Tema sukurta: 2014.09.04 21:39
1 2 3 Toliau Paskutinis
2014.09.04 21:39 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dolic
dolic
Naujokas
sianakt sapnavau sielos keliones per kelius gyvenimus, kad siela pragyvenusi viena gyvenima keliauja vis i kita dimensija. sapnavau panasu i si pasauli, tik truputi primityvesnius laikus, juose buvo daug blogu zmoniu, del to buvo baisu eiti i gatve kad kas neapiplestu, todel visos gerybes atkeliaudavo tuneliais. visi aplink mane buvo protingi ir dirbo savo darba, mano tevai buvo kiti nei turiu, jie pro grindu anga is tunelio imdavo prekes, pilstydavo is tokio baro. as taip pat kartais pilstydavau, bet siaip man dirbti nereikejo, nes buvau nesveiko proto, kartais ipildavau prastesnio pieno, bet uz ta pacia kaina.
kitas mano gyvenimas buvo tobulesnis, as galejau jausti Dieva, bet jo nematydavau. kazkodel toje plotmeje daug kas sirgdavo veziu ir mirdavo, as taip pat sirgau. visi buvo susikoncentrave i dvasinius isgyvenimus, nors kunas mirdavo, ir as miriau kazkokiam traukinio vagone, o tada patekau i kita dimensija, kur neturejau materialaus kuno, man nieko neskaudejo, man nereikejo valgyti, nebuvo salta. Visi mes sklandeme lyg kazkokie virtualus objektai kazkokioj arenoj, sukomes ratu. ir buvo Dievas, jis buvo kaip ir matomas, tik mes neturejome akiu, tarsi matydavom visa savo esybe, ir jautem nenusakoma geri.
jauciau, kad kazkur kitur yra ir baisiai blogi isikunijimai, zmones isikunija i kazkokius mutavusius padarus, aplinkui vyrauja blogis ir chaosas. bet man neteko tokia bausme, nes as vis tobulejau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.04 22:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
dolic rašė:
sianakt sapnavau sielos keliones per kelius gyvenimus, kad siela pragyvenusi viena gyvenima keliauja vis i kita dimensija. sapnavau panasu i si pasauli, tik truputi primityvesnius laikus, juose buvo daug blogu zmoniu, del to buvo baisu eiti i gatve kad kas neapiplestu, todel visos gerybes atkeliaudavo tuneliais. visi aplink mane buvo protingi ir dirbo savo darba, mano tevai buvo kiti nei turiu, jie pro grindu anga is tunelio imdavo prekes, pilstydavo is tokio baro. as taip pat kartais pilstydavau, bet siaip man dirbti nereikejo, nes buvau nesveiko proto, kartais ipildavau prastesnio pieno, bet uz ta pacia kaina.
kitas mano gyvenimas buvo tobulesnis, as galejau jausti Dieva, bet jo nematydavau. kazkodel toje plotmeje daug kas sirgdavo veziu ir mirdavo, as taip pat sirgau. visi buvo susikoncentrave i dvasinius isgyvenimus, nors kunas mirdavo, ir as miriau kazkokiam traukinio vagone, o tada patekau i kita dimensija, kur neturejau materialaus kuno, man nieko neskaudejo, man nereikejo valgyti, nebuvo salta. Visi mes sklandeme lyg kazkokie virtualus objektai kazkokioj arenoj, sukomes ratu. ir buvo Dievas, jis buvo kaip ir matomas, tik mes neturejome akiu, tarsi matydavom visa savo esybe, ir jautem nenusakoma geri.
jauciau, kad kazkur kitur yra ir baisiai blogi isikunijimai, zmones isikunija i kazkokius mutavusius padarus, aplinkui vyrauja blogis ir chaosas. bet man neteko tokia bausme, nes as vis tobulejau.

Tavo vietoje vengčiau valgyti nakčiai arba jei valgyčiau, tai labai lengvą maistą. Dar gerai būtų kokios atpalaiduojančios, nuraminančios arbatos.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.04 22:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
O aš maniau, kad aš vienintelis sapnuoju visokias nesamones Perspjovei čia. Beto fun fact: mūsų smegenys nepajėgios taip gerai ir detaliai atsimint sapnus, sapnų fragmentus - taip, bet taip visiškai gerai atsimint su visom detalėm tai čia arba fenomenalus atvejis arba tirsiog skiedi
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.05 00:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Piktaskeksas rašė:
O aš maniau, kad aš vienintelis sapnuoju visokias nesamones Perspjovei čia. Beto fun fact: mūsų smegenys nepajėgios taip gerai ir detaliai atsimint sapnus, sapnų fragmentus - taip, bet taip visiškai gerai atsimint su visom detalėm tai čia arba fenomenalus atvejis arba tirsiog skiedi


viskas čia yra gerai. sugebėjimas atsimint priklauso nuo miego fazių - kokioj prabundi. žmogus per naktį sapnuoja po 4-5 sapnus. pirmas kelias minutes įmanoma atsiminti gana daug informacijos (iki 95 proc), vėliau labai greit blunka. todėl norint tyrinėt savo sapnus rekomenduojama jau prie lovos turėti popieriaus ir vos prabudus užsirašyt.
temos autorės sapnai gan įdomūs, tikrai vertėtų užfiksuoti.
man užeina periodai, kada sapnuoju kas naktį po 2-3 sapnus, bet tokių įdomių retai pavyksta.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.05 13:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Piktaskeksas
Piktaskeksas
Didmeistris
mylimukė rašė:

Piktaskeksas rašė:

O aš maniau, kad aš vienintelis sapnuoju visokias nesamones Perspjovei čia. Beto fun fact: mūsų smegenys nepajėgios taip gerai ir detaliai atsimint sapnus, sapnų fragmentus - taip, bet taip visiškai gerai atsimint su visom detalėm tai čia arba fenomenalus atvejis arba tirsiog skiedi




viskas čia yra gerai. sugebėjimas atsimint priklauso nuo miego fazių - kokioj prabundi. žmogus per naktį sapnuoja po 4-5 sapnus. pirmas kelias minutes įmanoma atsiminti gana daug informacijos (iki 95 proc), vėliau labai greit blunka. todėl norint tyrinėt savo sapnus rekomenduojama jau prie lovos turėti popieriaus ir vos prabudus užsirašyt.

temos autorės sapnai gan įdomūs, tikrai vertėtų užfiksuoti.

man užeina periodai, kada sapnuoju kas naktį po 2-3 sapnus, bet tokių įdomių retai pavyksta.


Taigi sakau, autorė yra fenomenas :D Įdomiau tai, koks yra temos tikslas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.05 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Red
Red
Moderatorius
Man irgi kilo toks klausimas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.05 23:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
nemanau, kad fenomenas.
o tikslas gal toks, surasti tokių ,kurie sapnuoja kažką panašaus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.05 23:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dolic
dolic
Naujokas
klausimas buvo, ar teko sapnuoti Dieva? o del sapno detalumo, sakyciau cia dar ne viska papasakojau, nes dideles dalies detaliu neatsiminiau. taip jau buna kai zmones sapnuoja sapnus ir juos kartografuoja, tai islavinimas, sakyciau yra. kazkuri laika uzsirasinedavau sapnus, o rasant is atminties pradeda iskilti net ir pamirsti epizodai.
beje, esu skaiciusi kitu zmoniu sapnu, kartais irgi pagalvoju, ir kaip taip galima susapnuoti.
ar kazka valgiau pries eidama miegoti, nepamenu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.06 18:38 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


morincraft
morincraft
Meistras
dolic rašė:

klausimas buvo, ar teko sapnuoti Dieva?


O iš lur žinoti, jog sapnuoji dievą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.06 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


princesedfna
princesedfna
Pažengęs
as daug ka sapnuojiu tik jau neprisimenu zinau kad sapnuot kazka juoda tai blogai karve irgi va sapnavau kad as stoviu savo kieme(as givenu kaime) ziuriu i virsu o ten juodas juodas debesis poto atsiranda uraganas tarnado ir i dangu keliasi masinu padangos irgi juodos . po kazkiek laiko neprisimenu jau pas mane mire mociute kuria as labai milejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.06 20:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


princesedfna
princesedfna
Pažengęs
as daug ka sapnuojiu tik jau neprisimenu zinau kad sapnuot kazka juoda tai blogai karve irgi va sapnavau kad as stoviu savo kieme(as givenu kaime) ziuriu i virsu o ten juodas juodas debesis poto atsiranda uraganas tarnado ir i dangu keliasi masinu padangos irgi juodos . po kazkiek laiko neprisimenu jau pas mane mire mociute kuria as labai milejau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.07 01:12 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DurniusKvadratu
DurniusKvadratu
Patyręs
aš dar ne tokių marazmų prisapnavęs esu, net galvojau po pagalve pasidėt užrašų knygutę, kad užsirasyčiau "genealius" sapnus, tipo knygą parasyčiau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.08 20:35 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dolic
dolic
Naujokas
nezinau, kazkaip sapne is kazkur zinai kad tai Dievas, ir viskas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.10 02:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Blussa
Blussa
Didmeistris
mylimukė rašė: rekomenduojama jau prie lovos turėti popieriaus ir vos prabudus užsirašyt. temos autorės sapnai gan įdomūs, tikrai vertėtų užfiksuoti..


Ot, kaip būtų gerai, jeigu eitų prie galvos prijungti kokį daiktą, panašų į videomagnetofoną ir su juo užrašinėti sapnus per visą naktį. Įtariu, būtų kur kas įdomiau žiūrėti įrašytus visokius siaubo trilerius su nuosavu dalyvavimu nei šiaip į kiną vaikščioti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.10 09:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
dolic rašė:
nezinau, kazkaip sapne is kazkur zinai kad tai Dievas, ir viskas.


lygiai taip pat "iš kažkur" žinai, kad tai tam tikri asmenys ar tam tikros vietos. tiesiog žinai iš vidaus, nors niekas tau nepasako.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.10 16:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


antares
antares
Didmeistris
tai jei sapnuoji Dievą, tai po mirties greičiausiai keliausi į rojų, nes pagrinde žmogus ten ir eina,kur sapnuoja pati mirtis yra būsena, kai žmogus miega ir nesapnuoja nieko. pavyzdžiui koma, žmogaus organizmas funkcionuoja, bet žmogus negrįžta. tai ir yra ta pati mirtis.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.13 21:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Snapas
Snapas
Pažengęs
Sapnai kartais būna iš šėtono.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.17 12:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dolic
dolic
Naujokas
o as tikiu kad sapnai ateina is pasamones.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.18 20:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Reutersas
Reutersas
Pradedantysis
Na ir kas? Šiandien daugelis iš jūsų nieko nesapnuos, nes neturite gabumų valdyti sapnus. Yra net vaikų vunderkindų, kurie sapnuoja kitus pasaulius ir turi paranormalių gabumų valdyti kitų sapnus, kaip ir bet kuris Vilniaus parkurščikas skraido virs Pašilaičių statybviečių. Ir viskas priklauso nuo tų vunderkindų (tokų kaip dolic pasirinkimų. Kiekvienam natūraliai turi kilti klausimas: „Kaip tai įmanoma?", „Ką reiškia gabumų parinkimas?". Gabumai valdomi su psichotronine lobotomija, kuri gali būti labai stipri, stipri, lengva arba visai nenaudojama. Kai lobotomija nenaudojama, turimas vunderkindo lygis, toliau su lengva lobotomija yra talentai, o visi kiti yra protingi, vidutiniški ir itin negabūs. Ir dauguma iš jūsų esate apgailėtinai negabūs. Reikia suprasti pagrindinę paslaptį, kad visi šie lygiai yra ne natūralūs, ne paveldėti, bet sukurti dirbtinai tam, kad būtų lengviau valdyti visuomenę. Ir mokslai kurių mokomasi netgi ne esminiai, nes jų turinys yra labai žemo lygio. Mokymasis 12 metų reikalingas ne tiek žinių įsisavinimui, bet psichologiniam dresavimui, kurio tikslas charakterį padaryti paklusnų, lengvai valdomą, prisitaikantį prie sistemos ir nustatytos disciplinos. O tai labai svarbi suaugusių pasaulio dalis, kuriame tenka dirbti vergiškomis sąlygomis, neturint jokių teisių arba nemokant už jas kovoti. O kaip ir minėjau, dauguma iš jūsų ir esate lobotomuoti nevykėliai siekiantys meilės, karjeros, mokslų, sekso ir t.t... Tarp kitko, psichotroninė lobotomija yra priekinės smegenų žievės valdymo implantai, kurie kaktos srityje kuria įvairius slopinimo gradientus, su kuriais apribojamas arba visai ištrinamas žmogaus protas. Su stipria lobotomija ir visai „be proto" žmonės vadinami „tuščiagalviais" ne perkeltine ar menkinančia prasme, bet tiesiogiai, nes nuslopinus visą protą žmogus galvoje jaučia tuštumą, t.y., nėra jokių minčių, jokių sapnų ir jokių vaizdinių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2014.09.22 14:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atma
Atma
Naujokas
Aš manau, mūsų dauguma ir turėtų būti vunderkindai. O dabar visokios sistemos, neharmoningumas, netikęs maistas ir pikti žmonės aplinkui dažniausiai nepadeda mums atrasti tų savybių. Bet, ieškoti verta. Manau, kad kiekvienas turime puikų talentą arba turime kryptį, kur mes galime jį išvystyti. Tie vaikučiai (indigo, vunderkindai ir pan), pagal mano tikėjimo sistemą, turėjo sėkmingas praeitas inkarnacijas. Kas darė darba anksčiau, o kas turi galimybę kilti dabar. Tad.. .sąmoningą sapnavimą GALIMA pasiekti, tik tereikia koreguoti gyvenimo būdą ir įgyti reikiamų žinių.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai