Tema sukurta: 2010.06.22 20:10
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2010.06.22 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sokratas
Sokratas
Pradedantysis
paDange rašė:

Sveiki, turiu problema. Draugauju su pesimistu, ir bijanciu vienatves vaikinu. Mane jau pradejo smaugt jo poelgiai, zodziai. Jis nuolatos nepatenkintas, jam nepatinka kinas, jam nepatinka klubai, jam nepatinka tv, jam internetas susirasinejimui iskrypeliu ir atsilikeliu bendruomene ir t.t.. Dar su jo kritika visur ir visada taiksciausi, pasigincydavom ir tiek, bet kartu leisdavom laika beveik kas vakara. Taciau, prasidejo skandalai, kad noriu susitikti su drauge, kad po darbo su bendradarbe isgerem po buteli alaus... Pradejo kibti, kad dazausi, nusikirpau, aukstakulnius uzdejau.. O beja, kai susipazinau su juo buvau "soleriumo blondine", ir jis puikiai mate, kad esu puoseiva. Dabar reikalauja, kad mesciau 1 darba, nes dirbu per 2 ir jam permazai laiko skiriu. Nors as turiu poreiki uzdirbt savoms reikmems, is jo pinigu netresiu, o ir nera ka. Bandziau ji kelis kartus palikt, pradeda mane trukdyt darbe, nakti braunasi i buta, ryte laukia su gelem iseinancios i darba. Deda zmogus pastangas, susitaikydavom. As atsiprasau, kad tekstas toks ilgas, bet pasiulykit ka man daryt, as noriu, kad jis pats atsoktu nuo manes. Isdavystes nenoriu, uzmustu jis mane, gert daznai pati nenoriu, kas dar gali but tokio, kad jis pats man pasakytu: viskas baigta tarp musu.


Visa sita jam perskaityk vakare...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Titanasxx
Titanasxx
Didmeistris
paDange rašė:

Sveiki, turiu problema. Draugauju su pesimistu, ir bijanciu vienatves vaikinu. Mane jau pradejo smaugt jo poelgiai, zodziai. Jis nuolatos nepatenkintas, jam nepatinka kinas, jam nepatinka klubai, jam nepatinka tv, jam internetas susirasinejimui iskrypeliu ir atsilikeliu bendruomene ir t.t.. Dar su jo kritika visur ir visada taiksciausi, pasigincydavom ir tiek, bet kartu leisdavom laika beveik kas vakara. Taciau, prasidejo skandalai, kad noriu susitikti su drauge, kad po darbo su bendradarbe isgerem po buteli alaus... Pradejo kibti, kad dazausi, nusikirpau, aukstakulnius uzdejau.. O beja, kai susipazinau su juo buvau "soleriumo blondine", ir jis puikiai mate, kad esu puoseiva. Dabar reikalauja, kad mesciau 1 darba, nes dirbu per 2 ir jam permazai laiko skiriu. Nors as turiu poreiki uzdirbt savoms reikmems, is jo pinigu netresiu, o ir nera ka. Bandziau ji kelis kartus palikt, pradeda mane trukdyt darbe, nakti braunasi i buta, ryte laukia su gelem iseinancios i darba. Deda zmogus pastangas, susitaikydavom. As atsiprasau, kad tekstas toks ilgas, bet pasiulykit ka man daryt, as noriu, kad jis pats atsoktu nuo manes. Isdavystes nenoriu, uzmustu jis mane, gert daznai pati nenoriu, kas dar gali but tokio, kad jis pats man pasakytu: viskas baigta tarp musu.


speju, kad jis ne lietuvis (is anketos)....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paDange
paDange
Naujokas
Perskaityti jam tai.. As jam gyvai esu sakiusi, kas man nepatinka. Ir jis zino, kad tai tiesa, bet numykia, kad daugiau tai nepasikartos, ir po savaites vel viskas isnaujo. Jis yra lietuvis. Ir jis ne sekso reikalauja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
tai geriause, i teisesauga kreipkis pagalbos, rasyk pareiskimus uz priekabewima ir pn ir jis poto gales rinktis ar i kaleima sesti uz priekabevimus ar skirtis graziuoju...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
Vienareiksmiskai turi reikala su psichu...Jei gyveni legaliai, kreipkis i vietos teisesaugos organus del to, kad negaletu prie taves prieit. Tuo labiau, kad pati bijai, kad uzmus. Pats neatstos, tai zinai.P.S. manau, Titanasxx atspejo. Nors psichu ir Lietuvoj pakanka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Greičiau bus, jei pati paliksi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
Va, emigraves psichas - jau vienu maziau. DareD3vilL teisus. O tu ji myli? Jei taip, tada visi patarimai bereiksmiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
arba suvesk ji su kokia kita merga ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paDange
paDange
Naujokas
Taip nesinori su policija turet reikalu. As neturiu pries ji jokiu irodymu, nei smurto demiu, nei grasinanciu sms. Jis veikia emociniu santazu, o tai yrodyti labai sunku. Tuo labiau, policija nelabai reaguoja i tokius dalykus. Zmones baldus per konflikta isdauzo, ir buna irasas "seimos konfliktas", o, kad jo nebutu nieko nedaroma, kol neperauga tai rimciau. Argi ne tiesa.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
....o jei bijai, daryk, kaip patare DareD3vil. Jei nieko nedarysi, kam gi tada klaust patarimu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paDange
paDange
Naujokas
neemigraves, viskas vyksta Vilniuje. Kas liecia meile, tikrai nebe. Bet jam tai nerupi. Bandziau ji apgauti, kad demesi kita jam rodo, nepavyko, yra istikimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DareD3viL
DareD3viL
Meistras
taigi jis pastawe nerigistruotas bute ar pn. ir jei bandys brautis i widu kwiesk policija ir parasyk pareiskima ir jei i darba ateis ir rasyk pareiskima, vistiek bus liudininku. O geriause nueik i policija ir paklausk patarimo kaip elgtis, pamatysi tikrai patars, bet jei matys kad wiena diena kvieti policija o kita jau susitaikai, tai tikrai gali nebereguoti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paDange
paDange
Naujokas
Na aciu, bent uz tiek. Vistiek tikiuosi, kad iki policijos neteks daeit. Su laiku issispres viskas. Ir nera taip, kad as nieko nedarau. Dauk dejau pastangu kalbedama su juo, kad santykiai butu harmoningi, dabar desiu pastangas, kad paliktu mane ramybeje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 20:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
Juk ne Lietuvoj gyveni. Cia reikia irodymu, ypac geri irodymai, jei gyvos vietos nelieka, ir tai gali pasakyt, kad pati i siena n kartu prisitvojai...Emocinio santazo atveju yra sankcijos DB. Aisku, geriausiai susitart graziuoju - pagasdink ji, jei nepaliks ramybej...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


alionka
alionka
Patyręs
Na va, gaila, kad neemigraves...Imu bijot del jaunesnes sesutes - Vilniuj gyvena .O jei rimtai - sekmes tau - jei busi stipri, tikrai sprendima rasi...Viskas bus gerai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Trenk jam per veidą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sokratas
Sokratas
Pradedantysis
Piktaskeksas rašė:

Trenk jam per veidą.


:DD Joa..ipilk i alu ziurknuodziu,kad net arkli uzverstu ir baiksis viskas :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 22:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Exitium
Exitium
Patyręs
Yra šunys, kurie daug loja, bet nekanda. Palik jį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 22:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
paDange rašė:

Sveiki, turiu problema. Draugauju su pesimistu, ir bijanciu vienatves vaikinu. Mane jau pradejo smaugt jo poelgiai, zodziai. Jis nuolatos nepatenkintas, jam nepatinka kinas, jam nepatinka klubai, jam nepatinka tv, jam internetas susirasinejimui iskrypeliu ir atsilikeliu bendruomene ir t.t.. Dar su jo kritika visur ir visada taiksciausi, pasigincydavom ir tiek, bet kartu leisdavom laika beveik kas vakara. Taciau, prasidejo skandalai, kad noriu susitikti su drauge, kad po darbo su bendradarbe isgerem po buteli alaus... Pradejo kibti, kad dazausi, nusikirpau, aukstakulnius uzdejau.. O beja, kai susipazinau su juo buvau "soleriumo blondine", ir jis puikiai mate, kad esu puoseiva. Dabar reikalauja, kad mesciau 1 darba, nes dirbu per 2 ir jam permazai laiko skiriu. Nors as turiu poreiki uzdirbt savoms reikmems, is jo pinigu netresiu, o ir nera ka. Bandziau ji kelis kartus palikt, pradeda mane trukdyt darbe, nakti braunasi i buta, ryte laukia su gelem iseinancios i darba. Deda zmogus pastangas, susitaikydavom. As atsiprasau, kad tekstas toks ilgas, bet pasiulykit ka man daryt, as noriu, kad jis pats atsoktu nuo manes. Isdavystes nenoriu, uzmustu jis mane, gert daznai pati nenoriu, kas dar gali but tokio, kad jis pats man pasakytu: viskas baigta tarp musu.


Vaikeli, o tai kam tirpti nuo gėlių? Nemyli - na ir palik, pasakyk tvirtai, kad baigta, ir vilčių nebesuteik... Vaikinas turi psichologinių problemų, bet tu aiškiai nenori ir neketini jam padėti, jausmų jam jokių nejauti, tai... prie ko čia jis? Jis elgiasi liguistai, bet iš savo bėdų, o tu dėl ko taip nesąžiningai juo žaidi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.22 23:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
paDange rašė:

Perskaityti jam tai.. As jam gyvai esu sakiusi, kas man nepatinka. Ir jis zino, kad tai tiesa, bet numykia, kad daugiau tai nepasikartos, ir po savaites vel viskas isnaujo. Jis yra lietuvis. Ir jis ne sekso reikalauja.


paDange, ar tikrai esi tikra, kad jeigu "tai nepasikartos", tu jį staiga mylėti imsi, ir jis tavęs nebeerzins? Žinok, kai žmogų myli - visus trūkumus atleidi, imi su jais gyventi, ir tiek. O jeigu trūkumus matai nuolatos, ir tiek daug, ie jie tave erzina - nieko čia gero...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai