Santrauka: Citata: "Kaip turi buti įdomus vyras? 21 amžiuje nuo lovos prasideda rimti keliai, būna ir išimčių."
Tema sukurta: 2009.08.09 16:45
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.08.09 16:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Labai atsikrapštau, jei panašaus pobūdžio tema jau buvo, bet negaliu susilaikyt nepaklausus forumiečių nuomonės.

Šiandien pažintyse parašė vienas vyrukas. Nelabai jam patiko mano kategoriškumas anketoje, bet iš pradžių gal ne apie tai.

Nustebino antras laiškas. Esmė - aš tave užkalbinau, dabar tu rodyk iniciatyvą. Bet, po galais, kodėl turėčiau? Jei tas vyras mane domintų, parodyčiau iniciatyvą ir pati. Atsakydama į pirmą laišką. O dabar... Toliau - dar gražiau. Žmogeliui nepatinka, kad atsisakau atsakinėt į 'ką veiki gyvenime', 'su kuo gyveni' tipo klausimus, nors jis tokių ir neužduotų, bet ir kitomis temomis šnekėtis irgi nelinkęs. Ir be galo nustebo, kad man dar reikia ir įdomaus pašnekovo. Tad man ir susidarė įspūdis, kad vyrukas įsitikinęs, jog patiks moteriai/merginai vien dėl to, kad yra vyriškos lyties individas. Daugiau nieko nereikia - nei turėt ką pasakyt kokia nors tema, nei mokėt palaikyt pokalbį, nei... Merginos turi džiaugtis, kad jis teikėsi jas pakalbint. Nes dabar ne nuo pokalbių - nuo lovos prasideda dauguma rimtų pažinčių.

Tad ar aš jau čia tokia išpuikėlė, kad noriu ne tik patrauklaus, bet ir turinčio ką pasakyt vyro? Ar nebežinau, ko noriu? Ar noriu per daug?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anthonis
Anthonis
Patyręs
gal tu nekreipk demesio i tokius o norai visai normalus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 16:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Na ar reikėjo kurti temą dėl to idioto?
Nu asilas jis, nekreipk dėmesio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
Viskas su tavim yra gerai su juo kažkas ne to
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Bebenčiukė rašė:

Viskas su tavim yra gerai su juo kažkas ne to


Tai aš nesijaudinu dėl savęs. Dėl jo irgi. Bet vis dėlto įdomu, ar dabar tiesiog 'taip madinga', ar tai kažkoks desperatiškas būdas 40-mečio link artėjančiam vyrui susirast širdies damą? Gal tokiam jo paties metų skaičius smarkiai 'kala į smegenis'?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 16:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Kad dauguma vyrų pažintyse nelabai moka palaikyti pokalbį, pastebėjau... Nors tiesą sakant daugumoje manęs irgi niekas per daug neužkabina (standartiniai įkyrėję klausimai, visiškai neinformatyvi anketa, ne tie tikslai), tai ir pati nededu pastangų kaip nors labai palaikyti pokalbį.
Radau kelias malonias pašnekoves moteris. Skirtumas didžiulis. Ir laiškai išsamūs, ir nereikia niekam nieko tempti už liežuvio. Natūraliai klostosi pokalbis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 16:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anthonis
Anthonis
Patyręs
kiekvienam savo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad2
Vlad2
Didmeistris
Yra tokiu vyru...Bet del to ir moterys kaltos - nes kai kurios taip ir elgiasi su vyrais kad sie mano jog jau ju didziulis nuopelnas kad jie gime vyr. lyties o visa kita nesvarbu ir lai mergina stengiasi visaip jam patikti o jis dar pagalvos cia ar verta su ja prasideti))
"'ką veiki gyvenime', 'su kuo gyveni' tipo klausimus" Na klausimas ka veiki gyvenime normalus...o vat jei manes kas paklaustu su kuo gyveni(turiu omeny jei paklaustu nepazistamas zmogus ar mazai pazistamas) atsakyciau "ne tavo reikalas"dar apie algos dydi klausinetu))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Anthonis rašė:

gal tu nekreipk demesio i tokius o norai visai normalus


Pala... kur tu matai normalius norus? "aš tau parodžiau dėmesį, o dabar tu imkis iniciatyvos mane kibint'? O jei jis manęs nesudomino? Vis tiek turiu rodyt iniciatyvą?

Kitas dalykas. Varom į lovą, po to išsiaiškinsim, ar dar kada nors susitiksim? Tai yra normalu? Man ne.

Trečia. Jei žmogus neturi ką pasakyt, vis tiek turėčiau džiaugtis, kad jis į mane dėmesį atkreipė? Ačiū, gal nereikia - ir be jo atsiras ne vienas vertas dėmesio pašnekovas. Kuris galės pakalbėt pačiom įvairiausiom temom - nuo paskalų iki aukštųjų materijų, nuo politikos iki virtuvės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Anthonis
Anthonis
Patyręs
Rutonė rašė:

Anthonis rašė:



gal tu nekreipk demesio i tokius o norai visai normalus




Pala... kur tu matai normalius norus? "aš tau parodžiau dėmesį, o dabar tu imkis iniciatyvos mane kibint'? O jei jis manęs nesudomino? Vis tiek turiu rodyt iniciatyvą?



Kitas dalykas. Varom į lovą, po to išsiaiškinsim, ar dar kada nors susitiksim? Tai yra normalu? Man ne.



Trečia. Jei žmogus neturi ką pasakyt, vis tiek turėčiau džiaugtis, kad jis į mane dėmesį atkreipė? Ačiū, gal nereikia - ir be jo atsiras ne vienas vertas dėmesio pašnekovas. Kuris galės pakalbėt pačiom įvairiausiom temom - nuo paskalų iki aukštųjų materijų, nuo politikos iki virtuvės.


atleisk mano kalte, pamirsau darasyt zodi Tavo "o Tavo norai visai normalus "
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Vlad2 rašė:

Yra tokiu vyru...Bet del to ir moterys kaltos - nes kai kurios taip ir elgiasi su vyrais kad sie mano jog jau ju didziulis nuopelnas kad jie gime vyr. lyties o visa kita nesvarbu ir lai mergina stengiasi visaip jam patikti o jis dar pagalvos cia ar verta su ja prasideti))


Jei kalbant apie pažintis, tai manau, kad dauguma tiesiog nemoka kitaip elgtis... Atrodo, internetu bendravimas turėtų būti paprastesnis, deja, taip nėra. Todėl ir laukia iniciatyvos iš moters, kad pradės jų klausinėti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
moterys, kurioms nesvarbu, kad vyras būtų įdomus pašnekovas, neabejotinai yra pačios neįdomios pašnekovės
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Vlad2 rašė:

Yra tokiu vyru...Bet del to ir moterys kaltos - nes kai kurios taip ir elgiasi su vyrais kad sie mano jog jau ju didziulis nuopelnas kad jie gime vyr. lyties o visa kita nesvarbu ir lai mergina stengiasi visaip jam patikti o jis dar pagalvos cia ar verta su ja prasideti))

"'ką veiki gyvenime', 'su kuo gyveni' tipo klausimus" Na klausimas ka veiki gyvenime normalus...o vat jei manes kas paklaustu su kuo gyveni(turiu omeny jei paklaustu nepazistamas zmogus ar mazai pazistamas) atsakyciau "ne tavo reikalas"dar apie algos dydi klausinetu))


O, nors kartą galiu pritart.. Būtent tas ir parašyta mano anketoj: "Koks kieno reikalas, su kuo gyvenu - vyru/-ais, vaikais, krokodilais'? Taigi būtent, kad nepažįstami to klausia (tarsi iškart pas mane intymiam pirmam pasimatymui prašytųsi. Taip ir norisi atsakyt - su keliais mielais katinėliais, tokiais kaip Addamsų šeimynėlė

'Ką veiki gyvenime' - tiek plačiai galima pasakotis, kad... Tik ar verta tą daryt su nepažįstamu žmogum? Išvis nesu linkusi labai atviraut, o su nepažįstamu... :?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad2
Vlad2
Didmeistris
maloni rašė:

Vlad2 rašė:



Yra tokiu vyru...Bet del to ir moterys kaltos - nes kai kurios taip ir elgiasi su vyrais kad sie mano jog jau ju didziulis nuopelnas kad jie gime vyr. lyties o visa kita nesvarbu ir lai mergina stengiasi visaip jam patikti o jis dar pagalvos cia ar verta su ja prasideti))





Jei kalbant apie pažintis, tai manau, kad dauguma tiesiog nemoka kitaip elgtis... Atrodo, internetu bendravimas turėtų būti paprastesnis, deja, taip nėra. Todėl ir laukia iniciatyvos iš moters, kad pradės jų klausinėti...

Mano sesers drauge kazkada buvo idejusi i ineta anketa pazinciu...issiskyre su draugu buvo vienisa na anketa normali tenai buvo(sesuo man rode, nuotraukos irgi normalios(ne nuogybiu be isskestu koju ir pan.). anketa buvo paprasta kad mergina nori susipazinti bet ji nurode kad nori auksto ir sportuojancio draugo nes pati ji buvo nemazo ugio ir sportavo (buvo fitneso trenere). tai paskui rode ir sesei ir man kai kuriuos laiskus citavo...kadangi fotkes grazios merginai tikrai grazi laisku daug labai gavo bet nei su vienu ji pratesti pazinties nepanoro nes kaip pasakojo kad daug istenge parasyti tik "labas"nemazai buvo tokiu kurie is karto siule seksa(nors ji savo anketoje nurode kad iesko rimtu santykiu),bet daugiausia buvo is viso nesveiku zmoniu kurie jai rase laiskus ale - tu nori auksto nes pati esi mazauge lilipute ir meluoji savo ugii anketoje arba o KAM tau aukstas vaikinas?))ir daugiausia uzkliuvo kad ji nori sportuojancio draugo...tai irgi rase - ale "esi pati stora karve isidejai svetimas foto , esi stora todel ir rasai kad pati sportuoji ir pan
Taigi nesuprantu jei perskaitai merginos anketoje kad jai patinka KITOKIE vyrai nei pats esi KAM RASYTI???kam izeidineti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
klausimas "ką veikinėji gyvenime?" pats blogiausias, kurį galima užduoti tik susipažinus. mane iškart tokie atbaido. taip, jis per platus, kad galėtum į jį atsakyti vienu dviem sakiniais, be to, ką tik sutiktam žmogui. manau, geri pašnekovai tai jau nykstanti rūšis. dar pries keletą metų buvo tokių vaikinų, kurie patrukdavo dėmesį, su kuriais buvo legva, malonu bendrauti. ačiū dievui, su jais bendauju iki šiol. bet naujų pažįstmų seniai mano horizonte nėra. ne pre seniausiai vienas vaikinas manęs klausinėjo labai įdomių dalykų apie vaikus, namus, mano kaip šeimininkės įgūdžius. tiesiai jo paklausiau, ar jis ieškąs žmonos. "taip", -buvo jo atsakymas. ir labai nustebo, kad aš šito nenoriu. čia buvo pats originaliausias 1dienos bendravimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad2
Vlad2
Didmeistris
Rutonė rašė:




O, nors kartą galiu pritart.. Būtent tas ir parašyta mano anketoj: "Koks kieno reikalas, su kuo gyvenu - vyru/-ais, vaikais, krokodilais'? Taigi būtent, kad nepažįstami to klausia (tarsi iškart pas mane intymiam pirmam pasimatymui prašytųsi. Taip ir norisi atsakyt - su keliais mielais katinėliais, tokiais kaip Addamsų šeimynėlė



'Ką veiki gyvenime' - tiek plačiai galima pasakotis, kad... Tik ar verta tą daryt su nepažįstamu žmogum? Išvis nesu linkusi labai atviraut, o su nepažįstamu... :?


Jei zmogus visiskai nepazistamas aisku nera prasmes plestis apie savo darba ir pan. jei pvz., jau norima susipazinti geriau-susitikti ar kazkas panasaus tai klausimas apie darba ir kt atrodytu normaliai. Aisku vel gi jei zmogus paklausia ale kokioje srityje dirbi, atsakai na pvz esu administratore ir viskas tai cia normalu. o jei kaip man pasakojo sesers drauge pradeda klausineti toliau-O KUR kokioje firmoje tu dirbi, o kokioje gatveje ta firma ir kt tai jau NENORMALU. kodel mergina ar moteris turi nepazistamam zmogui pasakoti viska apie savo darba gyvenamaja vieta ir kt. cia kaip dvylikos kedziu knygoje-dar lieka rakta nuo buto paprasyti
Klausimai"su kuom gyveni""kiek uzdirbi" ir pan isvis kazkokie nenormalus. apie tokius dalykus nedera klausti mazai pazistamo zmogaus. o ir sakysim KOKS SKIRTUMAS su KUOM mergina gyvena? juk nori susipazinti su JA o ne su jos tevais giminaiciais ir kt! cia man irgi atrodo kaip alfonsizmas kazkoks ale neturiu kur gyventi tad ieskau merginos su laisvu kambariu ir dideliu pilnu saldytuvu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad2
Vlad2
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

klausimas "ką veikinėji gyvenime?" pats blogiausias, kurį galima užduoti tik susipažinus. mane iškart tokie atbaido. taip, jis per platus, kad galėtum į jį atsakyti vienu dviem sakiniais, be to, ką tik sutiktam žmogui. manau, geri pašnekovai tai jau nykstanti rūšis. dar pries keletą metų buvo tokių vaikinų, kurie patrukdavo dėmesį, su kuriais buvo legva, malonu bendrauti. ačiū dievui, su jais bendauju iki šiol. bet naujų pažįstmų seniai mano horizonte nėra. ne pre seniausiai vienas vaikinas manęs klausinėjo labai įdomių dalykų apie vaikus, namus, mano kaip šeimininkės įgūdžius. tiesiai jo paklausiau, ar jis ieškąs žmonos. "taip", -buvo jo atsakymas. ir labai nustebo, kad aš šito nenoriu. čia buvo pats originaliausias 1dienos bendravimas.


Mano sesers drauge sake kad gavo nerealu kieki laisku per kelias sav. apie 300 vaikinu ir vyru...bet sake kad NE VIENO normalaus nebuvo. taip su nieko ir nesusipazino. O siaip nemanau kad normalu nepazistamos merginos klausineti apie seimininkes igudzius ar pan...jei renkiesi zmona tai sorry cia kaip karve kazkokia ar sedi jis su anketa ir varnelemis zymi kiekvienos merginos igudzius...siaubas. kazkoks nesveikas zmogus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
maloni rašė:

Kad dauguma vyrų pažintyse nelabai moka palaikyti pokalbį, pastebėjau... Nors tiesą sakant daugumoje manęs irgi niekas per daug neužkabina (standartiniai įkyrėję klausimai, visiškai neinformatyvi anketa, ne tie tikslai), tai ir pati nededu pastangų kaip nors labai palaikyti pokalbį.

Radau kelias malonias pašnekoves moteris. Skirtumas didžiulis. Ir laiškai išsamūs, ir nereikia niekam nieko tempti už liežuvio. Natūraliai klostosi pokalbis.


Peržiūrėjau to vyruko anketą. Smagiai neinformatyvi. Taip, nemažai man sako tai, kokią muziką, kokius filmus žmogus mėgsta, tačiau sudominusio nepatingiu ir paskaitinėt, kas parašyta (jei išvis yra) 'dar šis tas' ir tai, kas rašoma prie to, kas domina. Kai ten blevyzgos arba tuščia, irgi pakankamai iškalbinga. Tai kokią iniciatyvą rodyt, jei nežinau, kas žmogų domina?

Beje, kitokiose (ne pažinčių) svetainėse radau tikrai įdomių pašnekovų. Ir mintis dėstančių sklandžiai, ir turinčių ką pasakyt. O dėl moterų... Man, matyt, su vyrais geriau sekasi palaikyt pokalbius... Arba su moterimis bendraut nemoku. Parašė ia vieną kartą tokia 'nenusivylusi namų šeimininkė'. Tokie klausimai pasipylė... Atrodo, žmogui atsakai į klausimą, o ji vėl to paties klausia. Pasijutau tarsi su maža mergaite bendrautų (nors labai nedaug vyresnė). Galiausiai perklausė, kad, matyt, dar mokausi... Atsakiau, kad mokyklą baigiau prieš ....... metų. Tai nesupratau, 'dašuto' jai, kad kone su bendraamže bendravo ar ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Vlad2 rašė:
Taigi nesuprantu jei perskaitai merginos anketoje kad jai patinka KITOKIE vyrai nei pats esi KAM RASYTI???kam izeidineti?


Kompleksai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.08.09 17:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tds
tds
Patyręs
vaiku darzelis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai