Tema sukurta: 2010.05.26 23:36
1 2 Toliau Paskutinis
2010.05.26 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


fredis1
fredis1
Pradedantysis
Gera vakara visiems :)

Draugas.lt pamatau kartais populiariu anketu, kur mamytes issijuosusios fotkinasi su savo vaikais. Tai galvoju, ar vaiko turejimas suteikia kazkiek patikimumo moteriai - tipo ji atsakingesne, istikimesne? Kalbu apie grazias moteris, nes jei negrazi, tai turek tu nors desimt vaiku, nieks neziures, ane? :) Ir tokie pareiskimai "nu tai kas tavo tevelis?!" arba "nenuvilk savo mamytes" turi savyje kazko seksi. Nu cia as siaip :D O gal vaikas suteikia moteriskumo - juk vis tiek moters priederme gimdyti palikuonis.

nu cia daugiau vyrams gal: ar grazios mamytes jums atrodo patrauklesnes uz tiesiog grazias moteris?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.26 23:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Hmm fetišizmas.

Šiaip moteris su vaiku turi savo pliusų jeigu ieškai jau rimtos moters rimtiems santykiams ir pats esi rimtas. Jos jau yra išaugusios iš lakstymo ir blaškymosi etapo, nori ramybės šilumos ir stabilumo. Tik pirminius ledus sunkiau pralaužti. Ir reikės patikti ne tik moteriai bet su jos atžalomis gerai sutarti.

Minusai - tikimybė kad teks bendrauti su jos buvusiuoju, vaikų tėvu, jei jis pvz. lankys vaikus.

Dėl seksualumo - tai nėra tipas linkęs į trumpalaikius nuotykius, jau kartą nudegė ir pasimokė. Dabar lengvai galvelės neapsuksi ir budrumo neužliūliuosi.

Ir tokie pareiskimai "nu tai kas tavo tevelis?!" arba "nenuvilk savo mamytes" turi savyje kazko seksi.

Hm man kažkaip pedofilija labiau dvelkia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.26 23:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pezla
pezla
Pažengęs
Su vaikuciais todel, kad jos jais dydziuojas ir nori pasirodyt. O gal rimtai del kazkokiu uzsleptu tikslu tokias foto deda. As tik del pasidydziavimo kad parodit kokie paugom ir kokie grazus esam ir mes visi visi grazus ir seksualus tik musu skoniai visu skirtingi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 00:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


pezla
pezla
Pažengęs
Ir kad moteris su vaikais tai dar nereiskia kad rimta. Gal ji tik vakar atgavo laisve nuo prakeikto vyro ir kai des i trasa net dumai paruks .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 00:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Na dauguma jau surimtėjusios būna, nes pirmoj vietoj vaikai o tik paskui antra pusė.

Aišku aš tą "rimtumą" suprantu ne tai kad jau visai nuoboda patapusi, o tai kad nebesiblaško ir žino ko nori
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 00:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tical
Tical
Pradedantysis
Seksualesnės.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 08:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vetra33
Vetra33
Meistras
Digitus rašė:

Na dauguma jau surimtėjusios būna, nes pirmoj vietoj vaikai o tik paskui antra pusė.

Aišku aš tą "rimtumą" suprantu ne tai kad jau visai nuoboda patapusi, o tai kad nebesiblaško ir žino ko nori


Taip lyg turetu buti, bet kaip bebutu gaila, tikrai yra, kuriom vaikai nusikeleia i antra, trecia, o gal ne ir pries paskutini plana. Vaiku turejimas ir rimtumas nebutinai eina greta. Su vaiku atsiradimu padideja atsakomybes jausmas, aisku jei jis isvis budingas tam konkreciam asmeniui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 08:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Digitus
Digitus
Moderatorius
Taip. Nereikia visko suprasti paraidžiui. Kelios išimtys nepaneigia bendros tendencijos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 08:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Philosopher
Philosopher
Didmeistris
fredis1 rašė:

Gera vakara visiems :)



Draugas.lt pamatau kartais populiariu anketu, kur mamytes issijuosusios fotkinasi su savo vaikais. Tai galvoju, ar vaiko turejimas suteikia kazkiek patikimumo moteriai - tipo ji atsakingesne, istikimesne? Kalbu apie grazias moteris, nes jei negrazi, tai turek tu nors desimt vaiku, nieks neziures, ane? :) Ir tokie pareiskimai "nu tai kas tavo tevelis?!" arba "nenuvilk savo mamytes" turi savyje kazko seksi. Nu cia as siaip :D O gal vaikas suteikia moteriskumo - juk vis tiek moters priederme gimdyti palikuonis.



nu cia daugiau vyrams gal: ar grazios mamytes jums atrodo patrauklesnes uz tiesiog grazias moteris?


Ne visos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 09:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Man atrodo, vyrai mamytes renkasi dėl kelių priežasčių, vienos negali būti, nuo vyro priklauso, kas jose juos traukia. Nežinau, ką tie vyrai laiko seksualumu, bet man asmeniškai mama neatrodo seksualesnė negu vaikų neturinti moteris, kadangi su seksualumu sieju tas savybes, kurios po gimdymo paprastai nesikeičia. Gal jiems imponuoja suapvalėjusios formos? Gal jie mano, kad turėdamos vaikų jos tampa rimtesnės, atsakingesnės, rūpestingesnės, joms rūpi ne linksmybės ir vakarėliai, o jaukus buvimas namuose, maisto gaminimas ir rūpinimasis šeima? O gal kaip tik dalis vyrų galvoja, kad vieniša mama bus mažiau išrankesnė, nes norės turėti vyrą sau ir tėvą vaikui, kurio dabar neturi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 09:54 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Aš manau, protingas vyras kuria santykius su moterimi ne dėl to, kad ji turi ar neturi vaikų. Tai gali būti vienas iš kriterijų, gali tiesiog kelti simpatiją moterys-mamos, bet niekada nebus vienintelis lemiamas veiksnys. Galiausiai, vaikų neturinti moteris jų gali turėti ateityje.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 09:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Godulys
Godulys
Didmeistris
ifp, o kaip del seksualumo? - klausimas apie tai buvo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 11:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Tical
Tical
Pradedantysis
mylimukė rašė:

Man atrodo, vyrai mamytes renkasi dėl kelių priežasčių, vienos negali būti, nuo vyro priklauso, kas jose juos traukia. Nežinau, ką tie vyrai laiko seksualumu, bet man asmeniškai mama neatrodo seksualesnė negu vaikų neturinti moteris, kadangi su seksualumu sieju tas savybes, kurios po gimdymo paprastai nesikeičia. Gal jiems imponuoja suapvalėjusios formos? Gal jie mano, kad turėdamos vaikų jos tampa rimtesnės, atsakingesnės, rūpestingesnės, joms rūpi ne linksmybės ir vakarėliai, o jaukus buvimas namuose, maisto gaminimas ir rūpinimasis šeima? O gal kaip tik dalis vyrų galvoja, kad vieniša mama bus mažiau išrankesnė, nes norės turėti vyrą sau ir tėvą vaikui, kurio dabar neturi?


O gal ir vyrai vaikus myli ir besirupinanti mama vaikučiu atrodo patrauklesnė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 12:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Maximumas
Maximumas
Naujokas
Man asmeniškai kai eina graži moteris, tai su vaiku ji atrodo kažkodėl seksualiau, net nežinau kodėl taip yra. ;D
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 12:42 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Na, turint galvoje, kad mamos daug laiko skiria vaikui, jos atitinkamai rečiau linksminasi, todėl teoriškai yra įkaitusios iki negaliu. Jeigu tai tiesa, jos lengviau pakabinamos, mažiau reiklios. Priedo, kaip buvo minėta, ieško tėvo savo vaikui.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 12:50 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Arlecchino
Arlecchino
Meistras
Bet, bože, būna ir tokių mamyčių, kad - supraskite teisingai - aš būčiau geresnė motina už jas. Tai vežimėlį su vaiku nuo eskalatoriaus paleidžia, tai visokiais šlykščiais gyvūnų vardais savo atžalą pravardžiuoja, o kartą gruodžio mėn. mačiau, kai "mama" stovėjo ir stebėjo, kaip vaikas raitosi ant žemės (apsirengęs, žinoma, bet gruodis buvo Vilniuje, tobiš žemė šalta). Neseksualu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 14:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


IFP
IFP
Didmeistris
Godulys rašė:

ifp, o kaip del seksualumo? - klausimas apie tai buvo


aš apie tai jau esu rašiusi šiame forume. Seksualumas ir gimdymas tiesioginio ryšio neturi. O jeigu kurios moters seksualumas pakinta - tai tikrai galioja ne visoms. Vienos po gimdymo gražėja, kitos - biaurėja, trečios nesikeičia. Taip kad apibendrinti neavyksta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 15:24 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mantuxass
Mantuxass
Naujokas
man mamyte su vaiku atrodo isties labai seksualu supranti kad ji subrendusi ir prinokusi kaip saldus vaisius kurio norisi paragauti
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pikčiurna
Pikčiurna
Patyręs
Padarykim testą. Paimkim mamytę be vaiko nuotraukoje ir mamytę su vaiku nuotraukoje ir staiga ta, kuri su vaiku nuotraukoje - atseit bus seksualesnė. O ta kuri turi vaiką, bet jo nuotraukoje nerodo - nebus seksualesnė? Jeigu taip, tada tai DIDELIS ir apvalus vaizdo efektas.

Nors man asmeniškai šeimyninio gyvenimo liekanos ar trupiniai nesuteikia seksualumo. Priešingai, laisva ir nesuvaržyta moteris mano akims atrodo daug seksualesnė, nes ji sau gali tą leisti. Leisti pamiegoti, leisti pasipuošti, leisti nusšypsoti ir leisti paflirtuoti. Kai yra mažų vaikų (ypač iki 3metų) gera motina sau negali to leist, nes skiria laiką vaikui. Todėl vaiko "sauskelnėmis kvepianti" mama man neatrodo seksualesnė už moterį neturinčią vaikų.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.05.27 15:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jewely
jewely
Naujokas
Na,as esu mamyte.Pati tikrai nesijauciu nei daugiau,nei maziau seksuali,bet demesio is kitu vyru tikrai sulaukiu daugiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai