Santrauka: Kai jas dovonoja meilužei
Tema sukurta: 2008.04.08 07:31
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
2008.04.08 07:31 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Panelope
Panelope
Pradedantysis
Vienas vyras savo meilužei dovanoja įvairius minkštus žaislus, kitas patalynės komplektus,rankšluoščius. Ar būtent tokiomis dovanomis jie nori kažką pasakyti, išreikšti savo požiūrį?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 09:47 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
jie nori uz tai sulaukti teigiamos moters reakcijos. Tai kaip kysis - as tau duodu tai, o tu man demesi, arba sexa Matyt kitaip neisivaizduoja kaip gali atkreipti jos demesi i save.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 10:09 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Na, manau, kad tam tikros dovanos gali kažką reikšti. Gėlės, žaisliukai, visokie seksualūs dalykėliai įprasti, ne tik meilužei, bet ir apskritai moteriai. O su patalyne tai jau įdomiau Gal jis tuo norėjo pasakyti, kad ji dažniau patalynę keistų? Kartais dovanos gali būti kaip užuominos... Nors aš kiek nustebčiau, jei ir 40metė moteris būtų apipilama pliušiniais meškiukais. Na, nebent ji nepataisoma romantikė, gal net iki perdėto sentimentalumo.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 10:26 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
Žaislai moterims? Tai kokie ten meilužiai? Pliaukštelėk negeram tėčiui per užpakaliuką?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 10:27 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


JoyFool
JoyFool
Moderatorius
O su patalyne dar keisčiau. Ten tikriausiai: nubausk mane, mama, pliukštelėk per užpakaliuką, aš tavo patalynę ištepiau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 10:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Panelope

Vienas vyras savo meilužei dovanoja įvairius minkštus žaislus, kitas patalynės komplektus,rankšluoščius. Ar būtent tokiomis dovanomis jie nori kažką pasakyti, išreikšti savo požiūrį?


nieko jie nenori...dovanos nieko neipareigoja ir nieko nepasako....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 11:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
panterauskiene, tu is dangaus nukritus ar ka, ar apsimeti. Dovanos nieko neipareigoja ) O tai kuriu velniu vyrai jas dovanoja?? Turbut tiesiog kisene voliojasi atliekamos babkes, ir jis pamate, na, man ju nera kur deti, davai as aji nupirksiu masinyte, ar, kailinius, o gal koki zieduka, ar nusivesiu ja i restorana kur paliksiu tukstanteli kita.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 12:02 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Elara
Elara
Didmeistris
Originally posted by: Jason

panterauskiene, tu is dangaus nukritus ar ka, ar apsimeti. Dovanos nieko neipareigoja ) O tai kuriu velniu vyrai jas dovanoja?? Turbut tiesiog kisene voliojasi atliekamos babkes, ir jis pamate, na, man ju nera kur deti, davai as aji nupirksiu masinyte, ar, kailinius, o gal koki zieduka, ar nusivesiu ja i restorana kur paliksiu tukstanteli kita.


Turbut mes su panterauskiene abi is to patie dangaus kritom.ZINOMA<KAD NEIPAREIGOJA!!!Jos ipareigoja tik tiek,kiek pati nori isipareigoti.Jei tu nori uz zieduka ar kailiuka gulti su dovanos teikeju i lova-vadinasi tu tai ir pasirinksi.O jei taip priimi kaip nepageidaujamo demesio zenkla-gali pasiusti ji ir po velniu su visomis dovanomis.Gali tiesiog dekinga priimti dovanas ir pasakyti"ACIU!"Stai visa pareiga.Padeka.O kaip tu atsidekoji,tai jau kiekvieno asmeninis reikalas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 12:14 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Jason

panterauskiene, tu is dangaus nukritus ar ka, ar apsimeti. Dovanos nieko neipareigoja ) O tai kuriu velniu vyrai jas dovanoja?? Turbut tiesiog kisene voliojasi atliekamos babkes, ir jis pamate, na, man ju nera kur deti, davai as aji nupirksiu masinyte, ar, kailinius, o gal koki zieduka, ar nusivesiu ja i restorana kur paliksiu tukstanteli kita.


tave gal ir ipareigoja...manes jokia dovana neipareigoja niekam...nieko nieko neprasau...jeigu nori-dobvanuoja,newnori-nedovanuoja...dovana yra ne prievarta kokia,o dovana,atiduota,padovana laisva valiua...naturalu,jog vyras miegantis su moterim,jai datro dovanas,jeigu ji jam patinka....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 15:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Bfly
Bfly
Meistras
Tai cia nuo vyro priklauso. Gal jam yra didelis molonumas dovanot va tokias visokias dovanas, tiesiog jis taip isskrauna ar pats save pamalonina ar dar kas nors. Arba gal jis jauciasi kaltas, ir del to dovanom apipila. Arba nori kazka pasakyt. Arba jauciasi turis kazkaip sumoket... Cia jau zmogu kai pazisti, tai ir zinai, reiskia ka nors ar nieko. Gal siaip, iprotis pirkt visokius daiktus, o paskum ner kur det, tai ima ir dovanoja...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 15:52 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


baužis
baužis
Meistras
Originally posted by: panterauskiene

Originally posted by: Jason



panterauskiene, tu is dangaus nukritus ar ka, ar apsimeti. Dovanos nieko neipareigoja ) O tai kuriu velniu vyrai jas dovanoja?? Turbut tiesiog kisene voliojasi atliekamos babkes, ir jis pamate, na, man ju nera kur deti, davai as aji nupirksiu masinyte, ar, kailinius, o gal koki zieduka, ar nusivesiu ja i restorana kur paliksiu tukstanteli kita.




tave gal ir ipareigoja...manes jokia dovana neipareigoja niekam...nieko nieko neprasau...jeigu nori-dobvanuoja,newnori-nedovanuoja...dovana yra ne prievarta kokia,o dovana,atiduota,padovana laisva valiua...naturalu,jog vyras miegantis su moterim,jai datro dovanas,jeigu ji jam patinka....


pritariu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 16:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


anticaca
anticaca
Moderatorius
O aš palaikysiu Jason'ą Mano nuomone, dovanos tikrai įpareigoja. Dėl to mėgstu dovanas tik smulkias dovanas.. Aš visada noriu galėti atsilyginti už dovaną, bet jau kita lygiaverte dovana. O dviejų pirštų storumo aukso grandinės man dar neįperkamos
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 20:51 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
jeigu jus jos neipareigoja, tai nepriimkit masinu, kailiniu, glebius geliu. O jei jus is tiesu jos neipareigoja, ir jas priimat, vadinasi esat tiesiog vartotojos, besinaudojancios vyru kvailumu. Kai susidursit ne vyrais-asilais, sunku bus bendrauti, nes lauksit lauksit kol jus nusives i restorana, ar padovanos 100 roziu, ar apmokes kokia saskaitele.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 20:56 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Ir aš pritariu. Dovanos įpareigoja. Ne taip svarbu kokią jų dovanojimo ir priėmimo prasmė.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 21:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
nors vienas vyras man pritaria
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 21:04 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: Jason

jeigu jus jos neipareigoja, tai nepriimkit masinu, kailiniu, glebius geliu. O jei jus is tiesu jos neipareigoja, ir jas priimat, vadinasi esat tiesiog vartotojos, besinaudojancios vyru kvailumu. Kai susidursit ne vyrais-asilais, sunku bus bendrauti, nes lauksit lauksit kol jus nusives i restorana, ar padovanos 100 roziu, ar apmokes kokia saskaitele.


na,as,asmeniskai,dar masinu ar kailiniu nesu is nieko priemus... del geliu...xmmm...nu jau atleisk,bet man grazu ir malonu,kai vyras/vaikinas ateina i pasimatyma su gelem...ar bent jau viena....ir tikrai nematau del ko cia jaustis ipareigota....kvietimas i kavine,kina,restona ar apmokejimas saskaitos,man atrodo naturalus dalykas is vyro puses....galiu visad susimoketi pati,bet man malonu,kai ta daro vyras...ir del to tikrai nesijauciu skolinga....nepatinka-gali nekviesti...jeigu jam mano draugyja nepriimtina ar nemaloni....bet,jeigu bendraujame,naturalu,jog abiems malonu...todel cia nemsatau irgi jokiu ipareigojimu....taigi,apie ka tu kalbi Jason???...

ir kas per asiliukas???....kuris nedaro jokiu dovanu???...niekur nekviecia???....nesidomi manimi???....o tai kam bendrauti su tokiu vyru???....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 21:06 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


kelione
kelione
Didmeistris
Originally posted by: TempusVernum

Ir aš pritariu. Dovanos įpareigoja. Ne taip svarbu kokią jų dovanojimo ir priėmimo prasmė.


tai tu nori pasakyti,kad kas karta dovanodamas moteriai gele ar kviesdamas i filma ir uz sumokedamas is jos butinai kazko tikesi???....
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 21:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Jason
Jason
Didmeistris
panterauskiene, ar tu gyvenime esi bent susidurus su vyrais, kurie tave isvestu is proto ir neateidami i pasimatyma su gelem ir neapmokedami tavo saskaitas? Gaila man tu vyru, kurie svaisto savo pinigus. Jeigu moteris man nepasiulytu susimoketi, zinoma, as tai padaryciau uz ja, nepsakytu aciu, as isejes istrynciau jos tel., ir pamirsciau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 21:15 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
Originally posted by: panterauskiene

Originally posted by: TempusVernum

Ir aš pritariu. Dovanos įpareigoja. Ne taip svarbu kokią jų dovanojimo ir priėmimo prasmė.


tai tu nori pasakyti,kad kas karta dovanodamas moteriai gele ar kviesdamas i filma ir uz sumokedamas is jos butinai kazko tikesi???....


Gėles dovanoju tik mylimoms arba man brangioms merginoms. O visokių šavalkų savo sąskaita nelinksminu.

Originally posted by: Jason

panterauskiene, ar tu gyvenime esi bent susidurus su vyrais, kurie tave isvestu is proto ir neateidami i pasimatyma su gelem ir neapmokedami tavo saskaitas? Gaila man tu vyru, kurie svaisto savo pinigus. Jeigu moteris man nepasiulytu susimoketi, zinoma, as tai padaryciau uz ja, nepsakytu aciu, as isejes istrynciau jos tel., ir pamirsciau.


Va va, taip ir reik elgtis. Bet nereikia gailėtis "tiekėjų". Yra perkančių, yra ir parsiduodančių. Jiems ir joms taip gerai, nesigailėk jų
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2008.04.08 21:18 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


TempusVernum
TempusVernum
Didmeistris
panterauskiene, aš suprantu, kad tu vyrų dėmesį tau vertini pagal tai, kiek jie investuoja į tave, bet žinok, tai nėra normalu
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
1 2 3 4 5 6 7 Toliau Paskutinis
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai