Tema sukurta: 2009.05.31 10:38
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.05.31 10:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egliuegle
egliuegle
Pradedantysis
Man teko vieną katytė užmigdyti, nes labai susirgo ir prasidėjo baisūs priepuoliai. O kaip jūs žiūrite į užmigdymus? Ar patys tam ryžtumėtės? o gal reikia gyvūnui leisti natūraliai numirti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


HappinessToYou
HappinessToYou
Pažengęs
Jei to reikia tuomet rysciausi. Neverta gyvuno kankinti jei jis serga. Man teko uzmigdyti viena suni ,nes sirgo. O kitam su psichika negerai buvo. neturejau kitos iseities ir nemanau kad tai blogai,ypac jei to reikia butinai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DELETEME
DELETEME
Pažengęs
Jei gyvūnas kankinasi - užmigdyti. Dažniausiai vis viena atsiranda tie sutrikimai jau į gyvenimo pabaigą. Užmigdžiau vieną šunį ~13metų buvo, su išvarža žarnyno.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 11:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Naminiai gyvunai daznai pries mirti patys iseina is namu ir nebegrista.
Na, bet jau jei supralyzavo ar siaip kas labai negero nutiko, tai manau, kad geriau uzmigdyti.
Mes ir savo katina turejome uzmigdyti, nes kelias dienas jis isbuvo suparalizuotas, nebepajudejo ir tik traukuliu metu pasikratydavo ir vel guledavo vos gyvas. Buvo gaila gyvuno, tad nuvezeme pas veterinara ir uzmigdeme...
egliuegle rašė:

Man teko vieną katytė užmigdyti, nes labai susirgo ir prasidėjo baisūs priepuoliai. O kaip jūs žiūrite į užmigdymus? Ar patys tam ryžtumėtės? o gal reikia gyvūnui leisti natūraliai numirti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 11:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eco
Eco
Patyręs
Aš pati nesiryžčiau, bet manau, kad gerai yra migdyti..Tik per daug gaila atsisveikinti..Jei reiktų savo katiną migdyt, nežinau, išprotėčiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 12:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


constellation
constellation
Pažengęs
Suprantama,kad gaila mylimo gyvūno.Tačiau neigi galima stebėti ramia širdimi,kaip jis kankinasi dėl ligos?O gal jau nusibodo ir ketiname atsisakyti?Gyvenu priemiestyje,tai tokių niekam nereikalingų mums primėto tiek ir tiek.Manau,kad jei negali laikyti dėl kokių nors priežasčių ar serga-geriau užmigdyti.Taip bus humaniškiau,nei pasmerkti kančioms!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 12:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Geriau užmigdyt nei žiūrėt kaip kankinasi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Lygius
Lygius
Pradedantysis
tai faktas, kad migdyti geriau...negu kaip populiaru išmesti, nuvežti kur nors paklaidinti ar paskandinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 13:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Pirmoke rašė:

Naminiai gyvunai daznai pries mirti patys iseina is namu ir nebegrista.


Taip, vienas mano katinas kai dingo, tai dingo :/ Bet senas jau buvo, vis dėl to jautė ateinančią mirtį... Protingi gyvūnėliai...

Aš irgi manau, kad geriausia užmigdyti, jei jau kankinasi. Na bet man neteko su tuo susidurt... Turėjom 18 m. šunį, nesikankino jis kaip ir, bet vienąkart kai nebeatsikėlė, tai ir nebeatsikėlė...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 13:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
kad ir kaip skaudu būtų, reikia migdyti.geras šeimininkas neleis kankintis gyvūnui. tai yra jo pareiga prieš tą, kurį prijaukino, kuris suteikė džiaugsmo, pripildė tavo gyvenimą. Man teko užmigdyti 2 šunis. Pirmą kartą, tai buvo 1995 m., antrą - prieš pusmetį. iš skausmo širdis plyšo, bet daug sunkiau būtų matyti besikankinantį augintinį.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 13:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Galima prisiminti J.Biliuno "Brisiaus galas". Jis labai graziai aprase, kaip jauciasi senas, beveik aklas ir silpnas suo- nebereikalingas, visu pamirstas...
Ek, kaip buvo gaila Brisiaus. Kazkada kelias dienas verkiau pirma karta perskaiciusi sia istorija...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 15:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tuatara
tuatara
Naujokas
as uz migdyma. kai gyvūnas kankinasi yra egoistiska laikyti vien tam, kad tau gaila jo netekti. as pati kazkada leidau savo katinui numirt paciam, tai daugiau to nenoreciau pamatyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 15:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
baisu ir be proto gaila uzmigdyti, bet tikrai neleisciau kankintis................. negi leisti kankintis, zinant kad vis tiek nebelix gyvuniuko, kad skausmas ne tarkim gydymo dalis. dar stebeti kaip gesta, silpsta, kencia- nieku gyvu.. paskui stoves akyse tie prisiminimai visa gyvenima, turiu patirties- nuo gal 11 metu tokios istorijos negaliu pamirsti.. buvau vaikas, vis neleidau, tikejausi, kad gal prades taisytis.. ir galu gale teko stebeti viska iki pabaigos savo akimis..
esu ir uz zmoniu eutanazija.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 16:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tylizvaigzde
tylizvaigzde
Pradedantysis
16metu seimoj gyveno bokseriu veisles kalyte.Buvo mums drauge,aukle ir siap jau seimos narys.paskutiniais metais apako,apkurto,isbyrejo dantys ant pilvo atsirado auglys,paralizavo uzpakaline dali,todel visus gamtinius reikalus atlikdavo po savimi.Raudojom visi,neisskiriant vyro ir sunu,bet turejom uzmigdyt...
Siandiena valiau kilima ir uz spintos dar radau rudu plauku,suspaude sirdi ir vel...
negalim isigyt kito suns,nes Noros nepakeis ne vienas.Taip nusprendem visi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 17:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
Geriau užmigdyti, nei žiūrėti, kaip jis miršta akyse...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 17:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Drombler
Drombler
Pradedantysis
Graudu.
Labai gaila kai šuo kankinasi,bet dar labiau širdį suspaudžia kai matai kaip jį užmigdo...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 18:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


egliuegle
egliuegle
Pradedantysis
tylizvaigzde rašė:

16metu seimoj gyveno bokseriu veisles kalyte.Buvo mums drauge,aukle ir siap jau seimos narys.paskutiniais metais apako,apkurto,isbyrejo dantys ant pilvo atsirado auglys,paralizavo uzpakaline dali,todel visus gamtinius reikalus atlikdavo po savimi.Raudojom visi,neisskiriant vyro ir sunu,bet turejom uzmigdyt...

Siandiena valiau kilima ir uz spintos dar radau rudu plauku,suspaude sirdi ir vel...

negalim isigyt kito suns,nes Noros nepakeis ne vienas.Taip nusprendem visi.


O mes iš karto kitą kačiuką įsigijom. Neplanavom taip greitai, bet turguje kaip tik žmonės siūlė. Likimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.05.31 23:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
Drombler rašė:

Graudu.

Labai gaila kai šuo kankinasi,bet dar labiau širdį suspaudžia kai matai kaip jį užmigdo...



paprasyciau giminaiciu ar draugu, kurie tikrai uz mane nuveztu gyvuneli pas veterinara, negaleciau pati..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.01 00:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
O dieve, jautri tema... Atsimenu, kaip teko užmigdyti pati fainiausią katinuką, kokį turėjom, nes susirgo kažkokia nepagydoma liga...Verkiau kaip išprotėjus, dar turiu seną dienoraštį, kur aprašytas visas mano skausmas :] Tokio neįtikėtino katino daugiau niekad nesu mačius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.01 01:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rutonė
Rutonė
Meistras
Indulgencija rašė:

O dieve, jautri tema... Atsimenu, kaip teko užmigdyti pati fainiausią katinuką, kokį turėjom, nes susirgo kažkokia nepagydoma liga...Verkiau kaip išprotėjus, dar turiu seną dienoraštį, kur aprašytas visas mano skausmas :] Tokio neįtikėtino katino daugiau niekad nesu mačius


Panašiai ir man buvo. Sakiau, mirs ŠITAS katinas - mirsiu ir aš. Bet gyvenu... Jis buvo tikrai pats fainiausias iš fainiausių. Kas jam nutiko, kur, kada susirgo - nė nesupratau, tik ilgai miegodavo ir neėsdavo. Vėliau dar kai kas paaiškėjo - negalėjo vargšelis nė tuštintis... Nešiau pas veterinarą, sakė, nieko gero, kažkas su kepenimis, dar kas... Vežiojau, vežiojau, kol sužinojau, kad vargšui virusinis pankreatitas. Pažeistos kepenys. Nepagydoma. Gal net kraujo vėžys. Kai gavau atsakymą, kad kraujas geras, nurimau, grįžo viltis, kad gal vis dėlto veterinaras klydo... nesiryžau migdyt. Ta pati durna viltis - o gal????.... Kadangi pas kaimynę ateidavo viena tokia moteris, kuri irgi be proto mylėjo Kicių (arba Baltuką), tai kai aš dirbdavau, prižiūrėdavo ji. Ir dabar pamenu, kad apsipirkinėjau per pietus Maximoj, kai gavau žinutę: "Mirė... 7 val." Apsipyliau ašaromis - ir skausmo, ir palengvėjimo... Nors jau eina ketvirti metai, ir dabar rašant ašaros byra. Tada kasdien raudojau bene dvi savaites. Taip ir negaliu pasakyt, už ar prieš. Už - taip, kad nesikankintų, prieš - negaliu pagalvot apie nužudymą to, kurį myliu...

tikiuosi, nesupyksit už vieną jo nuotraukėlę
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai