Tema sukurta: 2011.04.07 17:34
1 2 3 Toliau Paskutinis
2011.04.07 17:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Labas,
nepalaikykit manęs už kažko nepadoraus, bet būdamas darbe ar slampinėdamas po ištuštėjusį Vilnių dažnai vertinu moterų uodegytes, kojytes, papukus ir dar ką nors. Tai va, man kilo nemalonus pojūtis, kad jos jaučia mano žvilgsnį. Išvadą padariau iš jų pasikeitusios laikysenos mano atžvilgiu. Tai kaip, ar turit šeštą jausmą, ar kokį radarą savyje? Kaip jaučiatės, kai jus nužvelgia nuo kojų iki galvos (ar atvirkščiai)?

Su pagarba,
A.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 17:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Dažniausiai jaučiame :) Nebent kažkur labai skubame, einame su kažkuo įsitraukę į pokalbį, tada rečiau. Pernelyg įkyrus spoksojimas (o jei dar su atitinkamais komentarais) fui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 17:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Rudaakė
Rudaakė
Pažengęs
Negaliu kalbėti už visas moteris, bet bent jau aš tikrai pajaučiu, kai vyras nužiūrinėja. Nemanau, kad tai nepadoru. Aš pati irgi mėgstu nužvelgti gražius vyrus. Manau tai natūralu ir pykti nėra ko. Man asmeniškai net malonu, kai nužiūri.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 17:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
jaučiu, kad tik matant pastebi.. Nu pamato žvilgsnį.. Ai bet nemaišo, nužiūrinėjam mes visi, tai čia jausk nejautęs..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 18:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


sashkaple
sashkaple
Pažengęs
Arlecchino tavo laime kad jos pajusdavo kaip nuziurinejai, bet nenurenginejai zvilgsniu, butu dar per ausi tau davusios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 18:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Diliara
Diliara
Patyręs
Rudaakė rašė:

Negaliu kalbėti už visas moteris, bet bent jau aš tikrai pajaučiu, kai vyras nužiūrinėja. Nemanau, kad tai nepadoru. Aš pati irgi mėgstu nužvelgti gražius vyrus. Manau tai natūralu ir pykti nėra ko. Man asmeniškai net malonu, kai nužiūri.


Kaip viena mano drauge sake, nesijaudink, jei ziuri, vadinas viskas gerai, va kai niekas nebeziuri, vadinas jau yra blogai, o kol ziuri, tol dziaukis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 18:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Visada jaučiu, net jei nusisukus būnu matyt pajuntu vyruko energiją, sutelktą į mane ) O šiaip būna, kad malonu, jog nužiūrinėja, o būna nelabai, kai koks nors juodčkis gašliu žvilgsniu dėbso..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


whocares
whocares
Meistras
nu ir tu jaustum jei kas isispoksotu. nes tas nuziurejimas vistiek uztrunka,snd viena maciau kavinej atsisedes prie duru visas ieinancias merginas nuo galvos iki koju nuziurinejo. nelabai normalus atrode. dziaugiuosi,kad nei vienas buves vaikinas bent jau su manim budamas i kitu papus ir uzpakalius neziurinedavo, kad ir kokia beveik nuoga praeidavo. tai butu dekui jiem uz pagarba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 18:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Aš irgi jaučiu, kad į mane žiūri, net kai nusisukus būnu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
Lumiere rašė:

Visada jaučiu, net jei nusisukus būnu matyt pajuntu vyruko energiją, sutelktą į mane ) O šiaip būna, kad malonu, jog nužiūrinėja, o būna nelabai, kai koks nors juodčkis gašliu žvilgsniu dėbso..



Akivaizdžiai nežinai kokie juodžiai yra ištikro, jų žvilgsnis ir ne tik malonesnis negu, kai kurių lietuvių-baltaodžių..
O atsakant į temą tai žinoma, kad bent jau aš tai tikrai jaučiu, kai mane nužiurinėja, ir kai sako visokius komentarus.Kartias jau net nebekreipiu dėmesio, kai Lietuvoje visi tik už nugaros kalbasi, bet niekas nieko nesako tiesiai į akis.O čia amerikoje, kur bebučiau ar tai gatvėje, parduotuvėje, kine ar klube ar kituose viešuose vietosi, tai visi prieina ir pasako, ką galvoja, pakomentuoja, paklausia, kas domina. Tai man labai patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 19:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Netobula
Netobula
Patyręs
Tikrai nesmagu , kai jauti , kad kazkas tave valgo akimis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 19:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Man tai Diliara komentaras patinka, reik džiaugtis, kad kažkieno dėmesį patrauki, reiškia patraukli esi, jei nužiūrinėja bent kažkiek.. Aišku ten jei ne koks senis iškrypėliškom mintim
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dinka
Dinka
Pradedantysis
Kai kartais nužvelgia, tai dar nieko, bet kai neatitraukdamas akių koks vyrukas spokso, tai jau jaučiuosi nesmagiai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Laurosė rašė:

Lumiere rašė:



Visada jaučiu, net jei nusisukus būnu matyt pajuntu vyruko energiją, sutelktą į mane ) O šiaip būna, kad malonu, jog nužiūrinėja, o būna nelabai, kai koks nors juodčkis gašliu žvilgsniu dėbso..






Akivaizdžiai nežinai kokie juodžiai yra ištikro, jų žvilgsnis ir ne tik malonesnis negu, kai kurių lietuvių-baltaodžių..

O atsakant į temą tai žinoma, kad bent jau aš tai tikrai jaučiu, kai mane nužiurinėja, ir kai sako visokius komentarus.Kartias jau net nebekreipiu dėmesio, kai Lietuvoje visi tik už nugaros kalbasi, bet niekas nieko nesako tiesiai į akis.O čia amerikoje, kur bebučiau ar tai gatvėje, parduotuvėje, kine ar klube ar kituose viešuose vietosi, tai visi prieina ir pasako, ką galvoja, pakomentuoja, paklausia, kas domina. Tai man labai patinka.


Na...nesutiksiu:) Tikrai grazios merginos sulaukia ir LT ir komplimentu ir netiketu dovaneliu (pvz., geliu puokstes:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
Na taip sulaukia komplimentų, bet tai buna dažniausiai kur nors klube arba vakarėlyje, o ne parduotuvėje, ar gatvėje. ir dažniausiai jeigu žmonės kalba , tai jie kalba tarpusavuje tau už nugaros, bet retai kada prieina ir tau asmeniškai tai pasako.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Laurosė rašė:

Na taip sulaukia komplimentų, bet tai buna dažniausiai kur nors klube arba vakarėlyje, o ne parduotuvėje, ar gatvėje. ir dažniausiai jeigu žmonės kalba , tai jie kalba tarpusavuje tau už nugaros, bet retai kada prieina ir tau asmeniškai tai pasako.


Ne...Ne visai taip...Na kaip pvz., mano sesuo...Ji nuolat sulaukia komplimentu gatveje - tiek is vyru, tiek netgi buna is moteru (pvz., prieina pasako kad ji puikiai atrodo, yra labai grazi, daznai klausia ar ji nera aktore, modelis ir pan.). Ne viena karta nepazistami vyrai gatveje jai buvo padovanoje geliu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
Vlad3 rašė:

Laurosė rašė:



Na taip sulaukia komplimentų, bet tai buna dažniausiai kur nors klube arba vakarėlyje, o ne parduotuvėje, ar gatvėje. ir dažniausiai jeigu žmonės kalba , tai jie kalba tarpusavuje tau už nugaros, bet retai kada prieina ir tau asmeniškai tai pasako.




Ne...Ne visai taip...Na kaip pvz., mano sesuo...Ji nuolat sulaukia komplimentu gatveje - tiek is vyru, tiek netgi buna is moteru (pvz., prieina pasako kad ji puikiai atrodo, yra labai grazi, daznai klausia ar ji nera aktore, modelis ir pan.). Ne viena karta nepazistami vyrai gatveje jai buvo padovanoje geliu


Na, bet tai reti atvejai Lietuvoje, reiškias tavo sesuo tikrai super graži, jeigu sugeba taip atkreipti kitų žmonių dėmėsį, tai labai sveikintina. O va man amerikoje tai labai dažnai buna, ir va butent iš merginų dažnai sulaukiu komplimentų ( ir tai kartais daug efektyviau išgirsti iš merginų, nei iš vaikinų, lol) , ir iš moterų, netgi koks senukas prieina manęs ko nors paklausti, pvz koks tavo ūgis, arba pasako, kokios tavo akys gražios. Tai čia man jau įprasta. Bet Lietuvoje,tai kažkaip nelabai to budavo, tik gridėdavau, kai man užnugaros šnypždasi, "pažiūrėk, kokia ji aukša", arba "pažiūrėk , kokie jos plaukai" etc.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 20:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vlad3
Vlad3
Didmeistris
Laurosė rašė:

Vlad3 rašė:



Laurosė rašė:







Na taip sulaukia komplimentų, bet tai buna dažniausiai kur nors klube arba vakarėlyje, o ne parduotuvėje, ar gatvėje. ir dažniausiai jeigu žmonės kalba , tai jie kalba tarpusavuje tau už nugaros, bet retai kada prieina ir tau asmeniškai tai pasako.








Ne...Ne visai taip...Na kaip pvz., mano sesuo...Ji nuolat sulaukia komplimentu gatveje - tiek is vyru, tiek netgi buna is moteru (pvz., prieina pasako kad ji puikiai atrodo, yra labai grazi, daznai klausia ar ji nera aktore, modelis ir pan.). Ne viena karta nepazistami vyrai gatveje jai buvo padovanoje geliu




Na, bet tai reti atvejai Lietuvoje, reiškias tavo sesuo tikrai super graži, jeigu sugeba taip atkreipti kitų žmonių dėmėsį, tai labai sveikintina. O va man amerikoje tai labai dažnai buna, ir va butent iš merginų dažnai sulaukiu komplimentų ( ir tai kartais daug efektyviau išgirsti iš merginų, nei iš vaikinų, lol) , ir iš moterų, netgi koks senukas prieina manęs ko nors paklausti, pvz koks tavo ūgis, arba pasako, kokios tavo akys gražios. Tai čia man jau įprasta. Bet Lietuvoje,tai kažkaip nelabai to budavo, tik gridėdavau, kai man užnugaros šnypždasi, "pažiūrėk, kokia ji aukša", arba "pažiūrėk , kokie jos plaukai" etc.

Siaip...pagalvojau...gal pritarciau minciai kad pas mus zmones pikti nedraugiski pavydus...pats esu mates kaip pvz klube kavineje grazi mergina pasirodo tai kitos moterys pradeda snypsti kaip gyvates - jos plaukai priauginti jos papai silikoniniai:) juokas ima is tokiu komentuotoju:)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


marijuana
marijuana
Didmeistris
Arlecchino rašė:

Labas,

nepalaikykit manęs už kažko nepadoraus, bet būdamas darbe ar slampinėdamas po ištuštėjusį Vilnių dažnai vertinu moterų uodegytes, kojytes, papukus ir dar ką nors. Tai va, man kilo nemalonus pojūtis, kad jos jaučia mano žvilgsnį. Išvadą padariau iš jų pasikeitusios laikysenos mano atžvilgiu. Tai kaip, ar turit šeštą jausmą, ar kokį radarą savyje? Kaip jaučiatės, kai jus nužvelgia nuo kojų iki galvos (ar atvirkščiai)?



Su pagarba,

A.


jei per daug įkyriai žiūri, tai, be abejo, pastebės. nebent, nori, kad pastebėtu, kad nužvelginėji. tai ir pastebi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.07 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Laurosė
Laurosė
Pažengęs
Na jo, čia tai tikra tiesa, kad lietuviai labai pavydus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai