Santrauka: Ar egzistuoja toks reiškinys?
Tema sukurta: 2010.11.18 23:22
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2010.11.18 23:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
Poroje, kaip ir ne keista, net ponai Tarasovai tai dainuoja "As tavo, tu mano". O is ties argi galima zmogu savintis, padaryti savo nuosavybe ir noreti, kad jis niekam daugiau nepriklausytu? Kodel sunku moterims susitaikyti su tuo, kad ju antra puse turi draugiu merginu? Tarkim bendrautu, nueitu kur kartu be kitos puses palaiminimo? O vyras isleistu savo drauge i koki kluba pasisokt ar nueit i filma su kokiu buvusiu kursioku? Gal net vyno taure islenkt? Kazkodel jau tai traktuojama, kaip neistikimybe, ar geriausiu atveju, netinkamu bendravimo tonu, jei jau turi antra puse. Kodel sunku suvokti, kad antrai pusei yra ir daugiau mielu, zavingu priesingos lyties atstovu su kuriais miela bendrauti? As esu egocentrike, mane zeistu mano antros puses glaudesnis bendravimas su zaviomis mano lyties atstovemis, o kaipgi jus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.18 23:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


volvo13
volvo13
Naujokas
Niekada to nedraudziau ir aklai pasitikejau, ir yra kaip yra. Po 28 kartu pragyventu metu issiskyreme ,nes antroji puse isejo gyventi pas kita
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.19 00:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Grubi
Grubi
Pažengęs
Zmones per daug gal savininkiski, bet... as nepykciau tik tuo atveju kai gerokai zinociau su kuo linksminasi ar kaip minejei islenkia vyno taure
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.19 01:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš iš vis neįsivaizduoju tokio savinimosi. Nei pati norėčiau kažką persekiot, reguliuot ir nuolat pavyduliauti, nei pakęsčiau, kad įkyriai lenda į mano asmeninę erdvę. Suprantu, poroje žmonės bendrauja kur kas intymiau nei su kaimynu ar draugu, bet tam tikra erdvė tik sau turi būti palikta visada, nes kitaip gresia virtimas vienu žmogum, viena asmenybe blogąja to žodžio prasme. O kam norėsis būti su savo šešėliu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.19 01:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
nezinau mylimuke gal buk mano as tau siusiu kiekviena ryta saules spindulius ir gera nuotaika
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.19 03:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Neturiu komentaro Riaubiškytės, buvusios haremo mergos, pavirtimą į superinę žmoną Tarasovienę. O dabar į temą. Jei šeimoje nėra pasitikėjimo vienas kitu, tai ne kas. Kalbetis šeimoje reikia apie viską, bet tai neturi būti ataskaitos davimas vienas kitam - kur buvai, su buvai, kiek buvai, apie ką kalbėjai. Kai šeimoje normalūs santykiai, tai išplaukia savaime pokalbių metu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.19 09:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Kaip ir minėjo, aš taip pat pasakysiu, kad tiek šeimoje, tiek poroje turi būti pasitikėjimas ar kažkoks susitarimas. Bendrauk su kuo nori ir kiek nori. Nevaržau ir nevaržysiu. Ir juokingai man atrodo, kai matau poroje tik prisirišimą, o prisirišimas yra ne kas kita kaip savo norų nepaisymas, gyvenimas kito žmogaus gyvenimą, buvimas vien drauge tik su kitu žmogumi todėl, kad nesi vieas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.19 09:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vittel
Vittel
Pradedantysis
Sakiau ir sakysiu, kad žmogus negali priklausyti kitam žmogui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.19 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Empirio
Empirio
Didmeistris
Nu nu...isleisk mane pas kitas, galiu ir nebegrizti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.19 10:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Toks reiškinys egzistuoja, ir net labai dažnai tenka girdėti apie visokius "neišleidimus" - net su tos pačios lyties atstovais, o ką jau čia kalbėti apie priešingos. Manau, tokie draudimai vyksta dėl to, kad vienam asmeniui poroje pakanka tik "antros pusės", o kitam poreikis bendrauti su draugais išlieka, nes jiems svarbu ne tik seksas ir mylavimasis, o ir bičiuliškumas, bendravimas apskritai - iš to kyla pirmojo nepasitenkinimas, jam, kuriam "antra pusė" yra viskas, sunku suprasti, kad meilė ne visiems yra "tu - man pasaulis". Tiesa, yra tokių atvejų iš vyrų pusės, kai vyras gali susitikinėti su draugais, o moteris ne - nes jos vieta "prie puodų ir vaikų", bet čia, manau, ne savinimosi reikalas, o bendras supratimas apie moters esmę.

Beje, neseniai skaičiau net tokį straipsnį smegenplovybos puslapyje: esą VISOS moterys NEKENČIA savo "antros pusės" draugų. Manau, tokie straipsniai labai žeminantys ir neatspindintys tiesos - taip, savinimasis (apipusis) labai paplitęs, bet jis nėra moteriškas, o tuo labiau ne visiems priimtinas. Matyt, autorei buvo sunku suprasti, kad kaip ir pykstasi ne visos poros, taip ir ne visos poros uzurpuoja vienas kitą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.19 13:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Baal
Baal
Pažengęs
seniai stebiu Joyce , ji visada randa protinga atsakyma ( internete ) . O jeigu imt si klausyma - tai neisleidimai labai geras dalykas . nepazystu nei vieno , mergynos ar vaikino kurie turedami , aatrodo normalius santykius ,yra istikimi praeina 2, 3 , 5 metai ir taip visada atsitinka. taigi isvada reiktu siek tiek priziuret
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.20 15:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Naudotojas
Naudotojas
Naujokas
Na žmonės, tiesa pasakius niekad nevaržiau savo Paneles laisves. Bet pats visad pasakau su kuo, kada einu ar susitinku, bei kada grišiu. Iš Jos šito nereikalavau niekad, bet po kiek laiko pastebėjau kad Ji taip pat man pradėjo viska sakyti, jej galima taip pavadinti>teikti ataskaiteles<. Šiaip turiu reikalų kur negaliu but su savo antra puse, bet jej susitinku su draugais, ar šiaip, tai visad jai pasiūlau eiti kartu, o toliau Jos reikalas, ar Ji nori,ar ne. Bet šiuo metu esu visiškai, viskuo patenkintas. Viską žinau, kaip ir Ji. Taigi manau kad ,,aš tavo-tu mano" būna ir tai visai realu.
Ir kad nebūtų pas Jus Mieleji problemų, nesitusinkit be savo antros puses, nes dažniausiai po tokių ,,tusų" ir būna visokie nesusipratimai, o jej dar partneris(-ė) nesupratingas(-a), tai išvis blogai.
Būkit savo santykiuose sąžiningi ir bus Jums >aš tavo-tu mano<
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.20 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
nemegstu tos dainos
Dvelkia "puku" , ir tuo.. Sovietmeciu,
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.11.20 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


teddybear
teddybear
Meistras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.27 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


variacija
variacija
Patyręs
mylimukė rašė:

Aš iš vis neįsivaizduoju tokio savinimosi. Nei pati norėčiau kažką persekiot, reguliuot ir nuolat pavyduliauti, nei pakęsčiau, kad įkyriai lenda į mano asmeninę erdvę. Suprantu, poroje žmonės bendrauja kur kas intymiau nei su kaimynu ar draugu, bet tam tikra erdvė tik sau turi būti palikta visada, nes kitaip gresia virtimas vienu žmogum, viena asmenybe blogąja to žodžio prasme. O kam norėsis būti su savo šešėliu?


Gerai pasakyta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.27 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
variacija rašė:

Poroje, kaip ir ne keista, net ponai Tarasovai tai dainuoja "As tavo, tu mano". O is ties argi galima zmogu savintis, padaryti savo nuosavybe ir noreti, kad jis niekam daugiau nepriklausytu? Kodel sunku moterims susitaikyti su tuo, kad ju antra puse turi draugiu merginu? Tarkim bendrautu, nueitu kur kartu be kitos puses palaiminimo? O vyras isleistu savo drauge i koki kluba pasisokt ar nueit i filma su kokiu buvusiu kursioku? Gal net vyno taure islenkt? :) Kazkodel jau tai traktuojama, kaip neistikimybe, ar geriausiu atveju, netinkamu bendravimo tonu, jei jau turi antra puse. Kodel sunku suvokti, kad antrai pusei yra ir daugiau mielu, zavingu priesingos lyties atstovu su kuriais miela bendrauti? As esu egocentrike, mane zeistu mano antros puses glaudesnis bendravimas su zaviomis mano lyties atstovemis, o kaipgi jus? :)


Nesamone...As niekada neisleisciau savo zmonos i kluba su vyrukais...Jei moteri myli ja brangini ir nenori prarasti. tada ir nesudarai jai specialiai salygu neistikimybei. o jei moteris tau siaip sau ar jau kita pats susiradai tada tikrai jau nesvarbu - lai eina kur nori daro ka nori ir su kuom nori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.27 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Vladai, bet kaip gali NEIŠLEISTI? Ji kaip pas kokį tėvelį vaikas ateina ir klausia "ar galima eiti?". ir kodėl jei jau bendrauji su kita lytimi, gresia neištikimybė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.27 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KIPRIETIS
KIPRIETIS
Meistras
Nematau nieko blogo klube, juk nesamone drausti sokti su kitais... meile pasakysiu durniausias reikalas, nes isimylejali padaro kaip durniu... geriau partneryste pagrista tik pasitikejimu be meiles tada gali eiti sokti ir pats su kitom gali sokti nesukdamas galvos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.27 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Joyce rašė:

Vladai, bet kaip gali NEIŠLEISTI? Ji kaip pas kokį tėvelį vaikas ateina ir klausia "ar galima eiti?". ir kodėl jei jau bendrauji su kita lytimi, gresia neištikimybė?

Jei jau rimti santykiai ir pan. tai zmones atsizvelgia i vienas kito pageidavimus ir jausmus. nei normaliam vyrui nepatiktu (svelniai tariant), kai jo moteris susitikineja su kitais nei moteriai nepatiktu jei jos vyras eitu kur vakare su "tiesiog gera drauge".
O kas gresia bendraujant? normalu kad skirtingu lyciu zmones jei jau yra simpatiski vienas kitam (o kitaip nebendrautu) bendraujant dar labiau suarteja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.27 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Saulius999 rašė:

Nematau nieko blogo klube, juk nesamone drausti sokti su kitais... meile pasakysiu durniausias reikalas, nes isimylejali padaro kaip durniu... geriau partneryste pagrista tik pasitikejimu be meiles tada gali eiti sokti ir pats su kitom gali sokti nesukdamas galvos...


Nesamone butu jei mergina atejusi i kluba su manim soktu su kitais. Tokiu dalyku tikrai netoleruociau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai