Tema sukurta: 2012.12.10 19:01
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
2012.12.10 19:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Karta internete susipazinau su vienu zmogumi. Is pradzui buvo normalus, bet paskui pradejo prie manes ikyriai lysti, milijona kartu sakiau, kad as uzimta, kad atsikabintu nuo manes, o jis tarsi sirgdamas sizofrenija viso to nemate ir i mano zodzius ''atstok'' reaguodavo lyg as sakyciau ''tu nuostabus, myliu tave''. Paskui pradejo man statyti diagnozes kad as psiche nes nenoriu bendrauti su tokiu nuostabiu, fainu kaip jis (o jis dar ir vedes!). Pradejo grasint maniskiui, zmogui, kurio net nepazista, mates nera, tik zino kad toks is vis egzistuoja, zodziu grasino savo draugeliais atseit chuliganais, kad nusaus, galva nupjaus, mane vienoj zinutej giria, kokia as nuostabi, o kitoj jau ir man grasina kad issiaiskins kur gyvenu ir taip puse metu prie manes prisikabines buvo. Viename saite nicko kurimas kainuoja pinigus. As ji uzblokuoju, jis vel vel nauja nicka susikuria, leidzia pinigus kad toliau prie manes kabinetis nors as ji ignoruoju ir tyliu...


Kiek zinau ir prie mano pazistamu buvo prisikabines kazkoks stalkeris, tai idomu ar jus irgi buvot uzsirove ant kokio nenormalaus zmogaus, pasidalinkit istorijomis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 19:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laisvė
laisvė
Pažengęs
Tekatsuki rašė:

Karta internete susipazinau su vienu zmogumi. Is pradzui buvo normalus, bet paskui pradejo prie manes ikyriai lysti, milijona kartu sakiau, kad as uzimta, kad atsikabintu nuo manes, o jis tarsi sirgdamas sizofrenija viso to nemate ir i mano zodzius ''atstok'' reaguodavo lyg as sakyciau ''tu nuostabus, myliu tave''. Paskui pradejo man statyti diagnozes kad as psiche nes nenoriu bendrauti su tokiu nuostabiu, fainu kaip jis (o jis dar ir vedes!). Pradejo grasint maniskiui, zmogui, kurio net nepazista, mates nera, tik zino kad toks is vis egzistuoja, zodziu grasino savo draugeliais atseit chuliganais, kad nusaus, galva nupjaus, mane vienoj zinutej giria, kokia as nuostabi, o kitoj jau ir man grasina kad issiaiskins kur gyvenu ir taip puse metu prie manes prisikabines buvo. Viename saite nicko kurimas kainuoja pinigus. As ji uzblokuoju, jis vel vel nauja nicka susikuria, leidzia pinigus kad toliau prie manes kabinetis...





Kiek zinau ir prie mano pazistamu buvo prisikabines kazkoks stalkeris, tai idomu ar jus irgi buvot uzsirove ant kokio nenormalaus zmogaus, pasidalinkit istorijomis :)


tikriausiai tokių buvo koks 10 :D bet, aš skirtingai nei tu, neįsiveldavau į tai, todėl nei nervų prasigadinau nei draugas.lt tokios temos neteko kurti:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
tokius dalykus labai puikiai sutvarkytu policija, tokie ant ''bajerio'' grasinimai policijoje gali buti lengvai perkvilofikuoti i realius grasinimus, ir uz tai grestu galbut net kalejimas, todel su tokiais nesicackink, nueik i lietuvos policijos facebook tinkla, ikelk jiems nuotrauka, ir lai uzsiims juo, greit atseks kas per erelis, o jeigu dar ir vedes, tai ir zmona pamestu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
laisvė rašė:
tikriausiai tokių buvo koks 10 bet, aš skirtingai nei tu, neįsiveldavau į tai, todėl nei nervų prasigadinau nei draugas.lt tokios temos neteko kurti


Kodel manai, kad as veliausi? Zmogus is pradziu elgesi visiskai normaliai, kol kazkas jam neuzejo, tada iskarto is visur ismeciau, uzblokavau, bet iki siol neatstoja.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
AurelijusU rašė:

tokius dalykus labai puikiai sutvarkytu policija, tokie ant ''bajerio'' grasinimai policijoje gali buti lengvai perkvilofikuoti i realius grasinimus, ir uz tai grestu galbut net kalejimas, todel su tokiais nesicackink, nueik i lietuvos policijos facebook tinkla, ikelk jiems nuotrauka, ir lai uzsiims juo, greit atseks kas per erelis, o jeigu dar ir vedes, tai ir zmona pamestu

Jis parases tuos zodzius per skype, iskart istrindavo, kad nebutu problemu. O del zmonos, tai ji man irgi kazkada cia buvo parasius, uzsipuolus ka jos vargseliui padariau, tai 5min su ja pabendravus supratau, kad jo zmona tokia pat dausta kaip ir jis ir uzblokinau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 20:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
kada susiduriu su ikiriais "psichopatais" parodau jiem,kad esu dar didesnis psichas negu jie, metodas veikia 100%, patys deda i kudlas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 21:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
atsimerkes rašė:
kada susiduriu su ikiriais "psichopatais" parodau jiem,kad esu dar didesnis psichas negu jie, metodas veikia 100%, patys deda i kudlas

O, tu cia kur taip trainiojiesi, kad nuolat su psichopatais susiduri? ;)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 21:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
atsimerkes rašė:

kada susiduriu su ikiriais "psichopatais" parodau jiem,kad esu dar didesnis psichas negu jie, metodas veikia 100%, patys deda i kudlas


kur tu ju randi, as per savo gyvenime dar tokiu nesutikau, nepaisant tu 13meciu vaiku katrie sako '' sakik adresa ''
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 22:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
AurelijusU rašė:

tokius dalykus labai puikiai sutvarkytu policija, tokie ant ''bajerio'' grasinimai policijoje gali buti lengvai perkvilofikuoti i realius grasinimus,


arba net į terorizmą.. :D ko ten tada valkiotis po tuos saitus, nesuprantu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 22:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
na dabar tai nelb. susiduriu. Na, bet kai jaunesnis budavau, tai su visokiais priedurniais kita karta tekdavo reikalu patureti. Arba ,kad ir pana kokia. prikimba ir nesamones visokias rasineja, o dar geriau, kai pradeda rasineti ir gazdinti tos panos "bachuras". Nu, tai sakau geriausias budas, parodyti, kad ir pas tave ne visi namie
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 22:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


turbodyzelis
turbodyzelis
Pažengęs
geriausiai veikia tyla..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 22:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerbkarve
gerbkarve
Didmeistris
Pasitaikė vieną kartą , kai buvau jauna ir kvaila,neužteko terorizavimo tai dar ir visus tada turėtus pinigus pasisavino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 22:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerbkarve
gerbkarve
Didmeistris
Jau seniai galėjai parašyti pareiškimą policijoje dėl grasinimų .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 22:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
carmageddon rašė:

arba net į terorizmą.. ko ten tada valkiotis po tuos saitus, nesuprantu.

Tai dar pasakyk, kad zmogus pats kaltas, kad prie jo prisikabino psichopatas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 22:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
gerbėja rašė:

Pasitaikė vieną kartą , kai buvau jauna ir kvaila,neužteko terorizavimo tai dar ir visus tada turėtus pinigus pasisavino.


Kaip galejo pasisavinti pinigus? o_O
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 23:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
gerbėja rašė:

Pasitaikė vieną kartą , kai buvau jauna ir kvaila,neužteko terorizavimo tai dar ir visus tada turėtus pinigus pasisavino.


Kazkaip pastebejau pas tave visi vyrai uz pinigus, tai vat kodel niekaip nesusiperki sodybos, ar ko ten nepamenu :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 23:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerbkarve
gerbkarve
Didmeistris
Blogi atsimerkusio pastebėjimai , matyt pusaklis ir blogai atsimerkinėja, Pasirašiau su pažįstamu eiti į namus kuriame vyko vakarėlis ir ten apvogė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 23:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


atsimerkęs
atsimerkęs
Meistras
Na as ne apie detales, as apie esme
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 23:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gerbkarve
gerbkarve
Didmeistris
Esmė yra kitokia , negu jūs čia spėliojate .
Nenukrypkim nuo temos - kada jus terorizavo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.12.10 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Nagi, gerbiamoji, ko taip koneveiki atsimerkusį? Ateini į forumą gauti bet kokio dėmesio, jį tau minėtasis kolega suteikė. Kažkaip gaunasi pati muši, pati rėki.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai