Santrauka: ar gali tik draugais buti vyras su moterimi?
Tema sukurta: 2008.02.19 19:00
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2008.02.19 19:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aukstaite
aukstaite
Pažengęs
na ar tikite,kad gali buti,yik draugyste ir nieko daugiau tarp vyro ir moters?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 19:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tukas13
tukas13
Pažengęs
aisku gali. kodel ne. kartais manau tokia draugyste buna net stipresne ir patikimesne nei tarp moteru. nera pavydo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 19:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aukstaite
aukstaite
Pažengęs
ir vyras anksciau ar veliau neima ziureti i ta moteri kitaip?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 19:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
taip, be abejo vyras gali būti tik draugas, tačiau tas žingsnis iki meilės yra labai nedidelis. visgi draugas su tavimi praleidžia daug laiko, žino tavo pomėgius ir pan. man taip buvo nutikę, kad geriausias draugas ,su kuriuo buvome nuo vaikystės, mane įsimylėjo. tada mūsų keliai ir išsiskyrė ir aš labai gailiuosi,kad bendravimas nutrūko.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 20:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


dezdemona
dezdemona
Naujokas
jeigu tai nėra draugavimas šeimomis, tai dauguma tokių draugysčių tarp vyro ir moters labai dažnai perauga į daugiau nei vien draugystę. Tik nežinia kas tai būna - meilė ar prisirišimas?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 20:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Virtualu
Virtualu
Naujokas
Tikrai kad gali,nes taip dazniausiai ir buna.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 20:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pigmaleonas
Pigmaleonas
Pažengęs
Keista, bet dažnai vyras ir žmona šeimoje nėra draugai. Juos sieja visai kiti dalykai. Aišku, draugystė ir šeimoje įmanoma, ir joje ji yra, bet dažniausiai atvirkščai čia būna. Sieja bendri vaikai, turtas, kitokie išskaičiavimai, bet ne draugystė. Nors tokios šeimos, sukurtos iš išskaičiavimo, o ne iš meilės yra patikimiausios ir ilgalaikės. Jose mažai skyrybų, o susituokę iš meilės ilgai kartu neišgyvena, greitai skiriasi, nes meilė ima ir užgęsta. Neužgęsta tik tikra draugystė ir turtiniai interesai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 20:59 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aukstaite
aukstaite
Pažengęs
Originally posted by: Kerol

taip, be abejo vyras gali būti tik draugas, tačiau tas žingsnis iki meilės yra labai nedidelis. visgi draugas su tavimi praleidžia daug laiko, žino tavo pomėgius ir pan. man taip buvo nutikę, kad geriausias draugas ,su kuriuo buvome nuo vaikystės, mane įsimylėjo. tada mūsų keliai ir išsiskyrė ir aš labai gailiuosi,kad bendravimas nutrūko.


na va,butent as apie tai ir galvoju,kad anksciau ar veliau,tai perauga i, kazka daugiau ir draugystei galas.na bet idomu,o kaip reaguoja vyras suzinojes,kad jo zmona turi,ne drauge,bet drauga?ar jis tolerantiskai ir supratingai gali i tai ziureti?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 21:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
Originally posted by: aukstaite

Originally posted by: Kerol



taip, be abejo vyras gali būti tik draugas, tačiau tas žingsnis iki meilės yra labai nedidelis. visgi draugas su tavimi praleidžia daug laiko, žino tavo pomėgius ir pan. man taip buvo nutikę, kad geriausias draugas ,su kuriuo buvome nuo vaikystės, mane įsimylėjo. tada mūsų keliai ir išsiskyrė ir aš labai gailiuosi,kad bendravimas nutrūko.




na va,butent as apie tai ir galvoju,kad anksciau ar veliau,tai perauga i, kazka daugiau ir draugystei galas.na bet idomu,o kaip reaguoja vyras suzinojes,kad jo zmona turi,ne drauge,bet drauga?ar jis tolerantiskai ir supratingai gali i tai ziureti?





Jeigu jis būtent ir pasižymi tolerantiškumu, nelinkęs iškart kelti scenas, tai manau, kad gali. reikia pasikalbėti ir viską išsiaiškinti. tačiau manau vistiek jam kirbės tkia mintis "o jeigu.."
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 21:08 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


aukstaite
aukstaite
Pažengęs
na tai zinoma!kuris jau ten taip tolerantiskai ziures i tai,kad tu sedi su draugu gurksnoji vyna ir kalbi apie gyvenima.tikiu ,kad vyrai gali buti nuostabiais draugais,bet vistiek kazkuriam anksciau,ar veliau sukirba mintis -suvilioti..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mienuolis
Mienuolis
Pradedantysis
O ar tikime kad zemė sukasi Mes jug nejauciame to Visko gali buti Net nederlingoj zemej prasikala kartais daigas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 21:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kerol
Kerol
Meistras
Originally posted by: Mienuolis

O ar tikime kad zemė sukasi Mes jug nejauciame to Visko gali buti Net nederlingoj zemej prasikala kartais daigas




čia taip poetiškai gražiai pasakyta
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 21:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: aukstaite

na ar tikite,kad gali buti,yik draugyste ir nieko daugiau tarp vyro ir moters?


Teoriškai gali. Ir praktiškai. Bet ne dažnai. Tikrai ne dažnas vyrukas savo valia susipažinęs su kokią nors mergina, su ja norės bendrauti tik iš draugiškų paskatų. Mat mes vyrai jau tokie - laisva valia kalbiname merginas praktiškai tik tokias, kokios mums patinka kaip moterys, tad labai realu įsimylėti.

"Nelaisva valia" šiuo atveju čia būtų - kai tosios merginos yra mūsų kolegės, bendramokslės, bendradarbės, draugų seserys (ir tai dar, tosios sesutės visai nieko būna ) ar merginos. Kadangi čia jau nebesirenkame tik savo noru, tad realu, kad mergina gali nepatikti kaip moteris, bet būti gera draugė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 22:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Sheila
Sheila
Didmeistris
o aš tikiu, kad gali būti draugystė (tik draugystė) tarp vyro ir moters. tik labai gaila, kad taip nemąsto ne tik merginos, bet ir vaikinai. gal aš norėčiau susipažint, susitikt ir į kokį barą alaus nueit, prisikvailiot. o va iš karto, vos ne "su tavim nebendrausiu nes man į porą netinki".
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 22:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: aukstaite

na ar tikite,kad gali buti,yik draugyste ir nieko daugiau tarp vyro ir moters?


gali buti tik draugyste...gali buti draugyste su seksu...gali buti draugyste su meile ir su seksu....variantu gali buti visokiu....bet,jei abu laisvi,tikimybe ivykti seksui daug labiau padideja....nes draugaskas priesingos lyties,visgi yra zmogus,kuris mus traukia....taigi tikimybe nemaza....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 23:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Dauguma mano vyrų buvo draugai.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 23:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Na ir kas, kad kartais laisvi žmonės į patalus nuklysta. Tai draugystės fakto gali ir nekeisti. Šiaip iš patirties tai artimas bendravimas neapsieina be kažkokių intymių iniciatyvų. Bet gali būti be sekso ir net be polinkio jam, ypač, jei tie žmonės turi antras puses.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 23:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: Xanax

Na ir kas, kad kartais laisvi žmonės į patalus nuklysta. Tai draugystės fakto gali ir nekeisti. Šiaip iš patirties tai artimas bendravimas neapsieina be kažkokių intymių iniciatyvų. Bet gali būti be sekso ir net be polinkio jam, ypač, jei tie žmonės turi antras puses.


Ai tiesa, pamiršau atvejį su antromis pusėmis
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: Sheila

o aš tikiu, kad gali būti draugystė (tik draugystė) tarp vyro ir moters. tik labai gaila, kad taip nemąsto ne tik merginos, bet ir vaikinai. gal aš norėčiau susipažint, susitikt ir į kokį barą alaus nueit, prisikvailiot. o va iš karto, vos ne "su tavim nebendrausiu nes man į porą netinki".


Tiki ar žinai ? Aš savo postą parašiau žinojimo pagrindu. Bendrauju, domiuosi, ir girdžiu tokias nuomones ir pastebiu tokius faktus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.02.19 23:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
TempusVernum >>> O nepamiršai "susigulimų", kai nieko kito nėra?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai