Tema sukurta: 2009.07.24 01:26
1 2 Toliau Paskutinis
2009.07.24 01:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spirgalas
spirgalas
Pradedantysis
Ne paslaptis, kad rūbus kartais nusiperkame "skuduryne". Ten galima rasti tokių originalių ir gražių rūbelių, kad paskui pripuolę visi pradeda klausinėti: Kur pirkai?
Draugėms pasisakyti, ką ir kur pirkai nebaisu. Bet ar pasakote apie tai menkai pažįstamiems?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 01:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ReallyPower
ReallyPower
Pradedantysis
'Piguskes' tuo ir pasizymi, kad ten galima isigyti originaliu, 'vienetiniu' drabuziu ir tuo issiskirt is prekybos centruose ar turguje drabuzius perkanciu zmoniu. As asmeniskai nesigediju niekam sakyti, kur pirkau. Jei kas ir susidaro neigiama ivaizdi del apsipirkimo tokiose parduotuvese, manes tai visiskai neveikia...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 01:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Iktis
Iktis
Pažengęs
Neperku iš skuduryno... Jai neturi pinigų išvis nepirk...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 01:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


spirgalas
spirgalas
Pradedantysis
O tu galvoji, ten eina tik tie, kas pinigų neturi????
O jei rimtai neturi, tai nuogam vaikščioti, apiplyšusiam????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 01:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


unknownRed
unknownRed
Pradedantysis
As niekada neperku rubu skuduryne.... O jei nusipirkciau juos ten, manau pasakyciau.... Juk ten daug zmoniu lankosi, Jei pazystamas sprendzia apie tave is drabuziu kainos, na jau nezinau, cia pasirinkimas kur tu perki savo rubus, nes apsirengti panasiai gali is tikrai labai skirtiingu parduotuviu lentynu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 03:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ermintruda
ermintruda
Pažengęs
retai kada ten uzsuku mano mamai va patinka uzeit i tokias parduotuves vien del nestandartiniu rubu pasirinkimo galimybes daznai man nuperka kazka kas labai patinka geditis to- tai tikrai nesigediju mieliau pasirinkcia sakyt kad skuduryne pirkau nei sakyt kad turgui uz pitaka pas bobute
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 08:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KrIsTaLiukaS123
KrIsTaLiukaS123
Pradedantysis
Skuduryne apsilankau retai, taciau kelis rubus esu is ten nusipirkusi, ir del to nera cia ko gedytis. Jeigu rubas grazus tai ir
perki;*
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 09:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maraja1
Maraja1
Pažengęs
uj nesenai is skuduryno nusipirkau visiskai nauja maikute,su etiketem,bet toookia grazia ir marskinius baltus,grazius,su etikete aisku ten nunesiotu perdaug ir neperki. As nauju pasieskau arba mazai devetu ir randu marskiniu be 100lt nenusipirksi o as visiskai naujus uz 18 nusipirkau. Taciau jei kas paklaustu kur pirkau nepasakyciau,kad pacios eit nepradetu nes mano rajone skuduryne galima nerealiai geru dalykeliu rast ;]

beje,kas sakot,kad i skudurynus eina tiek urie neturi pinigu tai klystat. Mamos drauge labai pasiturinti ir grazi moteris,labai megsta pasiknisti skudurynuose,gal del to ji taip visad originaliai atrodo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jilita
jilita
Pažengęs
Pritariu Maraja1. Mano mamos draugė netgi labai pasiturinti, bet mėgsta škudurynus, aš juos vadinu škurlynais gal biškuti baisiai skamba, bet nieko nepakeisi Man pačiai taip pat patinka ten lankytis, ten neapkenčiu "Gausos", nes ten (bent pas mus Mažeikiuose) labai karšta net ir žiemos metu, žmonių pilna, drabužiai sudėti labai nepatogiai... Galima sakyti, kad beveik esu škurlinė panelė Bet visai dėl to nesigėdiju. Man gaila kartais tokių žmonių, kurie sunkiai dirba, kad nusipirktų iš turgaus "firminę" maikutę ar kokį kitą rūbą... Pažįstu tokių žmonių...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 12:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Neseniai skuduryne atradau dizaineres Anna Sui rankine, kuri net 10 litu nekainavo. Paskui tokia pacia radau amazon.com uz 90 doleriu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 12:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
Pati ten nesilankau, bet nematau nieko gedingo, jei kas lankosi...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


renūūū
renūūū
Didmeistris
jilita rašė:

Pritariu Maraja1. Mano mamos draugė netgi labai pasiturinti, bet mėgsta škudurynus, aš juos vadinu škurlynais gal biškuti baisiai skamba, bet nieko nepakeisi Man pačiai taip pat patinka ten lankytis, ten neapkenčiu "Gausos", nes ten (bent pas mus Mažeikiuose) labai karšta net ir žiemos metu, žmonių pilna, drabužiai sudėti labai nepatogiai... Galima sakyti, kad beveik esu škurlinė panelė Bet visai dėl to nesigėdiju. Man gaila kartais tokių žmonių, kurie sunkiai dirba, kad nusipirktų iš turgaus "firminę" maikutę ar kokį kitą rūbą... Pažįstu tokių žmonių...


Ai, ta senamiesty? (yra ir kita, prie degalinės, atrodo) Taip, ten labai karšta, noris greičiau išeit. Bet išsirinkt galima
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


koko15
koko15
Naujokas
aš irgi apsilankau ir perku skudurynuose, ir man negėda. išplauni, sutvarkai ir liuks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Negeda pirkti skudurynuose.
Tik man kantrybes truksta ieskoti.
Bet turiu kelias drauges, kurios ir sau sugeba surasti ir dar man koki nebloga rubeli uzrodo. Tai su jom tik ir einu
O Anglijoje skudurynus vadina charity shops, tai cia galima ne tik rubu ir rankiniu susirasti, bet ir geru knygu, filmu, ir visko ko gali prireikti namams ir laisvalaikiui. Bet mano megstamiausi skyriai yra knygu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terraincognita
Terraincognita
Patyręs
Aš kažkaip vengiu tų skudurynų... tiesiog raustis užknisa... esu toks žmogus, kuriam turi būt po nosim viskas padėta, kad matyčiau..
bet va antradienį papirkau džempą Rietave, skuduryne.. kabėjo visu gražumu, ryškiai žydras, tai ir paėmiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Symphony
Symphony
Meistras
Aš tai mėgstu knistis po internetinį skuduryną irgi nesigėdiju. Jei rūbai tvarkingi ir gražūs, tai man vis vien, kas kiek už jį mokėjo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.24 22:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Triusiukas
Triusiukas
Meistras
Kodėl gi ne? Gražūs, orginalūs drabužiai, būtinai radus tokį nusiperku, draugėm pasakau, taip tai iš skuduryno, bet menkai pažįstami retai klausia iš kur tokį rūbelį gavau. Be to retai ir girdžiu klausimų apie mano nusipirktus drabužius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.25 00:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rrragana
Rrragana
Pradedantysis
Faktas, kad net Lietuvos dizaineriai apsilanko skudurynuose. Čia tikrai ne pinigų turėjimo/neturėjimo klausimas.

Skudurynuose gerų daiktų randu retai. Daugelyje jų vis dėlto vyrauja XXL dydžio, išblukę, nunešioti drabužėliai, ypač dideliuose skudurynų tinkluose (bent jau mano asmeninis pastebėjimas). Bet va Panevėžyje yra toks mašinų turgus, kurį išvaikščiojus galima puikių dalykų rast. Tik kad dažnai ten nėra kainų, o pardavėja ją pasako įvertinus išvaizdą (t.y. kiek šis potencialus pirkėjas galėtų duot)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.25 01:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
Bet tai kas per mada klaust kur pirkai.Tai ką - ims ir tokį pat drabužį nusipirks?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.25 01:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Terraincognita
Terraincognita
Patyręs
Bryk rašė:

Bet tai kas per mada klaust kur pirkai.Tai ką - ims ir tokį pat drabužį nusipirks?


va va... nei pati klausiu, nei man rūpi
aš iš vis nesu jaučiu sulaukus klausimo apie savo pirkinius
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai