Santrauka: darbas
Tema sukurta: 2008.03.31 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2008.03.31 10:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mazhylja
mazhylja
Pradedantysis
sveiki!! gal kas zinote koki lengva darbeli (panevezy)man,esu 17mete su lelium o pinigu labai truksta.prashau padekit kas galit... per sunku man taip gyvent,tevai pasake paciai verstis ir nuveze pas babce kai pasakiau kad laukiuos o babce neper seniausiai ish namu ishvare.tiesa kai mazyle miega nubegu iki vieno ofiso te paplaunu grindis ir pan,bet vistiek neuztenka tu pinigu o rimtesnio darbo nieks neduoda ir siaip netureciau kur mazhyles palikt ;/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
uz nieka niekas is namu nevaro..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Pirmiausia šaunuolė, kad nenuleidi rankų. Pagalvok, ką moki. Galbūt galėtum kokį mokinį privačiai mokyti užsienio kalbos ar kito dalyko?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
O tai neiseina pagalbos prasyt socialiniam skyriuj ar panasiais reikalais uzsiimanciose organizacijose? Manau, kad Panevezy tai tikrai atsirastu tokiu pagalbininku, ar darba surastu, ar gyvenama vieta parupintu, ar dar kaip nors...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mazhylja
mazhylja
Pradedantysis
o mane isvare,as budavau savo kambary su mazyle pastovei ir tikrai nesimaisydavau tvarkydavau but ir pan, bet viena diena babce zostkai uzreke ant dukrytes o as neiskenciau ir pasakiau jai aiksu gal nelabai grazei bet jau nebegalejau,ir po tada ji mane isvare.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 10:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
mazhylja >>> O kur dabar gyveni? Ar tau kažkas padeda?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mazhylja
mazhylja
Pradedantysis
Joyce- aciu tau! mano mazyle dar maza,ir nemanau kad tevai noretu jog ju vaikus mokyttu kazkokia nepilnamte ir dar su vaiku ant ranku ;/ as dienomis kol dukryte meiga nuvarau i toki sioki darbeli bet..
Bfly - as ir taip manau,bet ar priimtu mane? mano visi dokumentai Vilniuje pas tevus..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 10:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mazhylja
mazhylja
Pradedantysis
Joyce - daba panevezy,kai gyvenau su babce tai ish jos kisenes valgydavau o daba pati ka sluodama uzsidirbu,neuztenka bet vis kazkas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Is tikro tai reiktu eiti ir klausti, dometis, kuom kas gali padeti. Manau, kad tikrai kas nors pades Vistiek gi lengviau su pagalba nei visai vienai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 10:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: mazhylja

Joyce- aciu tau! mano mazyle dar maza,ir nemanau kad tevai noretu jog ju vaikus mokyttu kazkokia nepilnamte ir dar su vaiku ant ranku ;/ as dienomis kol dukryte meiga nuvarau i toki sioki darbeli bet..

Bfly - as ir taip manau,bet ar priimtu mane? mano visi dokumentai Vilniuje pas tevus..


atsiimk dokumentus- sitais lausimais dokumentai lb svarbus.
ir bandyk registruotis darbo birzoj.
vistiek gali pasiulyt ka nors. dar gakli pereit per kavines paklausinet,ar nereikia padaveju.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 10:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mazhylja
mazhylja
Pradedantysis
Renaissance - bet kur as dukryte paliksiu,jos nebutu lengvai susirasciau o dabar vien del vaikiuko nepriema i darba.. o dokumentu nezinau kaip atsiimt, neturiu pinigu kad i Vilniu atvaziuot..
Bfly - lengviau,bet kad pas mus zmones kitokie.. paprasysi kokio pazistamo ar siaip pasalinio zmogaus pagalbos tai ji spaziures i mane kaip i kokia k***a vaiku prisidariusia o daba nebegalincia gyvent ir pasius toli toli...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 11:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Ką vaiko tėvas apie tai galvoja?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 11:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Kadangi dar nepilnametė, galėtum kreiptis ir į Vaiko teisių apsaugos tarnybą. Tel.: 50 13 56; 50 13 57. Pas tėvus galėtum važiuoti ir su jais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 11:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
Originally posted by: Joyce

Kadangi dar nepilnametė, galėtum kreiptis ir į Vaiko teisių apsaugos tarnybą. Tel.: 50 13 56; 50 13 57. Pas tėvus galėtum važiuoti ir su jais.


teisybe, nes tevai siuo atveju visiskai neatlieka istatymo nustatytos pareigos tave priziuret.

be to,kai eini darbintis,nebutina sakyt,kad turi dukra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Ta tarnyba žėk kad išvis neatimtų vaiko iš jos...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 11:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
neatims, negasdink zmogaus be reikalo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 11:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TTT
TTT
Pažengęs
Manau alimentus išsireikalavai, jei tėvas ką nors gauna?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Svarbiausia yra noras auginti vaiką, Vaiko teisių apsauga labai retai atima vaikus iš motinų, nes vaikas, juolab mažiukas turi būti su mama. Ir tai pačios darbuotojos žino. na, bent kiek yra darbo reikalais tekę bendrauti, tai girdėjau tokią poziciją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 11:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mazhylja
mazhylja
Pradedantysis
dukrytes tetis.... jis isprievartavo mane ir taip susilaukiau mazes,taigi jam visiskai p* kaip mes... blemba jus neisivaizduojat kaip man geda kad as taip gyvenu...o jei dar dukryte atims bus shakes mirsiu,nes daba tik del jos stengiuos kzka daryt,o tikrai negales jos is manes paimt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.03.31 11:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Furija666
Furija666
Moderatorius
Pochui tėvui ar ne pochui, bet įstatymiškai jisai privalo prisidėti prie vaiko išlaikymo ir nesvarbu kokiu būdu vaikas atsirado. Duok į teismą jį, seniūnijoje ar merijoje yra nemokama teisinė pagalba, ten kreipkis - padės. O kol negauni alimentų, seniūniją moką atrodo 195lt į mėnesį atseit kaipo alimentus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai