Tema sukurta: 2011.01.26 11:53
1 2 Toliau Paskutinis
2011.01.26 11:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elitass
Elitass
Pradedantysis
Esu girdėjęs jog kompiuteris/tv naikina smegenų lasteles ,ar tai tiesa? Bet tada tie kompiuteriu genijai kurie sukūrė facebook,draugas.lt ir visa kita ,jie jau dabar turėtu būti debilai ? Aš prie pc praleidžiu 14 h per para pamiegu 7-10 h ir vėl prie kompo ,o kai jis nusibosta einu tv žiurėti ,tai sakyčiau aš jau daržove turėčiau būti dabar ? Taigi ,ar tai tiesa ,kad tie prietaisiukai visi skleidžiantis savo spindulius naikina s. lasteles? Ar tai tik mitas ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.26 12:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Netiesa. O sukūrė dėl pelno, o ne kad kažkas paprotingėtų, ar "nudebilėtų"
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.26 13:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Eburbulas
Eburbulas
Pažengęs
Debilėjimas vyksta palengva. Tik aplinkiniai tai pastebi. išeik laukan, pasportuot, kokią knygą(popieriniame formate aišku !) paskaityk. elementariai smegenėlėms nebereikia galvot, viską juk kompas pasako. taip ir debilėjame, nyksta riba tarp realaus ir virtualaus pasaulio
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.26 14:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Taip susidaro ispudis, kad cia sedi mazas vaikas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.26 14:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Trinamanketa
Trinamanketa
Meistras
Tv yra smegenaplovė, kaip ir likusi žiniasklaida Paranoja ir įtampa.
Aš manau tik užima didelę dalį atminties, gauasi "information overload" ir tada atsimenam viską tik detalėm. Daug bereikalingo šūdo kišama žmonėms į galvą. Tad galim daryt išvadą, kad smegenaplovė atminčiai nepadeda.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.26 14:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiwiuzz
Deiwiuzz
Pažengęs
kompiuteriniai žaidimai lavina reakcija, o gera reakcija kai kurių profesijų atstovams labai svarbu, tai kompiuteris daro ir teigiamą įtaką, bet daro ir žalą, tai visokie žaidimai kaip lineage, wow, ar kažkas tokio.. kur sėdi prie jų metus, ir giriesi draugams, kad nusipirkai naujus šarvus, ir pasikėlei levelį.. tai tokie gal ir naikina lasteles, daugiau ne.. na dar daro įtaką pats sedėjimas prie pc, žiūrint kaip sėdi prie jo.. tai tiesiog kenkia tavo organizmui, o ne smegenims..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.26 14:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
xvalentinsx rašė:
Esu girdėjęs jog kompiuteris/tv naikina smegenų lasteles ,ar tai tiesa? Bet tada tie kompiuteriu genijai kurie sukūrė facebook,draugas.lt ir visa kita ,jie jau dabar turėtu būti debilai ? Aš prie pc praleidžiu 14 h per para pamiegu 7-10 h ir vėl prie kompo ,o kai jis nusibosta einu tv žiurėti ,tai sakyčiau aš jau daržove turėčiau būti dabar ? Taigi ,ar tai tiesa ,kad tie prietaisiukai visi skleidžiantis savo spindulius naikina s. lasteles? Ar tai tik mitas ?


Nemanau, kad naikina. Gal tik sulėtina intelektinę ir emocinę žmogaus raidą. Bet tai vėlgi priklauso nuo to, ką tu veiki prie tv ar kompiuterio. Gal žiūri kokią Čekuolio laidą, gal internete skaitai rimtus mokslinius straipsnius ar kažką panašaus. Tuomet nemanau, kad naikina ląsteles. Bet jei visas laikas skiriamas kompiuteriniams žaidimams, facebook'ui, alfos stiliaus pseudostraipsnių skaitymui, olialia pupyčių žiūrėjimui, tuomet tikrai galima susimąstyti, ar tos ląstelės jei ne nyksta, tai bent ar tobulėja?

TV nežiūriu, nes jo neturiu. Prie kompiuterio sėdėdama skaitau kokį delfį, užsuku į forumą, tikrinu paštą, atsakau į laiškus, ieškau kokios nors info mokslų tikslams, paplepu per skype su draugais ir artimaisiais (su kuriais neturiu galimybės susitikti).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.26 15:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Pats kompiuteris nenaikina, naikina pats žmogus, ilgai sėdėdamas prie kompo ir žaisdamas žaidimus jis tiesiog neduoda smegenims tiek veiklos, kiek jiem reik, kad galėtų natūraliai vystytis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.27 09:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Megatron rašė:

Tv yra smegenaplovė, kaip ir likusi žiniasklaida Paranoja ir įtampa.

Aš manau tik užima didelę dalį atminties, gauasi "information overload" ir tada atsimenam viską tik detalėm. Daug bereikalingo šūdo kišama žmonėms į galvą. Tad galim daryt išvadą, kad smegenaplovė atminčiai nepadeda.


taip teisingai atsisakyk TV ir komp. žaidimų ir pradėk tikrą gyvenimą, o žaisti visą gyvenimą žaidimus - tai ką aš žinau susirask mergaitę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.29 16:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
carmageddon rašė:
taip teisingai atsisakyk TV ir komp. žaidimų ir pradėk tikrą gyvenimą, o žaisti visą gyvenimą žaidimus - tai ką aš žinau susirask mergaitę.


O kodėl tavo slapyvardis toks pats kaip vieno iš kompiuterinių žaidimų? Pats, matyt, dieną naktį neatsiplėši nuo jų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.29 19:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
Jeigu atsisakysit televizoriaus - nieko neprarasit.
Per kompiuterį galima sužinoti kažką svarbaus (mano brolis per jį surado Visarijoną netyčia), bet galima ir save pražūdyti suradus negerą informaciją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.29 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
kibiras rašė:
Per kompiuterį galima sužinoti kažką svarbaus (mano brolis per jį surado Visarijoną netyčia), bet galima ir save pražūdyti suradus negerą informaciją.


O Visarijonas sakė, kokiose konkrečiose svetainėse negalima lankytis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.29 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
mylimukė rašė:

kibiras rašė:

Per kompiuterį galima sužinoti kažką svarbaus (mano brolis per jį surado Visarijoną netyčia), bet galima ir save pražūdyti suradus negerą informaciją.




O Visarijonas sakė, kokiose konkrečiose svetainėse negalima lankytis?


Nesakė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.29 20:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
kibiras rašė:
mylimukė rašė:
kibiras rašė:
Per kompiuterį galima sužinoti kažką svarbaus (mano brolis per jį surado Visarijoną netyčia), bet galima ir save pražūdyti suradus negerą informaciją.

O Visarijonas sakė, kokiose konkrečiose svetainėse negalima lankytis?

Nesakė.


Tai leido naudotis savo galva? Stebuklas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.30 10:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
mylimukė rašė:

kibiras rašė:

mylimukė rašė:

kibiras rašė:

Per kompiuterį galima sužinoti kažką svarbaus (mano brolis per jį surado Visarijoną netyčia), bet galima ir save pražūdyti suradus negerą informaciją.


O Visarijonas sakė, kokiose konkrečiose svetainėse negalima lankytis?


Nesakė.




Tai leido naudotis savo galva?

Laido, kaip suprantu. Reikia mąstyti, o ne paniškai pasiduoti kitų nuomonei. Jeigu kažkas sako vienaip, įsiklausyti reikia į argumentus, jeigu kitaip, vėl reikia įsiklausyti į argumentus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.30 11:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Progresas
Progresas
Meistras
Kompiuteris ar televizorius tikrai nenaikina smegenų ląstelių. Žmogaus smegenys veikia bet kokiu atveju, tik neaišku ar tai į naudą. Žinoma, daug laiko nereikėtų praleisti prie serialų ar žaidimų, nes tai nepadeda lavinti jūsų protinės veiklos ir aišku, tai galioja ne visiems žaidimams ar filmams.

Kas kenkia: RPG stiliaus žaidimai, nes dažnai jaunimas pasineria į virtualų pasaulį ir nebemato tikros realybės. Taip pat kvailos laidos, filmukai ir visa kita kas nesuverčia mąstyti. Taip pat negalima atmesti žiniasklaidoje vyraujančios dezinformacijos, kuri naudojasi žmonių "bukumu". Kas per daug, tas nesveika.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.30 14:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
kibiras rašė:
Laido, kaip suprantu. Reikia mąstyti, o ne paniškai pasiduoti kitų nuomonei. Jeigu kažkas sako vienaip, įsiklausyti reikia į argumentus, jeigu kitaip, vėl reikia įsiklausyti į argumentus.


Bet kitur tu Visarijono nuomonę pateiki kaip vienintelę ir neginčijamą. Vis rašai "Visarijonas sakė tą, Visarijonas sakė aną..." Ar tikrai visada PATS mąstai ir pasveri, įsiklausai į argumentus, o tik tada darai taip, kaip atrodo geriau? Ar yra nors vienas dalykas, dėl kurio tavo ir Visarijono nuomonės išsiskiria?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.30 14:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Progress rašė:
Kompiuteris ar televizorius tikrai nenaikina smegenų ląstelių. Žmogaus smegenys veikia bet kokiu atveju, tik neaišku ar tai į naudą. Žinoma, daug laiko nereikėtų praleisti prie serialų ar žaidimų, nes tai nepadeda lavinti jūsų protinės veiklos ir aišku, tai galioja ne visiems žaidimams ar filmams.
Kas kenkia: RPG stiliaus žaidimai, nes dažnai jaunimas pasineria į virtualų pasaulį ir nebemato tikros realybės. Taip pat kvailos laidos, filmukai ir visa kita kas nesuverčia mąstyti. Taip pat negalima atmesti žiniasklaidoje vyraujančios dezinformacijos, kuri naudojasi žmonių "bukumu". Kas per daug, tas nesveika.


Skaičiau kažkur, kad be to, jog tam tikri žaidimai lavina reakciją ir net vairavimo įgūdžius, jie taip pat leidžia išlieti agresiją, kurią kitu atveju jis išlietų ant aplinkinių, nes jeigu vyras nei sportuoja, nei kažką fiziškai daro, tai jis neturi kur išlieti savo pykčio ir "blogosios" energijos kaip kad tą sėkmingai darydavo akmens amžiuje vyrai, eidami medžioti, kaudamiesi su žvėrimis ir t.t.
Belieka tikėtis, kad tai tiesa, ir kad straipsnį sugalvojo ne vyrukai, priklausantys nuo kompiuterinių žaidimų, kurių jiems neleidžia žaisti žmonos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.01.30 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kibiras
kibiras
Meistras
mylimukė rašė:

kibiras rašė:

Laido, kaip suprantu. Reikia mąstyti, o ne paniškai pasiduoti kitų nuomonei. Jeigu kažkas sako vienaip, įsiklausyti reikia į argumentus, jeigu kitaip, vėl reikia įsiklausyti į argumentus.




Bet kitur tu Visarijono nuomonę pateiki kaip vienintelę ir neginčijamą. Vis rašai "Visarijonas sakė tą, Visarijonas sakė aną..." Ar tikrai visada PATS mąstai ir pasveri, įsiklausai į argumentus, o tik tada darai taip, kaip atrodo geriau? Ar yra nors vienas dalykas, dėl kurio tavo ir Visarijono nuomonės išsiskiria?


"Ar tikrai visada PATS mąstai ir pasveri, įsiklausai į argumentus, o tik tada darai taip, kaip atrodo geriau?"
Nevisada, kai kila abejonės, tada pradedu sverti. Nes kiekvieną Visarojono pasakymą apmąstyti labai daug laiko užtruks ir vis tiek iki galo nepavyks suvokti kodėl taip reikia teisingiau daryti.

"Ar yra nors vienas dalykas, dėl kurio tavo ir Visarijono nuomonės išsiskiria?"
Jeigu išsiskiria, tada aš jau sąlyginai tikintis Visarijonu. Būna, kad man silpnumas pasireiškia, abejonės, kad gal Visarijonas kažką neteisingai įvertino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.03.08 10:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mopsiuke
Mopsiuke
Naujokas
tai faktas, kad išplaus per laiką jei po 14 val per dieną sėdėsi
šiaip mano nuomone internetas žudo smegenų ląsteles kai reikia laukt ko nors prie jo. įsivaizduokit paleidi filmą siųst ir visas stringa čiaudo va tada gali kvailių palikt ačiū dievui pas mane zebra šviesolaidis
tiesa <<xvalentinsx>> ką tiek laiko įmanoma prie kompo veikt? čia darbas ar šiaip degraduoji?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai