Tema sukurta: 2013.02.24 11:24
1 2 Toliau Paskutinis
2013.02.24 11:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


setone1
setone1
Naujokas
Sveiki, esu liekna mergina ir tai žinau. Seniau valgydavau daug, bet dėl įtempto gyvenimo tempo pradėjau valgyti vis mažiau ir dabar mano svoris labai sumažėjęs, o valgymo procesas labai sudėtingas. Valgau tik todėl, kad žinau jog reikia, tačiau reikiamo kalorijų kiekio per dieną tikrai nesuvartoju. Ar tai galima prilyginti anoreksijai, nors ir suprantu kad esu liekna?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 12:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
žiūrint kiek tas liekna nors kmi skaičiuoklės ne tikslios, bet manau žemiau 17 kvepia anoreksija
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 12:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Anoreksija tai ne tik valgymo sutrikimai, bet labiau psichologinė liga. Jeigu tu nemanai, kad esi storulė, neriboji specialiai maisto kiekio, nemanau, kad sergi.
O įtemptas gyvenimo tempas yra dažno "liga" šiais laikais. Derėtų sustoti ir pasirūpinti savimi. Nepamiršk, kad nevalgydama negauni reikiamų maisto medžiagų ir tai tikrai atsilieps tavo sveikatai, išvaizdai. Pagalvok, ar nori būti nušiurusiais plaukais, papilkėjusia oda, ir t.t. Pasiieškok įdomesnių receptų, pasigamink gražiai - gal atsiras noras valgyti ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 12:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


setone1
setone1
Naujokas
Dmx22 rašė:

žiūrint kiek tas liekna nors kmi skaičiuoklės ne tikslios, bet manau žemiau 17 kvepia anoreksija


Mano kmi 15,99
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 12:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


setone1
setone1
Naujokas
mylimukė rašė:

Anoreksija tai ne tik valgymo sutrikimai, bet labiau psichologinė liga. Jeigu tu nemanai, kad esi storulė, neriboji specialiai maisto kiekio, nemanau, kad sergi.

O įtemptas gyvenimo tempas yra dažno "liga" šiais laikais. Derėtų sustoti ir pasirūpinti savimi. Nepamiršk, kad nevalgydama negauni reikiamų maisto medžiagų ir tai tikrai atsilieps tavo sveikatai, išvaizdai. Pagalvok, ar nori būti nušiurusiais plaukais, papilkėjusia oda, ir t.t. Pasiieškok įdomesnių receptų, pasigamink gražiai - gal atsiras noras valgyti ;)


Taip, žinau kas yra anoreksija, bet čia dabar skaitinėjau kad jei nebesugebi normaliai maitintis tai jau galima priskirti jai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 13:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Man irgi kartais būna, kad per dieną nespėju pavalgyti ir net nesinori, ir taip kurį laiką, nors anoreksikė tikrai neatrodau :D Bet tikrai neskaitau to liga, jeigu tai dėl laiko trūkumo. Sakau, sulėtink kiek tempą, atrask laiko valgymui. O kokia būtent problema su tuo maitinimusi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 13:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


setone1
setone1
Naujokas
mylimukė rašė:

Man irgi kartais būna, kad per dieną nespėju pavalgyti ir net nesinori, ir taip kurį laiką, nors anoreksikė tikrai neatrodau :D Bet tikrai neskaitau to liga, jeigu tai dėl laiko trūkumo. Sakau, sulėtink kiek tempą, atrask laiko valgymui. O kokia būtent problema su tuo maitinimusi?


Na, mažinau mažinau valgymą, kol galiausiai dabar suvalgau kelis kąsnius ir prisisotinus jaučiuos, kai seniiau didžiausias porcijas suvalgydavau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 14:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tai susitraukė skrandis nuo mažo kiekio. Valgyk dažniau, kad ir tuos kelis kąsnius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 17:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
jei tavo kmi 16, tai ne tik kad anoreksija, bet lauk ir kitų ligų. ir rimtų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mege89
mege89
Pradedantysis
manyciau tau jau reiktu kreiptis i gydytojus, kad sudarytu maisto valgymo tvarkarasti, kad gautum daugiau kaloriju ir vertingumo turincio maisto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.24 21:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
kad daugiau kalorijų gaut nereik kreiptis į gydytojus sveikos mitybos principos turi žinot visi valgymo tvarkarščiai gydytojų dietologų dažniausiai sudarinėjami rimtas ligas turintiems, kuriems jau nagalima ar yra sudėtinga derint maisto medžiagas. geriau jau pas diestistą (negydytoją)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 16:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Depresija arba nerimo sutrikimas jauciu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 21:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
vitaminų kokių pavartok šalia, o jei mažai valgai, tai bent jau dažniau stenkis. pas mane irgi įtemptas gyvenimas, irgi lyginant seniau kiek valgiau, tai dabar nė pusės neliko
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 22:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
tikriausiai vitaminai kaloringi....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 22:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arnie
arnie
Meistras
Na galima valgyti daugiau saldumynu jie turi daugiau kaloriju yra dar tokiu maisto priedu kurie skatina apetita ar galima alaus isgerti koki buteli ir blogiausiu atveju pradek pastoviai kramtyti kramtoma guma pastoviai .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.27 09:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelexx
Panelexx
Pažengęs
Nesamone gerti alkoholi ir kimsti saldumynus, dantims kenkia daznas kimsimas. Reiktu koki banana suvalgyti, va ten letai isikirs angliavandeniai, grikiu koses valgyt.Per mazai gauni kaloriju ir todel krenta svoris.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.27 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
setone1 rašė:

Sveiki, esu liekna mergina ir tai žinau. Seniau valgydavau daug, bet dėl įtempto gyvenimo tempo pradėjau valgyti vis mažiau ir dabar mano svoris labai sumažėjęs, o valgymo procesas labai sudėtingas. Valgau tik todėl, kad žinau jog reikia, tačiau reikiamo kalorijų kiekio per dieną tikrai nesuvartoju. Ar tai galima prilyginti anoreksijai, nors ir suprantu kad esu liekna?


Gal ir ne anoreksija, bet prie kokios skrandžio opos ar šiaip mitybos sutrikimų tai tikrai sparčiai žingsniuoji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.27 10:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
arnie rašė:
Na galima valgyti daugiau saldumynu jie turi daugiau kaloriju yra dar tokiu maisto priedu kurie skatina apetita ar galima alaus isgerti koki buteli ir blogiausiu atveju pradek pastoviai kramtyti kramtoma guma pastoviai .


Saldumynai yra tuščios kalorijos, sveikatos atžvilgiu tas pats kaip nieko. Kramtoma guma kaip tik suvaldo apetitą (kaži kodėl ją ir metantiems svorį rekomenduoja kramtyt :D ).


P.S. Saldumynai nekenkia dantims, kenkia dantų nesivalymas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.28 13:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fluoksetinas
fluoksetinas
Meistras
sveikia, racionali, subalansuota mityba -_- ar esat tokią girdėję? -_-visi esat. tai netauzyk nesąmonių. kramtoma guma didina opos rizika, jei ką
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.03.22 13:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cristal
Cristal
Didmeistris
Mano tai viena klasiokė 19kg. sveria. :s Nors ji 5-okė... Ir aš esu penktokė ir sveriu 40. O viena klasioke tj 49 sveria tai jau tikrai peraugus. Mokytoja net praaugo... DD
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai