Santrauka: del profesijos lietuvoje ir isvykimo i uzsieni
Tema sukurta: 2012.08.18 14:00
2012.08.18 14:00 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


motoflora
motoflora
Naujokas
Pries metus i uzsieni isvaziavo mano geriausia drauge. ji man labai artima todel abi tai sunkiai istvereme. zinoma palaikome rysius, kai ji buna lietuvoje gyvena pas mane, neuzilgo ruosiuosi as vykti ir pas ja savaitelei. jos isvaziavimas labai sujauke mano planus, visu pirma pakeiciau mokykla, kuri man labai svetima, zinau jog jei salia buti drauge viskas butu lengviau. taigi man mokykloje liko mokytis dar trys metai, jei buciau likus senoje savo vidurineje tikriausiai abi su ta drauge veliau eitume i profesine mokykla arba kolegija ir gyventume labai gera gyvenima nes viena kitai esam labai svarbios. dabar mastau ka daryti toliau, noreciau eiti i kolegija arba profke , bet mokausi gimnazijoje tai nei sis nei tas. beto gali nesutikti tevai. su drauge svarsteme kad kai abi baigsime mokyklas as vaziuosiu gyventi pas ja arba ji pas mane. zinoma labiau tiketina kad as isvyksiu is lietuvos. yra dar viena beda, as tokia biski prijaucianti lietuvai kazkaip nenoriu kur nors vykti, vis del to labai myliu lietuva, cia tiek daug graziu prisiminimu. bet ziurint is kitos puses ten daug lengviau gyventi. daznai pagalvoju kaip susiklostytu mano gyvenimas jei baigus mokykla isvykciau, vien nuo minties kad mano vyru gali tapti koks norvegas man darosi bloga. noreciau studijuoti psichologija arba kazka panasaus. noriu po 10 klases iseti ir vel apsvarstau visas galimybes, o tada galutinai pasimetu. suveliau cia labai neaiskiai bet jei kas nors supratot patarkit man nes as nevity
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.18 14:10 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
O kodėl draugė išvažiavo? Visam laikui?

Kaip tau sekasi mokslai? Jeigu mokaisi gimnazijoj, tikriausiai neblogai. Aišku, kiekvienas renkasi tai, kas jam prie širdies, bet turėdama potencialą nenumarink savęs kokioj profkėj.
Net ir pačios stipriausios draugystės kartais išyra, o kartais jų nenutraukia nei didžiausi atstumai, nei laikas. Nebūtina būti visada kartu, kad turėtum sau brangų ir artimą žmogų.
Žodžiu, gyvenk, mokykis, bendraukit su drauge, susitikit, kai yra galimybė, bet neatsisakyk kažko, kas tau brangu, dėl to, kad galėtumėt būti kartu visada. Gali būti, kad kada nors gyvenimas vėl jus suves, o gal kaip tik greit viena nuo kitos atitolsit. Juk niekas negarantuoja, kad jūsų draugystė tęsis amžinai, jeigu pas ją išvažiuosi ar ji pas tave grįš. Ką darytum tuomet, jeigu nutrūktų jūsų bendravimas, o tu būtum dėl jos kažką tau svarbaus paaukojus?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.18 17:28 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Drauge neturetu tavo svajones sunaikinti, juk gyveni savo gyvenima irsavo keliu turi eiti. Kas is to, jei gyvensi ne kaip tu nori o del kitu aukosi savo asmenini gyvenima?
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.18 21:44 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


creed
creed
Patyręs
kam tada isvaziuoti jei nenori? Kas nori, tas tegu ir vaziuoja. Gerai galima ir cia gyvent. Reikia paciam rinktis kaip gyvent, o ne pagal kitus
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.18 22:20 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
mylimukė rašė:

Ką darytum tuomet, jeigu nutrūktų jūsų bendravimas, o tu būtum dėl jos kažką tau svarbaus paaukojus?


nu bet irgi,negi dabar vadovautis tokia logika - "neverta aukotis,nes dar veltui ta auka nueis..".

Aš tai siūlyčiau tiesiog daryti taip,kaip manai,kad atrodo teisinga.Jei nenori važiuot,tai ir nevažiuok,tikra draugystė taip lengvai neišyra. :)
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.18 22:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


motoflora
motoflora
Naujokas
man svarbu buti kur ji yra. Man ji kaip sese. Galiu vaziuoti ir nesiaukojant bet nezinau ka daryti del mokslu, ar baigti 10 klasiu ir igyti siokia tokia profesija ar baigti 12 ir testi mokslus uzsienyje. Galbut viskas susitvarkys ir ji gris i lietuwa, bet vis del to manau kad del to mazai vilciu. Galvoju ten pagyventi pora metu ir uzsidirbti o poto gristi. Dabar blaskausi noriu gyventi ir ten ir cia, ir del mokslu yra kelios iseitys tai mane trikdo ir varo is Proto. O del drauges tai ji man pats brangiausias zmogus kuri turiu.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.18 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


KristinaAd
KristinaAd
Moderatorius
Bet visą gyvenimą kartu negyvensite.
Man tai panašiau į vaikiškas fantazijas. Kažkokių panašių ir su savo vaikystės drauge turėjau apie tai, kaip abi ištekėsime už viena kitos brolio...
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.18 23:03 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Mistique
Mistique
Meistras
Zinok buna geriausia drauge, bet nuklysta ir tampa visai kitu zmogumi, tu turi gyventi savo gyvenima. O del uzsienio, jei ten turi pazistamu vaziuok, nors jau ir pats uzsienis uzpildytas emigrantu..
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.18 23:25 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


vaidilute77
vaidilute77
Didmeistris
ir tu, ir tavo draugė turite savo gyvenimus. derinti galima tik su savo antrąja puse, sakyčiau. vis mini, kad jūs kaip sesės. bet sesės irgi visą gyvenimą kartu nebūna. mano vaikystės draugė išvažiavo iš LT, buvo sunku, žinoma. susitinkame tik vasarą. mes irgi esame kaip sesės. bet kiekviena gyvename savo gyvenimą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.19 08:57 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Gabė
Gabė
Didmeistris
motoflora rašė:

man svarbu buti kur ji yra. Man ji kaip sese. Galiu vaziuoti ir nesiaukojant bet nezinau ka daryti del mokslu, ar baigti 10 klasiu ir igyti siokia tokia profesija ar baigti 12 ir testi mokslus uzsienyje. Galbut viskas susitvarkys ir ji gris i lietuwa, bet vis del to manau kad del to mazai vilciu. Galvoju ten pagyventi pora metu ir uzsidirbti o poto gristi. Dabar blaskausi noriu gyventi ir ten ir cia, ir del mokslu yra kelios iseitys tai mane trikdo ir varo is Proto. O del drauges tai ji man pats brangiausias zmogus kuri turiu.


baik 12 ir važiuok į ten,kur ji.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.19 11:05 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Daene
Daene
Didmeistris
Kol abi dar neturite antrų pusių, tai atrodot labai svarbios viena kitai, o kai atsiras vaikinai - tada ir pamatysit, ko verta draugystė. Ir aš mokyklos laikais turėjau puikiausių draugių, kurios, man išvažiaus į užsienį, žadėjo atvažiuoti, niekada neužmiršti. Vėliau susidaro antras puses, ir visos svajonės baigėsi. Man atvažiavus porą kart į metus, vos dieną kitą dieną rasdavo laiko susitikt, nes reikėdavo lėkti pas savo bernus.
Labai trapios tos visokios mokyklos laikų draugystės, atsirandi skirtingi pomėgiai, ar interesai, ir iširsta jos. Nežinau, gal pas jus kažkokia ypatinga ta draugystė, o aš tik nusivylus pesimiste, bet gyvenimo kelią rinkčiausi pagal save, o ne pagal draugę.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.19 23:19 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


mylimukė
mylimukė
Didmeistris
Gabė rašė:
mylimukė rašė:
Ką darytum tuomet, jeigu nutrūktų jūsų bendravimas, o tu būtum dėl jos kažką tau svarbaus paaukojus?

nu bet irgi,negi dabar vadovautis tokia logika - "neverta aukotis,nes dar veltui ta auka nueis..".


Aš kalbėjau apie šį atvejį. Nors aišku nebūtinai. O gyvenime visaip būna... Bet aš manau, kad jeigu pagrindinis motyvas yra būti su drauge (kitais atvejais galbūt su vaikinu/mergina), o visa kita nesvarbu, tai pernelyg rizikinga, o ir taip gaunasi, kad užkrauni kitam naštą, lyg jis turėtų būti atsakingas už tavo laimę, nes va tu atvažiavai tik dėl jo. Kiti motyvai gali būti pvz. mokslas, darbas.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.19 23:36 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


Chameleon
Chameleon
Pažengęs
Du skirtingi dalykai kur tavo gyvenimas o kur drauges gyvenimas i uzsieni vaziuoti kad nera tu darbu, visur dabar krize jau Lietuvoi 100 kart geriau.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
2012.08.20 08:01 Nauja žinutė
Vartotoajs neprisijungęs Peržiūrėti anketą


invazija
invazija
Moderatorius
pati didžiausia klaida atsisakyti savo svajonių arba jas derinti, koreguoti vardan draugystės. tu esi tu, nebijok susidėlioti ateities planų neįtraukdama draugės. kiek žinau, Lietuvoje (gal ir kitur) yra tendencija laikyti tokius egzaminus kaip draugė, stoti į tą patį universitetą kaip draugė (arba bent į tą patį miestą, kad nereikėtų skirtis)..ir manau, taip elgiasi tik labai prieraišūs ir silpni žmonės, kurie bijo iššūkių, naujų vietų, pažinčių. nebūk draugės šešėlis, atkartojantis jos veiksmus, nes vis tiek pabos arba dėl tam tikrų aplinkybių vis tiek nutolsit/išsiskirsit.. bendraukit natūraliai, kiek eina per atstumą, nesibaidykit naujų pažinčių (ji turi teisę ten rasti draugių, tu turi teisę rasti čia), kurkit savo gyvenimus, o laikas padės įvertinti ryšio stiprumą ir patvarumą.
Cituoti
Atsakyti
Registruokis ir diskutuok!
© 2006 – 2024 Forumas "Draugas.lt"  |  Privatumo politika  |  Naudojimosi taisyklės  |  Reklama  |  Kontaktai