Santrauka: Ar turite klausą?
Tema sukurta: 2009.06.10 22:08
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.06.10 22:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Sveiki forumieciai : ) Neseniai pradėjau mokintis groti gitara, ir pradejau galvoti ar turiu gebėjimų dainuoti ir ar turiu klausą. Pagoogl'inau internete, bet niekur neradau kaip sužinoti ar turi klausą ar ne. O jūs žinote ar turite klausą? Jei turite, tai kaip sužinojote/supratote? : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


suvardu
suvardu
Patyręs
as turiu klausa, nes girdziu ka man sako zmones kaip supratau? hm tai tezino Dievas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Turiu šokią tokią.... Todėl žinau, kad į natas nepataikau ir man geriau nedainuoti Bent ne solo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


bemeiks
bemeiks
Pradedantysis
Aš manyčiau turiu klausą, nes groju fortepijonu ir saksafonu. (:
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


2nedGirl
2nedGirl
Naujokas
Na pvz aš manau, kad ją turiu... :} esu šokėja ir reikia labai gerai jausti, girdėti ritmą tam tikruose šokiuose... :} taip, kad su ritmu, klausa bėdų neturiu ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Relakse
Relakse
Pradedantysis
Jei jauti ritma, pataikai i takta, sugebi paimprovizuoti nenuvaziuojant i laikas, gali manyti,jog siokiu tokiu gabumu vis gi turi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BeTeP
BeTeP
Pradedantysis
Turiu klausa Daznai duse dainuoju ir siaip prie progos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ajiraM
ajiraM
Pažengęs
Aš tikrai neturiu, na bent jau ant dainavimo visada nusidainuoju. Tu tiesiog padainuok ar pagrok ir paklausk žmonių ir jie tau lengvai turėtų atsakyti, jeigu neturi klausos iškart girdisi, o jei tik kažkas blogai tai ir ją galima išsiugdytoi aišku sunkiai, nes klausa toks dalykas, duota ar neduota, bet visko po biški išmokstama, nebent jau visai beviltiška klausa būtų. O vat nusidainuoju, o kai gitara pabandžiau grot, visai neblogai gaunas, ten biški kitokios klausos reikia ir tikrai lb daug darbo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Suprato mama, išgirdusi, kaip 7-metė pradėjau sintezatoriumi groti Abbos dainas. Tada nuvedė į muzikos mokyklą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
2nedGirl rašė:

Na pvz aš manau, kad ją turiu... :} esu šokėja ir reikia labai gerai jausti, girdėti ritmą tam tikruose šokiuose... :} taip, kad su ritmu, klausa bėdų neturiu ;]


Ritmo jautimas ir klausa, manyciau jog nėra tas pats...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
aaaaaaaaaaaab rašė:

as turiu klausa, nes girdziu ka man sako zmones kaip supratau? hm tai tezino Dievas


as turėjau omeny muzikinę klausą : ))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laiškas
Laiškas
Patyręs
Indulgencija rašė:

Suprato mama, išgirdusi, kaip 7-metė pradėjau sintezatoriumi groti Abbos dainas. Tada nuvedė į muzikos mokyklą


woww, sveikinu : )) dar vis groji ? Atsiskleidė tavo talentas? : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Gedasxxx rašė:

Indulgencija rašė:



Suprato mama, išgirdusi, kaip 7-metė pradėjau sintezatoriumi groti Abbos dainas. Tada nuvedė į muzikos mokyklą




woww, sveikinu : )) dar vis groji ? Atsiskleidė tavo talentas? : )


Groju, bet klasiką jau vis sunkiau išmokt ir gerai pagrot, nes muzikos mokykla jau seniai pabaigta ir apsiribojama visokia chaltūra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Parabellum
Parabellum
Pradedantysis
http://tonometric.com/rhythmdeaf/ Cia yra sioks bei toks testukas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ramidalis
Ramidalis
Meistras
aš pabaigiau muzikos mokyklą, dabar groju būgnais, bet regis klausos neturiu))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 23:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlueSunday
BlueSunday
Pažengęs
pas mane beveik absoliuti klausa, sužinojau dainuodama. tu padainuok kam nors, kas išmano bent kiek dainavimą, ir jei tu nenusidainuosi ir intonuosi, tai klausa bent šiokia tokia tikrai yra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 23:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
Gedasxxx rašė:

Sveiki forumieciai : ) Neseniai pradėjau mokintis groti gitara, ir pradejau galvoti ar turiu gebėjimų dainuoti ir ar turiu klausą. Pagoogl'inau internete, bet niekur neradau kaip sužinoti ar turi klausą ar ne. O jūs žinote ar turite klausą? Jei turite, tai kaip sužinojote/supratote? : )


turiu. ir suvokiu, ir yra is salies sake (ne mama ar pan ). o kaip suzintoti kaip yra isvis su klausa, tai istrigo dar m-klos muzikos mokytojos zodziai, kad ja turi kiekvienas, tik ne visiems ja reikia lavinti ir aisku dar kiek daug/ilgai ja lavinti. kaip kam.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.10 23:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kipshai
Kipshai
Pažengęs
O mano klausa truputi šlubuojanti Tuo aš save labai lengvai pateisinu: mano draugų rate per daug "muzikinio plauko" menininkų, jie turi per daug geras klausas, tad labai greitai pagauna net ir "profus", kai nors minimum "nušoka"...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.11 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jllll
Jllll
Meistras
to kipshai-
jo manau gali tai kazkiek trikdyti pasireiksti ikvepimui padainuot esant bet gi jie draugai ir zino kad tu turbut nesimokei muzikos moxlu, tai ir neziuretu pasaipiai.. musu draugai- juk tai zmones, laisvai toleruojantys musu trukumus, keistenybes, net mylintys uz tai beje pvz girti visi nusidainuoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.11 03:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
muzikos mokyklą lankiau 8 metus tai turiu.. šiaip tai tas turėjimas neturėjimas. Paspaudžia tau garsą pianine ir pasakai koks garsas, arba du garsus ir pasakai ten sekunda, tercija kvinta ar dar kasnors paspaudžia tris garsus pasakai minoras/mažoras, garsai (ir tonacija) jei viskas puikiai išeina.. turi klausą Arba dainuoji su kuonors kartu ir girdi šalia gražiai dainuoja, bet netas natas dainuoja, tai irgi turi klausą ;] kad ir kaip gražiai skambėtų, vistiek nusidainuoja, jeigu ne tas natas dainuoja
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai