Tema sukurta: 2009.08.11 18:37
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.08.11 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bullet
Bullet
Pažengęs
jau seniai turiu voru baime, man jie atrodo labai slykstus, jej kas nors dar bijo voru ir tvarkosi su tuo, tai prasau parasyt ka daryt kad nebijot voru
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terraincognita
Terraincognita
Patyręs
iki pavasario man buvo dzin ant vorų. dabar pradedu isterikuot vos pamačius juos. nežinau kodėl, nežinau kas čia pasidarė man... ;] fūūūj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 18:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sharpness
Sharpness
Pažengęs
keistos jusu baimes
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 18:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
O man jie mieli..

O kad jų nebijotum, tai vienąkart išdrįsk paimt į ranką bent mažiuką voriuką. Jie juk nieko nedaro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 18:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Apskritai fobijos keistas dalykas. Bet viskas valdoma, jei tiesiog jas ignoruoji, nesusitelki ties jomis ir mintimi "o dabar laikas bijoti, nes va pamačiau vorą". Jeigu pati savęs nekontroliuoju, žmonių spūstyse, ankštuose kambariuose arba prigrūstuose autobusuose/liftuose pradedu jausti paniką ir dusti - pasireiškia klaustrofobija, tačiau savo pačios pastangomis tą mintį ignoruoju, prisiverčiu galvoti apie kažką kitą ir tai panikai nepasiduodu. Tas pats ir su tais vorais - neužsiciklint reikia ant tos baimės. Daugeliui žmonių jie yra šlykštūs
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mambo
Mambo
Pažengęs
As labai mazu voru nebijau, bet didesni, tai kelia baime. Nieko cia nepakeisi kiekvienas zmogus turi kokiu nors baimiu. As tiesiog stengiuosi ju isvengti ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 18:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
Na visi "lietuviški" tai dar pusė velnio, nieko baisaus ir į rankas paimt galima, bet kai pamatai tokį vorą pauktšėdą, tai ką aš žinau... nemalonūs tokie gyvūnai ir tiek.. nu kol kas rimtai nesuvokiu kaip tokį gyvį galima paimt, brrr.. http://petshop.lt/osc/images/IMG_0459a.jpg
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 18:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Fortkė rašė:

Na visi "lietuviški" tai dar pusė velnio, nieko baisaus ir į rankas paimt galima, bet kai pamatai tokį vorą pauktšėdą, tai ką aš žinau... nemalonūs tokie gyvūnai ir tiek.. nu kol kas rimtai nesuvokiu kaip tokį gyvį galima paimt, brrr.. http://petshop.lt/osc/images/IMG_0459a.jpg


Man atvirkščiai, paukštėdos labai netgi simpatiški, o nemėgstu tokių su ilgom nutysusiom kojelėm ir nedideliu pilvu, fe...Bet netraiškau jų, ant laikraščio ir pro langą - gal kur nusileis ir laimę ras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
gal jie man labai neįprasti dėl to baisūs ir tik kartą mačiau kaip jie minta, tai man labai baisu būtų susitikt netikėtau su tokiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


epidemija
epidemija
Pradedantysis
as nekreikdavau demesio i juos visiskai,kol viena vakara vienas toks slykstus padarelis neikando (kalbu apie "kryziuoti").Tai vyko pries astuonis ar devynis metus,bet vis dar ant rankos yra likus ikandimo zyme...brrrr.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Česiukas
Česiukas
Pažengęs
žmonių bijok, ne vorų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


EnRi
EnRi
Naujokas
ojj kaip as bijau voru man net rankos nekyla jo uzmusti ... brolis visalaika erzina ir gasdina mane su tais vorais. fuuuu, negaliu net ziuret i juos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
Česiukas rašė:

žmonių bijok, ne vorų.


čia panašiai kaip ir mano vienas pažįstamas sako: "ko čia tų lavonų bijot, gyvų reik bijot"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karoliuxna
karoliuxna
Naujokas
na as bijau voru bet nebijau tarantulu man jie patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
karoliuxna rašė:

na as bijau voru bet nebijau tarantulu man jie patinka


a laikei kada rankose tokį? matei gyvą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


karyte
karyte
Naujokas
as taip pat nebyjau mazu bet dideliu tai viena karta vos nenualpau kaip uzkrito tas baisulinis voras
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


konkretus
konkretus
Pažengęs
hmm... na mano vienas draugas irgi turi fobija , taipat bijo voru , o mano fobija tai tokia: as bijau pauksciu tai primeskit kaip man jaustis, ir nereikia sakyti kad reikia viena kart priliest ar kaska panasaus tikrai to nedarisiu o jei priliesciau tai jauciu numirciau iskarto toks jauciu man stresas butu tai sakes. ziauriausia tai yra kai eini kurnors mieste ir eina balandziu burys tai sakes vissas sustingstu ir einu po truputeli , jauciu juokingai atrodau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
nu geras, nežinojau, kad yra paukščių fobija... pasiskaitykit kokių dar gali būt, įdomu visai pasidarė, tuoj nusistatysim, kad turim ligų, pvz uošvių baimė nekankina? http://www.alfa.lt/straipsnis/139042
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.11 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kirida
Kirida
Naujokas
Visa gyvenima mirtinai bojau voru. Ir mazu, ir dideliu. Taciau vakar isgeriau alaus ir i viena 'ilgakoji' vora pirstu badziau;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai