Finansuotojas ir bendramintis skirtingos sąvokos ... Už finansavimą natūra atsiskaitysi ar kaip ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deimina
Deimina
Naujokas
Nesu pinigų vergė, bet kai jų nėra, ar trūksta, net menkiausiems malonumams, ar nors eilinėms pramogoms, tai tikrai š.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deimina
Deimina
Naujokas
Manau, kad žmogus kuriam taip pat norisi įdomiai ir linksmai praleisti laiką, tikrai neskaičiuos, svarbu, kad būt gera kartu! Svarbu žmogus šalia, kartais tam ir pinigų nereik, jei išradingai prasisuksi su idėjom!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Originally posted by: Deimina

Manau, kad žmogus kuriam taip pat norisi įdomiai ir linksmai praleisti laiką, tikrai neskaičiuos, svarbu, kad būt gera kartu! Svarbu žmogus šalia, kartais tam ir pinigų nereik, jei išradingai prasisuksi su idėjom!


Kodėl kitas žmogus turi mokėti už tavo pramogas ? Pinigų neskaičiuoja tik kvailys arba beraštis . Rašei vyrą turi , tai ir pramogauk su juo ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sidabrinis
Sidabrinis
Didmeistris
Teleloto ispildys visus Jusu norus isskyrus intymius, nors kas ten zino..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deimina
Deimina
Naujokas
Vyras namisėda, jam nesinori nieko, tik laiką leisti namie, tik su šeima, o man norisi naujo vėjo! Jei žmogus nori gerai praleisti laiką, šalia ęsantis žmogus jam priimtinas ir mielas, nemanau, kad jis kvailys ar beraštis, kad kartu leidžia pinigus! Ne visi juos taip skaičiuoja kaip tu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Aš skaičiavau skaičiuoju ir skaičiuosiu .

Keistas mąstymas pas tave , Deimina ... Naivus ... Bet tavo gyvenimas - tavo reikalas . Man dzin . Tik va patarimą duosiu - žėk nepapulk į uraganą naujo vėjo beieškodama ...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystique
mystique
Meistras
Originally posted by: Deimina
nemanau, kad jis kvailys ar beraštis, kad kartu leidžia pinigus


O nemanai, kad TU turetum uzsidirbti tuos taip trokstamus pinigus? Ir tuomet juos leidi kaip sirdis geidzia? Is kur toks keistas mentalitetas tiketis, kad kazkas tave privalo islaikyti?

Kitas dalykas: nori nenori, bet tavo geidziami "nuotykiai" primena neistikimybe savo vyrui. Tavo nuomone tai OK? O jeigu ir jis ims "šėlti" bei nuotykiu ieskoti, pasekes tavo nuostabiu pavyzdziu. Tau tai irgi bus OK?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 12:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deimina
Deimina
Naujokas
Aš niekad neperžiangiu ribų, o pinigų su laiku iždirbsiu, tik viskam reikia laiko ir noro. Dabar pinigus leidžiu remontui, vėliau leisiu pramogom. Vyro neišduosiu, bet šiaip artimą žmogutį, ar draugą, kuris mane suprastų, rasiu manau.Baigiau darbus,tad skubu pas draugę, varysiu į gamtą, gal atsipalaiduosiu, dar geriau viską apgalvosiu, prišnekėjau čia tokių nesamonių, visai nenorėdama Gero savaitgalio visiems!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.06.09 13:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cefalika
cefalika
Pažengęs
kazkokia neaiski ta Deimina.. Ko ji cia norejo, nesupratau?????.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai