Santrauka: Kiek racijos tame yra?:)
Tema sukurta: 2009.04.26 18:23
1 2 Toliau Paskutinis
2009.04.26 18:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Na, tema kilo iš kitos temos apie blogiukus galvoju paklausiu daugiau nuomonių...Ar vaikinai, jūs renkates merginą, kažkuo panašią į savo mamą? O merginos, ar tikrai jūsų vyrai, vaikinai, kažkuo panašūs į jūsų tėvą? Ar vis tik nenorėtumėte to panašumo ir renkates priešingus modelius? Ar jus visai tenkintų, jei partneris turėtų jūsų tėvų charakterio bruožų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 18:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Musyte
Musyte
Pradedantysis
Nu as tai tam tikrai nepritariu. As asmeniskai nesirinkciau vaikino, kuris butu panasus i teva.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 18:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Raganiukė
Raganiukė
Didmeistris
Musyte rašė:

Nu as tai tam tikrai nepritariu. As asmeniskai nesirinkciau vaikino, kuris butu panasus i teva.


Gerai, nesirinktum panašaus į tėvą, o savo šeimą įsivaizduoji tokią pat, kaip ir tavo su tėvais šeima? Ar visai kitokią įsivaizduoji savo šeimą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 18:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
gink dieve..jei pamatau vaikino panašumų su mano tėvu, kuo toliau nuo jo..renkuosi žmogų pagal savo vertybes ir supratimą, kokio žmogaus noriu šalia..o tokio kaip tėvas nenoriu..vaikinai, kurie renkasi pagal savo mamą, matyt, mamyčiukai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
O as ir nezinau kai issirinksiu tada ziuresiu ar bus panasi i mano mama
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 18:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fairylike
fairylike
Pradedantysis
as taip pat niekada nenoreciau turet vyro panasaus ar charakteriu , ar bruozais i savo teva. Buvau girdejus toki pasakyma...bet labai abejoju, kad cia yra bent kiek tiesos....
o savo seima , kuriu pagal savo vertybes ir poziuri i gyvenima. Tokios seimos , kurioje as uzaugau tikrai nenoreciau.... ne del to, kad kazkas buvo labai blogai. Tiesiog as visai kitaip suprantu bendravima seimoje, nei mano tevai ....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 18:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Manau, renkasi taip tie, kuriems tėvų modelis yra pavyzdys arba tie, kurie nėra pavyzdys, bet per sunku kažką keisti. Aš tai asmeniškai išprotėčiau, jei turėčiau tokį gyvenimą gyventi. Na, nieko baisaus ten, tik kad tiesiog ne man. Iš viso "tradicinė šeima" ne man.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Musyte
Musyte
Pradedantysis
Raganiukė rašė:

Musyte rašė:



Nu as tai tam tikrai nepritariu. As asmeniskai nesirinkciau vaikino, kuris butu panasus i teva.




Gerai, nesirinktum panašaus į tėvą, o savo šeimą įsivaizduoji tokią pat, kaip ir tavo su tėvais šeima? Ar visai kitokią įsivaizduoji savo šeimą?


Manyciau, tai priklauso nuo kiekvieno atskirai. Juk buna, kad zmones tureje sunkia vaikyste ir tevai buve tikrai ne per geriausi. Tai toks tikrai nenores panasios seimos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 18:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
as manau, kad jeigu jaunuoliai uzaugo laimingose seimose, tai bus visai naturalu, jeigu kurdami savo seima jie bandys pritaikys panasu modeli... bet juk nera namu be dumu... kiekvienas modelis nera tobulas, todel ir jaunesnei kartai bus kur pasireiksti...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rugiagele
Rugiagele
Pažengęs
Na taip....Aktuali tema,bet aš niekada nesirinkčiau vyro kaip mano tėvas.No way.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Raganiukė rašė:
Na, tema kilo iš kitos temos apie blogiukus galvoju paklausiu daugiau nuomonių...Ar vaikinai, jūs renkates merginą, kažkuo panašią į savo mamą? O merginos, ar tikrai jūsų vyrai, vaikinai, kažkuo panašūs į jūsų tėvą? Ar vis tik nenorėtumėte to panašumo ir renkates priešingus modelius? Ar jus visai tenkintų, jei partneris turėtų jūsų tėvų charakterio bruožų?


na,jeigu rinktumes tik pagal panasuma i viena is tevu,tai iseitu,kad tie,kurie neturi vieno is ju ar abieju,neturi jokio pavyzdzio...bet juk taip nera...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Athyna
Athyna
Naujokas
Manau, kad "renkamasi" pasamoningai ne tiek i mama/teva, kiek i save panasius, veido bruozais. aisku, jei vaikinas panasus i savo mama, tai pasirinkes panasia i save mergina, gaus tuo paciu ir panasia i savo mama cia genetinis dalykas kazkoks, skaiciau literaturos ta tema kazkiek :] ir pastebejau labai ryskias tendencijas, kuriu cia gal nedestysiu nes busiu nusvilpta patyrusiu forumo nariu bet siaip pastebejau kad tam tikro isvaizdos tipo vaikinai renkasi tam tikro tipazo merginas, isvaizdos prasme (asmeniskai tu poru nepazistu, charakterio nezinau ) o daugeliu atveju dar renkamasi ir VISISKAS savo priesingybes - pvz liesas blondinas didele ilga nosimi, renkasi putlute mazyte judaplauke dailia riesta nosyte
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 20:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mokslininkas
Mokslininkas
Pradedantysis
O aš turiu tokia situaciją, kad sesuo jau keletą metų yra ištekėjusi ir per kelis metus pasimatė, kad jos vyras turi panašumų su mūsų tėvų, tačiau juk vyrą rinkosi ne pagal tai, tiesiog gal taip gavosi? Per visus gyvenimo metus su tėvais jau juos pažįsti, žinai juos beveik kaip nuluptus, tai gal ir renkant antrą pusę nesąmoningai arčiau žmogus linkęs jau prie tokio panašaus, prie kurio jau per gyvenimą pripratęs yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


uste
uste
Meistras
kazkaip nea ,gal nenoreciau ,nes su tevu per daznai ginciojames,o draugavau su panasiu tai vos akiu neisdraskem vienas kitam
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 20:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Techno
Techno
Moderatorius
Yra teisybes tame, kad pasirenkamas panasus i teva/mama partneris. Tai nera rinkimasis - "Vo panasus, tai jamu". Tiesiog pazistami isvaizdos, charakterio niuansai ta zmogu padaro kiek artimesniu, tad jis lengviau yra priimamas.
Zinoma, jei tevas/mama buvo tokie a la blogio genijai - tai galimas variantas, kad rinksis ka tik nori, bet ne asmeni su panasiais bruozais
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
na taip.. renkuosi vakiną pagal savo tėvą. iš karto jaučiu neapykantą ir atšiaurumą bet kokiam vyriškos lyties atstovui. o apie artimesnius santykius gali tik pasvajot
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.26 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alteo
Alteo
Meistras
Raganiukė rašė:

Na, tema kilo iš kitos temos apie blogiukus galvoju paklausiu daugiau nuomonių...Ar vaikinai, jūs renkates merginą, kažkuo panašią į savo mamą? O merginos, ar tikrai jūsų vyrai, vaikinai, kažkuo panašūs į jūsų tėvą? Ar vis tik nenorėtumėte to panašumo ir renkates priešingus modelius? Ar jus visai tenkintų, jei partneris turėtų jūsų tėvų charakterio bruožų?


jokio panašumo, gal greičiau priešingai, ir gal todėl nieko gero nesigauna. Bo tie kur būtų kaip mano tėvas - tai visiškai nesugyvenami ir visaip kitaip nepakenčiami, tai froidinė teorija niekaip nesigauna
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 06:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Aš tai galvoju, kad mumyse tai šiek tiek "užkoduota" ir mes automatiškai renkamės panašius į tėvą/mamą partnerius, kaip ir dažnai į savo šeimą persinešame vaikų auklėjimo modelį, santykių su partneriu. Nežinau, kokį vyrą išsirinkau, nes savo tėvo nepažįstu tiek, kad galėčiau spręst apie panašumą/skirtumą, bet vyras tai kuo toliau, tuo labiau pastebiu, kad išsirinko "gryną mamą" sau į žmonas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


PalaidaBala
PalaidaBala
Pradedantysis
Visada galvojau, kad niekada nesirinksiu vaikino panašaus į tėtį, bet vat dabar pamačius šią temą susimasčiau, kad dabartinis mano draugas savo charakterio savybėm labai panašus į jį
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.27 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tak
tak
Meistras
Panašumų manau visada atrast galima, kaip ir horoskopus skaitant-visiems tiks. Nes šiaip jau visi vyrai panašūs, kaip ir moterys taip pat. O tam tikri individualūs bruožai gali dažnai sutapt todėl, kad mes juos pažįstam iš savo patirties, todėl pastebim.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai