Tema sukurta: 2009.12.02 13:36
1 2 Toliau Paskutinis
2009.12.02 13:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


breeze
breeze
Naujokas
Iš kur tas noras girtis, kad miegojai su įžymybe? Atrodo, kad tokie žmonės specialiai renka įrodymus, kad paskui galėtų visiems pasakyti: o aš turiu 300 jo sms žinučių! O aš turiu sex kasetę su ja! Ar tai garbė su kažkuo permiegoti, kad paskui reikėtų apie tai visiems pasakoti? Ar galėtumėte tokiu žmogumi pasitikėti, kuris viešai atskleidžia savo intymaus gyvenimo smulkmenas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 13:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


digisss
digisss
Meistras
as nemegojau su izimybe, o jei ir buciau miegojes, tai ne visu ausim tai beto kiekvienas savaip supranta ta zody izimybe
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 13:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


breeze
breeze
Naujokas
Žymūs politikai, sportininkai, aktoriai...Visi tie asmenys, kurie ir taip kasdien mirga pirmuose laikraščių puslapiuose. Kasdien galima perskaityti, kad kažkas pasakoja apie savo santykius su įžymybe...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonplauke
raudonplauke
Patyręs
breeze rašė:

Iš kur tas noras girtis, kad miegojai su įžymybe? Atrodo, kad tokie žmonės specialiai renka įrodymus, kad paskui galėtų visiems pasakyti: o aš turiu 300 jo sms žinučių! O aš turiu sex kasetę su ja! Ar tai garbė su kažkuo permiegoti, kad paskui reikėtų apie tai visiems pasakoti? Ar galėtumėte tokiu žmogumi pasitikėti, kuris viešai atskleidžia savo intymaus gyvenimo smulkmenas?


Tai pavydo priepuolis? :)Kodel tau tai svarbu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
ir is vis, is kur noras apie tokias nesamones kalbeti ? ir temas kurti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 13:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiwiuzz
Deiwiuzz
Pažengęs
jei jau permiegojai su įžymybe, tai nusipirk medali..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


breeze
breeze
Naujokas
raudonplauke rašė:

breeze rašė:



Iš kur tas noras girtis, kad miegojai su įžymybe? Atrodo, kad tokie žmonės specialiai renka įrodymus, kad paskui galėtų visiems pasakyti: o aš turiu 300 jo sms žinučių! O aš turiu sex kasetę su ja! Ar tai garbė su kažkuo permiegoti, kad paskui reikėtų apie tai visiems pasakoti? Ar galėtumėte tokiu žmogumi pasitikėti, kuris viešai atskleidžia savo intymaus gyvenimo smulkmenas?




Tai pavydo priepuolis? :)Kodel tau tai svarbu?


Pavydo? Ko turėčiau pavydėti? Kad negaliu pasigirti? O kokia man garbė iš to? kažkas man sumokės pinigų už mano pasakojimą? Ar pasijusiu labai reikšminga, kad permiegojau su įžymybe? Aš ne per tai savo reikšmingumą matuoju. Man netgi gaila tų įžymybių, kad jii negali turėti normalaus intymaus gyvenimo. Niekada nežino, ar vėliau jų buvęs meilužis nepradės pasakoti intymių smulkmenų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 13:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


breeze
breeze
Naujokas
Deiwiuzz rašė:

jei jau permiegojai su įžymybe, tai nusipirk medali..


Aš nepermiegojau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 14:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


OK
OK
Pažengęs
tai pasigirkit kas su kokia įžymybe permiegojot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 14:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
nes su kuo miegi parodo ko tu vertas... jeigu tave paima arba duoda zmogus kazkuo "ipatingas", tu automatiskai verta(s) to zmogaus, ir pritaikius charakteri potencialiai galetum islaikyt ji (ja) sale...

keliantis saviverte dalykas, duodantis demesi dalykas, pinigus nesantis dalykas, diskusijas kaip sita keliantis dalykas... kokiu dar priezasciu reikia? autore ir yra didziausia priezastis - smalsumo suzadinimas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 14:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Denis75
Denis75
Pradedantysis
galiu jus padaryt izymiom
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 14:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chrystalix
Chrystalix
Pradedantysis
Miegoti su zmogum tik del statuso ir dar tuo girtis? TUSTYBE(nevartojant necenzuriniu zodziu), vienareiksmiskai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 14:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Giglio
Giglio
Meistras
Chrystalix rašė:

Miegoti su zmogum tik del statuso ir dar tuo girtis? TUSTYBE(nevartojant necenzuriniu zodziu), vienareiksmiskai.


visiskai sutinku! pati didziausia tustybe ir nesamone... ir siaip... kada miegoti su izymybe tampa privalumu...? tik tada, kai tas zmogus yra mylimas! ne kitaip! ir tuomet jis tampa nebe izymybe, o nuostabiausiu zmogumi pasaulyje...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 15:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


21
21
Pradedantysis
SmT rašė:

nes su kuo miegi parodo ko tu vertas... jeigu tave paima arba duoda zmogus kazkuo "ipatingas", tu automatiskai verta(s) to zmogaus, ir pritaikius charakteri potencialiai galetum islaikyt ji (ja) sale...



keliantis saviverte dalykas, duodantis demesi dalykas, pinigus nesantis dalykas, diskusijas kaip sita keliantis dalykas... kokiu dar priezasciu reikia? autore ir yra didziausia priezastis - smalsumo suzadinimas


cha cha,o dar turbut labiau pakelia sawiwerte,jei ji palieki :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 16:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skynejas
Skynejas
Naujokas
Lietuvoje nera tu izymybiu...juokas tiktai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 16:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


21
21
Pradedantysis
kita wertus,manau yra ne wiena ir ne wienas,kuris ir gulasi lowa su izymybe tik del to,kad tai izymybe,kitu atweju gal net i ta puse nepazwelgtu...buwo man atwejis,kai susipazinau su zmogumi,pradejom po truputi bendrauti ir tik po keliu susitikimu suzinojau,kad tai pakankamai zinomas lt zmogus.neneigsiu-tai sukele smalsuma..bet nepasakyciau,kad tai turejo dideles itakos musu bendrawimui.siaip ar taip nesugebejau jo pamatyti sawo partnerio rolej-likom draugais.izymibe ar ne-wisi mes esam tik zmones ir wisiskas absurdas eiti ir pasakoti wisiems-as miegojau su izymybe.gal ir paglosto sawimeile,kai wiesai kazkur rodaisi su tokiu zmogum ir dar is jo rato zmoniu sulauki demesio ir komlimentu,bet ar nuo to kas nors gywenime pasikeicia?niekas ...manau demesio turi sulaukti uz tai,kas esi,o ne uz tai,su kuo miegi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Deiwiuzz rašė:

jei jau permiegojai su įžymybe, tai nusipirk medali..


Arba nusifotografuok ir įsirėmink sau virš lovos... :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
Skynejas rašė:

Lietuvoje nera tu izymybiu...juokas tiktai...


Teisingai.
Įžymybės tik užsienyje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
21 rašė:

kita wertus,manau yra ne wiena ir ne wienas,kuris ir gulasi lowa su izymybe tik del to,kad tai izymybe,kitu atweju gal net i ta puse nepazwelgtu...buwo man atwejis,kai susipazinau su zmogumi,pradejom po truputi bendrauti ir tik po keliu susitikimu suzinojau,kad tai pakankamai zinomas lt zmogus.neneigsiu-tai sukele smalsuma..bet nepasakyciau,kad tai turejo dideles itakos musu bendrawimui.siaip ar taip nesugebejau jo pamatyti sawo partnerio rolej-likom draugais.izymibe ar ne-wisi mes esam tik zmones ir wisiskas absurdas eiti ir pasakoti wisiems-as miegojau su izymybe.gal ir paglosto sawimeile,kai wiesai kazkur rodaisi su tokiu zmogum ir dar is jo rato zmoniu sulauki demesio ir komlimentu,bet ar nuo to kas nors gywenime pasikeicia?niekas ...manau demesio turi sulaukti uz tai,kas esi,o ne uz tai,su kuo miegi


Gerai pasakyta ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.12.02 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dimytrijus
Dimytrijus
Didmeistris
21 rašė:

cha cha,o dar turbut labiau pakelia sawiwerte,jei ji palieki :)


konkreciai :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai