Santrauka: Kaip elgtis kai nebežinai ar ji nori buti dargais ar pereiti prie rimtesnių santykių.
Tema sukurta: 2009.05.25 00:00
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2009.05.25 00:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tadžius
Tadžius
Naujokas
Su ja mes jau 8 metai esam geriausi draugai,ji metais už mane jaunesnė. Vienas apie kitą žinom visiškai viską, beveik visą laiką praleidžiame kartu, įskaitant ir pertraukas mokykloje, ji net namų darbus ruošia pas mane .Prisipažinsiu- aš ją myliu..labai seniai ir labai stipriai.. Ji tą žino, turbūt prieš gerus metus siūliau jai draugauti, ji atsakė,kad tokia tikra ir stipria draugyste kaip mūsų negalima rizikuoti dėl tokio permainingo jausmo kaip meilė.. daugiau prie šio klausimo nebegrįžau. Bendrą vaizdą maždaug nupasakojau taigi eisiu prie reikalo:
Vakar,kaip ir kasdien,ji buvo pas mane,žiūrėjom kažkokią kvailą komediją,mėtėmės popkornais ir žvengėm visa gerkle Staiga ji paėmė mane už rankos, pažiūrėjo į akis ir be užuolankų pasakė,kad nori su manimi pasimylėti,kad būčiau jai pirmas.. Žiūrėjau jai į akis bandydamas susiprasti ar ji kalba rimtai ar tai vienas kvailų jos pokštų,bet jos akys nuoširdžiai šypsojosi ir buvo visiškai rimtos. Laimei man neteko jai nieko atsakyti- suskambo jos mobilusis ir ji kaip visada pabučiavusi mane į skruostą atsisveikinimui, išbėgo- išvažiavo į kaimą su tėvais. Daug masčiau apie tai ką ji pasakė- neslėpsiu,aš tikrai norėčiau su ja pasimylėti,nes myliu ją,bet man neduoda ramybės klausimas kodėl ji to panorėjo būtent su manimi. Trečiadienį kai susitiksim (iki trečiadienio jie pasiliks kaime) ji greičiausiai paklaus ar sutinku, o aš nežinosiu ką jai atsakyti. Norėčiau paklausti jūsų nuomonės. Kaip manote,kodėl ji galėjo taip nuspręsti?.. Nes jai ji to nori tiesiog todėl,kad nori tai išbandyti ir geriausiu variantu atrodo pirmas kartas su žmogumi,kuriuo ji pasitiki, o ne dėl to,kad ėmė man kažką jausti- tai aš nenoriu sutikti,nes tiesiog nenoriu rizikuoti mūsų draugyste.. Norėčiau išklausyti jūsų nuomonių apie šią, iš šalies turbūt kvailą,situaciją.. Patarkite jei atsisakyti,tai kaip tą padaryti neužgaunant draugės jausmų...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ifeelpretty
ifeelpretty
Didmeistris
Tadžiau, aš patarčiau nepulti tuoj pat mylėtis su ja
Nors jai ir norisi pabandyti, neskubėk tuo pasinaudoti - vėliau ji tai tikriausia įvertins. Pirma gal pradėk su ja elgtis kaip su mergina, ne kaip su drauge, bet neskubėk mylėtis su ja. Nors ji pati pasisiūlė - tai nereiškia, kad stačia galva šoks tai daryti, ir viskas bus gerai.

Žinai, aš tikrai nežinau, kas tos merginos galvoje, nors pati esu mergina. Manau, turėtum jai patikti. Patariu tau: neskubėk daryti tai, ko ji prašo, pirma pabandyk pabendrauti kelias dienas lyg būtumėte pora. Ta galbūt tokia ir tapsite. Bet jeigu stačia galva pulsi mylėtis su ja - jai gali skausmas, ir gėda, ir šokas, ir dar visokie keisti nekaltybės netekties atributai sugadinti santykius... Būk atsargus. Man atrodo, mergaitė nori tau pasakyti kitokį, svarbesnį "taip".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tadžius
Tadžius
Naujokas
Suprantu ką tu turi omeny,aš ir pats manau,kad neverta skubėti,bet puikiai ją pažįstu ir žinau,kad ji iškart būtinai grįš prie to tiesaus klausimo.. nežinau kaip ištarti jai neigiamą atsakymą jos neužgaunant..
Labai norėčiau,kad ji į mane žiūrėtų kaip į vaikiną,bet nuojauta kažkodėl kužda,kad taip nėra..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Ne nu... sakes...
kazkaip eilini karta as vistik nesusilaikysiu..
Nuo sitokio zmoniu paprastumo kaip kad cia 18metis malalietka parase tai svelniai tariant oxujet mozhna...
Po galais, nejau jus zmones neturit daugiau nieko ka veikt tiktai myletis?

O ir siaip kadangi sakei ji metais jaunesne uz tave, tad jai 17, tai nelaikyciau labai didelio proto pozymiu tokio amziaus griut i lova.. Is viso to gero nebuna, ir pasekmes as tau galeciau vardinti ir vardinti, tik kazin ar is to bus naudos.
tad zmogau nepasirasyk ant sito reikalo

O kodel jin uzsimane su tavim pasimylet tai cia ir durniui aisku.. Ko gero ji kaip beje ir daugelis panasaus amziaus mergisciu neturi padoraus uzsiemimo po ranka, tai tokias nesamones susigalvoja... Na o jai dar jos veidas ruberoido spalvos, o plaukai gelsvai pilkos spalvos, tada ir atsakymo, kodel ji to nori nereik ieskot.. tai akivaizdu.
O be to, ka jai taip jau labai zalcio kelnese truksta? kazi ar neper anksti kazkokiai 17 metei malalietkai dar gyvenime nemaciusiai nei silto nei salto, sitokius kvailus norus zert..
Isvis patarciau siust ja po velniu ir susirasti kokia nors kuri yra su siek tiek didesniu intelektu. O del tos meiles tai maziau imk i galva. Sveikiau bus.
Ech kietos rankos nera... Paimt gera berzine rykste pasiguldyt ant keliu, ir gerai atvelet per nuoga uzpakali kad viena vakara neatsisestu... Tai gal tada ir vaikai budami patys vaikais, neprisidarytu vaiku...Kaip beje gana daznai buna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
Nereikia taip cia seiletis.Tiesok ir jos aiskiai paklausk kur cia suo pakastas!O jai bijai del jos jausmu tai pagalvok ir apie savo...Buk vyras!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tadžius
Tadžius
Naujokas
velniukas666- Kaip kategoriškai ....
Ką veikti tikrai turim.. ir šiaip galėtum truputį galvoti ką rašai- ji tikrai labai miela,simpatiška ir protinga mergina, dabar reta tokių protingų septyniolikmečių.....
strix- nesiseilėju aš,tiesiog tikrai ją myliu,man ji brangi.. o toks tiesus klausimas,kaip sakai,manau turėtų labai kvailai ir nemaloniai nuskambėti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Shinzo
Shinzo
Meistras
Tadžiau, jeigu nepašiksi reikalo ir būsi ryžtingas - būsit pora, ir sėkmingai būsit. Duodu galvą nukirst
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Tadžius rašė:

velniukas666- Kaip kategoriškai ....

Ką veikti tikrai turim.. ir šiaip galėtum truputį galvoti ką rašai- ji tikrai labai miela,simpatiška ir protinga mergina, dabar reta tokių protingų septyniolikmečių.....

strix- nesiseilėju aš,tiesiog tikrai ją myliu,man ji brangi.. o toks tiesus klausimas,kaip sakai,manau turėtų labai kvailai ir nemaloniai nuskambėti..


as nesakiau kad jin butent tokia kokia aprasiau. As tik daviau pavizdi kad JEIGU ji atrodo kaip fyfa tai atsakymas kodel to nori akivaizdus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
Tadžius rašė:

velniukas666- Kaip kategoriškai ....

Ką veikti tikrai turim.. ir šiaip galėtum truputį galvoti ką rašai- ji tikrai labai miela,simpatiška ir protinga mergina, dabar reta tokių protingų septyniolikmečių.....

strix- nesiseilėju aš,tiesiog tikrai ją myliu,man ji brangi.. o toks tiesus klausimas,kaip sakai,manau turėtų labai kvailai ir nemaloniai nuskambėti..


Jei jus kaip sakai 8 metai esat geriausi draugai tai gal jau vienas kitam laikas atvirai reiksti savo mintis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tekila
tekila
Meistras
as nemanau, kad ta mergina is taves kazko rimto nori, man cia kvepia pasinaudojimu, nes jeigu ji noretu pradeti su tavimi, kaip pora bendrauti, tai nepradetu nuo pasimylejimo
nieko gero is to nebus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tadžius
Tadžius
Naujokas
Shinzo- jei viskas čia priklausytų vien nuo mano ryžto....
Strix- mes visad šnekam atvirai,na bet vistiek imti ir paklausti- kodėl tu nori su manimi pasimylėti?- atrodo kažkaip nei šiaip nei taip..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
pasakyk jai, kad nori draugauti ir myletis, bet manai, jog myletis jums dar per anksti, todel tavo atsakymas ne. tada ji tikrai neisizeis o jei atsakys, kad draugauti nenori, tai tada gali dziaugtis, jog nesumanei sutikti myletis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tadžius
Tadžius
Naujokas
Tekila- jei ji ir nežiūri į mane kaip į vaikiną, kas aišku skaudu, tai jau greičiau ne noras pasinaudoti,o tiesiog noras išbandyti dar nepatirtą su žmogumi,kuriuo pasitiki...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
pritariu tekilai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Tadžius rašė:

Shinzo- jei viskas čia priklausytų vien nuo mano ryžto....

Strix- mes visad šnekam atvirai,na bet vistiek imti ir paklausti- kodėl tu nori su manimi pasimylėti?- atrodo kažkaip nei šiaip nei taip..


Kodel nei siaip nei taip?
jai ji turi tiek naglumo kad imt ir tiesiai sviesiai pasiulyt. Tai as tavo vietoje teisiai sviesiai ir paklausciau kodel
Oj linksmas pokalbis poto isivystytu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tadžius
Tadžius
Naujokas
aaaaaaaaaaaab - ačiū už patarimą,manau taip ir pasakysiu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Usas
Usas
Naujokas
Koks skirtumas kokie jos motyvai? Tau galvoj turetu but zodziai "Score!!!". Myli ir darai nesamones. Ko cia galva anksciau laiko sukt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tadžius
Tadžius
Naujokas
velniukas666- įdomu, kuo toks pokalbis galėtų baigtis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
as tai isvis nesuprantu ko cia taip sureiksminamas tas pasimylejimas.. Lyg ten kazkas ypatingo butu. Du zmones pasiglamzo po patalais...
yra gyvenime siaip jau svarbesniu dalyku
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.25 00:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
pirma reikia pabuti pora bent jau keleta menesiu, o paskui tik myletis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai