Tema sukurta: 2010.04.05 13:42
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2010.04.05 13:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nesugalvoju500
Nesugalvoju500
Naujokas
Sveiki, dabar turiu tokią situaciją, mano geriausio draugo mergina man siūlo sexą, be jokių įsipareigojimų, tiesiog vienos nakties nuotykis, mes su ja šiaip ir gerai sutariam, viskas normaliai ji man pasipasakoja kas jei būna negerai ir ji papasakojo, kad jos nebetraukia jos draugas ir ji sako, kad jei trūksta ''kaifo'', na ten dabar jų santykiai yra pašliję, na žodžiu negerai ir vat ji man siūlo tokį dalyką, ji yra tikrai labai graži viskas nrml ne kokia k*rva ir ji sako, kad visai tai liktų tik tarp mūsų niekas nieko nesužinotų, taigi net nežinau kokį sprendimą priimt ar kaip tikram vyrui atlikt reikalą ir patenkint savo norus, bet jei kas nors sužinotų galiu netekt tikro draugo ir na ir vis vien kažkaip su draugo mergina, na nežinau nežinau va dabar virš galvos didelis klaustukas ką man daryt, ką pasirinkt? Gal kam nors buvo panaši situacija, ką pasirinkot, ką darėt? Gal nudegėt su tuo?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 13:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netyla
Netyla
Patyręs
Nori prarast drauga permiegok su jo mergina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 13:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nesugalvoju500
Nesugalvoju500
Naujokas
O gal geriau pakalbėt su draugu apie visa tai, jam viską papasakot? Jis nieko nežino, jis mano, kad viskas normaliai, viskas gerai, na bet jei tada aš išvis sugadinsiu jų santykius su mergina? Va vėl klausimas ką daryt....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 13:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
permiegojęs su ta mergina, tikrai draugą prarasi. o kaip pats rašei, jis tavo geriausias draugas. pagalvok, ar verta. nemanau, kad tas faktas liks nepaviešintas. galiausiai visi 3 eisite savo keliais. o panelė tikrai k... a
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 13:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
NEPASIDUOK PROVOKACIJAI. vienintelis patarimas...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

permiegojęs su ta mergina, tikrai draugą prarasi. o kaip pats rašei, jis tavo geriausias draugas. pagalvok, ar verta. nemanau, kad tas faktas liks nepaviešintas. galiausiai visi 3 eisite savo keliais. o panelė tikrai k... a


o kodėl jau iškart iš k raidės? nebera ten pas juos jau tų santykių kaip buvę, galima spręst, kad daugiau oficialiai, o nerealiai draugai yra, sprendžant iš aprašymų, tai ir dairosi į šonus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 13:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
jokiu ten santykiu nera tarp tavo draugo ir jos, jei tokie dalykai dedasi. O ko nera, to neimanoma sugadint - pasikalbek su draugu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kajus
Kajus
Meistras
Kvailas klausimas. Geriausias draugas ar vienos nakties nuotykis... Galva galvok o ne galvute....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
Nesugalvoju500 rašė:

Sveiki, dabar turiu tokią situaciją, mano geriausio draugo mergina man siūlo sexą, be jokių įsipareigojimų, tiesiog vienos nakties nuotykis, mes su ja šiaip ir gerai sutariam, viskas normaliai ji man pasipasakoja kas jei būna negerai ir ji papasakojo, kad jos nebetraukia jos draugas ir ji sako, kad jei trūksta ''kaifo'', na ten dabar jų santykiai yra pašliję, na žodžiu negerai ir vat ji man siūlo tokį dalyką, ji yra tikrai labai graži viskas nrml ne kokia k*rva ir ji sako, kad visai tai liktų tik tarp mūsų niekas nieko nesužinotų, taigi net nežinau kokį sprendimą priimt ar kaip tikram vyrui atlikt reikalą ir patenkint savo norus, bet jei kas nors sužinotų galiu netekt tikro draugo ir na ir vis vien kažkaip su draugo mergina, na nežinau nežinau va dabar virš galvos didelis klaustukas ką man daryt, ką pasirinkt? Gal kam nors buvo panaši situacija, ką pasirinkot, ką darėt? Gal nudegėt su tuo?


Pasiųsk tą kalę n____
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nesugalvoju500
Nesugalvoju500
Naujokas
Na taip, ten jis ją laiko kaip sakant namie uždarytą į jokį tūsą niekur neišleidžia, o jis būna kad per naktis negryžta , aišku ten jis su kitom nesiduoda, bet tik su draugais būna, na ir jis jai kažkaip atsibodo, jis jos nebetraukia taip kaip seniau, nes ji sako, kad jis jei peršiurkštus ir t.t Na bet aš žn, kad jis ją myli, na ir ji nori kažko kito, kažko naujo, naujų pojūčių. Aš sakiau, kad ji su juo apie visa tai pakalbėtų, bet sakė, kad nenori ji su juo apie tai kalbėt....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mystic
mystic
Meistras
na kaip sakoma ,jei jau abejoji,svarstai jau tai ir pasako,kad jis nera tavo geriausias draugas...jei butu kitaip tau nereiketu galvoti,svarstyti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
marijuana rašė:
o kodėl jau iškart iš k raidės? nebera ten pas juos jau tų santykių kaip buvę, galima spręst, kad daugiau oficialiai, o nerealiai draugai yra, sprendžant iš aprašymų, tai ir dairosi į šonus


ir būtinai reikia į savo vaikino geriausią draugą kreiptis su tokiu pasiūlymu? maža vaikinų?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
pasakyk tai draugei, kad savo vaikinui v+m+v pasiūlytų visi liks patenkinti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Matau, kad labai nori su to "geriausio draugo" mergina permiegoti, tai leidžiu tau permiegoti

P.s. Aš už pasekmes neatsakau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


manga
manga
Meistras
ta klausima net svarstyt butu zema..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Nesugalvoju500
Nesugalvoju500
Naujokas
vaidilute77 rašė:

marijuana rašė:

o kodėl jau iškart iš k raidės? nebera ten pas juos jau tų santykių kaip buvę, galima spręst, kad daugiau oficialiai, o nerealiai draugai yra, sprendžant iš aprašymų, tai ir dairosi į šonus




ir būtinai reikia į savo vaikino geriausią draugą kreiptis su tokiu pasiūlymu? maža vaikinų?


Va va, aš jos to paties paklausiau, tai ji sakė, kad aš ją traukiu kaip vyras, nes aš jei atrodau švelnus, nors tikrai nesu koks super gražuolis... Na net nežinau kodėl ji mane pasirinko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pasisiauses
Pasisiauses
Moderatorius
maloni rašė:

Matau, kad labai nori su to "geriausio draugo" mergina permiegoti, tai leidžiu tau permiegoti



P.s. Aš už pasekmes neatsakau.


:D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
Permiegok, ko dar lauki.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
vaidilute77 rašė:

ir būtinai reikia į savo vaikino geriausią draugą kreiptis su tokiu pasiūlymu? maža vaikinų?


taigi laiko uždaryta;) būna, kad neišleidžia, nepaleidžia kitiems, neleidžia laisvai bendrauti ir tt;) gal neturi su kuo daugiau pabendrauti, o su juo sutaria gerai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.04.05 14:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Charibdė rašė:

Permiegok, ko dar lauki.....


va, nors viena blaivai mąsto... ;))))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai