Tema sukurta: 2007.03.23 13:35
2007.03.23 13:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paolas
paolas
Naujokas
noriu paklaust ar senas kompas (dabar su 98 Windowsais) normaliai priimtu perinstaliuotus Windows xp?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.23 16:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
tai koks ten tas tavo kompas geriau pasakyk
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.23 16:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NeXx
NeXx
Pažengęs
priklauso nuo kompo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.23 16:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


nemaloni
nemaloni
Moderatorius
griciausiai kad turbut sunkokai paveztu ir kibinetu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.23 17:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Illiana
Illiana
Patyręs
ne, ne ir dar karta ne. todel kad praeitais metais, kai dar turejau sena kompiuteri bandziau persiinstaliuoti XP - taciau jis tapo letas kaip sraige. jei negali pakeisti kompo, geriau naudokis 98 windowsais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.23 18:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paolas
paolas
Naujokas
koks kompas gerai nezinau, nes jis ne mano, bet ir as manau kad reiketu palikt 98 windows.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.23 19:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Originally posted by: paolas

koks kompas gerai nezinau, nes jis ne mano, bet ir as manau kad reiketu palikt 98 windows.


tai bent zinai gal pries kiek metu pirktas tas kompas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.23 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oxyd
Oxyd
Pradedantysis
Originally posted by: paolas

koks kompas gerai nezinau, nes jis ne mano, bet ir as manau kad reiketu palikt 98 windows.


Spaudi dešinį klavišą ant My Computer ---> Properties ir general skiltyje turi matyti procesorių, jo spartą ir ram kiekį. Iš to galėsi spręst ar jam tinka XP ar ne.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.23 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


paolas
paolas
Naujokas
Originally posted by: Oxyd

Originally posted by: paolas



koks kompas gerai nezinau, nes jis ne mano, bet ir as manau kad reiketu palikt 98 windows.




Spaudi dešinį klavišą ant My Computer ---> Properties ir general skiltyje turi matyti procesorių, jo spartą ir ram kiekį. Iš to galėsi spręst ar jam tinka XP ar ne.


jei as ji tureciau pries akis tai taip ir padaryciau. beje kokiam kompui jau tiktu xp?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2007.03.23 22:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Oxyd
Oxyd
Pradedantysis
Originally posted by: paolas

Originally posted by: Oxyd



Originally posted by: paolas







koks kompas gerai nezinau, nes jis ne mano, bet ir as manau kad reiketu palikt 98 windows.








Spaudi dešinį klavišą ant My Computer ---> Properties ir general skiltyje turi matyti procesorių, jo spartą ir ram kiekį. Iš to galėsi spręst ar jam tinka XP ar ne.




jei as ji tureciau pries akis tai taip ir padaryciau. beje kokiam kompui jau tiktu xp?


Microsoft teigia:

PC with 300 megahertz or higher processor clock speed recommended; 233 MHz minimum required (single or dual processor system);* Intel Pentium/Celeron family, or AMD K6/Athlon/Duron family, or compatible processor recommended


128 megabytes (MB) of RAM or higher recommended (64 MB minimum supported; may limit performance and some features)

Aišku grynai Windows'ams procesoriaus spartos ir RAM manau pakanka pilnai. Bet jei juo dar žaisti žaidimus, naudoti programas reikalaujančias daugiau resursų tai manau procesoriaus spartos reikia didesnes, sakyčiau minimum 800 Mhz jei nori sklandžiai naudotis kasdieniu softu (ypač kai įrašyta daug programų, dėl ko smarkiai lėtėja sparta). RAM kaip minimumas pilnai pakankamas. Šiaip jei šiek tiek išmanai ir žinai kaip "apkarpyti" windowsus tai gali pakakti ir silpnesnio PC, bet tikrai jau reikia daugiau nei 233 Mhz nes ant tokio pc neįsivaizduoju kaip veiks Windows'ai.

P.S. Čia tik mano nuomonė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai