Tema sukurta: 2008.07.28 14:53
1 2 Toliau Paskutinis
2008.07.28 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantuliss
Mantuliss
Pradedantysis
Norint save pakeisti kaip zmogu,norint pradeti kitoki gyvenima nei anksciau,tiesiog norint tapt kitu zmogum,kitaip gyventi.nuo ko reikia pradeti.gal kas buvot susidure su tuo,ir visa tai pavyko pasiekti.kokia turetu buti pradzia,nuo ko pradet tuos pasikeitimus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 15:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marlin
Marlin
Meistras
Užduosiu vieną klausimą. O kam Tau keisti savo gyvenimą? ;o
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 15:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Pirma reikia žinoti, ką nori keisti savyje ir ar tai, ką tu keiti, bus priešinga tau ar tik labiau išlaisvins tave. Pirmuoju atveju, nematau reikalo keisti. Manau, pasikeitimai galimi, kai keičiamas ne asmenybės pagrindas, o tam tikri bruožai, kurie PAČIAM (o ne kam kitam) nepatinka. Kai yra tikras noras ir užsispyrimas, valia daro stebuklus.

Kitas dalykas - labai padėtų įlindimas į tokią terpę, kuri skatintų tam tikrus bruožus. Jei esi koks egoistas per didelis, užsiimk bendruomenine veikla, jei nori išmokti bendrauti - įsidarbink ten, kur reikia daug kalbėti, ir pan.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantuliss
Mantuliss
Pradedantysis
nes pats noriu kitokio gyvenimo.ilga laika buvau uzsidares,ta prasme vengdavau bendraut su kitais ir panasiai.buvau uzsidares viduje.vengdavau atvirumo.noriu kazko kito,noriu kazka daryti,noriu judresnio gyvenimo,kazkuo uzsiimti,ir dar viena priezastis butu,tai mylima mergina
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 15:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marlin
Marlin
Meistras
Įdomu.. įdomu..
Iš dalies ir man reiktų šį bei tą keisti, bet kažkaip nėra pasiryžimo.. :}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 15:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Oi, geriau jau būtų, jei pats norėtum, o ne dėl įsiteikinėjimo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 16:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PeM
PeM
Patyręs
Mantuliss rašė:

nes pats noriu kitokio gyvenimo.ilga laika buvau uzsidares,ta prasme vengdavau bendraut su kitais ir panasiai.buvau uzsidares viduje.vengdavau atvirumo.noriu kazko kito,noriu kazka daryti,noriu judresnio gyvenimo,kazkuo uzsiimti,ir dar viena priezastis butu,tai mylima mergina



pradziai pradek nuo to,kad susirask uzsiemima.... Gal turi zalingu iprociu?...tokiu atveju gali megint ju atsisakyti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neisaukleta
neisaukleta
Didmeistris
Ar kiekvienas asmuo yra asmenybe?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 16:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marlin
Marlin
Meistras
Neišauklėta, o kuo tu tada save laikai? ;o
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mazge
Mazge
Naujokas
na as turejau drauga,del kurio labai pasikeiciau,bet...po viso sito nutiko taip,kad mes issiskyrem,nes as supratau,kad manes pacios nebeliko,buvau svetima sau...todel nesikeisk del merginos,ji isimylejo tave toki,koks tu esi....o bendrauti tu turetum,bet tikriausiai su tais,kuriais daba bendrauji,nera tie zmones su kuriais gali jaustis laisvai ir gerai....gerai pagalvok pries keisdamasis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 17:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Galateja
Galateja
Didmeistris
Sutinku su mazge, nesikeisk del artimo zmogaus, jei keitiesi tai keiskis tik del saves.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 18:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neisaukleta
neisaukleta
Didmeistris
Mercurius rašė:

Neisaukleta, turėtas galvoje charakterio keitimas. Žinoma, ne visi esame asmenybės. Aš, pvz., nesu, nepadariau gyvenime dar nieko įspūdingo. Tiesa, turiu pastebėti, kad retas iš sutiktų žmonių sėkmingai pereina manąjį asmenybės testą (kuris apima šį tą daugiau, nei "pasodink medį, užaugink sūnų"), bet čia tik šiaip, pastaba, idant neatrodyčiau visai niekam tikęs :]


As tai suprantu temos esme ir netinkamai parinkta zodi, tiesiog siaip bandziau inest aiskumo Bet zinoma thanks a lot uz mano komentaro ivertinima

As siaip gal teigciau, jog asmenybe gimstama. Mano manymu tai stipraus charakterio ir/ar daugiau ar maziau charizmatiski zmones. Na bet aisku, cia diskutuotinas apibudinimas, paremtas asmeniniais stebejimais ir patirtim.

Labai idomu butu sulaukt taviskio asmenybes apibudinimo. Nes kaip suorantu, tai sietina su ispudingais pasiekimais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.28 18:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


neisaukleta
neisaukleta
Didmeistris
O keistis reiktu pradet tada, kai yra realus poreikis paciam, bet ne del to, kad reiktu kazkam itikti. Iskart butu atspeta, jog tai nenaturalu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 12:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


foxinabox
foxinabox
Meistras
Uzsiimk sportu ar siaip kokia pastovia veikla, apsilankyk tokiose vietose kur jaunimas siaucia, taip igysi pazinciu (jei tikrai nori pakeist gyvenimo buda) ir tai bus puiki tavo naujo gyvenimo pradzia.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 15:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Mantuliss rašė:

nes pats noriu kitokio gyvenimo.ilga laika buvau uzsidares,ta prasme vengdavau bendraut su kitais ir panasiai.buvau uzsidares viduje.vengdavau atvirumo.noriu kazko kito,noriu kazka daryti,noriu judresnio gyvenimo,kazkuo uzsiimti,ir dar viena priezastis butu,tai mylima mergina



visi teisingai patarė keistis tik dėl savęs, o ne dėl merginos..aš galiu įsivaizduot iš tavo postų, kad buvai labiau stebėtojas, nei aktyvus veikėjas..turbūt tau svetimas vakarėlių, naktinis gyvenimas, begalė draugų, pažįstamų, naujų pažinčių mezgimas, ekstremalios situacijos ir pan..o tavo mergina, matyt, aktyvesnė ir tu bijai pasirodyt nuobodus..bet ar ji tau priekaištauja? gal jai būtent dėl to ir patinki, kad galima ramiai pabūti, pasikalbėti..be didesnio šurmulio, veiksmo ir pan..na nes jei priekaištauja, skundžiasi, reikalauja daugiau veiklos, veiksmo, ta mergina ne tau..užsidaręs dėl ko buvai? nes tau tai artima ar dėl kokių kompleksų, baimių? atsakyk sau į šį klausimą..nes vargu ar gerai jausiesi svetimoje terpėje, bandydamas apsimesti kažkuo kitu, jei iš tikrųjų tas judrus gyvenimas tau nepriimtinas ir viskas dėl merginos, dėl noro išlaikyti jos susidomėjimą..labai greitai pavargsi nuo dirbtinių pastangų..o jei iš tikro viduje kunkuliuoji, nenusėdi ir tikrai nori pradėti aktyviai gyventi, imkis to..pilna visokių renginių, koncertų, pramogų, užsiėmimų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 15:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantuliss
Mantuliss
Pradedantysis
na mano mergina taip pat tokio ramesnio budo,kaip ir as.jai taip pat priimtinas ramesnis gyvenimas,jai patinka labiau pabutu kazkur ramiai,ramiai leisti laika.zinoma ji nevengia susiburimu.tiesiog kartais man buna kad nepasitikiu savo jegom,bijau kazka tai daryti,ir bijau kad manes nesupras.yra kazkokia tai baime parodyti save,kad galiu kazka tais.sunku uzmegst nauja pazinti,nezinau is kur pas manes nera tos drasos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
Mantuliss rašė:

na mano mergina taip pat tokio ramesnio budo,kaip ir as.jai taip pat priimtinas ramesnis gyvenimas,jai patinka labiau pabutu kazkur ramiai,ramiai leisti laika.zinoma ji nevengia susiburimu.tiesiog kartais man buna kad nepasitikiu savo jegom,bijau kazka tai daryti,ir bijau kad manes nesupras.yra kazkokia tai baime parodyti save,kad galiu kazka tais.sunku uzmegst nauja pazinti,nezinau is kur pas manes nera tos drasos.


ai nepergyvenk nemanau, kad tau būtina keistis..mes visi turim vienokių ar kitokių baimių, bet nesakai, kad bijai, nepasitiki, nerviniesi ir niekas net nepastebi..čia aš iš savo patirties..būk savim, abu su mergina leiskit laiką taip, kaip labiausiai norisi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 16:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
nemanau, kad zmogus gali pasikeisti radikaliai, is esmes ir ilgam... susidurimas su kitais zmonemis gali tik sustiprinti arba susvelninti tavo prigimti ir polinkius... niekas nesugebes istraukti i pavirsiu to, ko nera tavo viduje...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.29 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na nežinau, man atrodo, kad tiek uždaras, tiek atviras žmogus, turėtų mokėti bendrauti nebijodamas nepažįstamų žmonių. Ir to, be abejo, reikia mokintis kiekvienam.

Temos autorius dar jaunas, tad gal net suprantami tie bendravimo nemokėjimai su nepažįstamaisiais - juk to išmokstama tik per praktiką. Pasiūlyčiau įsidarbinti, kur reikia kalbėtis: pvz., apklausų atlikėju, arba kasdien prakalbinti šiaip sau po nepažįstamą žmogų, klausinėti per paskaitas. Viso to išmokstama.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.07.30 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laimingesnė
Laimingesnė
Patyręs
Aš siūlyčiau tau atkreipti dėmesį į savo asmenybės stipriąsias puses, į tai, ką tu mėgsti, kas tau patinka ir jas vystyti toliau. Tuomet ir tau bus gerai, ir panelei būsi įdomus. O jei užsiimsi veikla, kuri tavęs nedžiugins, save nuolat prievartausi, vis tiek jausiesi ne savo rogėse. Na, gal patirties įgysi, tai bus pliusas.
Patarčiau mokytis įsiklausyti į kitą žmogų, nes visiems mums to reikia mokytis Nebijoti paklausti pvz., panelės, ką ji jaučia, ko nori, kas patinka....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai