Santrauka: Ar imanoma subalansuoti santykius su intensyviu darbu?
Tema sukurta: 2013.02.25 20:13
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2013.02.25 20:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Beella
Beella
Naujokas
Pradejau susitikineti su vaikinu prie keleta menesiu. Abu gyvename Londone, tad deja retai kada iseidavo suderinti laisva laika. Pastebejau, kad jam patinku labai, taciau jis mane ispejo, kad yra be galo uzimtas zmogus ir isvyko 3 savaitem i Filipinus darbo reikalais (tikrai ne kur kitur).
Grizes manes nesusisieke - as pati jam parasiau. O jis uzsimine, kad labai uzsiemes ir bus laisvas tik uz savaites, kai baigs ruosti projekta.
Zmogus tikrai labai protingas ir malonus, nepanasus i joki Playboju, tad pasitikiu, kad jis sunkiai dirba.....
Bet juk zmones turetu sugebeti subalansuoti darba su santykiais, ar tik man taip atrodo? Vakar dar parasiau zinute, palinkejau sekmes su projektu, o jis man net neatrase :/
Net nezinau, ar verta laukti??
Jis uzsimine, kad yra toks "useless" tik laikinai, kad nebebus toks uzsiemes kai uzbaigs ta projekta....
Vaikinai, ar jums taip buna, kad norite tiesiog pasinerti i viena sriti, nerasdami laiko net ir artimam zmogui?

Hmmmm.....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.25 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Sita svetaine yra paskutine vieta, kur tu turetum klaust patarimo
O ir seip, gi nemazi vaikai. Jeigu zmogus sakesi kad uzsiemes tai uzsiemes. Kai nudirbs ta savo "projekta" kad ir koks jis butu, tada ir galesit chilint. O jeigu ne, tai vadinas tave isdure. Ne blogiausia kas galejo nutikt
Nezinau kuom tau cia kas nors galetu padet.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.25 20:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


GundeGo
GundeGo
Naujokas
manau, kad zmogus bando graziai tavimi atsikratyti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.25 20:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Jei gerai supratau, tai nuo draugystės pradžios jūsų santykiai tokie : )))

Ir jei tave tenkina, tai lauk tu to savo darboholiko : )
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.25 20:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Na, laukti tai ne ženytis - gali palaukti. Bet jeigu po svarbaus projekto atsiras dar svarbesnis projektas, o tu vėl liksi laukti, tai galima daryti šiokias tokias išvadas.
Nors pagal save pagalvoju, tai iš tiesų kartais ne iš blogos valios ar nenoro to laiko nėra. Nors jeigu žmogus rūpi, tai ir stengiesi kažkaip to laiko atrasti, nors minimaliai. Bet jeigu trumpai susitikinėjot, tai visai realu, kad nespėjai jam tapti svarbi ir svarbesnė už darbą, kuris jam greičiausiai tikrai patinka.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.25 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Beella
Beella
Naujokas
velniukas666 rašė:

Sita svetaine yra paskutine vieta, kur tu turetum klaust patarimo

O ir seip, gi nemazi vaikai. Jeigu zmogus sakesi kad uzsiemes tai uzsiemes. Kai nudirbs ta savo "projekta" kad ir koks jis butu, tada ir galesit chilint. O jeigu ne, tai vadinas tave isdure. Ne blogiausia kas galejo nutikt

Nezinau kuom tau cia kas nors galetu padet.[/q


Jeigu ka, tai sitam forume ne as pirma ir ne paskutine, kuri klausia patarimo :)
Juk idomu, kaip situacija is salies atrodo.

Aciu uz tavo nuomone.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.25 20:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Beella
Beella
Naujokas
GundeGo rašė:

manau, kad zmogus bando graziai tavimi atsikratyti.


Hmmm as irgi taip galvojau. Tad buvau jo tiesiai sviesiai to uzklausus: "gal as tik trukdau". Tada jis paaiskino, kad jis tegali susikoncentruoti i ta projekta, kad net nevalgo normaliai, nebendrauja su niekuo, nes jo mintys tik apie tai. Del to man ir idomu, ar is salies tai atrodo normalu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.25 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Beella
Beella
Naujokas
mylimukė rašė:

Na, laukti tai ne ženytis - gali palaukti. Bet jeigu po svarbaus projekto atsiras dar svarbesnis projektas, o tu vėl liksi laukti, tai galima daryti šiokias tokias išvadas.

Nors pagal save pagalvoju, tai iš tiesų kartais ne iš blogos valios ar nenoro to laiko nėra. Nors jeigu žmogus rūpi, tai ir stengiesi kažkaip to laiko atrasti, nors minimaliai. Bet jeigu trumpai susitikinėjot, tai visai realu, kad nespėjai jam tapti svarbi ir svarbesnė už darbą, kuris jam greičiausiai tikrai patinka.


Aciu uz komentara!!
Manau, kad esi teisi - per mazai laiko praleidome, kad buciau pirmoje vietoje. Tiesiog toks kontrastas, nes pradzioje jis labai daug demesio rode ir vis norejo matytis, bet as negaledavau... O dabar...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.25 21:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
manau čia tikrai nieko baisaus nėra
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.25 21:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
jei tu reikalauji dėmesio, o jis darboholikas, tai sudėtingai bet būna gi merginų, kur nereik daug dėmesio ir jaučiasi mylimos, tai tada gal ir susiderint eina, kad mažai namie ar panašiai.. žiūrint kas esi ir ko sieki
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 00:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Silort
Silort
Pradedantysis
nelauk turbut prastas lovoj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 00:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
Silort rašė:nelauk turbut prastas lovoj


Iš kur žinai? Ar mėginai?

Hmmm as irgi taip galvojau. Tad buvau jo tiesiai sviesiai to uzklausus: "gal as tik trukdau". Tada jis paaiskino, kad jis tegali susikoncentruoti i ta projekta, kad net nevalgo normaliai, nebendrauja su niekuo, nes jo mintys tik apie tai. Del to man ir idomu, ar is salies tai atrodo normalu.


Tokių aš ir Lietuvoje žinau. Geri vaikinai, bet per daug užsiėmę, laisvadienių beveik neturi, nes nori prasimušti ir merginoms laiko beveik nebelieka. Tiksliau lieka, bet joms netinkamu laiku ir normalaus pabendravimo kaip ir nesigauna.
Taigi, turėsi prisitaikyti arba pasitraukti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 00:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Valkirija
Valkirija
Didmeistris
Beella rašė:

mylimukė rašė:

Na, laukti tai ne ženytis - gali palaukti. Bet jeigu po svarbaus projekto atsiras dar svarbesnis projektas, o tu vėl liksi laukti, tai galima daryti šiokias tokias išvadas.

Nors pagal save pagalvoju, tai iš tiesų kartais ne iš blogos valios ar nenoro to laiko nėra. Nors jeigu žmogus rūpi, tai ir stengiesi kažkaip to laiko atrasti, nors minimaliai. Bet jeigu trumpai susitikinėjot, tai visai realu, kad nespėjai jam tapti svarbi ir svarbesnė už darbą, kuris jam greičiausiai tikrai patinka.


Aciu uz komentara!!

Manau, kad esi teisi - per mazai laiko praleidome, kad buciau pirmoje vietoje. Tiesiog toks kontrastas, nes pradzioje jis labai daug demesio rode ir vis norejo matytis, bet as negaledavau... O dabar...


Buvau ir aš panašioj situacijoj. Durniausia, kad tas vaikinas gerokai susuko galvą. Laukiau laukiau, taip nieko ir nesulaukiau. Dabar tik galiu pasakyt, kad kvaila buvau, jog kažko tikėjaus. Nors pradžia buvo laaabai graži ir tikrai atrodė daug žadanti. Na, reikia tikėtis, kad tau taip nebus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 01:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Beella
Beella
Naujokas
Man paciai prasides greit intensyvaus darbo dienos. Buvo gana nemazai laisvadieniu, tai gal ir del to demesio pritruko...
Na, laikas parodys. Nujauciu, kad jis atsiras kai as busiu darbymecio ikarstyje :-D
Valkirija, ar ilgai laukei? Ar po to pats neieskojo? Darboholikas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 01:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Beella
Beella
Naujokas
Blussa rašė:

Silort rašė:nelauk turbut prastas lovoj




Iš kur žinai? Ar mėginai?



Hmmm as irgi taip galvojau. Tad buvau jo tiesiai sviesiai to uzklausus: "gal as tik trukdau". Tada jis paaiskino, kad jis tegali susikoncentruoti i ta projekta, kad net nevalgo normaliai, nebendrauja su niekuo, nes jo mintys tik apie tai. Del to man ir idomu, ar is salies tai atrodo normalu.




Tokių aš ir Lietuvoje žinau. Geri vaikinai, bet per daug užsiėmę, laisvadienių beveik neturi, nes nori prasimušti ir merginoms laiko beveik nebelieka. Tiksliau lieka, bet joms netinkamu laiku ir normalaus pabendravimo kaip ir nesigauna.

Taigi, turėsi prisitaikyti arba pasitraukti.


Jooo. Tiesa.
Reikes pasverti pliusus ir minusus... Ech...
Gaila butu paleisti, nes protingas, geras vyras atrodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 03:37 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


niekasss
niekasss
Pažengęs
Silort rašė:

nelauk turbut prastas lovoj


kotai irgi neamzini :P
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 08:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Man atrodo, ir bent jau remiantis mano patirtimi, jeigu žmogus linkęs į darboholizmą, tai jam po vieno projekto prasidės kitas, o po kito - dar kitas. Tai tokiu atveju galima klausti, ar tiesiog tau pačiai priimtinas toks bendravimas, kurio reikia laukti "tarp projektų".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 09:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
Beella rašė:

Gaila butu paleisti, nes protingas, geras vyras atrodo.


ir viskas? ir tik dėl to atimsite kitai merginai galimybę sutikti savo gyvenimo meilę???????
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 09:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Silort
Silort
Pradedantysis
niekasss rašė:

Silort rašė:



nelauk turbut prastas lovoj




kotai irgi neamzini :P


tai reik naudotis kol gali gaut. dabar matys tik karta menesi ir tai turbut lepsis nes darbas svarbiau uz moteri
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2013.02.26 12:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Paskaicius judvieju komentarus, toks vaizdas kad gyvenime moters netureje
Moteris svarbiau uz darba mat turetu but
Ka dar tu papasakosi?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai