Tema sukurta: 2008.09.29 21:59
2008.09.29 21:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chili
Chili
Naujokas
Sveiki. Mokausi 10toje klasėje. Kitamet reikės rinktis mokymosi profili, ką palikt, o kas nenaudinga. jau senai svajoju apie architektūra, domiuosi apie stojamujų sistema ir t.t. Tik vis dar nelabai suvokiu kokius dar, be pagrindinių, dalykus reikėtų pasilikt? Tiesiog kokius vidurkius reikės pateikt stojant. Labai ačiū jeigu kas galėtu man patart
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.29 22:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Patariu tau nusipirkt zurnala ,,kur stoti'' ir nepervertint savo galimybiu : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.29 22:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Chili rašė:
Sveiki. Mokausi 10toje klasėje. Kitamet reikės rinktis mokymosi profili, ką palikt, o kas nenaudinga. jau senai svajoju apie architektūra, domiuosi apie stojamujų sistema ir t.t. Tik vis dar nelabai suvokiu kokius dar, be pagrindinių, dalykus reikėtų pasilikt? Tiesiog kokius vidurkius reikės pateikt stojant. Labai ačiū jeigu kas galėtu man patart


Lietuvių kalba, matematika, dailė (egzaminas nebūtinas), aš dar fiziką rinkausi, labai gerai, jeigu mokykloj yra braižybos pagrindai nors kokie. Stojau su 18,5 balu, pritrūko vos 0,06 kad įstočiau
Bet egzaminai yra vienas juokas palyginus su stojamaisiais. Net jeigu ir turi menininko gabumų, kursus kažkokius lankyti tikrai reiktų, ne būrelių tipo, o pvz tuos, kur universitetai rengia. Yra tiek vgtu, tiek vda. Moko akademinio piešimo, kompozicijos, dailės istorijos šiek tiek. Jeigu esi labiau prie meno, rinkis vda, ten daugiau reikalauja su spalvų derinimu, kompozicija, jei labiau linksti į matematiką, techniškuosius mokslus, geriau bus vgtu, ten per stojamuosius daugiau žiūri iš techninės pusės viską.
Bent prieš porą metų konkursai tikrai buvo nemaži, nežinau, kaip dabar.
Jeigu nesi linkus prie meno, geriau vilčių nedėk, nes reiks daug piešti, piešti ir piešti. Nežinau, ar įmanoma išmokti tą profesionaliai daryti, jeigu neturi talento
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.29 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
jei nori stoti i architektura, turi mokytis akademinio piesimo, kompozicijos pagrindu, architekturos istorijos, gal dar ko nors... geriau susirask konkrecios aukstosios mokyklos kontaktus ir teiraukis tiesiogiai, nes stojimo tvarka kinta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.29 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Istorijos, kiek žinau tik vgtu reikalauja. KTU buvo akademinis piešimas ir kompozicija, vgtu tie du ir istorija, o vda prie tų dviejų dar ir tapyba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.29 23:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gyntas
Gyntas
Patyręs
Gedasxxx rašė:

Patariu tau nusipirkt zurnala ,,kur stoti'' ir nepervertint savo galimybiu : )

Negeras patarimas.
Geriau nueik į VGTU ar VDA ir pasiklausinėk apie kursus. Du metai yra pakankamas laikas mokytis akademinio piešimo. Jei gabumai riboti, juos gali kompensuoti juodu darbu, tik su kompozicija bus sunkiau, bet gali ir pasisekti.
Jei turi proto atsisijoti grūdus nuo pelų, tada gali mėginti Vienažinskio mokyklą, bet prieš pabaigą vistiek reikės lankytis pas institutų dėstytojus, kad grąžintų supratimą apie kompoziciją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.29 23:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egoiste
egoiste
Pažengęs
na Vienožinskio mokykloj mokslai trunka 4 metus (bent jau taip buvo, kaie aš ten mokiausi), todėl visko įsisavinti per 2 metus gali nepavykti, man pačiai vertingiausi atrodė būtent 3 ir 4 metai... o dar viskas priklauso nuo mokytojų... šiaip tikrai rekomenduočiau kursus, žinau, kad anksčiau VDA tikrai buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.30 00:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Skuuna
Skuuna
Meistras
Be kursų įstoti praktiškai neįmanoma. Dar rekomendočiau privačias pamokas pas dėstytojus toj mokykloj, į kurią nori stoti. Brangu labai, bet jei nori teks-kitaip vargiai gausis(kas nemoka.... tas....).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.30 11:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
egoiste rašė:
šiaip tikrai rekomenduočiau kursus, žinau, kad anksčiau VDA tikrai buvo


Ir dabar tikriausiai yra, aš lankiau prieš 2,5m. Tik vykdavo Kaune jie, bet gal ir Vilniuj yra, nežinau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.30 19:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DjB
DjB
Patyręs
jo be kursu neistosi, bus stojamieji. gali jau dbr pradet lankyt dailes mokykla, o ateityj turesi ir pas destyjojus eiti... as ir dbr ta mokaus.... sunkiausia istoti i architektura. pamazele wis tas noras man dingsta..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.30 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chili
Chili
Naujokas
Piešimui mokytojai sako kad talenta turiu, pati esu kiek savikritiška. Arcitektūra todėl ir renkuosi, kad suderinama ir su menu ir tam tikra prasme su tiksliaisiais mokslais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.30 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egoiste
egoiste
Pažengęs
talenta reikia ugdyti savikritika nera blogai, bet kartais reikia moketi savyje (savo piesinuose) ir pliusu rasti, nebuk sau per daug ziauri
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.30 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Savikritiką panaudok savęs stūmimui į priekį ir tobulinimuisi 2 metai nėra taip jau daug, jeigu tikrai nori įstoti. VGTU būtent 2 metus ir vyksta paruošiamieji kursai.

Biljutelja rašė:
jo be kursu neistosi, bus stojamieji. gali jau dbr pradet lankyt dailes mokykla, o ateityj turesi ir pas destyjojus eiti... as ir dbr ta mokaus.... sunkiausia istoti i architektura. pamazele wis tas noras man dingsta..


Aš nors ir neįstojau, vistiek svajoju dar...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.09.30 22:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
Chili rašė:

Piešimui mokytojai sako kad talenta turiu, pati esu kiek savikritiška. Arcitektūra todėl ir renkuosi, kad suderinama ir su menu ir tam tikra prasme su tiksliaisiais mokslais

pasiskaityk cia:
http://archiblogas.wordpress.com/category/studijos/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.10.10 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chili
Chili
Naujokas
Ačiukas, radau daug info
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.18 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Adžika
Adžika
Naujokas
Ar fizika, istorija reikalinga A lygiu???
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.09.18 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tol3ro
Tol3ro
Meistras
VGTU, bent jau anksčiau, stojant į architektūrą būdavo 3 dienų pažintiniai kursai pas tuos pačius dėstytojus iš Dailės katedros. Per tas tris dienas pirmąkart išgirdau apie kompoziciją, horizonto liniją, šešėlius ir t.t. Įstojau. Esmė ta, kad jokia mokykla tavęs neišmokys piešt, parodys tik techniką, principus. Pats turi piešt ir lavint ranką nuolat
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai