Tema sukurta: 2009.06.12 19:25
2009.06.12 19:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liepsnelė
Liepsnelė
Pradedantysis
Aš tai tikrai mėgstu paklausyti. Labai patinka gitaros, ir tekstai. Labai patinka Saulius MYKOLAITIS, tik gaila, kad jo jau nebėra. Taip pat, ir Kernagio kai kurios dainos. Anksčiau paklausydavau Smorigino, bet dabar tai nebepatinka... xD Na nebent gal kelios dainos tik. Dar labai patinka Andrius Kaniava, bei Gediminas Storpirštis. Na, o kaip gi jums?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.12 19:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tak
tak
Meistras
Šiaip bardų muzika nėra mano mėgstamiausia. Bet mielai paklausau Sauliaus Mykolaičio ir Domanto Ražausko muzikos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.12 21:43 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Realistė
Realistė
Pažengęs
Aš tik Kernagio sugebu kartais pasiklausyti Kai įsigilini į dainos žodžius,tai pasaka tiesiog
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.12 23:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlueSunday
BlueSunday
Pažengęs
kadangi pati kuriu, tai dievinu šią muziką. dabar Lietuvoje antroji dainuojamosios poezijos banga, tai nemažai žmonių klauso, domisi, kuria. smagu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.13 18:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rrragana
Rrragana
Pradedantysis
Daugelis šiais laikais, kas turi muzikos instrumentą ir kartais rašo, laiko save jaunąja dė pė karta.

Esu girdėjus šiek tiek po truputį visko. Paliko įspūdį nebent kai kurių aktorių atliktos dainos - labai išjaustas tekstas, net nebekreipi dėmesio į skurdžią muzikinę pusę, neįsimenančią melodiją.

Iš jaunųjų dainininkų kartos neįstrigo niekas.

Namie neklausau šiaip, nebent kokiuose koncertėliuose.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.13 12:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


ingoote2
ingoote2
Naujokas
rugpjucio 22d bus festivalis "baltos naktys" kazliskiu kaime. jis vykstai jau ketwirtus berods metus. ir kiekwienais metais waziuoju ir ziauriai patinka
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.07.20 02:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Liepsnelė
Liepsnelė
Pradedantysis
ingoote2 rašė:

rugpjucio 22d bus festivalis "baltos naktys" kazliskiu kaime. jis vykstai jau ketwirtus berods metus. ir kiekwienais metais waziuoju ir ziauriai patinka


Kas ten dalyvaus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai