Tema sukurta: 2011.05.31 19:35
1 2 Toliau Paskutinis
2011.05.31 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Garibaldis
Garibaldis
Naujokas
Turiu bėda, gal ji atrodis ir juokinga

Tai va, pažystu tokia panelę, kuri man laaabai kritus į akį, nors su ja daug nebendraves tik per kelis "tūsus" pasitryne, (mm) Atrodo ne taip ir sunku užkalbinti, bėdos tame nematau...
Bėda truputėli įdomesnė. Bijau, kad visiškai jai nepatiksiu, nes mūsų pasauliai visiškai skirtingi, ji graži,protinga, turi begalę meninės veiklos ir vaikino ji neturi. Aš... Aš paprastas gatvių pacukas, chuliganas su kokiais ji nelabai bendrauja. Ir su draugais netokiais susidėjes, kurių patarimo paklaust nelabai galiu.. Nors sako, kad gražus. Nieko bendro neturim... Neprates bendrauti su tokiom, dažniausiai draugės būdavo panašesnės į mane, nors su jom laimingas ir nebuvai, siejo tik viena... Kaip pasiielgti, svajoti toliau koks gyvenimas gali būti gražus? Ar....? Ir liko tik ši vasara, keli bendri "tūsai", vėliau keliai laabai išsiskirs, ir tikrai daugiau jos nematysiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 19:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NoOne
NoOne
Pradedantysis
Man patiko zodis pacukas . . Visada pralinksmina , dekui
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 19:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Garibaldis
Garibaldis
Naujokas
Nėra už ką... )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 19:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arminas
Arminas
Didmeistris
Tai pabendrauk ir suprasi ar tikrai jai nepatinki Gali būt, kad patiksi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 19:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Garibaldis
Garibaldis
Naujokas
Tai vat, kad nežinau kaip tą bendravimą pradėti... Pats iš saves juokiuos, pirma kartą taip jaučios, apie tai galvoju :?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NoOne
NoOne
Pradedantysis
Ir siaip , manau priklauso viskas nuo to , su kokiu poziuriu ta bendravima pradesi.
Jei didziuojies tuo,kad esi chuliganas ir is kaimyno nuknistus varinius pridavei ,o pinigus pragerei, o sita istorija bandysi priblokst ja , na tai abejoju ar bus kūl Bet jei esi tolerantiskas , bendraujantis ir nusteikes kazkam naujo, tai kodel gi ne. Zodziu , geriau pabandyt , nei gailetis , kad nepadarei
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Garibaldis rašė:

Turiu bėda, gal ji atrodis ir juokinga



Tai va, pažystu tokia panelę, kuri man laaabai kritus į akį, nors su ja daug nebendraves tik per kelis "tūsus" pasitryne, (mm) Atrodo ne taip ir sunku užkalbinti, bėdos tame nematau...

Bėda truputėli įdomesnė. Bijau, kad visiškai jai nepatiksiu, nes mūsų pasauliai visiškai skirtingi, ji graži,protinga, turi begalę meninės veiklos ir vaikino ji neturi. Aš... Aš paprastas gatvių pacukas, chuliganas su kokiais ji nelabai bendrauja. Ir su draugais netokiais susidėjes, kurių patarimo paklaust nelabai galiu.. Nors sako, kad gražus. Nieko bendro neturim... Neprates bendrauti su tokiom, dažniausiai draugės būdavo panašesnės į mane, nors su jom laimingas ir nebuvai, siejo tik viena... Kaip pasiielgti, svajoti toliau koks gyvenimas gali būti gražus? Ar....? Ir liko tik ši vasara, keli bendri "tūsai", vėliau keliai laabai išsiskirs, ir tikrai daugiau jos nematysiu.


Aisku kad bandyk ja "pakabinti". Tik neabejok savo jegom ir nepasimesk - tada as neabejoju viskas bus klas:) O kad ji "prie meno" tai nieko nereiskia. pagalvok o kodel ji neturi vaikino nors grazi? manau kad todel kad ja jau uzkniso visokie "menininkai" is savo bendravimo aplinkos. todel manau kad turi sansu:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Garibaldis
Garibaldis
Naujokas
NoOne rašė:

Ir siaip , manau priklauso viskas nuo to , su kokiu poziuriu ta bendravima pradesi.

Jei didziuojies tuo,kad esi chuliganas ir is kaimyno nuknistus varinius pridavei ,o pinigus pragerei, o sita istorija bandysi priblokst ja , na tai abejoju ar bus kūl Bet jei esi tolerantiskas , bendraujantis ir nusteikes kazkam naujo, tai kodel gi ne. Zodziu , geriau pabandyt , nei gailetis , kad nepadarei





Tokias istorijas pasilieku sau, nėra čia ko didžiuotis Na minėjau, kad bukas... Bet ne ant tiek! Vat ir nežinau, FB'u nesinaudoju, turiu jos tik numeri... Va baisu kažką rašyti ar skambinti :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Garibaldis
Garibaldis
Naujokas
Vlad3 rašė:

Garibaldis rašė:



Turiu bėda, gal ji atrodis ir juokinga







Tai va, pažystu tokia panelę, kuri man laaabai kritus į akį, nors su ja daug nebendraves tik per kelis "tūsus" pasitryne, (mm) Atrodo ne taip ir sunku užkalbinti, bėdos tame nematau...



Bėda truputėli įdomesnė. Bijau, kad visiškai jai nepatiksiu, nes mūsų pasauliai visiškai skirtingi, ji graži,protinga, turi begalę meninės veiklos ir vaikino ji neturi. Aš... Aš paprastas gatvių pacukas, chuliganas su kokiais ji nelabai bendrauja. Ir su draugais netokiais susidėjes, kurių patarimo paklaust nelabai galiu.. Nors sako, kad gražus. Nieko bendro neturim... Neprates bendrauti su tokiom, dažniausiai draugės būdavo panašesnės į mane, nors su jom laimingas ir nebuvai, siejo tik viena... Kaip pasiielgti, svajoti toliau koks gyvenimas gali būti gražus? Ar....? Ir liko tik ši vasara, keli bendri "tūsai", vėliau keliai laabai išsiskirs, ir tikrai daugiau jos nematysiu.




Aisku kad bandyk ja "pakabinti". Tik neabejok savo jegom ir nepasimesk - tada as neabejoju viskas bus klas:) O kad ji "prie meno" tai nieko nereiskia. pagalvok o kodel ji neturi vaikino nors grazi? manau kad todel kad ja jau uzkniso visokie "menininkai" is savo bendravimo aplinkos. todel manau kad turi sansu:)



Nors ir mintyse mėgstu pafilosofuot, bet tokios teorijos neapgalvojau :) Teko karta dviese pabendraut, o jau pasimečiau kaip ... Kaip... Pačiam gėda prisimint, susimoviau pirma kartą su ja dviese bendraujant :/ Norėjau "primest" kitoki nei esu, nekažkas gavos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arminas
Arminas
Didmeistris
Tai jei neparašysi ar nepaskambinsi, taip ir nesužinosi ar turi šansą ją pakabint.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Pabandęs nieko neprarasi, kaip aš visad sakau - blogiausiu atveju liksi toje pačioje vietoje, kurioje esi dabar
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Neretai geroms mergaitėms patinka blogi berniukai. Tik siūlau prieš susitinkant su ja, padaryti namų darbus. T. y. sužinoti kuom domisi, kas ją žavi, kokie tikslai ir t.t. Kas žino, gal jai nusibodo "teisingi" berniukai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Garibaldis rašė:

Nors ir mintyse mėgstu pafilosofuot, bet tokios teorijos neapgalvojau :) Teko karta dviese pabendraut, o jau pasimečiau kaip ... Kaip... Pačiam gėda prisimint, susimoviau pirma kartą su ja dviese bendraujant :/ Norėjau "primest" kitoki nei esu, nekažkas gavos.


Pasimesti tikrai nereikia, nes merginoms nepatinka neryztingi kuklus vyrukai. geriau jau pasirodyti siek tiek izulesniu nei esi, negu pernelyg kukliu. Apsimetineti tuo ko nesi irgi neverta - turi patikti (ir as manau kad patiksi;) toks koks esi. Juk nezinai - o gal tai panelei patinka butent tokio tipo vaikinai? o tu apsimesdamas kitokiu viska gadini...Siaip is savo gyvenimiskos patirties galiu pasakyti kad uzkariauti galima 99 moteris is simto. Tik reikia tai daryti gudriai. Net jei is pirmo karto ir nepadarei pritrenkiancio ispudzio nieko tokio, suzinok kiek galima daugiau apie ta panele apie jos pomegius pabandyk isivaizduoti kokie bruozai ir koks elgesys jai prie sirdies rodyk daug demesio ir pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NoOne
NoOne
Pradedantysis
Zmogus tau savo numeri dave . O tu? Pagalvok apie apie ja, gal dabar sedi ir laukia tavo skambucio
Ka as zinau, paskambini , paklausi kaip sekas . Paklausi kodel sekas , kaip sekas. Paklsausi ka veikia/ veiks , jei nieko , kazka pasiulai. Jei ne siulai ktiom dienom. Jei siais metais visom dienom uzsiemus , na tada jau ne kazkas . Na ir isvis, kabini zmogu ne is savo aplinkos. Sakyciau kabintum pana is savo rajomo ,o ji pasiustu tave nh ir visi pirstais badytu. Zodz, atsipalaiduok.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Geriausi santykiai tie, kurie verčia mus tobulėti Kodėl nepabandžius pažvelgti iš arčiau kuo gyvena ji, gal ir savo chuliganišką gyvenimą pakeist užsimanysi, atrasi kažkokį kitą įdomų užsiėmimą
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Garibaldis
Garibaldis
Naujokas
Red rašė:

Neretai geroms mergaitėms patinka blogi berniukai. Tik siūlau prieš susitinkant su ja, padaryti namų darbus. T. y. sužinoti kuom domisi, kas ją žavi, kokie tikslai ir t.t. Kas žino, gal jai nusibodo "teisingi" berniukai.


Namų darbus? Kad jau va kaip ir mokykla baigėm, neperseniausiai paskutinis skambutis buvo... Tikiuosi gerai sakai:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Red rašė:

Neretai geroms mergaitėms patinka blogi berniukai. Tik siūlau prieš susitinkant su ja, padaryti namų darbus. T. y. sužinoti kuom domisi, kas ją žavi, kokie tikslai ir t.t. Kas žino, gal jai nusibodo "teisingi" berniukai.


Visiskai sutinku:) Manau ir siai panelei daugiau patiks siek tiek izulus bet vyriskas drasus vaikinukas negu koks meme menininkas depresuotas:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Garibaldis
Garibaldis
Naujokas
Vlad3 rašė:

Garibaldis rašė:



Nors ir mintyse mėgstu pafilosofuot, bet tokios teorijos neapgalvojau :) Teko karta dviese pabendraut, o jau pasimečiau kaip ... Kaip... Pačiam gėda prisimint, susimoviau pirma kartą su ja dviese bendraujant :/ Norėjau "primest" kitoki nei esu, nekažkas gavos.




Pasimesti tikrai nereikia, nes merginoms nepatinka neryztingi kuklus vyrukai. geriau jau pasirodyti siek tiek izulesniu nei esi, negu pernelyg kukliu. Apsimetineti tuo ko nesi irgi neverta - turi patikti (ir as manau kad patiksi;) toks koks esi. Juk nezinai - o gal tai panelei patinka butent tokio tipo vaikinai? o tu apsimesdamas kitokiu viska gadini...Siaip is savo gyvenimiskos patirties galiu pasakyti kad uzkariauti galima 99 moteris is simto. Tik reikia tai daryti gudriai. Net jei is pirmo karto ir nepadarei pritrenkiancio ispudzio nieko tokio, suzinok kiek galima daugiau apie ta panele apie jos pomegius pabandyk isivaizduoti kokie bruozai ir koks elgesys jai prie sirdies rodyk daug demesio ir pan



Vat, kad ir pats suprantu, kad apsimestinėti nereiktų, bet netyčia taip gavos ir spėju gausis. O dėl įžulumo - geriau nereikia, perdaug įžulus esu ir jei visu grožiu atsiskleisiu, tai toli pasiustas busiu :) Ir šiaip,nesu kuklus.. Tik va su ja kažkaip netaip jaučiosi :/ Ir jei patiktų būtent tokie kaip aš - jų yra N. Tikrai jau būtu susiradus kąnors, nemaža mergaitė juk jau - 19metų. Ir kaip jai tą dėmesį parodyt tai vienas dievas težino :/
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NoOne
NoOne
Pradedantysis
Vlad3 rašė:

Red rašė:



Neretai geroms mergaitėms patinka blogi berniukai. Tik siūlau prieš susitinkant su ja, padaryti namų darbus. T. y. sužinoti kuom domisi, kas ją žavi, kokie tikslai ir t.t. Kas žino, gal jai nusibodo "teisingi" berniukai.




Visiskai sutinku:) Manau ir siai panelei daugiau patiks siek tiek izulus bet vyriskas drasus vaikinukas negu koks meme menininkas depresuotas:)


Ryte reik dometis menu. Viduryje dienos pasportuot , o vakare alaus ikalt. Balansas bus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.05.31 20:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Garibaldis
Garibaldis
Naujokas
NoOne rašė:

Zmogus tau savo numeri dave . O tu? Pagalvok apie apie ja, gal dabar sedi ir laukia tavo skambucio

Ka as zinau, paskambini , paklausi kaip sekas . Paklausi kodel sekas , kaip sekas. Paklsausi ka veikia/ veiks , jei nieko , kazka pasiulai. Jei ne siulai ktiom dienom. Jei siais metais visom dienom uzsiemus , na tada jau ne kazkas . Na ir isvis, kabini zmogu ne is savo aplinkos. Sakyciau kabintum pana is savo rajomo ,o ji pasiustu tave nh ir visi pirstais badytu. Zodz, atsipalaiduok.


Tai vat, kad nedavė, bendras draugas kažkokiais tikslais kažkada davė :) Dažniausiai perdaug atsipalaidaves būnu, va egzaminai ant nosės, o man galvoj varnos skraido...Mintis ne ten kur turėtų būti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai