Tema sukurta: 2012.09.29 19:13
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
2012.09.29 19:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


setone1
setone1
Naujokas
Sveiki visi.Patekau į labai keistą situaciją ir norėčiau paklausti jūsų nuomonės.bendrauju su vaikinu tris mėnesius. Iš pradžių susitikdavamo kartą į savaitę, dabar susitikimai pasidarė retesni ir susitinkame kartą į dvi savaites. Jis daug dirba, tai viena priežasčių dėl ko taip retai susitinkame, bet manau kad ne vienintelė. Kai susitinkame jis būna labai švelnus, puikiai leidžiame laiką, mums būna gera kartu. Tą laiką kol nesimatome, kasdien susirašome, pakankamai bendraujame, tačiau gyvai susitinkame tik kartą į dvi savaites ir nežinau ko iš tokių santykių laukti. Galvočiau kad jis su manimi dėl sekso, bet taip negali būti,nes jau per antrą pasimatymą aš jam parodžiau kad noriu mylėtis, tačiau jis pasakė kad nenori skubinti įvykių, ir mes vis dar nesimylim, nors jis žino kad aš sutikčiau. Kai būnam kartu, matau jog jis manęs tikrai geidžia ir jam gera, apskritai, jei būtų negera juk ir nesusitiktų. Negaliu jo suprasti. Vyras susitinka su moterimi kartą į dvi savaites, būna švelnus, malonus, aistringas, tačiau nenori sekso ir kartoja jog nereikia skubinti įvykių. Kas tokio vyro galvoje ir ko man iš šio bendravimo laukti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 19:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
tai jo ir pasiklausk, kas jo galvelėj
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 19:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


setone1
setone1
Naujokas
Na, kad jis jau taip nenori skubinti įvykių, tai nenoriu ir klausti, nes tai atrodys kaip skubinimas, o jis man patinka, ir išgąsdinti nenoriu. Realiai pirmą kartą per savo gyvenimą pajaučiau vyrui rimtus jausmus, tai kažkaip nesinori visko sugadinti liguistu smalsumu, bet toks nežinojimas irgi erzina.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 19:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
mesk tu jį, laužos kaip sausainis. va mano patarimas

man patinka patarinėt kaip gyvent
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 19:40 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
O į susitikimus jis kviečia ar ir tu pati kvieti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 19:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


setone1
setone1
Naujokas
Ir aš, ir jis pakviečia, manau tiek pat jis kiek aš. Iš pradžių kviesdavo tik jis, bet kai tie susitikimai pradėjo retėt, tada ir aš pradėjau kviest,nes man norisi dažniau, nei kartą į dvi savaites. Bet žmogaus versti rigi negali. Tik nesuprantu kokiais motyvais reikia susitikinėt su tokiom pertraukom.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


setone1
setone1
Naujokas
Aš jo bandžiau paklausti ar jis nebenori su manimi bendrauti ar kas, ar jam atsibodau ir jis atsakė kad tikrai ne, ir nori kad santykiai tęstųsi, tiesiog turi daug darbo. O gal jis tiesiog bijo man pasakyti? bet ar tuomet pats savo iniciatyva man rašytų, domėtųsi kaip sekasi ir pan.?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
o gal jis turi žmoną ir tris vaikus, gi visiems dėmesio reikia
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dartoli
Dartoli
Patyręs
Man atrodo, kad tikrai neskubink įvykių...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


setone1
setone1
Naujokas
Tikrai neturi nei žmonos, nei vaikų, nei draugės. Šitą žinau tiksliai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
ale nenormalus kazkokie zmones siais laikais. Viena cia skundzias, kad vaaa visi tik myletis tenori, as nerandu vaikino, wuaaaaaaaaaammmm...
O dabar va, atsirado, atvirksciai.
Koks skirtumas as nesuprantu, mylites, nesimylit? Svarbu laika abu leidziat karts nuo karto, ir va sis tas jau
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


velniukas666
velniukas666
Didmeistris
Jeigu jau taip sieki, kad i lova isitemptu, tai susikurk an draugas.lt anketa, ir duok aiskiai taip suprast.
Garantuoju, nespesi atrasinet.
Ne nu rimtai, tempies i lova, blogai. Nesitempi, ijungi poxujisto mode, irgi blin.. Blogaaaai
O gal zmogus rimtai, turi darbo, ir neturi laiko kas antra diena su ja ten po visokius kabakus klubus, ir shit lakstyt. Ir va gal viens is tu kur noretu kazko daugiau, negu tik kad lovoj gulet idomiau butu
Tai dabar va, vietoj to kad paliktu vaikina ramybej, reikia knist jam smegenus, isvartinet visokias bullshit teorijas ir kurt tema
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pončikas
Pončikas
Didmeistris
Garantuota gali būt tik už save, bet ne už menkai pažįstamą vyrioką..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


setone1
setone1
Naujokas
Aš nenoriu kad įsitemptų į lovą, tiesiog sakau kad tokie reti susitikimai dažniausiai būna dėl sekso ir kad čia tas variantas netinka. O šiaip, labai gražus toks elgesys. tik aš sunkiai suprantu viską jau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


hypnotize
hypnotize
Meistras
Kas jums dedas visur tik seksa ka be jo apseit negalit
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx24
Dmx24
Meistras
tai pasiūlyk dažniau susibėkt, bet galbūt trumpesniam laikui? pvz pusvalandukui kavos ir pan
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 20:48 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


naujokas
naujokas
Pažengęs
setone1 rašė:

Sveiki visi.Patekau į labai keistą situaciją ir norėčiau paklausti jūsų nuomonės.bendrauju su vaikinu tris mėnesius. Iš pradžių susitikdavamo kartą į savaitę, dabar susitikimai pasidarė retesni ir susitinkame kartą į dvi savaites. Jis daug dirba, tai viena priežasčių dėl ko taip retai susitinkame, bet manau kad ne vienintelė. Kai susitinkame jis būna labai švelnus, puikiai leidžiame laiką, mums būna gera kartu. Tą laiką kol nesimatome, kasdien susirašome, pakankamai bendraujame, tačiau gyvai susitinkame tik kartą į dvi savaites ir nežinau ko iš tokių santykių laukti. Galvočiau kad jis su manimi dėl sekso, bet taip negali būti,nes jau per antrą pasimatymą aš jam parodžiau kad noriu mylėtis, tačiau jis pasakė kad nenori skubinti įvykių, ir mes vis dar nesimylim, nors jis žino kad aš sutikčiau. Kai būnam kartu, matau jog jis manęs tikrai geidžia ir jam gera, apskritai, jei būtų negera juk ir nesusitiktų. Negaliu jo suprasti. Vyras susitinka su moterimi kartą į dvi savaites, būna švelnus, malonus, aistringas, tačiau nenori sekso ir kartoja jog nereikia skubinti įvykių. Kas tokio vyro galvoje ir ko man iš šio bendravimo laukti?

Grubiai šnekant manau,kad jam tiesiog nestovi.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 21:30 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Perliukasx
Perliukasx
Meistras
setone1 rašė:

Sveiki visi.Patekau į labai keistą situaciją ir norėčiau paklausti jūsų nuomonės.bendrauju su vaikinu tris mėnesius. Iš pradžių susitikdavamo kartą į savaitę, dabar susitikimai pasidarė retesni ir susitinkame kartą į dvi savaites. Jis daug dirba, tai viena priežasčių dėl ko taip retai susitinkame, bet manau kad ne vienintelė. Kai susitinkame jis būna labai švelnus, puikiai leidžiame laiką, mums būna gera kartu. Tą laiką kol nesimatome, kasdien susirašome, pakankamai bendraujame, tačiau gyvai susitinkame tik kartą į dvi savaites ir nežinau ko iš tokių santykių laukti. Galvočiau kad jis su manimi dėl sekso, bet taip negali būti,nes jau per antrą pasimatymą aš jam parodžiau kad noriu mylėtis, tačiau jis pasakė kad nenori skubinti įvykių, ir mes vis dar nesimylim, nors jis žino kad aš sutikčiau. Kai būnam kartu, matau jog jis manęs tikrai geidžia ir jam gera, apskritai, jei būtų negera juk ir nesusitiktų. Negaliu jo suprasti. Vyras susitinka su moterimi kartą į dvi savaites, būna švelnus, malonus, aistringas, tačiau nenori sekso ir kartoja jog nereikia skubinti įvykių. Kas tokio vyro galvoje ir ko man iš šio bendravimo laukti?


Geriausiai butu, jei pati paklaustum, kodel jis nenori skubinti santyku, nes priezasciu gali buti ivairiu....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 21:46 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Akamon
Akamon
Naujokas
Pagrindinis gerų santykių aspektas yra atvirumas.Galbūt jis kažko nenori sakyti, nes mano, kad tu tam dar nepasiruošus, gal turi kitokių problemų. Kiekvienas atvejis būna skirtingas ir be tarpusavio susikalbėjimo retai kada, kas nors gero išeina. Galbūt jis tikrina ar tu pakankamai konservatyvi rimtiem santykiams. Mano manymu nuoširdus pokalbis šitą problemą išspręstų labai greitai.Kiekvienas vyras vertina nuoširdumą ,tiesiog ne visada tai parodo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.09.29 21:55 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Uzkaria
vo ir baba.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai