Santrauka: Apie asmens efektyvumo seminarus ir kitus dalykus (Lietuvos tradicijos)
Tema sukurta: 2011.04.14 19:13
2011.04.14 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Labas,
aš žinoma byški nesuprantu, kodėl forume nėra kategorijos skirtos darbui (arba kodėl man niekas jos neparodė), ir aš tikrai suprantu, jog yra tema apie asmens efektyvumo seminarus. Bet mano klausimas tik netiesiogiai susijęs su ta tema, tad nenervuokit.

Teko lankytis viename asmenybės tobulėjimo seminare ir man kilo keistas įspūdis, kad dauguma ten dalyvavusių žmonių - tik šiaip, "masofkė", surinkta naujiems klientams sudaryti įspūdį, jog seminaras populiarus. Plius, aš pajutau, kad manimi buvo pasidomėta (ta prasme, registruodamasis rašiau savo išgalvotą vardą ir pavardę (pagal pasą), o ne su mamos pienu įaugusį "Arlecchino Vilnensis", so...) - lektorius kalbėjo taip, tarsi būtų mane paguglinęs ir žinotų mano tikrą išsilavinimą... Padariau išvadą, kad dalis žmonių seminare - tiesiog chebrytė, kurie gauna nuolaidas ar net nemokamai įleidžiami. Tuo tarpu naujų, tikrų lankytojų - gal kokie 10-15.

Čia nėra jokios tragedijos, seminaras buvo kaip ir neblogas. Bet įdomu, ar mano spėjimas pasitvirtins. Jeigu ką žinote šiuo klausimu, tai parašykit. Taip pat galit ir į privatą mestelt žinutę, jei domitės panašiais seminarais. Arba tiesiog esi daili braškė ir nori susipažint.

Thanks.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.14 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Deiva
Deiva
Naujokas
darbo metu reikia dirbti, o ne i seminarus tasytis ir kazkokias isvadas daryti :) i seminarus zmones susirenka tam tikram tikslui, o jei tau nepatinka - tai neik
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.14 21:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Žinau vieną seminarą (tiksliau seminarų ciklą) Vilniuje, kur labai daug tų pačių žmonių lankosi, bet jie lankosi ne tam, kad kažkokią masę sudarytų, bet jiems tai tikrai įdomu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.14 21:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bimbalai
Bimbalai
Pažengęs
Skruzd4ėdydi lobi sukrauna .Mokytis iš jos ,o ne i seminarus lakstyti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.14 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Įvairių kogero yra tų seminarų, vieni daug naujų pritraukia, kiti žmonės į panašaus pobūdžio eina pasikartotinai, nes kažkuo pirmąjį sudomino ir panašiai.. Arba pats vedantysis pasikviečia kokių pažįstamų, nebūtinai, kad sudaryti įspūdį, jog seminaras "populiarus", o tam, kad drąsos įgautų, pasitikėjimo.. Kažkaip vertė savo sumažėja, kai supranti, kad realiai tavo seminaru niekas nesidomi ir susirenka keletas žmonių, tai "savi", tarsi kažkaip nuramina.. Taip aš galvoju
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.14 22:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Arlecchino rašė:
Arba tiesiog esi daili braškė ir nori susipažint.


Šitas geras. :D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.15 18:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Dmxyler20 rašė:

Arba pats vedantysis pasikviečia kokių pažįstamų, nebūtinai, kad sudaryti įspūdį, jog seminaras "populiarus", o tam, kad drąsos įgautų, pasitikėjimo..


Jeigu pranešėjas taip save padrąsina, tai jam pačiam dar mokytis ir mokytis, imho. Bet šis klausimas man įdomus ir todėl, kad skaičiuoju svetimus pinigus :] Įdomu, kiek ten naujų žmonių ateina ir kiek iš paskaitos turima pelno.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.15 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Deiva rašė:

darbo metu reikia dirbti, o ne i seminarus tasytis ir kazkokias isvadas daryti i seminarus zmones susirenka tam tikram tikslui, o jei tau nepatinka - tai neik


Nesu šio varianto bandęs, bet jūs surizikuokite.


Bimbalai rašė:

Skruzd4ėdydi lobi sukrauna .Mokytis iš jos ,o ne i seminarus lakstyti


Jūs irgi nepasididžiuokite.

Sėkmės ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.15 18:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O ką man parekomenduotum?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2011.04.15 18:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Na, jeigu tu ne tik maloni, bet dar ir graži, tai rekomenduočiau seminarą "Tete-a-tete". Papasakočiau ir gal net parodyčiau visai įdomių dalykų ;]
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai