Santrauka: viska mest
Tema sukurta: 2009.10.25 14:53
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2009.10.25 14:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą

milijonasudru
milijonasudru
Pradedantysis
Isivaizduokit, perkat kebaba ir prie jusu kas nors prieina ir pasako taip:

pasiemam paskola, sedam i kelta ir varom pietu amerika paplaukioti plaustais po dzingles su krokodilais.

na aisku situacija galetu butu siek tiek skirtinga, bet panasaus pobudzio.

Zinau, kad dauguma isivaizduoja bais nuotykiu megejai esa... nors is tikro nera nieko idomaus savo gyvenime mate, apart 2 dienu plaukimo baidarem kas yra tikrai leksta palyginus kaip zmones is tikro keliauja. Kada su 100lt iskeliauja afrika ir grizta po 5 metu, ilipa i kalnus kur vejui puciant reali temperatura buna -60.

Ar galetumet gave toki pasiulyma ta pacia minute isvaziuot ? Viska mest, darbus, seims rupescius. Toks dalykas "reikia savaites viskam sutvarkyt" negalioja. Paimt ir istranzuot i Afrika, dviraciu pervaziuot isilgai Azija, P.Amerikoj lipt i ugnikalnius, Aliaskoj vaiksciot miske kur pilna mesku ir t.t. ?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.10.25 14:57 Nauja žinutė

LaumeRaganele
LaumeRaganele
Pažengęs
Po vidurines baigimo, tai tikrai
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 15:05 Nauja žinutė

KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Neseniai buvau gavusi panašų pasiūlymą. Atsisakiau. Aš taip tikrai negaliu.
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 15:09 Nauja žinutė

maximka
maximka
Meistras
drasiai
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 15:12 Nauja žinutė

siomka
siomka
Naujokas
laisvai..
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 15:15 Nauja žinutė

Virgū
Virgū
Pažengęs
Šiuo metu, esu supykusi ant viso pasaulio. Neturiu ko mest. Neturiu nieko. Aišku, tik pati save.
Taigi su didžiausiu noru, išvykčiau.
Galbūt ten galėčiau laisvai viską apmąstyti, ir net pradėti naują gyvenimą.
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 15:16 Nauja žinutė

JuodaiBaltas
JuodaiBaltas
Pažengęs
Nesutikčiau. Tai ne man.. Nematau prasmės viską mest ir kažkur klajot. Nebent būčiau garantuotas, kad gyvensiu tris gyvenimus iš eilės. Kitu atveju nešvaistyčiau laiko.
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 15:48 Nauja žinutė

milijonasudru
milijonasudru
Pradedantysis
Gudruoliai visi kokie.
O, kas jei dabar pasiulau ? Pabuvojau visoj europoj, ne masina, ne autobusu, dviraciu numyniau. Minam i Norvegija ? Trys menesiai kelio. Nei neistikiu, kad bus norinciu.

Gerbtina, kad kiti mato savo ribas ir randa priezasti kam to nedaryt. O, daug kas per gerai galvoja, ka galetu.
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 15:54 Nauja žinutė

Taipsau
Taipsau
Pradedantysis
joa, kur tas kur siulo prasom koordinates
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 16:10 Nauja žinutė

Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
Gudruolis... Pasiimam paskolą... Jaja. O kas paskui tą paskolą atiduos?
O gal davai varom pėsti į Pietų Ameriką?
Ką tu toj Norvegijoj veiksi sausio pabaigoj? Gal tada nori į Suomiją? Ten tokiu laiku iki -40 nukrenta. Su slidėm žiemą reik varyt, o ne su dviračiu.
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 16:27 Nauja žinutė

milijonasudru
milijonasudru
Pradedantysis
JO, pritariu atsiskyreli, kur kas geriau augint 80lvl elfa prie kompo nei kur -40 su dviraciu vaziuot...
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 16:29 Nauja žinutė

tds
tds
Patyręs
nu ir nesamone
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 16:48 Nauja žinutė

Atsiskyrėlis
Atsiskyrėlis
Meistras
O pats ar esi viską metęs ir išvažiavęs, a? Kažkaip labai abejoju.
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 16:54 Nauja žinutė

Tara
Tara
Naujokas
O as visa gyvenima norejau ir vis dar noreciau ka nors panasaus padaryt ( ne su dviraciu i Norvegija tik ), bet drasos neuztenka. Taciau manau jei tam tikru momentu kas nors pasiulytu tai galeciau, bet bent minimalaus pasiruosimo ilgai kelionei vistiek reikia, kitaip tai butu tiosiog neprotinga.
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 16:56 Nauja žinutė

Daene
Daene
Didmeistris
Nea, aš spontaniška, bet ne visiška idiotė hahaha. Viską mest? Hmm, o jei ne jūs, o jus kažkas mestų ir išsineždintų į kitą pasaulio kraštą..? Labai malonu?
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 17:07 Nauja žinutė

Sheila
Sheila
Didmeistris
ne, nes turiu pareigų. ir esu atsakinga už daug ką, o viso to metimas ir išvažiavimas būtų labai ne į naudą. nors savaitgalį kur nors pradingt labai norėtųsi,...
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 17:26 Nauja žinutė

JJ
JJ
Didmeistris
Taip, nes taip ir padariau
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 17:35 Nauja žinutė

nemirtingasis
nemirtingasis
Pradedantysis
as taip pat ne karta esu girdejes tokius gudriuoliu- drasuoliu pasisakymus , as realiai negaleciau taip pasielgti , na nebent max menesiui taip islekti ,darbas man tai leidzia vos ne bet kokiu metu ,kitas dalykas dukra...
o tokiu "drasiuoliu" adrenalino megeju tai pilna visur , paprastas variantas ,vaziuoji masina su mergina ,paklausi "ar tu esi drasi ar patinka adrenalinas ,ar nebijai rizikuoti" beveik kiekviena atsakys nebijau , esu "drift" sporto megejas , uztenka du posukius pravaziuoti tame stiliuje ir drasa isnyksta, pamatai isbalusi beltesni uz popieriu veida ir prasyma daugiau taip nevaziuoti , ir zmogus is karto pamato kas tai yra adrenalinas ,extremas ir panasiai ,jam to uztenka...
man patinka extremas , pats realiai ivairiais budais isbandineju savo jegas ,bet net as negaleciau taip pasielgti kaip raso autorius
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 18:10 Nauja žinutė

Eglootia
Eglootia
Naujokas
nemirtingasis rašė:
esu "drift" sporto megejas , uztenka du posukius pravaziuoti tame stiliuje ir drasa isnyksta, pamatai isbalusi beltesni uz popieriu veida ir prasyma daugiau taip nevaziuoti

Na tarkim tokio vaziavimo bijau (turejus avarija, tad automobilinis extreem'as - ne man). Taciau jei ne mokslai (paskutiniai metai-bakalaurinis mina ant kulnu) lekciau temos autoriaus siulomu budu pakeliauti (tik teikciau pirmenybe ne dviraciams, o autostopui). Tik kam ta paskola ir as nesupratau...
Vienas pazistamas kap tik planuoja tokia kelione, noretusi prisideti, bet sia akimirka negaliu. Bet po metu - visko gali buti, kad irgi iskeliausiu kazkur.
Cituoti
Atsakyti
2009.10.25 18:11 Nauja žinutė

Dmx20
Dmx20
Didmeistris
Negalėčiau. Šeima yra, draugai ir visa kita Tai svarbiau negu kažkur lėkt "ant prikolo"
Cituoti
Atsakyti
© 2006 – 2016 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai