Tema sukurta: 2009.09.26 09:38
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
2009.09.26 09:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


gromada
gromada
Pradedantysis
Daug daiktų yra pritaikyta paimti juos dešine ranka, pvz. žirklės ir pan. prietaisai. Ar juntant dėl to nepatogumų? Ar tiesiog ir dešine viską taip pat gerai sugebat daryti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 09:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KawaiiNeko
KawaiiNeko
Pradedantysis
Turiu klasioke, kuri yra kairiaranke. Ji naudojasi viskuo kas skirta desiniarankiams ir niekad del to nesiskunde
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 10:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kolegė
Kolegė
Didmeistris
Taip atsitiko, kad esu kairiarankė. Niekad dėl to problemų nebuvo, naudojuosi viskuo ką naudoja ir dešiniarankiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 10:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alinute
Alinute
Pradedantysis
as taip pat esu kairiaranke, tai niekas man dar nesutrukde, kad tektu desine ranka naudot... Viska darau su kairia ir jokiu bedu nematau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 10:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


laikina
laikina
Pradedantysis
As irgi kairiaranke... ... Isidarbinau ten, kur priima tik desiniarankius ir viskas skirta tik desiniarankiams... Bet as uzsispyriau, kad ismoksiu taip pat valdyti gerai ir desine ranka... Na va, man jau neblogai sekasi... Ir niekas net neitaria, kad esu kairiaranke...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
Na, aš tai turiu bulvėms skustuką, pritaikytą ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams, nes mano sesers dukra ir brolis yra kairiarankiai. Nors kairiarankiai gyvenima moka greičiau pritaikyti dešinę ranką, o dešiniarankiai su kairiąja ne labai greitai išmoksta dirbti. Mano brolis dešine ranka padaro darbus ir gana greitai, bet jei reikia ką tiksliai padaryti, tai jau be kairės neapsieina. Anksčiau žmonės labai kompelsuodavo, kad yra kairiarankiai, dukterėčia kai buvo mažikė, tai eidama prie pirmos Komunijos persižegnojo kaire ranka, tai klebonas ant visos bažnyčios vaiką iškeikė ir velnio sėkla išvadino. Tai kuris čia velnio sėkla? Nekaltas vaikas ar nukvakęs senis, kuris įsitikinęs, kad kaire ranka persižegnojęs, negerbi Dievo. Taip aš jam ir išrėžiau, nepatingejusi kitą dieną nuvažiuoti 50 km po sesers skambučio, nes tą dieną aš nebuvau su jais ir dar pagrasinau, kad, jei jis ir toliau vaikus įžeidinės, aš nepatingėsiu jo apskųsti aukščiau. Jis, matot, Dievą gerbia, plyšaudamas prie altoriaus...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 12:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaiBaltas
JuodaiBaltas
Pažengęs
Esu kairiarankis, todėl dešinė ranka man tik pagalbinė - nedaug ką moku su ja daryti. Jaučiuosi lyg su kanopa, bet problemų dėl to neturiu. Kai kurie įrankiai, prietaisai yra pritakyti (naudojuosi rašikliu, bulvių skustuku, pirksiu ir žirkles, nes nusibodo lamdyti popierių ), o prie likusių nesunku priprasti, tik trunka kiek ilgiau.
Beje, teko ir man išgirsti, jog esu velnio neštas kai bažnyčioje kaire ranka persižegnojau. Bet išmokau - dabar tą, kuriuo netikiu "garbinu" dešine..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 13:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
viskas normaliai, tik prie stalo su stalo įrankiais kiek sunkoka, daug kas sako, kad keistai pjaustau mėsą. O šiaip kairiarankiams sportininkams, pvz., krepšininkams, lengviau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 13:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


cattus
cattus
Meistras
arba dar kai rašai ar pieši, tai po to visa ranka puišina, nes viską, ką parašei/nupiešei, dar ir su ranka nuvalei.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 14:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Aš tai manau, kad jokių dešiniarankių ar kairiarankių neturi būt, nereikia čia skirstytis. Visi esame žmonės, tai ir darykim viską žmoniškai, su dešine.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Steel
Steel
Meistras
Gen04Tereza rašė:

Na, aš tai turiu bulvėms skustuką, pritaikytą ir kairiarankiams, ir dešiniarankiams, nes mano sesers dukra ir brolis yra kairiarankiai. Nors kairiarankiai gyvenima moka greičiau pritaikyti dešinę ranką, o dešiniarankiai su kairiąja ne labai greitai išmoksta dirbti. Mano brolis dešine ranka padaro darbus ir gana greitai, bet jei reikia ką tiksliai padaryti, tai jau be kairės neapsieina. Anksčiau žmonės labai kompelsuodavo, kad yra kairiarankiai, dukterėčia kai buvo mažikė, tai eidama prie pirmos Komunijos persižegnojo kaire ranka, tai klebonas ant visos bažnyčios vaiką iškeikė ir velnio sėkla išvadino. Tai kuris čia velnio sėkla? Nekaltas vaikas ar nukvakęs senis, kuris įsitikinęs, kad kaire ranka persižegnojęs, negerbi Dievo. Taip aš jam ir išrėžiau, nepatingejusi kitą dieną nuvažiuoti 50 km po sesers skambučio, nes tą dieną aš nebuvau su jais ir dar pagrasinau, kad, jei jis ir toliau vaikus įžeidinės, aš nepatingėsiu jo apskųsti aukščiau. Jis, matot, Dievą gerbia, plyšaudamas prie altoriaus...


Teisingai pasielgiai Eilinis baznycios ismislas, viduramziais net i riteriu luoma nepriimdavo jei zmogus kairiarankis, net pilyse sraigtiniu laiptu vija eidavo taip kad besiginanciam desiniarankiui butu patogu gintis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pineapple
pineapple
Naujokas
242 rašė:

Aš tai manau, kad jokių dešiniarankių ar kairiarankių neturi būt, nereikia čia skirstytis. Visi esame žmonės, tai ir darykim viską žmoniškai, su dešine.


Kodėl žmoniškai tik su dešine? Nesąmonė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
242 rašė:

Aš tai manau, kad jokių dešiniarankių ar kairiarankių neturi būt, nereikia čia skirstytis. Visi esame žmonės, tai ir darykim viską žmoniškai, su dešine.


gal nebenusisnekek
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


G04Tereza
G04Tereza
Patyręs
242 rašė:

Aš tai manau, kad jokių dešiniarankių ar kairiarankių neturi būt, nereikia čia skirstytis. Visi esame žmonės, tai ir darykim viską žmoniškai, su dešine.


O čia inkvizicija nekvepia? "Žnoniškai" viską darykim tik su dešine, kadangi esam lietuviai, tai mylėkim tik šviesiaplaukius ir mėlynakius, visi be išlygų garbinkim šaltibarščius ir cepelinus ir t.t. Fui, kaip neskanu būtų ir neįdomu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Tiesiog pasaulis toks jau yra, jeigu nori jame gyventi, reikia taikytis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 16:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
242 rašė:

Aš tai manau, kad jokių dešiniarankių ar kairiarankių neturi būt, nereikia čia skirstytis. Visi esame žmonės, tai ir darykim viską žmoniškai, su dešine.


Gal tu viesai nerodyk savo tupumo, a? Penktadalis zemes gyventoju yra kairiarankiai, reiskias vyrauja kairysis ju smegenu pusrutulis. Daznai kairiarankiskumas yra paveldimas.

As pati kairiaranke, naudoju kairiarankiskas zirkles ir bulviu skutikli, o su kitais daiktais problemu neturiu. Tik tiek, kad rasydama visada issiterlioju ranka, nes rasant is kaires i desine gaunasi, kad braukiu ranka per parasyta teksta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 16:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Flovver
Flovver
Patyręs
as tai kazkokia keista- viska darau desnia raNKA isskirus pjaunu pjauinu kaire.o mano klaasioke kairiaranke tai viska turi kairiarankiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 16:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
jane rašė:

as tai kazkokia keista- viska darau desnia raNKA isskirus pjaunu pjauinu kaire.o mano klaasioke kairiaranke tai viska turi kairiarankiu.


O as viska darau kaire, bet teniso rakete laikau desine
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 16:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


242
242
Meistras
Indulgencija rašė:


Gal tu viesai nerodyk savo tupumo, a? Penktadalis zemes gyventoju yra kairiarankiai, reiskias vyrauja kairysis ju smegenu pusrutulis. Daznai kairiarankiskumas yra paveldimas.

border=0>


Tai tik įrodo, kad dešiniarankių yra dauguma. Mažuma turi taikytis prie daugumos, o ne atvirkščiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.09.26 16:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JuodaiBaltas
JuodaiBaltas
Pažengęs
242 rašė:

Tai tik įrodo, kad dešiniarankių yra dauguma. Mažuma turi taikytis prie daugumos, o ne atvirkščiai.


Man labai įdomu ką tu pasakytum apie kitokias mažumas.. Jiems taikytis arba išnykti? Būkime visi vienodi?
Ir apskritai, tikriausiai norėtum, kad pasaulyje gyventum tik tu ir šeši milijardai tavo siauro mąstymo klonų? Atsipeikėk..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 8 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai