Santrauka: Ar pasimyletumet su seksova sese ?
Tema sukurta: 2013.06.05 00:37
1 2 3 Toliau Paskutinis
2013.06.05 00:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zjbs6
zjbs6
Naujokas
Ka manot apie brolio ir sesers seksa be oralino ir be analino ir tik su prazevatyvais ar tai gerai ar tai blogai noriu isgirsti jusu nuomone aisku tuoktis ir daryt vaikus as pries bet kartais su sese pasimylet nieko blogo as bent nematau jei dar seksuali ir manau tikrai daug kas noretu jei butu seksuali su sese pasimylet ir manau vistiek daug kas pabando tik aisku juk neeis per gatve ir nereks kad as su sese pisausi ar eis i intika kurti temu bent maniau yra tokiu zmoniu o ka manot jus? daryt vaikus yra kvaila bet pasimylet kodel gi ne nes
jei sese tikrai seksuali zauriai ne tas zodis tai kodel nepasidulkinus tik zinoma su prazevatyvais ir viskas pasimyli su sese ir fsio smagu juk zinai kaip atrodo plius nekaltybe parado nuo taves :D zjbs ane cherba ?
o jei daryt vaikus ir tuoktis tada jo geda bet pasimylet kodel ne bet tuoktis ir gyvent visa gyvenima toliau tai ne aciu bet pasimylet kodel gi ne jei sese grazi ir manau kad daug kas sutiktu pramogauti su sese kai tevu nera :D ar ne ? man atrodo pasimyli nes nori pabandyt koks tai jausmas yra ir suzinot viska juk db visi nori pradeti suaugusiu gyvenima anksciau laiko o kai daro vaikus tai nesuprantu kam tai vaikai su kita boba gali vaikus daryt
o dar kai uzsinori daryt o mergos nera o kol susirandi kol draugauji metus laiko tai manau niekas nelieka tik su sese daryt :D jei stora tai abejoju tada ar kas darytu bet jei seksova kaip is kokio playboy maniau niekas neatsasisakytu takrim va
http://www.youtube.com/watch?v=c91jsp7kl88
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 00:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
wtf blet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 00:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
zjbs6 rašė:

Ka manot apie brolio ir sesers seksa be oralino ir be analino ir tik su prazevatyvais ar tai gerai ar tai blogai noriu isgirsti jusu nuomone aisku tuoktis ir daryt vaikus as pries bet kartais su sese pasimylet nieko blogo as bent nematau jei dar seksuali ir manau tikrai daug kas noretu jei butu seksuali su sese pasimylet ir manau vistiek daug kas pabando tik aisku juk neeis per gatve ir nereks kad as su sese pisausi ar eis i intika kurti temu bent maniau yra tokiu zmoniu o ka manot jus? daryt vaikus yra kvaila bet pasimylet kodel gi ne nes

jei sese tikrai seksuali zauriai ne tas zodis tai kodel nepasidulkinus tik zinoma su prazevatyvais ir viskas pasimyli su sese ir fsio smagu juk zinai kaip atrodo plius nekaltybe parado nuo taves :D zjbs ane cherba ?

o jei daryt vaikus ir tuoktis tada jo geda bet pasimylet kodel ne bet tuoktis ir gyvent visa gyvenima toliau tai ne aciu bet pasimylet kodel gi ne jei sese grazi ir manau kad daug kas sutiktu pramogauti su sese kai tevu nera :D ar ne ? man atrodo pasimyli nes nori pabandyt koks tai jausmas yra ir suzinot viska juk db visi nori pradeti suaugusiu gyvenima anksciau laiko o kai daro vaikus tai nesuprantu kam tai vaikai su kita boba gali vaikus daryt

o dar kai uzsinori daryt o mergos nera o kol susirandi kol draugauji metus laiko tai manau niekas nelieka tik su sese daryt :D jei stora tai abejoju tada ar kas darytu bet jei seksova kaip is kokio playboy maniau niekas neatsasisakytu takrim va

http://www.youtube.com/watch?v=c91jsp7kl88

Skaitant susidarė įspūdis, kad tai rašant baisiai šnopavai...

Kaip supratau, tu jau tai padarei. Ir kaip? Patiko? Ji neprieštaravo?
Ar čia tik dar bandai rasti padrąsinimą, kad atsieit "viskas ok, varyk!"?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 00:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


wachugot
wachugot
Meistras
Azr rašė:

zjbs6 rašė:

Ka manot apie brolio ir sesers seksa be oralino ir be analino ir tik su prazevatyvais ar tai gerai ar tai blogai noriu isgirsti jusu nuomone aisku tuoktis ir daryt vaikus as pries bet kartais su sese pasimylet nieko blogo as bent nematau jei dar seksuali ir manau tikrai daug kas noretu jei butu seksuali su sese pasimylet ir manau vistiek daug kas pabando tik aisku juk neeis per gatve ir nereks kad as su sese pisausi ar eis i intika kurti temu bent maniau yra tokiu zmoniu o ka manot jus? daryt vaikus yra kvaila bet pasimylet kodel gi ne nes

jei sese tikrai seksuali zauriai ne tas zodis tai kodel nepasidulkinus tik zinoma su prazevatyvais ir viskas pasimyli su sese ir fsio smagu juk zinai kaip atrodo plius nekaltybe parado nuo taves :D zjbs ane cherba ?

o jei daryt vaikus ir tuoktis tada jo geda bet pasimylet kodel ne bet tuoktis ir gyvent visa gyvenima toliau tai ne aciu bet pasimylet kodel gi ne jei sese grazi ir manau kad daug kas sutiktu pramogauti su sese kai tevu nera :D ar ne ? man atrodo pasimyli nes nori pabandyt koks tai jausmas yra ir suzinot viska juk db visi nori pradeti suaugusiu gyvenima anksciau laiko o kai daro vaikus tai nesuprantu kam tai vaikai su kita boba gali vaikus daryt

o dar kai uzsinori daryt o mergos nera o kol susirandi kol draugauji metus laiko tai manau niekas nelieka tik su sese daryt :D jei stora tai abejoju tada ar kas darytu bet jei seksova kaip is kokio playboy maniau niekas neatsasisakytu takrim va
http://www.youtube.com/watch?v=c91jsp7kl88


Skaitant susidarė įspūdis, kad tai rašant baisiai šnopavai...

Kaip supratau, tu jau tai padarei. Ir kaip? Patiko? Ji neprieštaravo?
Ar čia tik dar bandai rasti padrąsinimą, kad atsieit "viskas ok, varyk!"?


Ir aš perskaičiau visa tai. Gyvenimas tikrai juokingas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 01:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


AurelijusU
AurelijusU
Patyręs
man apie tokius dalykus net pagalvot baisu, ir visai nesuprantu kaip zmogus dar gal apie tai kalbet
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 01:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
Perskaičiau ir kažkoks gaidys čia pas tave, sakiniai tai po 5 kartus tokie pasikartoja tik raidės vietom sukeistos ir šiaip neįdomu buvo skaityt, tu gal pirmiau patvarkyk savo sesę ir tada mum čia trumpą reziume numesk. Ačiū.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 02:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Piktaskeksas rašė:

Perskaičiau ir kažkoks gaidys čia pas tave, sakiniai tai po 5 kartus tokie pasikartoja tik raidės vietom sukeistos ir šiaip neįdomu buvo skaityt, tu gal pirmiau patvarkyk savo sesę ir tada mum čia trumpą reziume numesk. Ačiū.


Skaitau ir juokiuosi. Super teksta parase. : )))
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 02:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zjbs6
zjbs6
Naujokas
tik db pastebejau ka ta pati parasau D ar px esme supratot kurau tema nes idomu ka manot apie tokius ? iskrypelius ar kaip ten jus sakot juk nepydaras o siaip tai man 18 sesei 22 gyvena viena ji zauriai sexova eina nx jauciu mano vietoj niekas neatsasisakytu blet noreciau bet pasku pagalvos kad nesveikas pasiziurekit i youtube nevisai bet panasi galiu foto ikelt tokia sexova kas tik nenoretu ispisti tik plius dar ji ir nekalta turejo vaikina bet susipyko, gal kokiu patarimu duosit kaip kas man tai px kad sesuo jei sexova tai pasipist galima jei stora sese tai aisku ne bet kaip db tai mirstu aisku kas neturi seses arba turi bet stora ar negrazi tai aisku as ir pats atsisakyciau nu bet db zmones fantastika tik kaip man ikalbint kad sutiktu tai padaryt???? patarimu bus gal as bent cia nieko blogo nematau esu kazkur angliskam forume skaites kad brolis su broliu va tai cia nepriimtina bet sakyciau kas kieno reikalas ka daro tai vat

tikuosi nepasikartojo tai patys zodziai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 02:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ritsuka
Ritsuka
Meistras
Nu ok, sita istorija isgalvota. Tu gal is vis koks hormonu veikiamas trylikametis paauglys. Nu bet kaip galima net fantazuot, net pagalvot apie toki dalyka??? Pas psichiatra tave... Ir cia geriausiu atveju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 02:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Excelsior
Excelsior
Meistras
Zmogus su tavo gabumais, greiciausiai, parase/parasys nuostabu lietuviu valstybinio egzamino rasini.

</sarcasm>

Galvoju dabar, koki gyvenima reikia gyventi, kad tapti tokiu... Turbut tevai pijokai uzaugino.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 02:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Azr
Azr
Patyręs
zjbs6 rašė:
tik db pastebejau ka ta pati parasau D ar px esme supratot kurau tema nes idomu ka manot apie tokius ? iskrypelius ar kaip ten jus sakot juk nepydaras o siaip tai man 18 sesei 22 gyvena viena ji zauriai sexova eina nx jauciu mano vietoj niekas neatsasisakytu blet noreciau bet pasku pagalvos kad nesveikas pasiziurekit i youtube nevisai bet panasi galiu foto ikelt tokia sexova kas tik nenoretu ispisti tik plius dar ji ir nekalta turejo vaikina bet susipyko, gal kokiu patarimu duosit kaip kas man tai px kad sesuo jei sexova tai pasipist galima jei stora sese tai aisku ne bet kaip db tai mirstu aisku kas neturi seses arba turi bet stora ar negrazi tai aisku as ir pats atsisakyciau nu bet db zmones fantastika tik kaip man ikalbint kad sutiktu tai padaryt???? patarimu bus gal as bent cia nieko blogo nematau esu kazkur angliskam forume skaites kad brolis su broliu va tai cia nepriimtina bet sakyciau kas kieno reikalas ka daro tai vat



tikuosi nepasikartojo tai patys zodziai



O šiaip tai joa, mestelk fotkę. Nes iš youtubės nelabai aišku, kokybė prasta.


Ir dar, tarkim tavo motina yra nestora ir "sexova", su ja irgi norėtum permiegot?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 04:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zjbs6
zjbs6
Naujokas
su mama ne ne tai kad negrazi bet geda su sese man negeda net norisi bet nezinau kaip tai padaryt jei jai pasakysiu teisia i akys galvos kad daunas visiskas gal as tikrai daunas bet taip noriu su ja pasimylet vistiek sesei juk jauna keliu metu skirtumo o mama tai vos ne kaip mociute jei MILF mom tai gal xD pagalvojus man bloga daros nezinau kaip kaip jums bet mane veza istrynau sonus ten fotkino tevas mus sone buvau as tai nenorejau kad suzinotu kaip as real atrodo
dauguma sakys kad net nemano arba stora tik su fotosopu tai padariau is kart sakiau ne nu bet cia kiekvieno reikalas tiketi ar netiketi bet va foto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 07:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
Dar vienas trolis atsirado .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 07:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


audrey
audrey
Pažengęs
Gaila man tavo sesės... Durną brolį turi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 09:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rennais
Rennais
Moderatorius
zjbs6 rašė:

Ka manot apie brolio ir sesers seksa be oralino ir be analino ir tik su prazevatyvais ar tai gerai ar tai blogai noriu isgirsti jusu nuomone.. <>


O tai kas čia blogo sesutę per rudąją pratraukt ar duot paragaut? Nesirūpink, make love, not war.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 09:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


efka16
efka16
Naujokas
ką dar sugalvosit?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 09:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mezmerize
mezmerize
Didmeistris
efka16 rašė:

ką dar sugalvosit?


Na dar sugalvos kad grupini nori padaryti su visa seima .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 09:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
pasimylėčiau, bet tik su labai gražia ir seksova
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 10:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O kodėl graži ir seksova sesė norėtų dulkintis su tokiu durneliu kaip tu? Sorry, bet tik toks įspūdis susidaro iš tavo rašliavos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.06.05 10:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mažūttė
Mažūttė
Naujokas
Neduok dieve man tokio brolio. Brr,net baisu pagalvot.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai