Tema sukurta: 2010.07.06 19:24
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2010.07.06 19:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dashilym
dashilym
Naujokas
Klausimas akivaizdus, noriu sužinoti atsakymą. Nekalbu apie tuos, kurie ieško antros pusės. Kalbu apie tuos, kurie ieško tik draugų. Kaip reaguojate, jei parašo tos pačios lyties žmogus? Bendraujate? Neatrašote?
Man asmeniškai jau atsibodo bendrauti vien su vaikinais :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 19:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Akiduobė
Akiduobė
Pažengęs
Žinoma, bendrauju. Ir pati merginoms parašau, jei kokia anketa sudomina - žmogus pasirodo draugiškas, linksmas, panašūs pomėgiai.
Esu susiradusi labai gerą draugę čia. Bendraujame jau daugiau nei trejus metus. ;}
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lime
Lime
Pažengęs
hmm, jei parašytu mergina tikrai atrašyčiau, esu rašius tačiau ne kaip suregavo kelis kartus tai neberašau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 19:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Kad va taip virtualiai bendraut, tai esu darius tik kartą su mergina, bet neilgai. O draugas.lt gana dažnai pakomentuoju kokią nuotrauką, parašau komplimentą, jeigu mergina simpatiška. Ir nesvarbu, ką jos galvoja Draugysčių neieškau, nes n kartų gyvenime įsitikinau, kad su vyrais bendrauti visais aspektais geriau/įdomiau. Bet jeigu kuri parodytų iniciatyvą, tikriausiai neignoruočiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dashilym
dashilym
Naujokas
Sutinku, iki šiol manau, kad su vaikinais bendravimas paprastesnis, natūralesnis (na, iki kol neįsižiūri, o tada prasideda bėdos....), bet kadangi visi mano draugai yra vaikinai, norisi paplepėti ir su merginomis. Juk ne visos yra vienodos veidmainės :?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 19:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nokianas
nokianas
Pažengęs
per interneta tik panelems rasau o su bicais tai per draugus susipazystu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 19:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
LimitedWings rašė:

Sutinku, iki šiol manau, kad su vaikinais bendravimas paprastesnis, natūralesnis (na, iki kol neįsižiūri, o tada prasideda bėdos....), bet kadangi visi mano draugai yra vaikinai, norisi paplepėti ir su merginomis. Juk ne visos yra vienodos veidmainės :?


O tu veidmainė?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 19:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
LimitedWings rašė:
Sutinku, iki šiol manau, kad su vaikinais bendravimas paprastesnis, natūralesnis (na, iki kol neįsižiūri, o tada prasideda bėdos....), bet kadangi visi mano draugai yra vaikinai, norisi paplepėti ir su merginomis. Juk ne visos yra vienodos veidmainės :?


Ne tiek kad veidmainės, bet dauguma vištos tokios... Na, bent jau tos, kurios mano kely pasitaiko, juk tikriausiai nėra visos tokios. Dabar turiu dvi drauges, kurias galėčiau taip pavadint, daugiau tikrai nereikia. Čia ypač taikyčiau posakį, kad geriau kokybė negu... Man patinka, kad su vyrais nereikia plepėti apie drabužius, įžymybių pletkus, blondiniškai aptarinėti vyrų (ir dar dažniausiai besiremiant stereotipais), nėra absoliučiai jokios konkurencijos. O kalbant apie vyrus, tai nemaža galimybė pažinti priešingąją lytį tiesiai iš pirmų lūpų, o ne iš pletkų Ir apskritai, turėti vyrą-draugą kažkaip fainiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tylizvaigzde
tylizvaigzde
Pradedantysis
Daug radau draugiu ir bendraminciu.Lytis nesvarbu.Svarbu,kad raso idomus ,nepiktas,nuosirdus zmogus.Visiems tokiems -zalia sviesa!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Žinoma, bendrauju tiek su vyrais, tiek su moterimis, nes neturiu įsitikinimų, kad kažkuri lytis defektuota ar nevisavertė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Joyce rašė:

Žinoma, bendrauju tiek su vyrais, tiek su moterimis, nes neturiu įsitikinimų, kad kažkuri lytis defektuota ar nevisavertė.


Ir štai ką aš turėjau omeny praeitoj temoj.. :D Visi tavo postai remiasi tik į tai..

Patalogija :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jARUX
jARUX
Pradedantysis
rasau tik mergom manau ne vienas is vaikinu neraso vaikinam nes tai kvepe pederastija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dashilym
dashilym
Naujokas
Nesu veidmainė, save laikau atviru ir paprastu žmogumi. Nemėgstu žaidimų bei branginu draugus. Tik kiek pastebėjau - tarp merginų mažai tikros draugystės, o jei pasitaikys kažkoks vaikinas - viskas, draugių lyg nebūta. Ką bekalbėti apie amžiną pavydą dėl geresnio drabužio, lieknesnio liemens.... Arba pasitaiko, kad tiesiog nėra, apie ką kalbėti, nes yra labai tuščios, kvailos, terūpi išorinis blizgesys. Sutinku su mylimuke visiškai... Tik keista: vaikinai juk tie patys žmonės, bet kalbos su jais liejasi laisvai, nekalbama beprasmėm temom, o panos dažna tema nė pasakyti neturi ką... Ir sklinda iš jų lūpų tik dar viena banalybė, po kurios suvoki, kad geriau šio pokalbio nebetęsti. Kodėl gi taip yra... :?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 20:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mergyte17
mergyte17
Naujokas
Man kartais paraso merginos.Ir tai nieko keisto.Pabendraujam ir tiek.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lime
Lime
Pažengęs
mylimukė rašė:

LimitedWings rašė:

Sutinku, iki šiol manau, kad su vaikinais bendravimas paprastesnis, natūralesnis (na, iki kol neįsižiūri, o tada prasideda bėdos....), bet kadangi visi mano draugai yra vaikinai, norisi paplepėti ir su merginomis. Juk ne visos yra vienodos veidmainės :?




Ne tiek kad veidmainės, bet dauguma vištos tokios... Na, bent jau tos, kurios mano kely pasitaiko, juk tikriausiai nėra visos tokios. Dabar turiu dvi drauges, kurias galėčiau taip pavadint, daugiau tikrai nereikia. Čia ypač taikyčiau posakį, kad geriau kokybė negu... Man patinka, kad su vyrais nereikia plepėti apie drabužius, įžymybių pletkus, blondiniškai aptarinėti vyrų (ir dar dažniausiai besiremiant stereotipais), nėra absoliučiai jokios konkurencijos. O kalbant apie vyrus, tai nemaža galimybė pažinti priešingąją lytį tiesiai iš pirmų lūpų, o ne iš pletkų Ir apskritai, turėti vyrą-draugą kažkaip fainiau.


o kodėl manai kad su visom merginom apie tai ir tereika plepėti, tiesiog tereikia atrasti sava žmogu, su kuriuo kalbi apie ka nori o ne pagal stereotipus, tarkim su savo draugem tikrai nesneku banaliais sakiniais tik vienu poziuriu... :]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
LimitedWings rašė:

Nesu veidmainė, save laikau atviru ir paprastu žmogumi. Nemėgstu žaidimų bei branginu draugus. Tik kiek pastebėjau - tarp merginų mažai tikros draugystės, o jei pasitaikys kažkoks vaikinas - viskas, draugių lyg nebūta. Ką bekalbėti apie amžiną pavydą dėl geresnio drabužio, lieknesnio liemens.... Arba pasitaiko, kad tiesiog nėra, apie ką kalbėti, nes yra labai tuščios, kvailos, terūpi išorinis blizgesys. Sutinku su mylimuke visiškai... Tik keista: vaikinai juk tie patys žmonės, bet kalbos su jais liejasi laisvai, nekalbama beprasmėm temom, o panos dažna tema nė pasakyti neturi ką... Ir sklinda iš jų lūpų tik dar viena banalybė, po kurios suvoki, kad geriau šio pokalbio nebetęsti. Kodėl gi taip yra... :?


Man irgi labai keista, kaip jūs su Mylimuke tokie stebuklai, o kitos moterys, visos intrigantės, tuščios, vištos ir t. t. Pačios apibendrinate lytį, kuriai priklausote. Aš skaitau ir stebiuosi: kodėl gi taip yra? Na, kažkoks stebuklas... O gal ir ne, jeigu imtume atskaitos tašką jus pačias. Tada pasirodo,nėra stebuklų, moterys yra tokios, kokios kiekviena yra pagal savo patirtį, intelektą ir vertybes. Tačiau atrodo, kad jūs nelabai turėjote gerų draugių (ko gero, dėl tam tikrų asmeninių priežasčių), todėl ir kalbate kažkokiais stereotipais, bendromis frazėmis, kurie nelabai susiję su realiais dalykais (pavyzdžiui, reikėtų paieškoti tokios tundros, kuri pavydėtų kažkam lieknesnio liemens). Na, įjunk nors logiką: jeigu tu ne veidmainė, tai kodėl visos kitos moterys turi būti veidmainės? Kuo tu tokia išskirtinė? Jei tu esi moteris ir žmogus, ir kitos tokios yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Piktaskeksas rašė:

Joyce rašė:



Žinoma, bendrauju tiek su vyrais, tiek su moterimis, nes neturiu įsitikinimų, kad kažkuri lytis defektuota ar nevisavertė.




Ir štai ką aš turėjau omeny praeitoj temoj.. :D Visi tavo postai remiasi tik į tai..



Patalogija :)


Tai žinoma, forume aš vykdau keletą socialinių akcijų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Iš kitos lyties žmogaus visada kogero įdomesnė pozicija vienu ar kitu klausimu, gal dėl to jos ir neturi ką pasakyti, LimitedWings.. Arba jūsų nuomonės su kitomis panelėmis sutampa viena ar kita tema, todėl natūralu, kad su priešingos lyties atstovu daug įdomiau bendrauti.
O jei į patį temos klausimą, tai taip rašau tik merginom, ir tai retai. Vis dar stengiuosi realiai užmegzt pažintis per draugus, ar išėjęs kur pasilinksminti.. Nors nevengiu ir interneto. Nors vaikinams nerašau. Keletą kartų man parašė, kažkaip blogai nesureagavau , kaip kad čia kažkas minėjo.. Apie vienus ar kitus dalykus abiem įdomius aptari ir tiek, nors kiek teko pastebėt, tai su tokiais "susirašinėtojais" pokalbis daug greičiau nutrūksta nei su merginom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Sakyciau labai jau nuvalkiota tema.
Ir jau kelis kart anksciau sicia ji šmežavo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.07.06 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


RavinRabbit
RavinRabbit
Meistras
Viena karta bahurui rasiau. Ziurejau ziurejau as ji, nu tikrai as ji zinau .. va tik kur nu ir parasiau, zdarov as kartais tau i kaulus nesu daves.. Nu ir tikrai pasirodo jis imtyninkas ir iskarto irgi paklause ar as tik nebusiu.. siaip persimetem pora laisku mazdaug kaip gatveje butume susitike lygiai tas pats ir ate ate :) bet jei taip bahuras parasytu vargu ar gerai sureaguociau. Aisku bendrauciau,bet tai tik pavirsutiniskai,nes kaip ir antros puses neieskau tai ir nemanau,kad yra blogai siaip persimesti pora laisku..

Niekada nepraleisk progos,kokia jinai bebutu,nes veliau jos gali prireikti :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai