Tema sukurta: 2009.06.07 01:21
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
2009.06.07 01:21 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Strixas
Strixas
Pažengęs
tai va ar esat?pats esu daves bet uz pinigus o jus jei davet ar uz 40lt ar dykai?beto kokia jusu kraujo grupe?(mano AB+)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 01:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Žiurkė
Žiurkė
Didmeistris
Gal negražu,bet blemba nesinori duot kraujo.Pats procesas-brrr
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 01:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Kroshkiux
Kroshkiux
Pažengęs
daviau dykai.. dave dvi plyteles sokolado ir tusinuka A+ (dazna kraujo grupe, bet jos daug ir reikia)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 02:13 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Ėjau duot už dyką, kažkokiai moteriškei labai reikėjo, o ir grupė reta (A-), tik niekas iš manęs to kraujo neėmė. Dar ir tapau med. personalui eksponatu- "nu tokių venų dar nematėm" (tiksliau- ne venų, o nieko nesimatė) Tai va, norėjau gerą darbą padaryt, šnipštas gavosi.

Tik man paliko įdomu, o jeigu artimam žmogui būtų gyvybiškai svarbu kraujas, ar gali gydytojai imt iš manęs, kad ir labai sudėtinga būtų paimt?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 02:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Degys
Degys
Naujokas
Daviau nemokamai, sueis terminas, duosiu vel
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 02:53 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fortkė
Fortkė
Pradedantysis
Daviau, dykai ir ne vieną kartą. Mano irgi AB +
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 03:22 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dmx20
Dmx20
Didmeistris
nu aš toks biški išbalęs būnu, tai neduosiu kraujo nei už litus, nei už dyką.. nebent šeimos nariam prireiktų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 04:23 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kim
kim
Pradedantysis
daviau pora kartu aisku nemokamai
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 06:32 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
mylimukė rašė:
Ėjau duot už dyką, kažkokiai moteriškei labai reikėjo, o ir grupė reta (A-), tik niekas iš manęs to kraujo neėmė. Dar ir tapau med. personalui eksponatu- "nu tokių venų dar nematėm" (tiksliau- ne venų, o nieko nesimatė) Tai va, norėjau gerą darbą padaryt, šnipštas gavosi.
Tik man paliko įdomu, o jeigu artimam žmogui būtų gyvybiškai svarbu kraujas, ar gali gydytojai imt iš manęs, kad ir labai sudėtinga būtų paimt?


Ant prastų bobyčių užšokai. Pas mane irgi nieko nematyt, bet kai donorystės akcijos būna - visada pagauna (ir kažkaip vis ta pati badytoja papuola), štai ligoninėj kiek teko - verkia visos seselės.

Draugė irgi Vilniuj buvo (o ji donorė rimta, dešimtimis kartų davus) iš jos neėmė, nenorėjo cackintis...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 06:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Dmxyler18 rašė:

nu aš toks biški išbalęs būnu, tai neduosiu kraujo nei už litus, nei už dyką.. nebent šeimos nariam prireiktų


Jau kad baltas, tai nieko nereiškia. Nors kiek teko matyt - vyrai tikrai sunkiau pakelia tą kraujo netekimą, na ne vyrai apskritai, bet daugiau vyrų nei moterų. Gal moterys įpratusios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 07:33 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Daviau porą kartų nemokamai. Mano grupė A+
Šiaip susidūriau ir su neigiama reakcija. Tėtė labai susirūpino, sakė, kad galima priprasti prie tokių davimų ir pan., paskui tarsi narkotikas taps, būtinai norėsiu eiti duoti kraujo
Nemaloniausia man tame procese, tai kai ima kraują iš piršto. Į venas tai gali durti ir durti.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 09:34 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


tylizvaigzde
tylizvaigzde
Pradedantysis
Dar tarybiniais laikais teko duot kraujo.Gavom talonus papietaut restorane i ta kompleksa iejo ir taure raudono vyno-atstatymui.
O siaip esu labai dekinga zmonems,kuriu nepazistu ir kurie musu seimai padejo duodami krauja.Mano vaiku tevui ilga laika
reikejo kraujo ir plazmos,o kraujo grupe A(-).skaiciau pavardes uzrasytas ant maiseliu su krauju ir meldziausi uz kiekviena
Tai istikro labai reikalinga .
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 10:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Dzozikas
Dzozikas
Patyręs
Pirmaji karta daviau kraujo, nes norejau susizinoti, kokia kraujo grupe. Kita karta daviau, nes darbovietej vyko akcija. Paskui dar ejau pati duoti, nes siaip uzsinorejo kam nors padeti. Buvo kelis kartus atsisake imti, nes hemoglobinas buvo nukrites. Visus kartus daviau dykai, o uz tai gavau kelias plyteles sokolado, marskinelius, kalendoriuka ir dar visokiu smulkmenu.
B(-)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 10:41 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Fruklas
Fruklas
Pradedantysis
daviau ir aš kraujo 5 kartus. kaskart paskambindavo ir pakviesdavo, bet po paskutinio nebekvietė, tai kažkaip ir nebenuėjau kai pirmą kartą daviau, tai neprašiau pinigų, bet kai pasiūlė, tai neatsisakiau

maloni, pirmą kartą girdžiu tokią nesąmonę, kad prie to priprantama...
mano grupė 0+
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 11:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
Fruklas rašė:

maloni, pirmą kartą girdžiu tokią nesąmonę, kad prie to priprantama...

mano grupė 0+


Aš tai ne pirmą kartą girdžiu... Bet kaip tai įmanoma - nežinau. Gal jei nesilaikai terminų, organizmas pradeda gaminti daugiau hemoglobino, kad apsirūpinti deguonimi, o perdaug hemoglobino irgi negerai...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 12:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
nesu daves nei karto bet vargu ir ar tiktu mano kraujas
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 12:07 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Norejau kazkada duoti, bet negalejau, nes svoris buvo per mazas.
Dabr jau svoris butu tinkamas, bet kazkaip nebesiriztu, nes labai baisiai atrodo- net 400ml kraujo ispompuos, brrrr...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 12:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Pirmoke
Pirmoke
Meistras
Vyrai daug dazniau nualpsta, nei moterys.
Kelis kartus sesutes imdamos krauja is venos, klause ar nebijau ir juokesi, kad su moterimis problemu daug nebuna, bet vyrukai, tai kuo didesni ir stiprsni atrodo, tuo dazniau juos dazniau gaivinti reikia
anticaca rašė:

Dmxyler18 rašė:



nu aš toks biški išbalęs būnu, tai neduosiu kraujo nei už litus, nei už dyką.. nebent šeimos nariam prireiktų




Jau kad baltas, tai nieko nereiškia. Nors kiek teko matyt - vyrai tikrai sunkiau pakelia tą kraujo netekimą, na ne vyrai apskritai, bet daugiau vyrų nei moterų. Gal moterys įpratusios
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


jilita
jilita
Pažengęs
Bijau švirkštų. Nedaviau ir neduosiu . Tik vieną kartą ėmė iš venos, kai reikėjo sveikatos pažymėjimo
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2009.06.07 12:16 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


zgutis
zgutis
Patyręs
jilita rašė:

Bijau švirkštų. Nedaviau ir neduosiu . Tik vieną kartą ėmė iš venos, kai reikėjo sveikatos pažymėjimo


a ko ten bijot? jug neskauda kai ima is venos ir nieko nera ten baisaus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai