Tema sukurta: 2009.03.01 20:01
1 2 3 Toliau Paskutinis
2009.03.01 20:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Agnytė
Agnytė
Pradedantysis
Daliai Grybauskaitei pranešus apie dalyvavimą Prezidento rinkimuose, netrukus spaudoje sumirgėjo ir paneigimai, esą kandidatė nėra lesbietė. Man pasidarė įdomu, nejau žmonėms išties rūpi politikų seksualinė orientacija? Pavyzdžiui, ar jūsų sprendimą paremti vieną ar kitą kandidatą pakeistų atskleistas faktas apie to kandidato homoseksualumą?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 20:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


z
z
Pradedantysis
o jinai lesbiete? Seip tai nerupi.. tik man labai nepatinka kai perdaug afisuoja save homoseksualai ir jei turi savo nuomone, kuri nesutampa su ju tai apsaukia homofobais visus.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 20:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arvidas
arvidas
Didmeistris
Na jeigu valdzios zmogus ruosia ir patvirtina istatymus palankesnius seksualinems mazumoms- man tas nepatiktu, tikiuosi ne tik man!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Alexandra
Alexandra
Didmeistris
arvidas rašė:

Na jeigu valdzios zmogus ruosia ir patvirtina istatymus palankesnius seksualinems mazumoms- man tas nepatiktu, tikiuosi ne tik man!


Pritariu! Kaz kaip esu pries gejus. Nenoreciau vln matyt geju paradu. Arba dar "geriau", jei leistu jiems tuoktis ir ivaikint vaikucius.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ša
Ša
Pažengęs
Grybauskaitės atveju šita problema (galbūt) visiškai nedomina, bet nesu įsitikinusi, kad kito politiko ar politikės atveju manyčiau taip pat.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 20:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Manau, kad čia tiesiog lietuviškos purvasklaidos pezalai. Per rinkiminę kampaniją manau išgirsim visokiausių netikėtų istorijų apie visus kandidatus. Nežinau, kaip kiti, bet aš sprendžiu pagal nuveiktus darbus, o ne pagal kažkokias geltonųjų puslapių istorijas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 20:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Persephone
Persephone
Patyręs
svarbiausia, kad politikai nep----u musu smegenu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


daisy
daisy
Naujokas
Koks skirtumas kokia politiko/(-es) seksualine orientacija... Man netrukdo kol neliecia manes asmeniskai ir nesudaro kazkokiu sunkumu, apribojimu mano gyvenimui....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 20:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
arvidas rašė:

Na jeigu valdzios zmogus ruosia ir patvirtina istatymus palankesnius seksualinems mazumoms- man tas nepatiktu, tikiuosi ne tik man!


Užskaitau! +
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlueSunday
BlueSunday
Pažengęs
gal kas žinote, kodėl pradėjo sklisti tokie gandai apie jos orientaciją ir ar jie bent kiek pagrįsti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 21:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


arvidas
arvidas
Didmeistris
BlueSunday rašė:

gal kas žinote, kodėl pradėjo sklisti tokie gandai apie jos orientaciją ir ar jie bent kiek pagrįsti?


Nemanau, kad pagristi tie gandai. O is kur kilo? Cia gi musu LIETUVA
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 21:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


chAlva
chAlva
Pradedantysis
nemanau,kad homoseksualumas trukdytu priimti saliai svarbius sprendimus... gal jau laikas atsikratyti tu kvailu stereotipu ir i pasauli zvelgti pro platesnes duris? islipkime pagaliau is medziu!
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 21:11 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kriptonas
Kriptonas
Naujokas
...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 21:17 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


DreiFrei
DreiFrei
Meistras
Visiškai NE, tačiau, kaip jau kažkas rašė, tol, kol tas gyvenimo būdas yra neperšamas kitam ir niekaip nevaržomos jokios mano teisės, laisvės ir galimybės..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 21:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aaaaaaaaaaaaaab
aaaaaaaaaaaaaab
Pradedantysis
zurnalistai yra nevisprociai, idiotai ir mulkiai. jiems svarbu zmoniu seksualines orientacijos o ne ju nuveikti darbai ir dar jie isgalvoja nebutu nesamoniu. va taip vat
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 21:29 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Agnytė rašė:

Daliai Grybauskaitei pranešus apie dalyvavimą Prezidento rinkimuose, netrukus spaudoje sumirgėjo ir paneigimai, esą kandidatė nėra lesbietė. Man pasidarė įdomu, nejau žmonėms išties rūpi politikų seksualinė orientacija? Pavyzdžiui, ar jūsų sprendimą paremti vieną ar kitą kandidatą pakeistų atskleistas faktas apie to kandidato homoseksualumą?


Mano balsui tai nedarys jokios įtakos.. Čia tiesiog žiniasklaida iš nereikšmingų dalykų išspaust kaži ką.. Kad tik sukelt savo reitingus.. Jugi dabar viskas daroma dėl pinigų Nemanau kad ten žiniasklaidai rūpi ar ji vienokia ar kitokia..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 21:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mandragora
Mandragora
Pradedantysis
gandai yra pagristi. Taciau - koks skirtumas, kokia zmogaus orientacija?...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Cyprusa
Cyprusa
Naujokas
BlueSunday rašė:

gal kas žinote, kodėl pradėjo sklisti tokie gandai apie jos orientaciją ir ar jie bent kiek pagrįsti?
Jinai su Dalia (lygtais) kažkokia gyveno, po to toji Dalia ištekėjo ir vaikų susilaukė, tai kaip ir atmestas spėjimas liko, kad ji homoseksuali ir, kad su ta Dalia buvo pora...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
nuo kada gandai yra pagrįsti? čia sugedusio telefono principas
šiaip tai daug žmonių ją palaiko, o tai nėra gerai kai kuriems asmenims (kad ir į prezidento postą taikantiems) ir numetė gandą, kad lietuviai (būdami homofobais) nebalsuotų už ją.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.03.01 21:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Revan
Revan
Didmeistris
Agnytė rašė:

Daliai Grybauskaitei pranešus apie dalyvavimą Prezidento rinkimuose, netrukus spaudoje sumirgėjo ir paneigimai, esą kandidatė nėra lesbietė. Man pasidarė įdomu, nejau žmonėms išties rūpi politikų seksualinė orientacija? Pavyzdžiui, ar jūsų sprendimą paremti vieną ar kitą kandidatą pakeistų atskleistas faktas apie to kandidato homoseksualumą?


nerupi man
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai