Santrauka: Skyrybų priežastys...
Tema sukurta: 2007.03.13 16:19
1 2 3 Toliau Paskutinis
2007.03.13 16:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinela
Pinela
Naujokas
Ieskojau forume kazko panasaus, bet neradau. Atsiprasau, jeigu pasikartosiu.
Norejau suzinoti vyru pozicija...Na moterys irgi galit pasidalinti nuomone. Suprantu, kad issiskiriant buna ne viena priezastis... Skiriamasi del charakteriu, poziuriu, vertybiu nesutapimo, kompromisu nesuradimo, na kad tai ne tas zmogus, net neivardinant kas konkreciai nepatinka. Del jausmu atsalimo, aistros nebuvimo... Visa tai gali buti viename ir atskirai.
Bet kas turima galvoje pasakyme - "as nevertas taves"? Jeigu santykiai buvo grazus, pries susieinant vienas kita gerai pazinojo. Vadinasi ir zinojo, kas kiek ko yra pasiekes ir vertas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 16:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


SideSam
SideSam
Meistras
Na gal partneris neishtikimas buvo? Ar seip del ko nors kaltas jaucias...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 16:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zara
zara
Didmeistris
o gal jis tiesiog mate,kad tu ji myli labiau,nei jis tave...jo meile ir atsidavimas nebuvo pilnas ir nuosirdus....Jis jautesi tarsi apgaudinejantis tave ir save...del to tai ivardino"nevertas taves".... Tavo jausmas tikras,o jo -ne....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 16:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad
Vlad
Didmeistris
viskas kur kas paprasciau - jus moterys kuriat kazkokias sudetingas kombinacijas imantrius paaiskinimus...
O cia gi viskas akivaizdu -tiesiog vyrukas nori graziai tos moters atsikratyti kad ja neizeisti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Marissa
Marissa
Pažengęs
100 procentu, kad nori graziai atsikratyti. Jei tikrai noretu buti kartu, net jei ir galvotu, kad mergina jam per gera, ne uz ka tai nepasakytu. O siaip turbut vyrai noekada negalvoja, kad mergina jiems per gera yra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zara
zara
Didmeistris
gal tas "nori atsikratyti" nera jau toks piktybiskas. Gal tiesiog vaikinukas nepasiruoses kazkam rimtam,o mato,jog viskas linkt to ir eina,tai sprunka tokiais zodziais guosdamas panele ir nenoredamas izeisti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 16:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinela
Pinela
Naujokas
As pazistu tuos du zmogeliukus pakankamai gerai. Jis negalejo buti neistikimas... Rimtai ziurintis i santykius, jokiu vienadieniu romanu... Na bet visko gali buti gyvenime, negali zinoti... O tai del ko galejo jaustis kaltas?...

Zara, na bet santykiuose, ypac dar brestanciuose, juk neturi vienu metu abu buti prieje ta pati taska... Vienas greiciau pajunta, kad myli ir tai parodo, o kitam reikia ilgesnio laiko. Vien delto, kad nespeji su partneriu koja i koja verta viska mesti ir begti?
Ir is sono jie atrode labai grazi pora... Sunku buvo patiketi, kad ju keliai issiskyre.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 16:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zara
zara
Didmeistris
kai kurie zmones issigasta....ir zinai ko,-ogi saves... Jie pasitiki kitu,supranta,jaucia,zino,kad tai geras zmogus,kad galbut idealus partneris,bet nera tam subrende,juos apima panika. Po kazkiek laiko gal susivoks,bet tuo metu vienintelis kelias jiems atrodo begti....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 16:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


VilkoMerga
VilkoMerga
Meistras
man buves mano taip pasake...iki tol man taip pat atrode jog viskas buvo puiku ir kad jis arba visiskai nusisneka, arba slepia tikraja skyrybu priezasti...tik po kurio laiko suvokiau, jog jis teisybe sake...jis buvo nevertas manes...tik po kurio laiko iziurejau visus mano pacios sugalvotus pateisinimus jo poelgiams, kurie mane skaudino...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad
Vlad
Didmeistris
zara

Zinokit merginos ir moterys - neissigasta vyrai tu santykiu ir pan. As net astuoniolikos budamas jei sutikciau mergina kuria tikrai pamilciau tai jau po savaites ja tempciau i zagsa... Jei vyrui mergina ar moteris patinka jis niekada jos nepaliks, kad ir koks nevertas jos atrdoytu... O jei ji jam ATSIBODO - t y ne jo zmogus ir tapon jam neidomi nemiela ir pan ir nori jos graziai atsikratyti ir pats tokiu geruciu pasirodyti tai taip ir sako. Neverta cia kurti sudetingu teoriju ir isvedziojimu - viskas kur kas paprasciau - netraukia ta moteris, erzina...nusibodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinela
Pinela
Naujokas
Del to atsikratimo. Visko gali buti, tiek as ten ir zinau. Beje, mano viena pazistama "eda" meiles romanus. Tai sako, zinai, kokia fraze dazniausiai vyrai sako? Ogi "tu verta geresnio". Tai jeigu isgirsi tokia fraze, zinok, kad po tuo slepiasi "tu man atsibodai". Tik graziau skamba "as nevertas taves", ka jus ir cia bandot pasakyti. Bet tai gal butu geriau pasakyti, kad tu esi ne tas zmogus, bla bla... Nes rimtai, po tokiais zodziais "as nevertas taves" pradedi ieskoti kokiu tai prasmiu ir poprasmiu... Kuriu gal ir nera.

fifachka, o po kiek laiko tu supratai, kad jis buvo teisus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 17:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zara
zara
Didmeistris
gal ir teisus esi,Vlad. Matai,man neteko susidurt su tokia situacija,tai as spelioju,bandau situacija modeliuot. O neryztingu zmoniu buna...jie lemiama zingsni zengia tik tada,kai susiduria su gresme savo mylima zmogu prarast. Va sita zinau. O iki tol tempia guma, bando kantrybe, megina visas galimybes ir savo laime...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 17:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zara
zara
Didmeistris
Zodziu,reikia isimint ir pritaikyt sau,jei ka:"as neverta taves,mielasisi".... Juokai juokais,bet nesinoretu kada i tokia padeti papult....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinela
Pinela
Naujokas
Vlad, na bet jeigu visi vyrai taip pamile temptu savo mylimasias po savaites i zagsa, tai nebutu tu ilgu draugysciu-bandymu. Gal ne visi yra tokie ryztingi ir suprantantys kokie tai stiprus jausmai ir kad tai butent meile? Moterys abejoja, tikrinasi savo jausmus, tai gal ir vyrams taip pat buna. Ar jums taip viskas kitaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinela
Pinela
Naujokas
Zara, as kaip ir tu bandau "modeliuot". Nors zinau, kad daznai viskas buna... na sakykim banalu... jokiu ten povandeniniu sroviu. Tas zmogutis turi savyje to "nepasitikejimas savimi". Nors gal tik sneka, viduje jauciasi kitaip. I zmogaus vidu neilisi... Bet tavasis variantas imanomas. Kaip ir "nusibodai man".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 17:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad
Vlad
Didmeistris
Pinela

Tiesiog zmogus nenori ilgu barniu, nenori kad moteris irodinetu jam kad ji pranasesne uz savo tariama varzove, todel paprasciau nutaisyti nekalta veida ir pasakyti tragisku balsu - as taves nevertas... Ir moteris patenkinta, ir vyras toks kilniasirdis
Jei jausmas tikras tai ir per antra pasimatyma zenytis pasiulysi. Cia as visai rimtai sneku nes zinau pora tokiu atveju savo draugu tarpe. Bet cia jau turi moteris labai stipriai uzkabinti, kad bijotum prarasti kad suprastum kad tokios daugiau gal ir nesutiksi... O jei moteris siaip sau - na lyg ir nieko ir padraugauti galima o paskui bus matyt ar tiks ar kita geresne papuls tai vyrai ir delsia... Buna gyvena susimete gan ilgai nes niekaip negali apsispresti ar vesti ar ne, o ir laukia kada gi ta KITA papuls jiems kad vienisiems nelikti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 17:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Katutia
Katutia
Pradedantysis
na net nzn ka ir bepridurti kj pasiskaiciau ka jus cia susirasinejat...man mano waikinas ne karta yra pasakes kad as esu werta geresnio nei jis,bet kaip ir nepalieka santykiai kazkaip tik geryn ir geryn ir tikrai nemanau kad kas ka paliksim wa kad ir sian pasakiau jam pirma kad as jo nepaleisiu,tj net susinerwino,sako atrodo as tawe paleisiu,tj manau tj ir wisa kita musu santykiuose nepanasu i "nusibodai man" nors ir jis man tjp nekarta sake,jog esu werta geresnio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pinela
Pinela
Naujokas
Vlad, o tai ko cia moteriai but patenkintai? Ir tas kilniasirdingumas...As tai zinok, iskart nepatikeciau tuo ka sako. Na bent jau tureciau savyje ta keleta variantu, kaip ir sita "nusibodai man" (uztat ir iskeliau sia tema, piu piu, ateiciai jeigu ka).
Kad ir kaip noretusi islipt is balos jauciant savo verte. Bet juk galima sau pasakyti, kad ir kaip bebutu, vadinasi tai ne mano zmogutis buvo. Ir susirasti ta savaji, kuris ivertins mane, kuriam busiu pati nuostabiausia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad
Vlad
Didmeistris
Pinela

Patenkinta nes moteriai astrus peilis kai jai sako kad va palieku tave del kitos kuri yra pranasesne uz tave, tada ta moteris pasistengs bet kuriom priemonem parodyti kad JI PRANASESNE
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.13 18:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bagira1
bagira1
Didmeistris
Originally posted by: Pinela



Norejau suzinoti vyru pozicija...Na moterys irgi galit pasidalinti nuomone. Suprantu, kad issiskiriant buna ne viena priezastis... Skiriamasi del charakteriu, poziuriu, vertybiu nesutapimo, kompromisu nesuradimo, na kad tai ne tas zmogus, net neivardinant kas konkreciai nepatinka. Del jausmu atsalimo, aistros nebuvimo... Visa tai gali buti viename ir atskirai.

Bet kas turima galvoje pasakyme - "as nevertas taves"? Jeigu santykiai buvo grazus, pries susieinant vienas kita gerai pazinojo. Vadinasi ir zinojo, kas kiek ko yra pasiekes ir vertas...


Pinela, as irgi manau, kad cia vyruko toks grazus ,, nusimuilinimas"... Bet ar jis tau reikalingas? Juk cia ne pasaulio pabaiga ! Ismesk ji is galvos ! Beje, kiekvienas zmogus turi teise gyvent laimingai! Gal jis suprato, kad laimingi busite tik atskyrai... Zinai, as manau, kad tau reikia galvoti apie save, o ne apie jusu santykius, kurie jau praeiti... Viskas jis isgaravo ! Nusisypsok, atsiverk sirdi naujai meilei SEKMES
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai