Tema sukurta: 2009.04.22 10:01
2009.04.22 10:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


multikas
multikas
Naujokas
as manau kad taip ,o jai drystat priestarauti tai pateikit pavyzdziu? ir kas tada dar gali buti juju autoritetu?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 10:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandenis
Vandenis
Meistras
Tu ne apie gotų autoritetą šnekėk, o apie savo, nes jei nepakeisi savojo autoriteto, tikrai greit degraduosi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 10:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonplauke
raudonplauke
Patyręs
Vandenis rašė:

Tu ne apie gotų autoritetą šnekėk, o apie savo, nes jei nepakeisi savojo autoriteto, tikrai greit degraduosi.


Jo nuomone apie save - puikiausia! Ir jam nusispjaut i kitu nuomone...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 10:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


multikas
multikas
Naujokas
as ne apie save kalbu o renku medziaga... Prasyciau cia nesneket apie jum nezinomus dalykus o ko paklausiu prasau kad tai ir acakytumet...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 10:45 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


raudonplauke
raudonplauke
Patyręs
multikas rašė:

as ne apie save kalbu o renku medziaga... Prasyciau cia nesneket apie jum nezinomus dalykus o ko paklausiu prasau kad tai ir acakytumet...


Kodel TAI mums nezinomi dalykai? Kodel tik tu visazinis?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 10:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


StreetRacer
StreetRacer
Didmeistris
Tai jei renki medžiagą, reikėjo geriau apklausą padaryt internetinę. Nepaprasčiau būtų?...
Lemon Joy ir gotai? Nežinau, man tai kažkaip nelimpa
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 10:49 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


multikas
multikas
Naujokas
Bet Lemon joy apsirengimas su gotu man kazkiek panasus ... O apklausos padaryt tai as nemoku... ir as tikrai nevisazinis tiesiok klausiu jusu nuomones nes man ydomu...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 10:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vandenis
Vandenis
Meistras
Rašyti lietuviškai išmok.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 10:58 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


multikas
multikas
Naujokas
na taip cia neturiu didziuliu sugebejimu... Prasyciau nekritikuot... :S
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 11:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


BlueSunday
BlueSunday
Pažengęs
Šiaip tipo goto autoritetas gali būti ir lemon joy, ir koks ten Mamontovas. Apranga čia mažai ką reiškia - daugiau į muziką ir ideologiją pažiūrėk. Manau, viena artimiausių grupių TIKRIEMS gotams yra Mano Juodoji Sesuo (MJS).
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 11:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Nesiderina man jie, nors perdaug nei Lemon joy, nei gotais nesidomiu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 11:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Ishan
Ishan
Naujokas
Nu sorry, bet jei būčiau gotas, tai tikrai įsižeisčiau. Esmė tame, kad gotika ir pop yra visiškos priešingybės ir nesueina nei pro vieną galą. O jei imsi lygint aprangos stilius... tai tik dar labiau nusikvailėsi. Emo ir gotai gan panašiai rengiasi, bet jie taip pat neturi nieko bendra.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 13:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Tu gal durnas? Negalėjai visko į vieną temą rašyti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 14:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
cia kazkas sake ,kad lemon joy pop nu norit pasirodyt labai protingi zinodami muzikos stilius,bet deja i pop tai visai neuznesa...cia tau ishan,pasidomek,po to kalbek...pati ,jau seniai,esu lemon joy gerbeja ir ju muzika yra gotikinis rokas,net pats igoris yra kazkuriam interviu sakes,kad susidomejo gotikiniu roku pagal grupe the cure ir pats pradejo ji atlikt...pop ,ziauru jusu nusisnekejimai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 14:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Charibdė
Charibdė
Didmeistris
„Gotika man asocijuojasi su viskuo - ir su muzika, ir su apranga, ir su nuotaika. Apskritai gotika - tai sielos būsena. Gotas nebūtinai turi būti niūrus, o ir gotika man nėra vien juoda spalva, greičiau švelni depresija, melancholija, - svarsto I.Kofas. - Niekada negalėjau suprasti tų žmonių, kuriems visada viskas blogai, viskas krenta iš rankų, ir vien tik todėl jie save vadina gotais".

THE CURE, JOY DIVISION, SISTERS OF MERCY, DE/VISION, DEPECHE MODE - grupės, kurių paauglystėje LEMON JOY lyderis klausydamas iš nutrintų kasečių brendo kaip atlikėjas. „Man iš pradžių gotikinė muzika nepatiko. Pavyzdžiui, SISTERS OF MERCY - ilgai negalėjau suprasti, kas tai per bajeris, kodėl vokalistas dainuoja tokiu žemu balsu? Bet būtent tai ir sudomino. Juk daugelis atlikėjų sudomina būtent todėl, kad nesupranti, kodėl jie vienaip ar kitaip atlieka muziką, - prisimena susidomėjimą gotika I.Kofas. - Kai buvau trylikos-keturiolikos metų mane „vežė" rusiškas rokas - AKVARIUM, KINO. Būtent KINO man ir atvėrė duris į rimtesnę gotikinę muziką".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 14:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Foje
Foje
Pažengęs
pakalausk goto
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 15:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


NEromantika
NEromantika
Meistras
gali buti autoritetas ir lansbergis... tai kodel ne lemons joy??? jie nei geresni nei prastesni vienas uz kita... priklauso nuo poziurio...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.04.22 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Vaikas
Vaikas
Pradedantysis
Nemanau kad LEMON JOY gali būti autoritetas gotams ir sakykit jūs ką norit...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2010.06.28 17:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Brutis
Brutis
Pradedantysis
Charibdė rašė:

„Gotika man asocijuojasi su viskuo - ir su muzika, ir su apranga, ir su nuotaika. Apskritai gotika - tai sielos būsena. Gotas nebūtinai turi būti niūrus, o ir gotika man nėra vien juoda spalva, greičiau švelni depresija, melancholija, - svarsto I.Kofas. - Niekada negalėjau suprasti tų žmonių, kuriems visada viskas blogai, viskas krenta iš rankų, ir vien tik todėl jie save vadina gotais".



THE CURE, JOY DIVISION, SISTERS OF MERCY, DE/VISION, DEPECHE MODE - grupės, kurių paauglystėje LEMON JOY lyderis klausydamas iš nutrintų kasečių brendo kaip atlikėjas. „Man iš pradžių gotikinė muzika nepatiko. Pavyzdžiui, SISTERS OF MERCY - ilgai negalėjau suprasti, kas tai per bajeris, kodėl vokalistas dainuoja tokiu žemu balsu? Bet būtent tai ir sudomino. Juk daugelis atlikėjų sudomina būtent todėl, kad nesupranti, kodėl jie vienaip ar kitaip atlieka muziką, - prisimena susidomėjimą gotika I.Kofas. - Kai buvau trylikos-keturiolikos metų mane „vežė" rusiškas rokas - AKVARIUM, KINO. Būtent KINO man ir atvėrė duris į rimtesnę gotikinę muziką".


Man "Lemon Joy" Electro Post-Punk'as.. Ir supopsintas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai