Tema sukurta: 2012.05.14 19:04
1 2 Toliau Paskutinis
2012.05.14 19:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esme123
Esme123
Pradedantysis
Sveikos merginos ir vaikinai,vyrai ir moterys...man 31m ir jau greitai skiriuosi,bendrai pragyvenom 7.5mtu,vaiku neturiu,nes vyras nenorejo,nes uosvis itrauke i sekta mano vyra ir nuo to prasidejo kosmaras mano gyvenime...vyras vienturtis,banziau ji sulaikyti nuo sektos,bet buvau psihologiskai zlugdoma,zeminama uosviu,vos likau gyva...bet tik man isvykus pailseti-vyras pakluso tevui...taigi abu nusprenem skirtis,nes jis sedi prie kompo,kalba su kitomis,niestikimas,neiesko arbo,nesimoko,o as viska ir visus pinigus sukisau i musu seima ir i ji ir savo gydyma ir paliksiu absoliuiai be nieko po skyrybu...o jam viska moka tevai,keliones,rubus ir t.t.ar teko kam palikti visiskai be nieko po skyrybu ir kaip atsisojote ant koju?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 19:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Šią situaciją galima apibūdint tik vienu žodžiu - ŽOPA.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
nes uosvis itrauke i sekta mano vyra


Gal kartais tavo vyras iš besireiškiančių šiame forume? pvz. Albab'as ar Lokis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 19:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
ir paliksiu absoliuiai be nieko po skyrybu...o jam viska moka tevai,keliones,rubus ir t.t.ar teko kam palikti visiskai be nieko po skyrybu ir kaip atsisojote ant koju?


Na jeigu turi darbą ir pajamas, kame problemos? Nemanau, kad savo rūbų neatgausi iš jo, o visa kita... na tiesiog pradedi gyventi kitur ir viskas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esme123
Esme123
Pradedantysis
na,mano vyras latvis:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 20:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
AsEsu123 rašė:

na,mano vyras latvis:)


Ir ką tai keičia?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Kokia sekta?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na, jeigu teko pačiai išlaikyti vyrą ir rūpintis namais, manau, kaip tik po skyrybų turėtų būti lengviau. Pamatysi - pradėsi veikti, ir veikla duos rezultatų. Vienam dirbančiam žmogui neturėtų būti sunku išgyventi, kai kurios be nieko lieka dar ir su vaikais.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 21:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esme123
Esme123
Pradedantysis
"urantija" latvijoje...jokia sekta,niekada nesako kad yra sekta,o vadinasi organizaijomis i sviesa,fondai ir t.t.ji ten dzienieki-energetiniai gydytojai plaunantys zmoniu smegenis apie juoda ir balta...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esme123
Esme123
Pradedantysis
gyvenau latvijoje kaip namu seimininke,o gyvnome is mano uzsienyje uzirbtu pinigeliu,kurie baigesi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Na vadinasi reikia grįžti pvz. namo pas tėvus laikinai ir ieškokis darbo. Arba ne lietuvoj. Daugiau variantų nėra sakyčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Neprapulsi, juk jau moki gyventi, dirbti ir užsidirbti. Iš pradžių bus nelabai smagu, bet laikui bėgant - susitvarkys. Juk tau tik 31, o tai yra labai nedaug ir viskas dar prieš akis .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.14 23:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Prisiteisk už moralinę žalą.

Nors ir šiaip, manau, jausies tam tikra prasme apdovanota, kai toks "vyras" nulips nuo galvos - tiek finansiškai nebegręš, tiek psichologiškai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 13:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esme123
Esme123
Pradedantysis
Tu teisi,nes intuityviai jauiu,kad si patirtis man tik i nauda,nes as visada domejausi psihologija ir kai praktiskai susiduriau su sektos manipuliaija zmogumi,tai man isvis pastumejo viska aiskintis ir praktiskai ir teoriskai ir analizuoti save...ko as papuoliau,kam man ta patirtis,kokie mano paios nepripazinti kompleksai,baims,pyktis,stereotipai,isitikinimai pritrauk man sia situaija...dekoju uz palaikyma:*)

tai anglu kalba,bet tikrai patariu paziurti...
http://www.youtube.com/watch?v=wjrFgFx-YjM
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 15:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ilgiausias
ilgiausias
Didmeistris
Nežinau koks Latvijoje Civilinis kodeksas, bet lietuvoje prie tokių aplinkybių realiai gali prisiteist išlaikymą iš vyro.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 15:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
ilgiausias rašė:
Nežinau koks Latvijoje Civilinis kodeksas, bet lietuvoje prie tokių aplinkybių realiai gali prisiteist išlaikymą iš vyro.


Kuo ji tai motyvuotų? Vaikų neturi, darbinga, įgali moteris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 15:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
AsEsu123 rašė:
Tu teisi,nes intuityviai jauiu,kad si patirtis man tik i nauda,nes as visada domejausi psihologija ir kai praktiskai susiduriau su sektos manipuliaija zmogumi,tai man isvis pastumejo viska aiskintis ir praktiskai ir teoriskai ir analizuoti save...ko as papuoliau,kam man ta patirtis,kokie mano paios nepripazinti kompleksai,baims,pyktis,stereotipai,isitikinimai pritrauk man sia situaija...dekoju uz palaikyma:*)

Ar tavo pasisakymą būtų galima iššifruoti, kaip: "Taip, jūsų patarimai teisingi, aš čia pasiguodžiau, bet nieko savo gyvenime nekeisiu"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 16:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
AsEsu123 rašė:

Sveikos merginos ir vaikinai,vyrai ir moterys...man 31m ir jau greitai skiriuosi,bendrai pragyvenom 7.5mtu,vaiku neturiu,nes vyras nenorejo,nes uosvis itrauke i sekta mano vyra ir nuo to prasidejo kosmaras mano gyvenime...vyras vienturtis,banziau ji sulaikyti nuo sektos,bet buvau psihologiskai zlugdoma,zeminama uosviu,vos likau gyva...bet tik man isvykus pailseti-vyras pakluso tevui...taigi abu nusprenem skirtis,nes jis sedi prie kompo,kalba su kitomis,niestikimas,neiesko arbo,nesimoko,o as viska ir visus pinigus sukisau i musu seima ir i ji ir savo gydyma ir paliksiu absoliuiai be nieko po skyrybu...o jam viska moka tevai,keliones,rubus ir t.t.ar teko kam palikti visiskai be nieko po skyrybu ir kaip atsisojote ant koju?


Jeigu gerai issianalizuoti savo gyvenima, tai pamatytume kad atsitiktinumu ir sutapimu nebuna. Zmones kurie nepersiaukleja, ir laiko save likimo nuskriaustaisiais, tai tik viso labo neisisavine gyvenimo pamokos. Sprendziant pagal aprasa, moteris materialiste, pamilo vyra sektanta (Ieskanti tikejimo), o harmoningi tarp pusavo santykiai, tai ne vertinimas kas tinka neitinka, o mokejimas myleti ir priimti taip kaip yra. Tai yra tikrasis dalinimasis, kai gebi priimti ne tik gera, bet ir bloga - tai kas tau nepatinka zmoguje, jeigu tu butum priemusi savo vyra toks koks jis yra tavo materialumo sureiksminimas butu sugriautas, automatiskai ir vyras tada butu pakeites idealizaciju orientacija matydamas, kad tu persiauklejai.
Na bet neislaikytas egzaminas, yra ivertinamas tuo, kad praradai savo santaupas, ir dabar vistiek aktualiausia tema yra praradimas pinigu, likti be jokiu materialiniu vertybiu, o ne tai kad prarandi zmogu kuriam jauti (ei) stiprius jausmus.
Siulyciau pirmiau susikoncentruoti ne i tai, uz ka as rytoi valgysiu, o ka as rytoij mylesiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


krizzzzzz
krizzzzzz
Patyręs
laukiulaisko rašė:
,... jeigu tu butum priemusi savo vyra toks koks jis yra tavo materialumo sureiksminimas butu sugriautas, automatiskai ir vyras tada butu pakeites idealizaciju orientacija matydamas, kad tu persiauklejai.

Na bet neislaikytas egzaminas, yra ivertinamas tuo, kad praradai savo santaupas, ir dabar vistiek aktualiausia tema yra praradimas pinigu, likti be jokiu materialiniu vertybiu, o ne tai kad prarandi zmogu kuriam jauti (ei) stiprius jausmus.

Siulyciau pirmiau susikoncentruoti ne i tai, uz ka as rytoi valgysiu, o ka as rytoij mylesiu.


paryskinau dvi visiskas nesamones. pirma suauges zmogus gali pasikeisti ir keicias tik tiek kiek pats to nori, nepriklausomai nuo to antroji puse keiciasi ar ne. (zodi keiciasi panaudojau vietoj tamstos "persiaukleja", nes sis zodis skamba kazkaip kvailokai).
antra - visada atrode, kad negalima gyventi be butiniausiu poreikiu tenkinimo, t.y. maistas, vanduo, rubai, bustas. uz tai, kaip zinia, reikia moketi, todel svarbiau ne kaip as gyvensiu be meiles, o kaip as gyvensiu neturedama(-s) ne cento.
atsakant autorei i tema - ne tu pirma, ne tu paskutine, bet visos kazkaip isgyvena, kitos net su vaikais. manau geriau jokio vyro, nei vyras "ieskantis dievo" (kitaip sakant tinginys ir veltedis).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.05.15 18:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Esme123
Esme123
Pradedantysis
laukiulaisko rašė:



Jeigu gerai issianalizuoti savo gyvenima, tai pamatytume kad atsitiktinumu ir sutapimu nebuna. Zmones kurie nepersiaukleja, ir laiko save likimo nuskriaustaisiais, tai tik viso labo neisisavine gyvenimo pamokos. Sprendziant pagal aprasa, moteris materialiste, pamilo vyra sektanta (Ieskanti tikejimo), o harmoningi tarp pusavo santykiai, tai ne vertinimas kas tinka neitinka, o mokejimas myleti ir priimti taip kaip yra. Tai yra tikrasis dalinimasis, kai gebi priimti ne tik gera, bet ir bloga - tai kas tau nepatinka zmoguje, jeigu tu butum priemusi savo vyra toks koks jis yra tavo materialumo sureiksminimas butu sugriautas, automatiskai ir vyras tada butu pakeites idealizaciju orientacija matydamas, kad tu persiauklejai.

Na bet neislaikytas egzaminas, yra ivertinamas tuo, kad praradai savo santaupas, ir dabar vistiek aktualiausia tema yra praradimas pinigu, likti be jokiu materialiniu vertybiu, o ne tai kad prarandi zmogu kuriam jauti (ei) stiprius jausmus.

Siulyciau pirmiau susikoncentruoti ne i tai, uz ka as rytoi valgysiu, o ka as rytoij mylesiu.

-atsakymas tau...mes 4 metus gyvenome uzsienyje,kur ir susipazinom ir jis nebuvo joks sektantas-tai visu 1ma
-jei as to zmogaus nebuiau myljusi,as nebuiau vykusi gyevnti ten kur jis norejo,jis su tevais be manes keliavo po pasauli(nes jam tevai apmokavo keliones,o as pati nebeturjau,nes viska isleidau musu bustui,masinai ir t.t.)as pirkdavau sau rubus is padvetu rubu parduotuves(nes jis neribo),o jis apsipirkinavo su tevais prestizinese paruotuvese-tai visu 2ra
....As jam atleidau 3 niestikimybes-tai 3ia
...kai man teko gydytis,jis man nadave ne ento ir as gyziausi is savo paskutiniu pinigeliu-tai 4ta
...iki tol kol mes grizom is uzsienio,musu santykiai buvo puikus,bet tik pradejom gyventi latvijoje,jo tevai buvo musu kasienybe-tai jau 5ta
...ir tai kad as ji gydziau,naktimis nemiegojau,kai jis girtas vos kviepavo,ir pagaliau mane nekarta yra muses-tai jau 6ta
........ir visdelto tu man vadini materialiste,abejoju,ka materialiste butu visa tai kentusi,jei nemyletu.....

neteisk ir nebusi teisiamas-tai tau laukiulaisko Pažengęs
P.S.as iki paskutiniuju sakiau jam,kad palaukim,tu atsipeikesi...bet jis katgoriskai man-musu poziuriai skirtingi ir as turiu savo misija,o tu juoda energija man trukdai...ir + as tai pavadiniau priesingybe materializmui-akla meile,kuri nuo zeminimu ir psihologinio uosvio teroro mane nuzemino iki visiko nepasitikejimo savimi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai