Santrauka: Roko grupe is Didziosios Britanijos
Tema sukurta: 2008.04.11 20:47
1 2 Toliau Paskutinis
2008.04.11 20:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Flourescent
Flourescent
Naujokas
Viena is mano megstamiausiu grupiu.
Tikrai muzika labai gera,tekstai man patinka.
LIUX
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.11 23:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Neseniai atradau. Patinka garsiai pasileisti biure.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 16:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skankin
Skankin
Pradedantysis
Man tai jie kaip ir nelabai sakyčiau. ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
zinom, zinom mes... mumi trolius...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skankin
Skankin
Pradedantysis
ko čia varai xD patinka man mumi troliai,ir ką? xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 16:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Paskutinis albumas, sakyčiau, labai suprastėjęs. O šiaip tai labai patinka. Pradėjau klausyt nuo dainos Bigger Boys And Stolen Sweethearts.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 19:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Originally posted by: Skankin

ko čia varai xD patinka man mumi troliai,ir ką? xD


man ir po truputi padeda patikt dar negirdejus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Originally posted by: lynsey

Paskutinis albumas, sakyčiau, labai suprastėjęs. O šiaip tai labai patinka. Pradėjau klausyt nuo dainos Bigger Boys And Stolen Sweethearts.


o man kaip tik antras albumas geriau lipo ir mieliau klauses. nors abu gan panasus, mazai kuo skirias. ta pati muzika, tas pats man gan silpnokas, gan paprastas vokalas, greiti gabalai ir melodijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 19:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Originally posted by: o

Originally posted by: lynsey



Paskutinis albumas, sakyčiau, labai suprastėjęs. O šiaip tai labai patinka. Pradėjau klausyt nuo dainos Bigger Boys And Stolen Sweethearts.




o man kaip tik antras albumas geriau lipo ir mieliau klauses. nors abu gan panasus, mazai kuo skirias. ta pati muzika, tas pats man gan silpnokas, gan paprastas vokalas, greiti gabalai ir melodijos.


Tai albumai, kiek pamenu, yra 4 ;DD Paskutinis - komercinis iš beveik visų pusių, tad jų muzikos stilius tiesiog nebegali vadintis indie.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
pala, kokie 4? einu ziuret. xe, xe... radau bandai suklaidinti yra du pilnaverciai, ilgai grojantys, dar kitaip LP formatu uzsifruoti albumai. jie buvo masiskai perkami UK, kai tik pasirode... apie trecia negirdejau. galbut, turi omeni EP, dar kitaip extendais vadinamus ar pratestais singlu formatais, kai prideda kiek daugiau dainu. situ negirdejas. taip, kad oficialus, tik DU
indie, nuo zodzio indiependent-nepriklausomas, nedideles irasu kompanijas isleista albumas. tas antras, jau jiem isgarsejus isleista 'Domino', ne kokiu warner bros ar amg banginiu. ir siaip pati muzika kazin ar pas mus butu laikoma rimtu roku. pas mus rokas kokie nors scorpions ar dar blogiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Ai jo, nu kažką sumaišiau su tais albumais xDD Aš kalbėjau ir apie Who The Fuck Are Arctic Monkeys? , ir Leave Before The Lights Come On ;D

O jau indie apibrėžimas visai netikslus. Tau domino yra nedidelė įrašų kompanija??? xDD Na jau ne. Ji viena įtakingiausių.
Šiaip dabartinę jų muziką pavadinčiau post-punk. Tiesą sakant, jie ir patys taip save vadina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.16 19:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skankin
Skankin
Pradedantysis
Originally posted by: o

Originally posted by: Skankin



ko čia varai xD patinka man mumi troliai,ir ką? xD




man ir po truputi padeda patikt dar negirdejus...


taip taip. ;D aš pasistengsius kad išvis patiktų xD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 07:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
domino pirma karta matau... o siaip, tai visas mazytes yra prarijusios didesnes ir jom priklauso, tik leidzia savu vardu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 16:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
o> įrašų kompanijų(ne dukterinių) visur kaip prišikta. Bet kokiu atveju, tai, kuriai įrašų kompanijai priklauso grupė, tai dar neįtakoja jų stiliaus. Nėra taip, kad jei priklausai vienai ar kitai įrašų kompanijai, esi indie. Geriau jau būtų sakyt, jei esi indie, greičiausiai priklausysi tai ar tai kompanijai. Be to, juk muziką visuomet kuria grupė, įrašų kompanijos tik apsiima leidybą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
tikrai nevisuomet. yra produseriai, kurie pasirupina vos ne viskuo. ir stiliumu ka gros, repertuaru, svarbiausia imidzu, suranda muzikantus, jei tokiu nera. cia kas liestu gan pigu popsa. tad kompanijos ziauriai kisas, nes jos investuoja savus pinigus, tai nori, kad jie sugriztu atgal kartu su pelnu, todel lenda i masiu skoniu. na, o tie kurie patys nelabai turi ka pasakyti, yra minkomi kaip moliai tu produseriu ir irasu kompaniju bosu. labai daznai tenka skaityt, kaip pacios grupes bando kovoti su nurodinejimais koks turetu but sekantis albumas.
ne visur taip yra, bet itaka ir spaudimas visuomet yra. nes vyksta bendradarbiavimas. sakykim grupe atsinesa savo medziaga, o kazkas paskiria produceri, nuo kurio labai daznai daug kas priklauso.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 17:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Na tu maišai prodiuserius ir įrašų kompanijas. Su įrašu kompanijomis yra pasirašoma sutartis - arba apribota metais, arba albumų skaičiumi. Gal ir būna įvarių sąlygų, bet.. na ne tokių, kurias tu išvardinai. Na, o jei grupė su jomis sutinka - kompanija nieko nekeičiau - grupės kaltė.

Beje, vadybininkas negali nieko reguliuoti, nepasitaręs su atlikėjais. Vadybininkas dirba frupei, o ne atvirkščiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
as gal ka ir maisau. bet neteko girdeti, apie jokius menedzerius, vadybininkus vakaruose. ir vel galiu klysti, bet man atrodo cia musu rinkos iskreiptas vaizdas, o jei tokie ir yra, tai pas mus jie (tie vadybininkai) yra iskelti vos ne iki lygiavertes vertes su atlikejais. na, jei atlikejai ant tiek prasti, tai juos vadybininkai ir permusa, sakykim, koks bzeskas - nemaziau idomesnis, nei jo kuriamos grupes.
o produceri, visgi manau skiria ar randa/rekomenduoja irasu kompanijos... nors gali rasti toki ir vadybininkai, jei grupe ji turi... o jei tas vadybininkas tos pacios irasu kompanijos? tai vel viskas risas. nes ant isleisto kompakto salia grupes kurybos, na dainu ir muzikos autoriu, pats pirmas punktas eina, kas ta diska prodiusavo, daznai patys grupes nariai to imas. bet kiekvienas dirba savo darba.
dabar gerai nepamenu, bet U2, butent, kazkokio garsaus prodiuserio itaka, isleidziant viena is ankstyvu albumu padejo jiems viska apversti aukstyn kojom ir iseit i pasaulio rinka.
yra ivairiu prodiuseriu, kuriu buvimas netik nieko nesugadina, bet ir nemazai itakoja i teigiama puse. rimtu roko ar indie grupiu. bet jei tokiai grupe paskiria toki, kuris anksciau dirbu su milijoniu tirazu atlikejais... tai ir pati muzika gali nupopseti.
juk daznas atvejis, kai kokia mazyte grupe patenka i didelia irasu kompanija, ju muzika suprasteja, tampa labiau priimtina masems. kieno tai itaka? vienaip ar kitaip tos irasu kompanijos prakisa savus zmones prie produkcijos, galutinio produkto. tame tarpe, galbut, ir prodiuseri.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Šiaip, iš emės, indie muzika, kuri yra nepriklausoma, net negali būti siejama su prodiuseriais, nes šie tiesiog kuria muziką. O vadybininkai rūpinasi tais popierizmais, turais ir pan.

Gal tu maišai vakarus ir rytus? Nes vakaruose kaip tik daug prodiuserių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 18:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
na, vakarai, tai bendraja prasme, UK ir USA, ty ta normalioji rinka is kur visos mados ir ateina.
klysti del indie. paimk bet koki albuma, ty CD ir ten visur ir visuomet bus parasyta, kas ta albuma prodiusavo. labai garbingoj vietoj. pvz yra toks steve albini. jis ir pats muzikantas, savu grupiu turejo, pvz big black - industrinio roko visai nebloga grupele. ir prodiusavo nemazai kitu atlikeju, ty jiems padejo irasyti tam tikrus albumus. prodiuseris tuo paciu atsinesa ir savu ideju ir pastabu ir skambesio. jo itaka gan milziniska. gal net lygiaverte su kuriama muzika, nes ja koreguoja.
steve albini ir prie pixies surfer rosa nagus prikiso, nirvanos treciojo ir paskutinio albumo
U2 labai smarkiai prastume Steve Lillywhite (albumai Boy, October, War), veliau dar didesnia itaka jiems padare Brian Eno (The Unforgettable Fire).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.17 19:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fraiser
fraiser
Meistras
Pirmas dalykas,. nuo kurio norėčiau pradėti - industrinis rokas ir indie yra du skirtingi dalykai.
Prodiuseris- žmogus, kuris kuria muziką, ne kitaip.

Ok, paimu pirmą pasitaikiusį Franz Ferdinand albumą. Kur parašytas prodiuseris? Niekur. Ok, dar vienas, šį kart - The Ons Offs albumas. Yra prodiuseris? Nope.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai